Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54701) frescho válasza r0b3r (#54700) üzenetére


frescho
addikt

De igen. 600Ft-ot megért.

https://frescho.hu

(#54702) kzsolti97


kzsolti97
csendes tag

Van valaki akinek van tapasztalata IOMEGA Zip drive 100 -as scsi csatolású meghajtóval?

Van belőle 2 darab is, ltp-port szerű scsi csatlakozóval de eddig sehogysem sikerült beüzemelnem se dos se win alá, egy Adaptec AVA-1502ap kártyával próbáltam.

Van esély rá, hogy esetleg összejöjjön?

Csak a Windows 7 :)

(#54703) r0b3r válasza frescho (#54701) üzenetére


r0b3r
senior tag

Így van. Néztem én is, de csak garantáltan működő egeret kerestem és elég volt egy is. :) Találtam is egy új, bontatlan csomagolásút. Fura dolog 20 év körüli, érintetlen csomagolású hardvert bontani. :DDD Pont tegnap járt le egy licit egy Genius Trackballra is, eredeti dobozában, tartozékokkal. Most már olyanom is lesz. :)

(#54704) r0b3r válasza frescho (#54701) üzenetére


r0b3r
senior tag

Egy baj van ezekkel a pár száz forintos rendelésekkel, a posta drágább, mint az egész cucc. Pl a 211Ft-os szalagkábel csomagom 900Ft-ért jött el idáig. :DDD

(#54705) Sanchez638 válasza r0b3r (#54704) üzenetére


Sanchez638
addikt

Vaterán a Foxpost is 490, DpD meg 890, ha eladáshoz rendelik meg.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#54706) r0b3r válasza Sanchez638 (#54705) üzenetére


r0b3r
senior tag

Igen, csak erre ugye nem minden eladó hajlandó sajnos. :(

(#54707) flymi válasza Sanchez638 (#54705) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nem mindenhol van csomagautomata meg foxpost. Dombóvár is elég nagy város, még sincs egyik se. :(

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#54708) Sanchez638 válasza flymi (#54707) üzenetére


Sanchez638
addikt

Ahogy látom Kaposvár a legközelebbi. :(

De a DpD attól még 890FT háztól házig. Azzal kell kérni.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#54709) frescho válasza r0b3r (#54704) üzenetére


frescho
addikt

Így van, de még mindig olcsóbb, mint egyesével szedegetni vagy futkosni utánna.

https://frescho.hu

(#54710) alvaro válasza Sanchez638 (#54708) üzenetére


alvaro
senior tag

Hozzánk viszont nem hajlandó kijönni a futár. Na ezt übereljétek :DDD

(#54711) r0b3r


r0b3r
senior tag

Nekem Fehérvár a legközelebbi Foxpost és Posta automata is, de az is legalább 25km. egyébként az MPL mostanában megtáltosodott. Amit hétköznap délután feladnak, másnap délelőtt már hozza is a futár, vagy jön az sms, hogy a rekeszben van. :)

(#54710) alvaro

Kevés volt a borravaló? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54712) Sanchez638 válasza r0b3r (#54711) üzenetére


Sanchez638
addikt

A csomag automata tudtommal egynapos, csak a Foxpost ül rajta 3-4 napot is akár.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#54713) frescho válasza alvaro (#54710) üzenetére


frescho
addikt

Csütörtök délután feladott csomag hétfő reggel a feladónál volt azzal, hogy nem kerestem a csomagot. Az MPL szerint pénteken reggel volt az elosztóban. Valahogy sehogy sem akart kijönni nekem a kézbesítési idő, mert pénteken ha kapok értesítést akkor is 4-5 napig át kellene tudnom venni ha jól tudom.

Szóval nem hogy nem jön ki, de fordultával vágja vissza...

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#54714) DarthSun


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Pedig én MPL posta, postán maradóra rendelek mindíg, a postás soha nem fog elérni, nappal mikor jön, vagy melózok vagy mélyen alszok. A futárosok meg csak 13 óra körül tudnak jönni, akkor meg vagy már melóba tartok, vagy még ott vagyok :DDD . A postai értesítő jó szokott lenni, ráírják meddig vehetem át, az bőven elég.

