Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53301) snecy20


snecy20
veterán

Tudtok olyan játékokat mondani a teljes '90-es évekből, amik megelőzték a korukat grafikában a hivatkozási pontnak számító Wolf3d-Doom-Quake 1-2-3-Unreal-Half Life címeken kívül?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#53302) RexMaximus válasza arn (#53300) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

"remelem mar mashogy van"

Az en "idomben" szinten elmaradas volt, ma mar net is van. Sose tanulhattam semmit abbol ami igazan erdekelt volna, amikor meg mar igen akkor tulhaladtam rajta. Igazabol eveket rabolnak el azoknak az eletebol akik valamit kezdeni is szeretnenek magukkal. Raadeskent, hogy meg veleltlenul se foglalkozhas olyan dolgokkal ami igazan erdekel heti 40-45 ora elfoglaltsagot is vagnak a nyakadba. Bullshit.

A net miatt ma mar nagyobb a szakadek. Az egesz oktatasi rendszer meretenel es logisztikajanal fogva nem tudja es nem is fogja tudni lekovetni a valtozast. Szukseg van ekkorara egyaltalan? Biztos be kell minden nap jarni, minek? Kell ennyi tanar? Meg meg ezeregy dolog, nem akarom kibontani mert a fel napomat itt toltenem :). Az a szitu, hogy jelenleg senki se tudna ezt atszervezni es jo ideig nem is fogjak tudni.

Es ez az egesz nyugati vilag okatatasi rendszerere igaz kb, a model amire epul az ipari forradalom altal kivaltott valtozasok megoldasara szuletett (kepzetebb munkaero kellett az uj betoltendo funkciokhoz). Nos, hat ez nem ma volt.

Egy valamiben jobb ma a vilag - ismet a net. Ha nem csak cicas cicis kepek megosztasara hasznalja a nebulo, eselye van arra, hogy azt is tanulhassa amit szeretne. Ez egy osszehasonlithatatlan elony velunk szemben akiknek ilyen lehetosege nem volt akkoriban. Sot, ha igaza jo kepesegeid vannak akkor mesz fel pl Courserara akar Stanford eloadasokbol tanulni amikor akarsz es nem akkor amikor az oktatasi rendszer ugy gondolja, hogy megertel ra (penztarcat nem is emlitem).

De eleg csak annyibol kiindulni, hogy valamilyen kerdesed van akarmivel kapcs gugli-wiki pikkpakk informalodsz. Ha ma egy fiatal valoban igy cselekszik mennyivel tobbet tudhat mint mi hasonlo korban a sajat idosikunkon? Egyszeruen osszehasonlithatatlan.

Persze ehhez az is kell, hogy ne a szosolmedia nyelje el a cicas cicis tartalmak bugyraban :)

(#53303) quailstorm válasza snecy20 (#53301) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Descent, mert valós 3D teret képez le a Quake előtt.
Prince of Persia, mert digitalizált mozgást használ teljes mozgásfázis-ábrázolással. rotoscope Bár ez necces, csak a megjelenés 1990.
Commander Keen mert scroll PC-n.
A Wolf3D nem az első ID raycaster, volt ott Hovertank és Catacomb3D is.

(#53304) RexMaximus válasza snecy20 (#53301) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Another World - [link] [link]

Ezek nem eloztek meg "csak" vagy ujszeruek voltak vagy szepek :) - Day Of The Tentacles meg ugy a hasonlo point-and-click Lucasarts jatekok. Alone in the dark, LBA, Battle Chess (nem nevet :) de akkor nagy elmeny volt :) ). Meg biztos lesz meg par amit bedobnak masok.

(#53305) snecy20 válasza quailstorm (#53303) üzenetére


snecy20
veterán

Hovertank és Catacomb3D jó meglátás, azért nem mondtam őket, mert nekem kimaradtak.

