Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) klykkly válasza Raymond (#17997) üzenetére


klykkly
tag

így van ,csak az én 6500 pontomhoz mérve tud azért viszonyítani. kb hasonló elavult a két vas.
egyébként egy RX 580 al (ami kb a 1060 al egyenértékű teljesítményben) ugyanez a configom is vitte a VR-t, kb 4200 ponttal a 3Dmark ban ,de az tényleg a minimum volt.

[ Szerkesztve ]

(#18002) klykkly válasza klykkly (#18001) üzenetére


klykkly
tag

Persze az benne van hogy nekem VIVE em van. Ami azért sokkal kevésbé használja a CPU-t a követésre.
Valszeg nem mindegy hogy 3db USB3 on jön a több megabites video adat amiből realtime ki kell számolni a pozíciókat.
vagy egy USB2-ön kiolvasni pár byte ot a buszon mivel a VIVE saját erőből számolja a követést.
Lehet rift hez kevés lenne a gépem (gépünk)

érdekes lenne egy ilyen irányú összehasonlító teszt.

[ Szerkesztve ]

(#18003) Dyingsoul válasza klykkly (#18002) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

"Persze az benne van hogy nekem VIVE em van. Ami azért sokkal kevésbé használja a CPU-t a követésre."

Ez az elmélet. A gyakorlat pedig a következő: Rift esetében meg van adva egy hivatalos minimum rendszer igény. Ezt úgy alakították ki, hogy aki olyan hardverrel rendelkezik, ami megüti ezt a minimumot, az Oculus store-os játékok 90 fps-el fognak futni, mivel oda csak olyan játékokat engednek be amiket optimalizáltak annyira, hogy a minimum hardverként megadott rendszeren tudja is tartani a 90 fps-t.

Hasonló ellenőrzés gondolom van a viveportban vagy steamen is. Mivel mindkét HMD-nek ugyanaz a CPU követelménye, ezért nem gondolnám, hogy a Vive-nak kisebb lenne a CPU igénye annyival, hogy amiatt többet költene valaki Vive-ra ahelyett, hogy azt a többletet inkább gépfejlesztésre költené. Mert ugye a Vive még mindig 600 Euró, a Rift pedig 400...

Ha gyenge a gépe valakinek VR-ra nem az a megoldás, hogy Vive-ot választ, hanem abból a cirka ~60 ezer különbözetből akár fejlesztheti a gépét.

Innentől kezdve persze lehet azon molyolni, hogy hol mennyibe kerül de felesleges. Ahol drágább a Rift, ott a Vive is drágább. Ha nem, ott valami nem kóser mert én a hivatalos fogyasztói árakat írtam és a különbségnek a webshopokban is látszania kell.

Más indok miatt lehet valaki jobban húz a Vive felé, nem akarok senkit eltántorítani a Vive-tól. De azért választani a Vive-ot mert gyengébb gépe van szerintem nettó butaság. Szóval lehet Vive-ot választani Rift helyett, de ne azért, mert "gyenge a gépem"...

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#18004) klykkly válasza Dyingsoul (#18003) üzenetére


klykkly
tag

Én egy szóval se mondtam hogy vivet kell venni :)
viszont tény hogy a gépem nem üti meg a minimumot (nagyon nem) mégis tökéletesen megy.
Valami oka kell legyen. ezért mondtam szívesen látnék ilyen irányú tesztet.

árakról meg a véleményem hogy ha veszed a plusz USB3 kártyát, ilyen olyan csilliós USB3 hosszabítókat, a plusz kamerát. kb ott vagy a VIVE áránál. A VIVE et meg sima 3000Ft os HDMI passzív kábellel 10Mméterre hosszabbítottam ahogy az USB -t is fillérekből. A szenzorotokat a vive nél nem kell összekötni a géppel ami nagyon jó feature. szvsz is max ezek miatt érdemes inkább a vive re voksolni nem a gépigény miatt.

[ Szerkesztve ]

(#18005) Raymond válasza klykkly (#18004) üzenetére


Raymond
félisten

599EUR - Vive
719EUR - Vive + DAS

399EUR - Rift
419EUR - Rift + Inatek
488EUR - Rift + Inatek + 3rd Sensor

Messze van az meg a Vive arahoz :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18006) klykkly válasza Raymond (#18005) üzenetére


klykkly
tag

Én alza nál vettem a vive et (felbontottat) 24 hónap garanciával. 156000 Ft ért , gyakorlatilag én vettem le róla a fóliát tényleg csak kibontva volt karcmentes.a kábelek még gyárilag voltak összekötegelve. igaz a VIVE bundle kód már nem volt használható valaki ellőtte......de nem is kár érte nem siratom.
szóval vannak lehetőségek.

de most is van 142 ért 1év garral igaz ez használt......

