Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24101) qqzs


qqzs
őstag

https://www.oculus.com/experiences/quest/3008315795852749 Thrill of Fightot ismeritek, olyan sok jot irtak rola meg crossbuy meg realisztikus es hogy a creed csak licensz miatt 30 es tiszta arcade ehhez kepest, hogy kedvem lett hozza 10 ert csak nem fogyasztanam a refund keretemet ha nem muszaly :) meg 10 ert experience kategoriaba van vajon miert

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#24102) barcalaci84 válasza JoolsNOS (#24100) üzenetére


barcalaci84
őstag

1-2 dolgot a menuben kell állítani aztán
a rar fájlt kell kicsomagolni a gta v könyvtárába
a video settings fájlt pedig bemásoni a dokumentumok-ban lévő gta v mappába
video: [link]
ennél egyszerűbb nem nagyon lehetne :)

(#24103) JoolsNOS válasza barcalaci84 (#24102) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Köszi!
Este kipróbálom.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#24104) Gigi01 válasza Viktoár (#24097) üzenetére


Gigi01
őstag

Ú,bakker! Én nem aknáztam ki,nem tudtam,hogy arra is van valami kupon,csak a mosókapszulák árából csaptam így le.

(#24099) barcalaci84 : köszi,akkor nekem is rá kell lesnem :)
telepítem is a GéTéÁt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24105) qqzs válasza abydos (#23666) üzenetére


qqzs
őstag

Koszi az ajanlast meg jott, igy sokkal stabilabb a fogasa es ha koccan sem torik. ket het alatt megjott DPD hozta olaszbol https://www.aliexpress.com/item/4000102872095.html?

Eladó: GTS450

(#24106) involver


involver
csendes tag

Sziasztok!

Reverbet honnan lehet rendelni?

(#24107) abydos válasza qqzs (#24105) üzenetére


abydos
aktív tag

Húha, őszintén, most nagyon meglepődtem, mert amikor az írtam csak hülyültem, azért is túloztam benne, nemár, hogy tényleg működik? :Y
Ha pontos marad akkor tök jó és gratulálok hozzá, én nem tudtam elképzelni, hogy a letakart ledek mellett ez jó lehet bármire is, de akkor úgy tűnik, jó a fényáteresztő képessége, kíváncsi vagyok a tapasztalataidra, ne kímélj. :DD

A boxolós játék: Most toltam vele két menetet. A második menetben jól álltam, de mondtam magamban, ha nem lesz vége ennek pár percen belül, feladom :D Szerintem jó cucc, vannak kis gondok, de összességében szerintem szórakoztató és megmozgat rendesen.

[ Szerkesztve ]

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24108) abydos válasza Viktoár (#24097) üzenetére


abydos
aktív tag

Ez nagyon jó ár érte garival, szép munka :)

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24109) v2


v2
senior tag

Hogy lehet valamit refundolni?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#24110) s7evcsenko válasza abydos (#24094) üzenetére


s7evcsenko
addikt

és a2d2
:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24111) qqzs válasza v2 (#24109) üzenetére


qqzs
őstag

oculus appban questre purchase historyban ha jol emlekszem

Eladó: GTS450

(#24112) qqzs válasza abydos (#24107) üzenetére


qqzs
őstag

Most ezen uj informacio fényében megneztem a kontrollert infrakameraval es vedo nelkul latom az infra ledeket de vedovel semmit nem latok. A tetejen van az O betunel egy kivagas. Viszont BS-ezni lehet vele szoval erdekes. A quest kamerai is infrak azokon sem latszik infra led. Nem lehet hogy valami ai formafelismeres van alapbol mint a nemsokara jovo kezfelismeres es az infra ledek csak maskor segitenek?

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#24113) abydos válasza qqzs (#24112) üzenetére


abydos
aktív tag

Biztosan nem, ha működik, akkor átengedi a fényt és ez elég neki.
Hát, bocsi, hogy "átvertelek", de ha működik, akkor nincs gond. Az akkumulátor időt figyeld esetleg a kontrollernél (lehet jobban kell világítania).

Az AI nem lenne képes követni a kontrollert ilyen gyorsaságnál infra nélkül.