Eszembe jutott egy autós játék, akkoriban nekem kiemelkedően látványosnak tűnt még az NFS III tükrében is:

Motorhead / 1998

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#53306) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Most a hűtést le merjem szedni vagy ez így egybe különlegesebb?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#53307) Sanchez638 válasza snecy20 (#53305) üzenetére


Sanchez638
addikt

Powerslide/Carmageddon szerintem ezek is szépek voltak, meg elvetemültek.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#53308) Spec válasza snecy20 (#53305) üzenetére


Spec
őstag

Fúúú ezzel a Motorheaddel nagyon sokat toltam én is. Nagyon emlékszem erre az eltúlzott metal tükröződésre, meg a csiri-csáré pályáira, de valahogy tényleg jól nézett ki. És jól is ment az akkori gépemen, ami külön öröm volt.

Nekem egy különleges élményt nyújtott a Stratosphere: Conquest of The Skies játék is. Nem mondanám korszakalkotónak, és különösebben szép se volt ,de valahogy az akkori technikai környezetben mégis nagyon szokatlan volt 3D-s repülő szigetekkel csatázni a levegőben. Én sokat játszottam vele.

A stratégiai játékok közül nekem iylen meglepetés játék az Ancient Conquest volt, mely akkoriban szerintem messze jobban nézett ki, int amit várt volna az ember tőle. persze mai szemmel nézve már elég gagyi, de még most is kipróbálom időnként :)

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#53309) arn válasza snecy20 (#53301) üzenetére


arn
félisten

prince
alone in the dark
dune2
f1gp
dott
tfx
xwing
ef2000
f22
mechwarrior2
gp2
colin mcrea rally
drakan
battlezone
expendable
outcast
revolt

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#53310) arn


arn
félisten

vegre sikerult lepuceralnom, szinte teljesen karcmentes - a modokat is szepen valtogatja, es gyorsan. baromira orulok, hogy szinte "kidobando" aron sikerult megvenni, keresni sem tudtam volna jobbat, remelem sokaig mukodik - ilyet keressetek tfts retrozashoz (dell 2007fp).

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#53311) Sanchez638 válasza arn (#53310) üzenetére


Sanchez638
addikt

Olyat keressenek ami profi monitor, mert azok tudják az 1600x1200-as felbontás. Ami sok játékhoz nagyon kell. Valami ilyesmim van nekem is, de nekem Pivot teljesen, de ahogy látom ez is az. Az enyémen van dsub/dvi/svideo.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#53312) r0b3r válasza Sanchez638 (#53306) üzenetére


r0b3r
senior tag

Pont vadászok egy Socket 370-es coolert... :DDD

(#53313) MaxxDamage válasza snecy20 (#53301) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Régi kedvencem volt valami Motoros Game (1 és 2.-ik része volt jó) a kínai nagy falon is kellett menni, olyan pálya is volt. Carmageddon 1 és 2 is szuper játék volt (mind2 megvan eredeti kiadásban (UK) és a Commandos is nagy kedvenc volt meg a StarCraft első kiadás. A Mortal Kombat részekről nem is beszélve. Első "csúcs" gépem ez 233MHz MMX volt Ati Rage 3D (ki/be helyezhető memória chippel) és Voodoo 1-2 kártyákkal (azelőtt meg kbyte-ba volt mérve a memória/VGA RAM-ja nem megába, ha jól rémlik :DD ), aztán jött a GeForce széria.

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#53314) snecy20 válasza arn (#53309) üzenetére


snecy20
veterán

A Geoff Crammond MicroProse GP1 - GP2 igazából a szimulációja, aprólékos beállítási lehetőségei ill. a fizika miatt tűnt ki nagyon erősen a kortársai közül - nemhogy kitűnt, hanem nem is volt előzménye neki komoly F1-szimulátorok terén -, de grafikában pont nem, abban kb. rettenetes volt. :D
És ez a grafikai elmaradottság végig is kísérte a teljes sorozatot a GP4-ig.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#53315) MaxxDamage válasza r0b3r (#53312) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem van sok s370 -es cooler+bordám (Dual Sockethez is 2db egyformák) ha érdekel :P
Privátban megtalálsz. ;)

