Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53951) arn válasza GEIL (#53948) üzenetére


arn
félisten

ez max a coppermine alapu celeron-p3 viszonyra igaz. a mendocino-katmai vonalra nem - a nyers teljesitmeny ua (tuningolva), az sset meg semmi se hasznalta akkoriban.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#53952) bacsis válasza The DJ (#53938) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát akkor pont bele nyúltál, és tényleg speckó tápos a cumód... jelezz mindenképp, hogy sikerült-e életre kelteni

(#53953) Sanchez638


Sanchez638
addikt

HP Netszerver E60 -- Gondoltam új életre keltem. Kaptam hozzá a házat, az alaplapja Lask99-nél van, de anno valahonnan szereztem egy bele való lapot. SCSI HDD is akadt itthon, de majd egy Athlas-t akarok bele. 2x256mb 133mhz memória. 450mhz Intel Pentium Proci.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#53954) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Uj szerzemenyek,

Tippre kilencvenes nagyonvegei atx, SS7 vagy PII alapnak tokeletes.

Ez pedig egy AT torony. Valamilyen izom PI lesz a cel vele :)

(#53955) arn válasza RexMaximus (#53954) üzenetére


arn
félisten

A felso szerintem egy inwin haz a gombok formaja alapjan, 98-99.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#53956) RexMaximus válasza arn (#53955) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Na majd kesobb rakeresek, kossz az infot :)

Van egy jutbobos retros csatorna amiben talan egy holland emberke csinal (angolul toja, de eleg eros akcentussal :) ). Nala is lattam egy ilyen hazat. Majd kiguglizom ha hazaertem :)

(#53957) r0b3r válasza RexMaximus (#53954) üzenetére


r0b3r
senior tag

Szép fogás! Jó állapotúaknak tűnnek így szemből. :C
Nekem sajna nincs ekkora szerencsém a napokban...lassan repülni fog egy Voodoo 2 az ablakon. :W :DDD

(#53958) Sanchez638 válasza RexMaximus (#53954) üzenetére


Sanchez638
addikt

Asusnak volt ilyen világa. TUV4X es barbone gép. Oda meg a Casetek gyártotta. (Ugyan ez a oldalt táp,téglalap alakú bekapcs gomb, és s forma világ is.)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#53959) arn válasza Sanchez638 (#53958) üzenetére


arn
félisten

inwin. :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#53960) flymi válasza RexMaximus (#53954) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nekem nagyon bejönnek az ilyen batár gépházak. (pl.: Maxdata, Chifi és tsai) Ezekben még volt anyag rendesen. :K

Ha véletlenül hirdetnek is hasonlót, akkor 90%-ban csak személyes átvétellel, amiből 99.99%, hogy nem az én lakhelyemen van, így esélytelen sajnos szereznem, pedig gyarapodnak a konfigok.
A moddolás továbbra is parkolópályás, két valamire való gépházat mondjuk már atomjaira szétkaptam, a többi meg nagyjából szóra sem érdemes, mert az első tavaszi szél elfújja, ha nincs rajtuk egy féltégla, régi nyeklik-nyaklik P4 gépházak.

Viszont ha ennyire vágjátok a gépház témát, majd lövök egy képet az egyik kuckóról, érdekelne nagyjából mikorra datálnátok, mert nem láttam benne sehol Q.C. plecsnit.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#53961) DBob válasza arn (#53959) üzenetére


DBob
őstag

Annyira '90-es évek ez a kép...

*sóhaj*

(#53962) envagyok válasza flymi (#53960) üzenetére


envagyok
veterán

Én ilyenre hajtok, de sajnos 12k a legolcsóbb, és a szállítás 24k :(

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#53963) envagyok válasza envagyok (#53962) üzenetére


envagyok
veterán

Van is egy műanyagos ismerősöm, simán ki tudná vágni plexiből, csak kellenének méretek..