[ Szerkesztve ]

(#18007) tobias88888 válasza v2 (#18000) üzenetére


tobias88888
őstag

GTX 1060 tökéletes, a 8GB ram is bőven megfelel a legtöbb játéknak. Az i5 2500 viszont meglehet hogy kevés, de ez sem biztos mert nagyon is erős kis proci volt az. A recommendedhez képest csak kicsivel gyengébb. Ha megveszed a Riftet az biztosan menni fog, bár alacsony beállitásokkal. Ha az nem felel meg, akkor gondolkodnék el a cpu cserén: vagy veszel egy új alaplapot és egy új procit, vagy beleteszel egy erősebb LGA1155-ös foglalatú CPU-t (~3770k)

[ Szerkesztve ]

(#18008) v2 válasza klykkly (#18001) üzenetére


v2
senior tag

3773 pont a teljes GPU 4182 CPU 2428 a rész pont. Szerintem a cpu kevés

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#18009) klykkly válasza v2 (#18008) üzenetére


klykkly
tag

15-20% al kevesebb mint az én vasam RX580 al. szerintem is egész biztosan tudod használni némi kompromisszummal.kicsit visszaveszel itt ott. Később meg majd bővítesz ha úgy érzed.

[ Szerkesztve ]

(#18010) v2 válasza tobias88888 (#18007) üzenetére


v2
senior tag

Igen ezt én is néztem, meg sok más procit. Viszont most megint elvesztettem a fonalat :Y Lehet cserélnék 1151-re, a lapom amúgy is kicsi ASUS p8H61. Az USB kártya minden esetben kell? Az alzában egyben van minden, vagy valamit vennem kell még?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#18011) Raymond válasza v2 (#18008) üzenetére


Raymond
félisten

Ez teljesen semmitmondo, ahogy mar irtuk eleg lesz az a konfig. Ami szinte biztos kelleni fog az az Intake kartya. Aztan egyes jatekok mar kohognek 8GB Ram-al, azt meg lehet oldani mondjuk +4GB-al (2x2GB) aranylag olcson. Ha aztan valahol CPU problemaba futsz akkor utannanezhetsz olcson egy Ivy alapu i7-nek, de ez odebb lesz.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18012) #54625216 válasza klykkly (#18006) üzenetére


#54625216
törölt tag

A használt árak is az alapárakat követik, azaz ha találsz olcsón vive-ot, akkor annál olcsóbb rift-et is találni fogsz.
A vive-nak ettől még van értelme, de szvsz csak akkor, ha a játéktered nagyobb 3x3 méternél. Ott már kijön a lighthouse követés előnye az usb kamerákhoz képest.
Minden más esetben szvsz nem éri meg az árkülönbséget, mert a képminőség nem jobb, a szoftver felhozatal meg valamivel gyengébb.

(#18013) v2 válasza Raymond (#18011) üzenetére


v2
senior tag

Ok. Már csak egy kérdésem van. Amit játszok 22" colos monitoron 1680-1050 felbontáson, 40-45 fps van, így is jó vagyok?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#18014) klykkly válasza #54625216 (#18012) üzenetére


klykkly
tag

Teljesen egyetértünk.
Ha van helyed (vagy lesz egyszer) VIVE et kell venni. Vagy ha többen játszotok egy térben.
Ha nincs és egyedül vagy riftet.
ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

(#18015) Raymond válasza v2 (#18013) üzenetére


Raymond
félisten

Nem sok kozuk van hozza megintcsak, mas jatekok, mas vilag.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18016) klykkly


klykkly
tag

Egyébként melyik az az AAA-s játék ami csak riften megy?
csak hogy tudjam miről maradok le :(

(#18017) tobias88888 válasza v2 (#18010) üzenetére


tobias88888
őstag

Kelleni fog két darab usb3.0 és egy darab usb2.0 közvetlen foglalat a riftnek, ez a minimum, a külső usb elosztó nem jó. Általában az alaplapokon nincs ennyi szabad, mert minden más foglal ennyit. Persze lehet az, hogy egy külső elosztóba bedugsz minden mást, de nálam például a Fanatec pedál ezt nem szerette ahogy a logitech vezeték nélküli billentyűzet sem, igy vennem kellett egy usb3.0ás inateck kártyát

(#18018) s7evcsenko válasza s:zozo (#17947) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Egy utolsó próbálkozás, mert semmit nem tudtam javítani rajta. :(
Journey VR
Te ennél a videós képnél tisztább, élesebb képet látsz, vagy kb ezt vagy rosszabbat?