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#53316) snecy20 válasza MaxxDamage (#53313) üzenetére


snecy20
veterán

Nem a Road Rash-ra gondolsz? Az óriási volt, korszakos kedvenc, azon kevesek egyike a régiek közül amit mai napig előszedek:

[link]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#53317) r0b3r


r0b3r
senior tag

volt esetleg olyan elvetemült köztetek aki még játszott az XCom - Ufo sorozattal. vagy a B17 - Flying Fortress-el? Nekem ezek voltak a kedvenceim még az Age of Empires előtt. :DDD

(#53318) MaxxDamage válasza snecy20 (#53316) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Moto Racer volt az :D
Akkor de jó volt. Grafika (felbontás) visszavesz és jobban futott :P

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#53319) SP4C3 válasza r0b3r (#53317) üzenetére


SP4C3
veterán

Jó rég volt, de az xcom-mal játszottam. Ez volt az.

Megvan steam-en is.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#53320) frescho válasza r0b3r (#53317) üzenetére


frescho
addikt

Melyikkel? Vagyunk itt páran akiknek még a WoW (és itt nem a Warcraftra gondolok) is állleejtően új volt.

https://frescho.hu

(#53321) arn válasza Sanchez638 (#53311) üzenetére


arn
félisten

20 col, ips panel, 1600x1200, 4:3, dvi, dsub, svideo, video, pivotos - tobb mint idealis. talan vmi aktualis 21es eizo/nec lenne jobb, csak kerdes hogy kezelik az analog modokat, es az 700+ eur.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#53322) arn válasza snecy20 (#53314) üzenetére


arn
félisten

92ben mi volt jobb, vagy 96ban a gp2nel? :) konkretan leterdeltunk 96ban elotte... a papyrusos szimek is jok voltak (indycar, nascar).

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#53323) r0b3r válasza frescho (#53320) üzenetére


r0b3r
senior tag

ez volt az első rész, a következő a víz alatt játszódott, a többi meg már nem annyira retró kategória. :)

A B17 Flying Fortress első része pedig ez volt. :DDD

(#53324) RexMaximus válasza frescho (#53320) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

A WoW-al mi is eleg sokat jatszottunk. Sot kiskormban meg a mostani parommal is WoW-oztunk :D

(#53325) snecy20 válasza arn (#53322) üzenetére


snecy20
veterán

Azt nem tudom, de ezeket nem a grafikájukért szerettem. :P

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#53326) arn válasza snecy20 (#53325) üzenetére


arn
félisten

a sajat korukban jatszottal veluk, amikor kijottek? nem volt jobb...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#53327) snecy20 válasza arn (#53326) üzenetére


snecy20
veterán

A kettes résszel már biztos hogy a saját korában. A GP1-et 6-7 évesen még nem értékeltem volna. :P
Test Drive sorozatnak is megvolt a maga bája a 3. részig.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#53328) zoltanz válasza snecy20 (#53327) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Teljeség igénye nélkül.
Driv3r, NFS II SE (GLide Only), Grand Prix Legends, Prince of Persia 3D, Myth II: Soulblighter, Medal of Honor,
Fifa 98 Road To World Cupm, Age of Empires.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#53329) snecy20 válasza zoltanz (#53328) üzenetére


snecy20
veterán

GPL-ről jut eszembe, 20 éves játék, és nem fogjátok elhinni mit kihoztak belőle modderek:

[link]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#53330) zoltanz válasza snecy20 (#53329) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Psygnosis Formula 1-et játszottam még, az egyik Voodoo 2 dobozában volt a CD-n (demo vagy teljes nem emlékszem) GLide-del biztos ment.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#53331) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Skaccok egy ismerősömnek van egy iylen alaplapja
a leírásban is írják hogy 8GB RAM Supported
2 foglalat van.. magyarán 2X4GB-al lehet megoldani a 8 gigát...
Mégis milyen 4GB-os DDR2-es memória modul az ami megy Intelben is?
az aprón van egy halom 4gigás DDR2-es modul, de mindenhol írják, hogy AMD-kben megy csak...
Van tippetek nekem milyen memória modul kéne?