(#54715) Bile Demon válasza frescho (#54713) üzenetére


Bile Demon
őstag

Igen, mert sokan nem veszik át az érkezés napján, hanem várnak, és ha tele az automata... Se feladni nem lehet benne, se az érkező csomagot nem tudják beletenni.

bocsi, félrement:
#54712-re reagáltam!

[ Szerkesztve ]

Bruhe

(#54716) alvaro válasza r0b3r (#54711) üzenetére


alvaro
senior tag

a.) Milyen borravaló?

b.) Terepezni kéne.

Én komolyan várom már a drónposta elterjedését...

[ Szerkesztve ]

(#54717) zoltanz válasza alvaro (#54716) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mit régen a galamb posta csak most a dronra rögzíted a küldeményt.
Elviszi, aztán vissza repül :DDD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#54718) arn válasza frescho (#54713) üzenetére


arn
félisten

higgyetek el nekem, a magyar posta egy csoda a hatekonysagot, arat, sebesseget tekintve az osztrakhoz kepest...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#54719) flymi válasza arn (#54718) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Hát figyi. Én mindig ötös voltam hittanból. ;] :DDD

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#54720) The DJ


The DJ
addikt

Az egyik retro PC bontása közben meglepő kincsre bukkantam. Teljesen gagyi ház, nagyon alap 478-as konfig Celeronnal, kevés memóriával, haldokló HDD-vel és melléjük betéve ez:

Fekete Tagan 420Wattos táp brutális súllyal (de tényleg, a gép súlyának fele :DDD ), 2x8cm ventivel aktív PFC-vel, beépített fordulatszám/hangerőszabályzással, harisnyázott kábelekkel, 2x4 pines alaplapi csatival, SATA is van, külön dedikált brutál vastag molex a VGA-nak (ellenállásokkal meg minden bigyulával) és minden mi szem szájnak ingere.

Sose fordult még meg a kezeim közt Tagan táp, de úgy látom ez nagyon egyben van, minőségi darab így első blikkre.

PH tesztet is találtam:

"Röviden összefoglalva: a Tagan nálunk járt tápegységei kívül-belül kitűnő minőségről biztosítanak; működésük szinte hangtalan (alapjáraton valóban az), szellőzésük nagyon jó, felszereltségük (csatlakozók) példás.

Ami tetszett:

- hangtalanok,
- jól szellőznek,
- nagyon jó minőségűek,
- kötegelt vezetékek,
- ötletes csatlakozások.

Ami nem tetszett:

- drágák (bár a minőségnek ára van)."

Szép fogás :)

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#54721) Sanchez638 válasza The DJ (#54720) üzenetére


Sanchez638
addikt

Gagyi házba ami a fal mellet hevert és elkértem. Abba egy Fogyasztás mérős 500w-os táp volt. Sirtec belsővel. HighPower azt hiszem.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#54722) flymi válasza r0b3r (#54703) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Van még egy Genius soros portos egér dobozában Vaterán, meg pestieknek EIZO Flexscan 20" moncsi is. Csak mondom, hátha érdekel valakit.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#54723) FinalCaleb válasza The DJ (#54720) üzenetére


FinalCaleb
tag

Exotikus "retró" táp, Topower belsővel. A névlegesnél még nagyobb teljesítményt is le tud adni, de átlagos 65%-os hatásfokkal. A belezsúfolt pfc áramkör is ront az amúgy is alacsony hatásfokán. A primer rész kivételével pocsék elektrolit kondikkal van szerelve. A főtrafó és a szekunder áramstabilizáló tekercse kompatibilis félhidas AT tápokkal! :DDD

Az embert a hitek vezérlik, de a tények mozgatják...

(#54724) The DJ válasza Sanchez638 (#54721) üzenetére


The DJ
addikt

Én csak azt nem értem, hogy miért vesz valaki egy akkoriban 30 ezer forintba kerülő prémium tápot egy olyan gépbe, ami úgy ahogy van gagyi és amit vígan elvinne bármi 300Watt körüli olcsó PSU. Persze lehet, hogy utólag került bele, az is lehet, hogy nem ebbe vették, mindenesetre nagyon fura volt ezt ott találni, mert nagyon nem passzolt a környezetéhez.