A Quest kamerái nem látják az infrát, legalábbis te nem láthatod a Questen keresztül, csak ha Rift S-sel nézed meg a Quest kontrollereket, úgy van bekalibrálva a frekvencia. Maga a kontroller látja.

Lényeg az, hogy a Quest totál átlátszónak látja a kontrollert, mint pl itt: https://www.youtube.com/watch?v=Kh5LlX_rfxE
Csak emberi szemnek nem az. Aztán ez a szilikon is lehet totál átlátszó infra tartományban.

[ Szerkesztve ]

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24114) Viktoár válasza kiskuplung (#24098) üzenetére


Viktoár
addikt

kiskuplung és abydos köszönjük szépen. :R :R :R :R :DDD Sajnos most nem tudjuk megnézni mert pont őszi szünet lesz és a gyereket itthon eszi a fene. Nagyvonalakban mi az első beüzemelés menete?

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#24115) Raymond válasza Viktoár (#24114) üzenetére


Raymond
félisten

Belovod a telon az Oculus app-ot, ha mar van fiok akkor bejelentkezel, ha nincs akkor csinalsz egyet. Itt nyomni fogja hogy FB-vel jelentkezz be, de ez nem kotelezo, csinalhatsz attol fuggetlenul is barmilyen email cimmel. Aztan elinditod a HMD-t csatlakoztatod BT-n a teloval/appal es csinalod amit a kepernyon es a HMD-ben latsz. Gondolom update-elni is fogja magat, ilyenkor hagyd menni, majd szol az app ha vegzett. Aztan mar a HMD-ben koveted az utasitasokat. Csinalj a beuzemeltates elott helyet a szobaban, ugy egyszerubb lesz mert azonnal lehet jatszani a setup utan :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24116) Viktoár válasza Raymond (#24115) üzenetére


Viktoár
addikt

Ahh.. ez egyszerűbb mint gondoltam, köszi szépen. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#24117) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Superhot VR majdnem lowest price: Fanatical

Scream kóddal (SCREAM666): -7% = 10,5 Euro

By the way, ez egy az egyben ugyanolyan, mint a sima desktopos játék, ugye? Mert azt már kijátszottam kb 3 és fél óra alatt, akkor ezt kábé felesleges megvenni.

------

Charm Games Bundle

7,5 euró

Ezt meg azért lehet érdemes beszerezni vagy legalábbis az egyik játékot mert azt írják, hogy kevesebb, min két óra alatt végigjátszható, akkor simán lehet refundolni steam-en, nem?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24118) a2d2 válasza Jinxb1rd (#24117) üzenetére


a2d2
addikt

Ezt a Fanaticalt nem ismerem, steam kódot ad?
Superhot érdekes lehet, még nem játszottam sehogy vele.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24119) #48613632 válasza a2d2 (#24118) üzenetére


#48613632
törölt tag

Valszeg azért, mert régen Bundle Stars néven futott :) Ja, amúgy többnyire Steam kódot adnak, de fel van tüntetve itt is, hogy hogyan aktiválható a stuff.

(#24120) f34rY válasza #48613632 (#24075) üzenetére


f34rY
csendes tag

Bsben van latency állító.
Ottvan a settingsben.

(#24121) kiskuplung válasza Jinxb1rd (#24117) üzenetére


kiskuplung
őstag

A VR-os Superhot egy teljesen más játék, ha szeretnéd magad Neo-nak érezni, akkor ajánlott, de nem teljes áron. Mások a pályák is amúgy a desktophoz képest.
Én anno 1 EUR-ért vettem, mikor volt akció a Viveporton.

(#24122) TiberiusX


TiberiusX
tag

Volt már valakinek olyan Rift S-el, hogy elmegy a kép, Windowsnak a felugró ablak hanggal?
Mire odaérek csak annyit látok, hogy Error hardware notification.
2x fordult már elő.
1-2 napja volt Nvidia driver frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#24123) Dark197405 válasza TiberiusX (#24122) üzenetére


Dark197405
tag

Nálam még nem volt ilyen, Nvidia driverből a legújabb van fent (440.97).

(#24124) TiberiusX válasza Dark197405 (#24123) üzenetére


TiberiusX
tag

Szintén 440.97
Nem tudom akkor mi lehet.
Remélem nem a Rift-nek kontaktos a kábele...