(#53332) juliabrilke válasza bacsis (#53331) üzenetére


juliabrilke
addikt

Asztali lapba való DDR2 ramot max. 2GB-os modulokat láttam, többi mind AMD only vagy registered ecc server ramok voltak.

Szerintem elírás lesz. :)

(#53333) erer1000 válasza bacsis (#53331) üzenetére


erer1000
őstag

én jó ideig 4GB DDR2-ben utaztam, volt Phenom II konfig 4x4GB DDR2-vel ;] ;]

AMD only tényleg AMD only, intelbe amikor 1et beraktam, memória hibát pittyegett csak, és meg se nyikkant vele kb.

Az AMD vezette be, hogy opcionálisan 1-el több címvezetéket használnak a ramoknál, így ugyanahhoz a MB mérethez fele annyi ram chip is elég, és ezért tudja kezelni a nagy sűrűségű modulokat.

lehet elírás az az adatlap

[ Szerkesztve ]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#53334) Tim82 válasza juliabrilke (#53332) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem feltétlenül.

Csak ritka/drága, vagy eBay-es kaland-játék-kockázat, elvileg némelyik AMD-onlynak hirdetett RAM-ról kiderül, hogy Intel-kompatibilis mégiscsak...

zoltanz: a Myth II igazából nem lépett grafikailag, meg játékmenetben sem érdemben előre az elődjéhez képest (Myth: The Fallen Lords), az volt a kifejezetten forradalmian megoldott játék a maga korában. Értelmes 3D, remekül ki lehetett használni a domborzati viszonyok adottságait, robbanások (ugye, a Molotov-koktélokat hajigáló törpök) - meg kb. az első "modern" nem építgetős-gyűjtögetős stratégia volt.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#53335) frescho válasza RexMaximus (#53324) üzenetére


frescho
addikt

bacsis kiállításán is toltuk. Meg ugye az elmaradhatatlan Commando. Estére már nem bírtam kiverni a dallamát a fejemből. De játszottunk bármin ami a kezünkbe került. Az első gépem egy ZX-81 volt, azon nem sok dolog futott amíg el nem készült a RAM bővítő is.

r0b3r: Asszem nem ment át az irónia, hogy mire gondoltam a WoW-nál ;) Persze a legnehezebb fokozaton. A 386SX-en percekig lépett a program.

https://frescho.hu

(#53336) zoltanz válasza Tim82 (#53334) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Köszi, ez a rész nekem kimaradt, majd pótolom.
Viszont a Myth 2-t már Linux-on játszottam, azért az sem volt hétköznapi dolog akkoriban.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#53337) quailstorm válasza bacsis (#53331) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Low Dens RAM legyen, kétoldalas, sok chipes. Pokoli ritka tényleg és nem éri meg kajtatni. Inkább lapcsere 4 slotosra.

(#53338) Tim82 válasza zoltanz (#53336) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyébként semmi baj nincs a második résszel, nem rontották el, csak nincs is nagy változás az elsőhöz képest. A sztori szerintem kifejezetten jobban sikerült (bár az első részé is rendben volt).

Az első résznek még azt hiszem, nem volt Linuxos portja, a másodiké talán egy-másfél évvel a Windows verzió kijötte után elkészült már, ami akkortájt - tekintve a Linux akkori népszerűségét a végfelhasználók körében - tényleg kisebb csodának tekinthető.

Volt harmadik rész is, az már grafikailag ugrás volt, játékmenetre valamelyest visszalépés (azt hiszem, az már nem a Bungie kezéből került ki kiadásra), de az is elfogadható.