Csak viszonyítás miatt: Spheres
Amit itt látsz videót, az nálam a rift-ben még szebbnek tűnik.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#18019) K.Andras.Vfx válasza v2 (#18013) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

ACC megy annyival? A felbontás egy dolog, de fullon van minden? Meg acc egyrészt közel sincs kész, nem lehet tudni, hogy mennyire lesz jó az optimalizáció a végére de tuti sokat fog javulni... De amúgy mondom, az egy dolog hogy 1680x1050-es felbontáson hány FPS van, a kérdés az, hogy milyen minőségi beállítások vannak...

(#18020) v2 válasza K.Andras.Vfx (#18019) üzenetére


v2
senior tag

Igen acc. Erős közepes. Most néztem a cpu terhelése játék közben 100%.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#18021) K.Andras.Vfx válasza v2 (#18020) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

ACC jelenlegi állapotában még nem alkalmas arra, hogy előre meg lehessen mondani milyen lesz..

De nem akarlak becsapni elképzelhető, hogy mivel első játékuk UE4-en még nem ismerik annyira ezt az engine-t mint mondjuk az EPIC Games, ennek köszönhetően lehet nem is tudják jól optimalizálni és kevés lesz hozzá a géped VR-ban...

Sajnos ez is benne van a pakliban. Abban az esetben proci upgrade és így tovább...

Egy dolgot viszont mondhatok, hogy teljesen más dimenzió VR-al szimulátorozni, én már nem tudnék és nem is akarnék monitoron játszani! Szóval ha még költened is kell majd a gépre pluszban, megéri mert szuper élményt ad. :DD

[ Szerkesztve ]

(#18022) v2 válasza K.Andras.Vfx (#18021) üzenetére


v2
senior tag

Mennyit szoktál egy huzamban játszani? Volt aki azt mondta, hogy káros lehet a szemnek, és fej fájást okoz. Igazából tolnom kéne valahol 1-2 órát

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#18023) K.Andras.Vfx válasza v2 (#18022) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Az elején szokni kell kicsit meg edződni, be is kell állítani rendesen, de elite-el meg a project cars2-vel is simán volt hogy lenyomtam akár fél napot is (persze szünetekkel, kaja, ivás, stbstb)... Nyilván nem rendszeresen csináltam ilyet, de voltak hétvégék amikor ilyen "maratoni futamok" megestek, aztán másnap úgy keltem mint akit agyonvertek. :DDD Tehát nagyon kimerítő tud lenni a VR, pláne az elején amikor még nagyon új és nagyon élvezed és tolod, fejfájást meg ilyeneket én nem érzékeltem, fáradságot és kimerültséget viszont igen.

De nem napi két órától, azt simán le lehet tolni szemrebbenés nélkül...

(#18024) nortsen válasza K.Andras.Vfx (#18023) üzenetére


nortsen
aktív tag

Nyilván mindenki máshogy reagál. Én amikor először kipróbáltam az AC-t egy rendezvényen, rohadtul nem tetszett, hogy nincsenek erőhatások, holott olyan volt mintha ott lennék. Ettől nekem nem volt olyan jó élmény.
Aztán mikor megvettem a saját riftemet, pár napig elég szarul éreztem magam a sok VR élménytől.
De elmúlt, és ma már máshogy reagálok rá. AC is mehet. Talán itt a kényelem ami meghatározza meddig bírom, mert azért 3 órás maratoni futamot már nem szeretnék vele tolni. 1,5 óra még mehet.

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#18025) K.Andras.Vfx válasza nortsen (#18024) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Pár év és talán elérhető áron lesznek motion szimulátorok is, ma is van már egy kettő ami talán már megfizethető, de persze a többsége ezeknek még mindig horror kategória árban...

Persze nagyon jó lenne erőhatásokat is érezni, de raceframe-ben valódi ülésben ülve is nagyon jó móka ez a VR, pláne jó kormánnyal és pedálokkal. :DD

(#18026) nortsen válasza K.Andras.Vfx (#18025) üzenetére


nortsen
aktív tag

Az biztos jó móka, de sztem nekem már olyanom nem lesz. :)
Fanatec akármit is veszek, az horror ár, és nem egy oculus, aminek lemenne az ára.
Bár kormány / pedál még belefér, de nekem jó a g25 is egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#18027) K.Andras.Vfx


K.Andras.Vfx
tag

Láttátok az "új" bigscreen-t illetve updatet? Valami nincs ezzel rendben vannak bugok rendesen főleg a 3D-s filmnél valahogy szétesik a kép, gondolom nem kis idő lesz míg kipofozzák megen.