(#54723) FinalCaleb: Ne rontsd el az örömömet :P Eddig javarészt Codegen meg Mercury meg egyéb noname lebegő halálfejes tápokat találtam az ilyen kukaszökevény gépekben, azokhoz képest ez valódi kincs :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#54725) r0b3r válasza flymi (#54722) üzenetére


r0b3r
senior tag

Szép darab...enyém csak két gombos.

(#54724) The DJ

Ha valaki majd később ránéz a gépemre, sztem ugyanez lesz a kérdése. Minek van egy Fsp Hexa egy ócska PII-ben. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54726) FinalCaleb válasza The DJ (#54724) üzenetére


FinalCaleb
tag

A kondikat nézd át benne :R Főleg amik a szekunder bordák alá vannak benyomorítva. Más baja nem szokott lenni... vagy már el sem indul.
A neten van róla rengeteg kép referenciának.

[ Szerkesztve ]

Az embert a hitek vezérlik, de a tények mozgatják...

(#54727) The DJ válasza r0b3r (#54725) üzenetére


The DJ
addikt

Az az FSP tényleg egy kicsit túlzásnak hat ott, bár az biztos, hogy tápegység gondjaid nem lesznek a géppel egyhamar :) Én még a fő asztali masinámba is elfogadnám azt a tápot :)

(#54726) FinalCaleb: Indul és működik szépen, bár a kondikat át fogom nézni mindenképpen, szeretném, ha nem füstölne el itt nekem és jó lenne berakni valamelyik retro masinámba majd. A különleges Chaintech 478-as lapos gépbe pont passzolna ez a különleges táp :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#54728) frescho válasza arn (#54718) üzenetére


frescho
addikt

Abdullal volt már nézeteltérésem Bécsben, mert nem értette meg, hogy igen nekem fordítva van írva a nevem. Aztán ráuszítottam a cég office managerét. Nem szép a hölgy, de nagyon hatékony. Kb. eleresztettem a házisárkányt kategória. A bécsi postának egy nagy pozitívuma van: nem lopnak el mindent amiben értéket sejtenek.

https://frescho.hu

(#54729) flymi válasza r0b3r (#54725) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Egyik sem az enyém, csak gondoltam szólok, ha már szóba került.
Múltkor kaptam egy soros egeret több másik ps2 rágcsálóval meg más holmikkal együtt. Rexivel feleztünk. :)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#54730) arn válasza frescho (#54728) üzenetére


arn
félisten

eltuntetik mashogy :D amik itt divatosak, beleertve a futarokat:

Tobbet dekkol vmelyik helyi postan, mint amennyi ido alatt europa masik felebol beerkezett.

Ki sem szallitjak, csak bedobjak a gyujtohelyre, mehetsz utana. Azert kell tuloraznom, hogy fel tudjam venni a csomagot mas napon.

Osszetorik, par ezer euros bringaknal nagy orom, amikor emberfejnyi lyukkal jon meg az oldalan, vagy kering becsen belul, mert annyira osszetort a doboz, hogy atvizsgalasra kuldik. Harom bringabol ketszer megtettek.

De a kedvencem az volt, amikor egy hivatalos levelet csak bedobtak a regi cimemre, aztan a kov korben meg mar vegrehajtoval fenyegetnek, mert rossz napja volt a postasnak. Gyorsan befizettem mindent, es utana fel evig tartott bebizonyitanom, es visszaszereznem a penzemet, hogy nem en csesztem el a dolgot.

Ez ami hirtelen eszembe jut... egyket ev alatt tobb rossz tapasztalatom volt vele, min a magyarral evtizedek alatt. szoval ehhez kepest a fillerekert szallitodo es masnapra ottlevo csomagok baromi jok.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#54731) snecy20 válasza The DJ (#54720) üzenetére


snecy20
veterán

Hát, volt egy olyan régi tévhit hogy a Tagan tápok hű de milyen minőségiek. :)
Ez addig állt meg míg rá nem mértem az ágakra. :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#54732) Tim82 válasza arn (#54730) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ne aggódj, az utóbbi években mindezeket a magyar postával is megtapasztalhatod.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#54733) nakos1212 válasza arn (#54730) üzenetére


nakos1212
senior tag

ezek egy részét megjártam a magyarral....

(#54734) Alpi.