[ Szerkesztve ]

(#24125) Dark197405 válasza TiberiusX (#24124) üzenetére


Dark197405
tag

Esetleg nézd meg hogy a kábelvégek rendesen koppig bent vannak e az usb és DP portban.
A Windows esemény naplóra is ránézhetsz, hátha ír valamit a hibáról.

(#24126) Dyingsoul válasza TiberiusX (#24122) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Egy kihúz-bedug nem árt ilyenkor. Lehet picit kilazult és észre sem veszed mikor megfogod. A HMD-be csatlakozó véget is húzd ki majd dugd be.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24127) Jinxb1rd válasza kiskuplung (#24121) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hm, annyiért én is megvenném. :DDD

De ezt így most 10 dodóért egyelőre kihagyom, akkor inkább valami teljesen újba fogok bele.

We are only Stardust...

(#24128) Viktoár


Viktoár
addikt

Valamelyik cikkben olvastam hogy a quest ideális az 56 -72 mm közötti ipd-vel rendelkezők számára.
Nem mértem meg a gyerek ipd-jét nehogy megsejtse a jézuska tervét.
Mi a helyzet akkor ha mondjuk 53mm a pupillái között a távolság? :)

Üdv:Viktor

(#24129) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Elég jónak kinéző új fitness cucc, van belőle demo: Viro Move

Videók alapján olyan, mint a Space pirate trainer ötvözve a Beat saberrel és a Box VR-ral...

(#24130) s:zozo


s:zozo
aktív tag

Olvastam egy gamer oldalon a híreknél, hogy a Borderlands 2 VR játéknál, hibás a játék adatlapja és csak a HTC Vive és Oculus rift a támogatott heasettek.
Talán Chaves? írta, hogy nála nem jó. Bárki aki meg vette és a támogatott VR eszközzel rendelkezik, le írhatná a tapasztalatait.

(#24131) Gigi01 válasza barcalaci84 (#24102) üzenetére


Gigi01
őstag

Nem lett rossz!Asszem van magyarítás,azt bedobom alá,ha már moddolunk.
Amúgy a graf milyen nálad?Én is átírtam,de lehetne jobb,nálad nagyobb a felbontás azért.

Quest-re mikor jön ki a pc-re köthető megoldás?

(#24132) Raymond válasza Gigi01 (#24131) üzenetére


Raymond
félisten

Valamikor novemberben. En azert remelem hogy a full-ba jon mert nem szeretnek a PTC-re bejelentkezni, eddig is szepen elvoltam a rendes release-ekkel.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24133) Gigi01 válasza Raymond (#24132) üzenetére


Gigi01
őstag

Az mit jelent,hogy fulba?És a PTC? :DDD

Ha úgy van,a kiszállítást késleltetem,hogy az elállási idő kitolódjon.

(#24134) kiskuplung válasza Gigi01 (#24131) üzenetére


kiskuplung
őstag

Én is kipróbáltam, nekem ez így használhatatlan. Túlságosan pixeles, és már 5 méterre is olyan mintha valami fátyol mosná szét a tájat.
Azért egy kis betekintés a jövőbe, mert éjszakai motoroztam benne egy fél órát, és szinte éreztem a város lüktetését, a szelet, a fényeket...
10 év és ilyennekkel fogok játszani napi 24 órában :D

(#24135) qqzs válasza Viktoár (#24128) üzenetére


qqzs
őstag

Nalunk gyerek 50 ipdvel a Got is hasznalta es questen se mondta hu de jobb a kep mert ott osszetolom neki

Eladó: GTS450

(#24136) a2d2 válasza kiskuplung (#24129) üzenetére


a2d2
addikt

Ebbe aztán mindent belegyúrtak, van benne Dance Collider is bőven főleg a kaszkádok miatt, meg egy kis Power Beats a falak miatt, ...

Amúgy van itt aki Dance Colliderezik? Tegnap az orosz csajszi egyik pályáján valahogy bekerültem a 7. helyre - streamelve! (Sztrovacsek81 néven vagyok amúgy).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24137) Gigi01 válasza kiskuplung (#24134) üzenetére


Gigi01
őstag

Igen,még van mit fejlődni.A felbontást átírtad?Nekem eleinte nem azt töltötte be,hanem az alap settingset.Aztán átírtam a vga-t,ugye nekem nem Ti van,azt kitöröltem,utána már jobb lett a kép sokkal.