Pedig imádtam úgy ahogy volt, jó volt vele 3D filmeket nézni.

(#18028) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Meg tudja valaki mondani, hogy az oculushoz az a 6db free game hogy szerezhető be? Az csak bizonyos csomagokhoz van vagy mindegyikhez?

https://divecenter.hu

(#18029) #54625216 válasza bunnyhu (#18028) üzenetére


#54625216
törölt tag

Újonnan vásárolt és az accountodra regisztrált oculus touch kontroller kell hozzájuk. Ha most veszel Riftet, akkor az már touch bundle-ben érkezik, tehát a játékok is jönnek vele automatikusan. Csak rámész a store-ra és a játék ára helyett az lesz ott, hogy "purchased".
Használt cuccnál viszont be kell kalkulálni, hogy az ingyenes szoftverek az előző tulaj accountján maradnak, hacsak nem adja az accountját is a csomaghoz (általában nem adja).
Ilyenkor a legjobb megoldás, ha veszel egy új touch kontrollert. Azzal eleve jön egy extra szenzor tehát a 3. szenzor is letudva, marad két csere kontroller, plusz a szoftverek.

(#18030) s:zozo válasza s7evcsenko (#18018) üzenetére


s:zozo
aktív tag

A Journey VR videónál kb. 19 másodperctől kezdve jönnek azok a képsorok, ahol látom, hogy VR headsett felbontásúak. Itt természetes, hogy a videó más részéihez viszonyítva van romlás, de ez nem kirívó.
Nem tudom, hogy te mit látsz, de nálam minden jónak tűnik.
Böngészőn nézem a linkjeidet.

(#18031) s7evcsenko válasza s:zozo (#18030) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az érdekelne leginkább, hogy amit böngészőben nézel videót oculus nélkül, az jobb vagy rosszabb minőségű, mint amit a riftben láttál? :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#18032) s:zozo válasza s7evcsenko (#17944) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Ajjaj ez alapján fel sem merült bennem, hogy akkor te azt mondod, hogy a a riftben látott program látványa el marad a videón mutatott élménytől? Ez a szitu? Akkor közlöm veled, hogy raboltam az időd, mert nekem nincs meg a program.

(#18033) s7evcsenko válasza s:zozo (#18032) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:DDD
Ez a szitu, nem is kicsit. Förtelem. :K
Ráadásul ki van pipálva a steam adatlapján, hogy szinte minden nyelven elérhető, de a videóban egy szó nem hangzik el semmilyen nyelven!
Ez úgy kb színtiszta lehúzás volt... és persze pirossal figyelmeztettek a vásárlásnál, hogy erre nincs refound!
Mindegy, túlteszem magam ezen a €3 valahogy. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#18034) bunnyhu válasza #54625216 (#18029) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Értem, köszi! Tehát akkor ez egyszer kapcsolódik egy accounthoz akkor az annyi volt. Nekem is bundle van, tehát benne a 2 kontroller de tuti nem veszek csak azért újat, hogy kapjak 6 valami játékot :)

Azért fura, mert szinte minden oculus rift hirdetésben ott figyel, hogy csak csinálj egy új accountot és kapod a 6 ingyen játékot. Ezekszerint ez átbaxás mert nem fogja kapni.

https://divecenter.hu

(#18035) Raymond válasza bunnyhu (#18034) üzenetére


Raymond
félisten

"szinte minden oculus rift hirdetésben ott figyel, hogy csak csinálj egy új accountot és kapod a 6 ingyen játékot."

Rosszul olvasod/ertelmezed. Az a mondtad nem azt jelenti amit leirtal hanem azt hogy a jatekok ott vannak es megkapod oket a hardverrel, de kell hozza egy account.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18036) bunnyhu válasza Raymond (#18035) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Mármint hogy adja hozzá az accountját. Mert átadni egymásnak programot nyilván nem lehet.

https://divecenter.hu

(#18037) kiskuplung válasza bunnyhu (#18036) üzenetére


kiskuplung
őstag

Most végülis mi a problémád? Hogy kaptál ingyen játékokat a Touch-odhoz?