Alpi.
addikt

Böngészem az aprót és egyből feltűnik a kakukktojás hírdetés az s939/940 cpuk közt ! Csak sikerült felrakni egy idevaló procit a sok Am2 után.... Van baj... :U

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#54735) DarthSun válasza Alpi. (#54734) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

A jó kis 939 A64X2 is beritkult rendesen, már akkor is drága volt, jó régen, mikor én vettem :)

(#54736) Tim82 válasza DarthSun (#54735) üzenetére


Tim82
nagyúr

eBay-ről már olcsóbb, mint itthon (HA-n kb. egy élő s939-es X2 proci hirdetést látok).

Viszont kihasználom az alkalmat és újra bedobom az azóta sem megoldott problémát. :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#54737) DarthSun válasza Tim82 (#54736) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Hát...érdekes anomália, elvileg mennie kéne már modernebb táppal is. Sima A8V, AGP- s lapban van nálam az X2, lassan rendbe kéne tenni, de egyelőre még egy régi Deer 400W táp hajtja, avval megy szépen, sőt még kisebb tuningot is bír. Táp és hűtőcsere kell majd, lehet hogy nálam sem fog menni új táppal :U . Mondjuk evvel nem sokat segítettem, lövésem sincs miért nem indul :B

(#54738) Alpi. válasza Tim82 (#54736) üzenetére


Alpi.
addikt

Hát erre nehéz mit mondani, mindenesetre én rámérnék a feszekre. Nem nagy dolog és lehet, hogy ad valami támpontot.

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#54739) frescho válasza arn (#54730) üzenetére


frescho
addikt

Magyar posta ezt mind tudja, bónuszként van még:

- Drágának kinéző cucc 60%-os eltüntetése
- Csomag értesítőt sem hozzák ki, ha olyan a kedvük. Mostanában ez a funkció itthon 100%-ban működik. Ajánlott levélre 50%, hogy nem jön értesítő vagy valamelyik szomszédnál köt ki. Az irodába legalább az értesítő odaér.
- Random csomag kiszállítás. Az én csomagom másnál landolt, de cserébe én is kaptam egyet. Hogy nem az enyém kit érdekel?
- Csomagautómatába ha nem fér be, akkor simán visszaküldik. Erre van 10% esélyed
- A kedvencem: 10 nap átvételi idő van, de 4nap után szombaton már visszaküldésre készítik össze

Ahogy látom az egész attól függ, hogy milyen a kézbesítő. Amióta az öreg postásunk elment nyugdíjba nincs felcsöngetés ajánlott levéllel és az értesítőket is randomizálta az új nyikhaj.

https://frescho.hu

(#54740) Sanchez638 válasza frescho (#54739) üzenetére


Sanchez638
addikt

Teljes mértékbe kézbesítő függő, mikor már 1 hónap alatt a 3 körzetbe rakják át az embert akkor ki van mindenkinek a micsodája.. (másfél évig kézbesítő voltam helybe.)

Tim82 (#54736): Nem lehet, hogy csak a szimplán a lap a szar... Rajta lévő alkatrészekből...

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#54741) Sanchez638 válasza Tim82 (#54736) üzenetére


Sanchez638
addikt

-- bacsis kérlek töröld, flood bajos.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#54742) kzsolti97 válasza frescho (#54739) üzenetére


kzsolti97
csendes tag

Nálunk az MPL mindig kihozta eddig a csomagot. Rendesek mert jelenleg nem működik a csengő (ez kivan írva) és olyankor szoktak dudálni, hogy észrevegyük az érkezésüket.
Levelekkel már nem ilyen jó a helyzet az ajánlottakkal jártunk már ugy, hogy nem kaptunk értesítőt se, vagy a szomszédnál landolt.

Csak a Windows 7 :)

(#54743) kzsolti97


kzsolti97
csendes tag

Ha az intel továbbvitte volna anno a Tualatin szériát: :D

[ Szerkesztve ]

Csak a Windows 7 :)

(#54744) frescho válasza kzsolti97 (#54743) üzenetére


frescho
addikt

Ez hogyan? Enigering Sample vagy kamu?