Az első és harmadik rész biztosan kapható volt Magyarországon (EVM sorozatban lett meg anno nekem), a másodikra éveken át vadásztam és akkor is csak egy német nyelvű, de legalább nagydobozos változatot sikerült beszereznem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#53339) jokeph válasza bacsis (#53331) üzenetére


jokeph
nagyúr

Support alapján ez működik benne egyedül:

AENEON AET960UD00-30D - 4 GB PC667 MHZ

Megbizhatóan ilyet találni.....

Egyszerűbb a lapcsere, ha tényleg kell a 8GB RAM. :U

pl. egy MSI G41M-P26-re, bár ez DDR3 Ramos, mondjuk abból könyebb 2*4GB-ot felhajtani. :U

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#53340) Sanchez638 válasza jokeph (#53339) üzenetére


Sanchez638
addikt

Sima ECC ram.. Legtöbb proci kezeli, Amd szinten 939-től már kezeli a porci...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#53341) bacsis


bacsis
Közösségépítő

köszönöm a segítséget srácok :R

(#53342) jokeph válasza Sanchez638 (#53340) üzenetére


jokeph
nagyúr

AMD-nél százszor jobb a ram kezelése (anno), mint a korabeli intel chip készleteké. ;]

Majd mindent megevett a CPU-ba integrált memória-vezérlő, és jobban is hajtotta mint az Intel chipkészletek. :K

az S775-ös intelek elég finnyásak a ramokra, ECC rammal nem próbálkoztam, majd mindegyik manual egyértelműen írta, hogy ECC ram not supported. :N

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#53343) Sanchez638 válasza jokeph (#53342) üzenetére


Sanchez638
addikt

Azt tudom, hogy pl az Abit IC7 és a max is kezeli az ECC ramot. (Nem keverendő a RegECC-vel.)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#53344) izee válasza snecy20 (#53329) üzenetére


izee
senior tag

Metal Mutant állóképekben jó, csíptem.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#53345) MaxxDamage válasza Ranagol_5 (#53255) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Grat hozzá! Nekem is jó lenne szereznem egy ilyen prockót a Gigabyte GA-8KNXP Ultra-64 lapba / konfighoz és mehetne a húzás ezerrel, aztán raknék bele egy HD3850 VGA-t is :P /sajnos nem igen találni manapság.../ :(

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#53346) Sanchez638 válasza MaxxDamage (#53345) üzenetére


Sanchez638
addikt

Nekem csak sima van. Adott a 6db memória ozt csá :D.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#53347) MaxxDamage válasza Sanchez638 (#53346) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Azért az EE az mégiscsak EE marad :P
A lapba azért 6x510MB (egyforma gyártás/modul) van, mert ilyet találtam és tudtam szerezni pont. (megfelelő és elegendő)
Pontban látszik a különbség (3DMark) meg érezhető is használat alatt valamicskét...

MD
L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#53348) Sanchez638 válasza MaxxDamage (#53347) üzenetére


Sanchez638
addikt

Abit IC7-MAX3-nál akarnék maradni. De a Giga lap még future-k nélkül is jól használható.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#53349) MaxxDamage válasza Sanchez638 (#53348) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Abit is jó kis lap :P
Az biztos! :K
Na kinek van egy nekem szánt 3.2/3.4 -es P4 EE CPU-ja ? ;] :P :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#53350) jokeph válasza MaxxDamage (#53345) üzenetére


jokeph
nagyúr

Kezdésnek elég lenne egy X1950GT is... ;)

Nem hiszem, hogy bármelyik S478-as P4 akármelyik ki birná tiporni. ;]

Az a Ultra-Wide 320-as SCSI vezérlő, az nagyon odaver. :C

PII-ben volt PCI-os AHA-2940W ADAPTEC vezérlőre rákötve rendszer winyónak egy IBM DNES 9 GB-os 7.200 RPM HDD - SCSI3-68 pin, kegyetlen volt vele a PII-es gép. :))

Meg volt mellé 2 plextor 40x-es olvasó még :)

Úgy indult a winyó, mint egy terményszáritó, de nagyon gyors volt vele a konfig. :K

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.