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#53964) jokeph válasza envagyok (#53962) üzenetére


jokeph
nagyúr

Ez üvegből van ? :Y

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#53965) arn válasza DBob (#53961) üzenetére


arn
félisten

de a haz szep... :) legalabbis nekem tetszik mai szemmel is. az aranyai meg sokkal inkabb hasonlitanak a mai fractal hazakra.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#53966) envagyok válasza jokeph (#53964) üzenetére


envagyok
veterán

Szerintem műanyag.
Jó lenne egy terv róla, cnc géppel simán ki lehetne vágni. Ismerősnek van lézeres, stb vágója. Mindent megcsinál.
Fali polcokra simán fel lehetne tenni dísznek szépen bekábelezve a kis ritkaságaimat, aztán mikor szórakozni szeretnél vele csak leveszed, de még egymásra is pakolható.
Nekem most pl az összes házam oldallapja le van véve, hogy lássam a belső dolgokat.
Szép extra ventilátorokkal, szép vga-kkal csodás látvány lenne egy ledszalaggal körbevilágítva.
Azt is lehet fillérekért venni távirányítóval, aztán olyan színben világítja a cuccot, amilyet csak szeretnél..
Pl egy Asus GF4600,

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#53967) r0b3r


r0b3r
senior tag

Kövezzetek meg érte, de én mostanság egy ilyen modernebb letisztult házat nézegetek, ami sztem jó lenne egy régebbi ATX-es konfighoz. Kompatibilitási problémáról egyelőre nem tudok a régi ATX-es lapokkal...remélem belemenne mondjuk egy Slot1-es lap. :)

(#53968) flymi válasza envagyok (#53962) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:K
Valami hasonló tényleg jó lenne. Igazából én azokat a gépházakat preferálnám leginkább, amiben az alaplap vízszintesen helyezkedik el a kuckóban. Ez jobb a féltégla vga-knak is és a kilós réz bordák alatt recsegő procifoglalatnak is. És mutatós, látni mindent, mégis van "védve van".

CorelDraw-ban lehet ilyeneket szerkeszteni, egyszer használtam csak azt hiszem, de feladtam. SketchUp-ban többet bohóckodtam, de ott nem a méretarány és a pontosság volt a lényeg.

r0b3r: Slot1 konfig ebbe? :U Végül is, ez a 21. század. :D

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#53969) r0b3r válasza envagyok (#53966) üzenetére


r0b3r
senior tag

Tényleg üvegből lenne a menő...legalább nem karcolódna. :DDD Ha pedig mégis plexi, akkor inkább Lexan. Úgy rémlik, mintha az kevésbé karcolódna. :)

(#53970) Tothg86 válasza r0b3r (#53969) üzenetére


Tothg86
tag

Vagány. Mostanság új ház építésén dolgozom. Kezdem megunni a sok retro gépház pakolgatását, úgyhogy do it yourself házon dolgozom. 4 konfig fog elférni benne, szögvas kerete van, és az alaplapi tálcák mögé lesz rejtve a táp és hdd. Egész letisztult lesz, helytakarékos és a plexi tető alatt látszódni fognak a szörnyűbbnél szörnyűbb sufnituningos megoldásaim, dehát ez a cél :)

(#53971) jokeph válasza envagyok (#53966) üzenetére


jokeph
nagyúr

Nagyon pofás. persze a kép csalhat, de olyan üvegszerű hatása van.

FX konfigom lakhelye:

Ilyesmi ventikre gondoltál ? Ezek a ház sajátjai.

S1151-es intel konfig kuckója.

Ez meg az aláirásomban lévő retro-Socket-T konfigé:

:))

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#53972) jokeph válasza Tothg86 (#53970) üzenetére


jokeph
nagyúr

Várjuk a képeket. :D

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#53973) r0b3r válasza Tothg86 (#53970) üzenetére


r0b3r
senior tag

Na arra kíváncsi leszek! Négy konfig egy helyen. :Y :C :)

(#53974) envagyok válasza r0b3r (#53969) üzenetére


envagyok
veterán

@flymi: Én is fektetettre gondoltam, sokkal jobban látszik minden, és stabilabb is, íróasztalon is szépen mutatna.
Vannak keményített plexik is, vagy védőfóliások.