Jobban gondolva továbbvitte, mert a Banias a Tualatinok utódja. Annak meg a Core solo, duo, core2... A többi meg már történelem.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#54745) kzsolti97 válasza frescho (#54744) üzenetére


kzsolti97
csendes tag

Csak szépen meg van rajzolva :)
Igen van néhány korai Banias magos 1,4es Pentiumom és nem sokban tér el az utolsó Tuáktól.

Már csak egy 479-et támogató lap kéne hozzájuk, de szerintem már nincs sok esélyem beszerezni egyet.

[ Szerkesztve ]

Csak a Windows 7 :)

(#54746) Tim82 válasza Alpi. (#54738) üzenetére


Tim82
nagyúr

Bevallom, azt nem igazán tudom, hogyan-mint kellene, de majd igyekszem kiokosodni a témában.

sanchezsa: lehet, hogy nem igazán értem, mire szeretnél kilyukadni, azon kívül, hogy mivel VIA chipsetes lap, nem high-end volt újkorában sem. Viszont a Seasonic-okon kívül a többi említett táppal gond nélkül megy és itt nem csak arra gondolok, hogy elindul, hanem stabilan fut velük rendszer - csak ezek nem ATX méretű tápok, így nehéz elhelyezni rendesen őket egy ATX tápot fogadó mini házba.

(Ellenben kb. lehetetlen értelmes áron értelmes mATX 939-es lapot szerezni PCI-e-vel, 4 db memóriafoglalattal, vadásztam már egy ideje ilyenre, ez volt a legjobb opció nem több tízezerért.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#54747) Sanchez638 válasza Tim82 (#54746) üzenetére


Sanchez638
addikt

Asus egy időbe elkezdett csinálni ilyen utolsó budget lespórolt lapokat. Nem lehet, hogy valami kifújt a lapon?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#54748) Tim82 válasza Sanchez638 (#54747) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egy USB portja fizikailag el van deformálódva a négyből a hátoldalán (erre van majd donor, tehát cserélve lesz), de ettől még - a Seasonic tápokat leszámítva, az LC Power, valamint az Enlight SFX tápokkal - elindul, tudtam rendszert (AntiX Linux) telepíteni, frissíteni, használni stabilan. Az alaplapon nincsenek púpos kondik, a BIOS-ba be lehet lépni, lehet állitgatni, elmenteni a beállításokat. A portok mindegyikét kipróbáltam a sérült USB portot leszámítva, működnek. Ettől még lehetne valamilyen nehezen kibogozható hardverhiba, de azért nem tartom valószínűnek: semmi más nyűgje nincs, csak az, hogy a 2 db egyforma típusú ATX Seasonic SS-350ET tápom egyikével nem hajlandó bekapcsolni sem.

Nem zavarna a dolog, ha az Enlight táphoz lenne valamilyen SFX-ATX keretfélém, amivel stabilan be tudnám tenni egy ATX táp helyére. Csak épp az Enlight táp még SFX-nek sem szabvány méretű és csavarhelyű cucc. Meg hát azért szívesebben bíznám a konfigot egy megbízható és pár éves tápra, mint egy ugyan szintén megbízható, de úgy alsó hangon legalább 15+ éves tápra.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#54749) DarthSun


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Meglett a stabil 4GHz- es beállítása a Phenom II X2 565 BE- nek. A szorzóval és az FSB- vel is kellett varálni. Ha nem tuningramok vannak mellette, akkor vissza kellett volna osztani jobban és lehet hogy nem is gyorsult volna...

Előtte 3.87 GHz- en a 3DM01
4GHz :

3.87GHz 3DM03
4GHz :

Az eredmények növekedése nem túl nagy, nem érdemes nagyobb fesszel járatni, maradok 1.4V / 3.87GHz- en, csak kíváncsi voltam hogy stabil-e 4GHz- en.

(#54750) Alpi. válasza Tim82 (#54746) üzenetére


Alpi.
addikt

A +3,3V illetve a +5V -ra kéne rámérni. Lehet, hogy valamelyiket nem adja ki elég pontosan, és attol pl. simán csinálhatja a nem indulást. Azt hiszem a +5V-ra szoktak érzékenyek lenni, ha kevesebb, de erre már nem esküdnék meg. Ha meg neadjisten teljesen rendben vannak a feszek, akkor legalább tápot kihúzhatod az egyenletből.

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.