(#24138) qqzs válasza a2d2 (#24136) üzenetére


qqzs
őstag

Megneztem a demot de engem nagyon zavar hogy a szereploknek 5 centis labuk van. Egyebkent az mit jelent amit irtal orosz csaj streameles

Eladó: GTS450

(#24139) fulton válasza Gigi01 (#24096) üzenetére


fulton
addikt

Tetszik, a kamera váltások zavarnak, pl halál után ha kiesek az autóból stb..de adja.
Valamiért olyan 81 Fps el döcög nálam..néha picit belassul. 1080ti s high beállítást használom. Nem sima a kép am, nem olyan mint egy nativ 90fps vr ban..ez is tud zavaró lenni, maga hogy ott mászkálsz autókázol a városban nagyon jó.

(#24140) Raymond válasza Gigi01 (#24133) üzenetére


Raymond
félisten

Full az a rendes release. A PTC a Public Test Channel, mint a Steam Beta.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24141) Viktoár válasza qqzs (#24135) üzenetére


Viktoár
addikt

Szóval akkor el lesz vele még akkor is ha nem érné el a minimális ipd-t?

Üdv:Viktor

(#24142) kiskuplung válasza Gigi01 (#24137) üzenetére


kiskuplung
őstag

Én csak kipróbáltam a kétféle settings.xml-t amit adtak hozzá, de most hogy mondod, semmilyen különséget nem láttam a kettő közt :) A readme-ben írják, hogy célszerű írásvédetté tenni ezt a filet, hogy a játék ne bírálja felül, meg ezt a kártyás dolgot még kipróbálom holnap.
Ma már el-Asgardoztam a napot. 16 óra = 20% :)

(#24143) Joshi


Joshi
titán

Ha volt akkor sorry.

Omnifinity

(#24144) Jinxb1rd válasza Joshi (#24143) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ez nem tökéletes. Ennél jobbat kell csinálni, hogy legyen is értelme.

We are only Stardust...

(#24145) Joshi válasza Csavez™ (#23996) üzenetére


Joshi
titán

A videó alapján nekem az a konklúzióm, hogy mind a három HMD fos, egyszerűen nem üti meg nálam a mércét. De még talán a Valve a legjobb. És az Assetto Corsanál lehet látni azt az effektet is, ahol az élek táncolnak/cikáznak. Van itt még mit reszelni, pont ezért adtam el a CV1-et. Véleményem szerint kell ide még vagy ~5-8 év mire ez monitoros minőség lesz. Persze ehhez kell majd az is, hogy a hardverek elég erősek legyenek a VR-hez.

(#24146) Joshi válasza Jinxb1rd (#24144) üzenetére


Joshi
titán

Ezt most úgy mondod, mintha neked legalább fél tucat ötleted lenne ami hibátlanul működik is. :B
Nem olyan egyszerű egy ~70-90kg-os tömeget mozgatni úgy, hogy az gyakorlatilag egy helyben maradjon, ráadásul a személy úgy érezze hogy úgy mozog mint a való életben.

[ Szerkesztve ]

(#24147) qqzs válasza Viktoár (#24141) üzenetére


qqzs
őstag

Szerintem igen bar arra azert figyelni kell mennyit jatszik mert a vr nem az idealis szabadidos tevekenyseg egy kisgyereknek. Nezz utana mielott orakta raadod mit csinal az aggyal szemmel

Eladó: GTS450

(#24148) a2d2 válasza qqzs (#24138) üzenetére


a2d2
addikt

Sonya és hogy ALVR-es stream-en keresztül jött a kép kis késleltetéssel.
Amúgy most jön ki a full release november másodikán.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24149) Viktoár válasza qqzs (#24147) üzenetére


Viktoár
addikt

Áhh .. nem szeretném ha órákat rajta lenne. Majd beosztom neki a játékidőt, ne kockuljon annyit. :D Lehet ám mást is csinálni a játszáson kívül. ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#24150) a2d2


a2d2
addikt

Witching Tower -80% [link]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.