Egyébként nem lenne ördöngősség csinálni, hiszen kell egy alsó rész, ami téglalap alakú lenne, és szabvány alaplapi furatokat lehetne bele fúrni, amivel fel lehet erősíteni a lapot.
Alját a lap alatt kilyuggatni, hogy onnan szívja a levegőt (esetleg szűrővel), majd rá egy búra, amin a tápnak lenne hely kivágva, illetve a csavarainak, és a vga, stb kártyák helyét kellene kivágni.

Ami bonyolultabb: a bővítőkártyák rögzítése, de szerintem az se megoldhatatlan, illetve a floppy, hdd, amit viszont alulra gondoltam valami kengyelbe fogatni a lapot tartó plexi alá. Aztán a 4 sarokhoz 4 lábat kell ragasztani, hogy annyira megemeljle, hogy elférjen az ODD, HDD.

Én is ház gondokkal küzdök. 1-2 van, ami elfogadható, de eleve nem így szeretném tartani a cuccaimat.
Eleve alegtöbb ház akkor szép,, ha össze van rakva, de akkor nem látom a motyót, szétkapva, hogy látszódjon, úgy meg nem az igazi.



Lehet össze kellene állni, és valahogy összedobni egy kis szériás gyártást.
A szembeszomszéd havernak van ilyen cége [link]
Múltkor voltam nála "gyárlátogatni", hajlít, vág, mindent csinál.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#53975) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ha már szóba került a sufni tuning, itt egy kis plusz hűtés az igencsak forrófejű nforce 650i SLI chipen lévő natúr bordára:

Egészen a jobb szélen még kivehető, hogy a rendesen melegedő déli híd is kapott egy kék színű bordát, a procifoglalat körül lévő fetek pedig ezüst színű tüskéket kaptak sekisui hővezető kétoldalú ragaccsal a hosszú élettartam reményének jegyében, ha már gyárilag lespórolták róla anno.

envagyok: Na ez se sámli! Van egy pár kuckód. :C Szép az a Chifi. Egymás mellett jól mutatnának gyári színekkel: sötétszürke (ilyenem van szétszedve), fehér, kék, ezüst. Legalábbis úgy rémlik ezek voltak.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#53976) r0b3r válasza envagyok (#53974) üzenetére


r0b3r
senior tag

Hűha! Na ennyi cucc már nekem is sok lenne. Hát még az asszonynak. :DDD
A közeljövőben készül egy dolgozószobánk, ahova plafonig érő polcokat is tervezünk. Na majd azokon lesz helyük a retró vagy kevésbé régi gépeimnek. :DD :)

[ Szerkesztve ]

(#53977) envagyok válasza envagyok (#53974) üzenetére


envagyok
veterán

Ez meg a napi használatú 1366-os konfig.
A filléres ledszalag (1-2k) bármilyen színt kikever, usb-ről megy, és távirányítható.
Csak szerintem modern,és álló ház annyira nem jó a retró projekthez.

Még ami lehetőség: szabadon fekvő konfig, alul egy fehér vagy füstszínű elöl-hátul lábként funkcionáló hajlítással, rászerelve a műanyag lapra, cd-hdd oldalra alul, és valami akasztó, amivel fel lehet akasztani a falra ha nem használom.
Szerintem az 1-2k.ból kijönne.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#53978) envagyok válasza flymi (#53975) üzenetére


envagyok
veterán

Látom ott is valami szépséges eldugni nem való cpu cooler figyel :)
Ugyanilyen lapom volt, én is raktam a déli hídra egy ezüst bordát :)

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#53979) flymi válasza envagyok (#53978) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Igen jól látod. :B
Auras CTC-868
De lehet lecserélem valami kevésbé szép darabra, sajnálom koptatni. Annyi baja van, hogy az egyik oldalát nem lehet teljesen függőleges állásába a helyén rögzíteni, amúgy dobozos, minden tartozékával. :)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#53980) envagyok válasza flymi (#53979) üzenetére


envagyok
veterán

Anyám...
Hogy te ezeket honnan kaparod össze...
775-ösökre még úgy ahogy vannak zalman hűtőim fekete zöld ledes ventivel, és a hagyományos réz, s478-ra is van egy zalman fehér kék ledes ventivel, de a másik P4-esen letört a zalman lapátja (az eleve nem világított) oda keresek most égenföldön valami nem stockot, de sehol semmi extra, illetve van egy db még a régi gépemből (újan vettem) ami tuningra jó, mert az egyik legbrutálisabb hűtő s478-ra a régi tesztek szerint, de nem szép. Már nem emlékszem a típusára, de te biztos megmondod :D
Azzal hangját nem lehetett hallani a 3.4-3.7-re húzott 2.8-as northwood procimnak, ráadásul a Gef4 ti 4600 is passzív zalman volt, csak a raid-be kötött HDD-ket lehetett hallani :)
Még s370-en is elvagyok jelenleg.
A dual slot1 lapomban lévő 2 slot1 pIII-ra lenne jó még valami 2db gyári vagy vmi szép hűtő, de se nagyon van hirdetve, így csak álom marad egyelőre.


Nyitott, vagy plexi házakba azért iszonyat sokat dob vmi design hűtő.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#53981) flymi válasza envagyok (#53980) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Te most tesztelsz vagy mi? :DDD

A tölcsér nem rá való, eredetileg venti volt rajta.
Attól függ, hogy 60 vagy 80mm-es volt-e rajta, de ha jól tippelek akkor ez egy Alpha PAL sorozatú hűtő és igen, anno tényleg ütős cucc volt és nekem épp hiányzik egy a gyűjteményemből. :D
Nagyon hasonló ehhez a hűtőhöz a Scythe Kamakaze és a csodás nevű Kanie Hedgehog is.

Viríts, mid van még? :D

(Legalább hűtők terén elmondhatom, hogy otthonosan mozgok köztük, már ha épp nem bukok fel egyben... :D )

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#53982) envagyok válasza flymi (#53981) üzenetére


envagyok
veterán

Most hogy írtad, csak ez a lökés kellett a memóriámnak.
Igen, alpha pal, és én raktam rá a venti növelő tölcsért, mert a gyári cooler minden volt csak nem igazán halk.
Valami igen horror áron vettem annó, 80-as venti volt rajta, még talán meg is van, mert vadiújan elraktam valahova, aztán ráraktam egy komoly 120-as állítható fordulatszámos ventit, amit belőttem úgy, hogy overclockolva is emberi maradt a hőmérséklet teljes terhelésen is, de a gépet sem lehetett hallani 1 méteren messzebbről. Pedig az akkoriban csúcs konfig volt (2002) P4 2.8@3.7, GF4 TI 4600 zalman passzív.
Nem sokan tudtak akkoriban magukénak ilyen halk gépet. A házban is PAPST ventik pörögtek, máig is megvannak, és még mindig tökéletesen halkak.

Sajnos ahogy írtam is,normális hűtőim amik vannak mind rajta vannak a konfigos bemutatkozó képeimen.
Azon kívül csak a szinte "szabvány" zalmanból van még pár 775--re.
P4-re is csak stock coolerek vannak.

Még itt a PH-s hirdetés, amikor 2006 végén árultam, pár kiszedett hdd-vel.
[link]
Akkor már a vga cserélve lett ASUS V9999GE-re.
Utána vettem Q6600-ás procit, és P35 Abit Lapot

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#53983) flymi válasza envagyok (#53982) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Akkor ez egy Alpha PAL8045, két eres Papst venti volt hozzá gyárilag molex toldóval és fordulatszabályzóval.

A Swiftech is gyártott nagyon hasonló hűtőket.

Szeretnék egy olyan konfigot, amiben éktelen zaj van. Nem kell hozzá túl sok.
Egy eleve hangos cpu hűtő:

sajnos Gigabyte G-Power Pro-t nem sikerült szereznem, az állítólag brutál hangos max fordulaton, csak Lite verzióm van.
Kell még egy hajszárító vga:

és néhány delta venti:

lehetőleg minél kisebb méretben, magas fordulatszámmal.

Ja, végül is minden adott a projekthez, csak a gépház és a hely, ahová a kész konfigot tenném, na az nincs még meg.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#53984) Tothg86 válasza flymi (#53983) üzenetére


Tothg86
tag

Tegyél a hangos konfigba MFM vinyót. :))

(#53985) envagyok válasza flymi (#53983) üzenetére


envagyok
veterán

Felmentem jobban megnézni
PAL8942, már 11 éve csak rakosgatom, mert csak 478-ra megy fel, de sajnáltam kidobni.
Jól emlékeztem, ez volt a legjobb s478 hűtő :D
A MOD-ommal még a leghalkabb is
[link]

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#53986) flymi válasza Tothg86 (#53984) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ott a pont! :K

envagyok: Legalább a gyártót + típust eltaláltam. Ne kerülgesd, add nekem. :)
Nem is olyan rég adtam el jóféle 478-ra is való hűtőt...

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#53987) flymi válasza envagyok (#53985) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Vagy mire keresel most? 775-re?

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#53988) envagyok válasza flymi (#53987) üzenetére


envagyok
veterán

Elsősorban 478-ra.
Odaadom a legjobbat egy szebbért :)
775-re is jó lenne vmi Zalnannál szebb.

De lehet a végén felteszem a PAL-t vmi jó kis világítós ventivel.

Ilyennek tört le a lapátja:
http://pcbonto.hu/portal/Budapest_/PC_cuccok/Proccok/Hutok/Zalman_full_rez_huto_S478_1_460679_647200.html

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#53989) flymi válasza envagyok (#53988) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Pü.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#53990) Ranagol_5 válasza flymi (#53989) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Na szep, bezzeg amikor en kerdeztem, hogy nincs-e valakinek 478-as gallatin-ra valami effektiv hutoje, akkor csend es hullaszag honolt. :DDD

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#53991) flymi válasza Ranagol_5 (#53990) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

478-ra nincs is. :N Pedig sokszor elkapott a vásárolhatnék, hogy legyen 1-2 típusból több darab is, de teljesen felesleges.
Lehet, hogy találtam neki pótalkatrészt, de nem nálam.

[ Módosította: radi8tor ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#53992) Ranagol_5 válasza flymi (#53991) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

En erre a celra vegul most zalmanokat szereztem, meg ct479-re egy 9500-as zalmant.

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#53993) envagyok


envagyok
veterán

Még egy hülye kérdés:
Mostanában olvasgattam bacsis tesztelt mindenfélét hűtőpasztának, és az aloe verás kézkrém nyert.
Pontosan milyen típus, hol lehet venni?
Mindig veszek súlyos pénzekért pasztát, de sokat használok, és mindig elfogy 1-2 hét alatt.

@flymi : Neked is olvastam egy cikkedben, hogy termál lapot cseréltél, azt is hol ehet venni vga-kra?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#53994) nakos1212 válasza envagyok (#53993) üzenetére


nakos1212
senior tag

Rendelj kínából padet

(#53995) quailstorm válasza envagyok (#53993) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Inkább rendeljél Kínából fehér szilikonpasztát nagy mennyiségben.

(#53996) envagyok válasza quailstorm (#53995) üzenetére


envagyok
veterán

Van tapasztalat, hogy melyik pad-ot, és pasztát érdemes venni?
Esetleg linket tudtok adni?
Aliról, gearbestről már rendeltem.

@flymi: kerestél régen BGA-s javítási lehetőséget, most láttam ha-n eladó bga-zó gépet.
De jó lenne ha vki megvenné, aki ért is hozzá.
Lenne munkám rá annyi, hogy hamar behozná az árát.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#53997) quailstorm válasza envagyok (#53996) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#53998) envagyok válasza quailstorm (#53997) üzenetére


envagyok
veterán

És nem teszteléshez, esetleg theermal pad?
Ezt láttam:
[link]

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#53999) quailstorm válasza envagyok (#53998) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha véglegesen kell komoly igénybevételre akkor MX4.
Thermal padhoz nem értek. Én meg már nagyon régen nem rendeltem pasztát, mostanában nem érek rá szerelni.

(#54000) DarthSun válasza Ranagol_5 (#53992) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.