Amúgy ezek járnak hozzá: [link]

[ Szerkesztve ]

(#18038) bunnyhu válasza kiskuplung (#18037) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Az a "problémám" hogy nem látom az un. ingyen játékokat sehol, és azt kérdeztem ez hogy működik. És erre lett írva, hogy az az első tulaj accountján van. Stb. olvasd végig a postokat. Vagy én olvasok félre valamit. Vagy most akkor WTF. Most megnéztem a robo recall-t, ami a linked alapján free for touch, nos nekem árat ír hozzá pedig két kontrollerem is van :) Szóval akkor továbbra is ott tartok, hogy nem értem.

[ Szerkesztve ]

https://divecenter.hu

(#18039) kiskuplung válasza bunnyhu (#18038) üzenetére


kiskuplung
őstag

Áh, értem.

És újonnan vagy használtan vetted a Touch-ot?

Mert újonnan úgy van, ahogy írtuk, belépsz a Storeba, és ott, ahol a játék ára kéne, hogy szerepeljen, ingyenesen letölthető. Ha ez nálad nem így van, akkor írhatsz a supportnak.

Persze ha használtan vetted, akkor az előző tulajdonos már aktiválta ezt a lehetőséget, és akkor buktad az ingyen játékokat.

Szerk. Közben rájöttem hogy ebből kellett volna rájönni, hogy használtat vettél "de tuti nem veszek csak azért újat" :)

Csak akkor meg azt nem értem, hogy mi ezzel a bajod.

[ Szerkesztve ]

(#18040) Raymond válasza bunnyhu (#18036) üzenetére


Raymond
félisten

Igen, ha mastol veszed akkor az accountjat is oda kell adni hogy az ingyen jatekokat megkapd.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18041) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Hű, a project cars2-t végre sikerült betörni és működik. Hááát ... elég gyorsan rosszul lettem benne, szerintem a túl agresszív irányváltás már sok a gyomromnak, érdekes hogy a repülőszimulátorban nem jött elő pedig ott van magasság is. Igaz, ott kevésé rángatja az ember az irányokat mint egy versenypályán.

https://divecenter.hu

(#18042) bunnyhu válasza bunnyhu (#18041) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Találtam csomó leírást az ügyben - a fő gond a monitorhoz kitalált effektek hatása, olyané mint a fej és az autó rázása, bólogattatása bukkanókon, kanyarban stb. Ezeket kell kikapcsolni, az állítólag segít.

https://divecenter.hu

(#18043) Raymond válasza bunnyhu (#18041) üzenetére


Raymond
félisten

"elég gyorsan rosszul lettem benne, szerintem a túl agresszív irányváltás már sok a gyomromnak"

Olyen kocsikat hasznalj ahol van cockpit es amikor fordulsz akkor ne mereven elore nezz es kovesd amierre a kocsi megy hanem abba az iranyba nezz ahova menni akarsz es hagyd hogy a kocsi kovessen.

A masik dolog az hogy gyakorlatilag ket fajta felhasznalo van ezeknel a jatekoknal - az akinek ugy jo hogy az auto cockpit a fix es az akinek a horizont fix. Tehat amikor razkodas van akkor az egyik esetben a nezopontod a cockpit iranyaval egyenlo a masikban pedig a horizont fix es a cockpit mozog korulotted. A PC2 eseteben ezt a World Movement parameterrel allithatod amit az Options -> Camera -> Movement menu alatt talalod. Probald ki mindket vegletet ott hogy lasd neked melyik a jobb.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18044) bbmt


bbmt
senior tag

Na a HP WMR-t gyorsan eladtam, mert megőrültem, hogy nem tudtam normálisan a szememhez igazítani.
Vettem egy PSVR-t és le vagyok nyűgözve, hogy mennyire kényelmes.A felbontás nyilván rosszabb, igaz még csak sima PS4 van, de amúgy is tervezek venni egy PS4pro-t. Esetleg akinek PSVR van és szintén PSpro-ra váltott vagy azon van, mondja már el van-e látható különbség a kép minőségében!
Vettem egy Oculus Go-t is,na az már igen! Most vadászok NOLO CV1-re PC-re az lesz az igazi élmény :D
Vagy megvárom a Quest-et, csak egyelőre nem tudom az is megy-e majd a Riftcat és társaival.

[ Szerkesztve ]

A kanál a gyengék villája

(#18045) Raymond


Raymond
félisten

Inside the Largest Virtual Reality Theme Park In The World - VR Star Park China

Nem akarmi hely. Ahogy nezem az osszes ismert es meg par ismaretlen HMD is megvan. Eleg sok volt a regi Pimax 4K :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#18046) K.Andras.Vfx


K.Andras.Vfx
tag

Ti milyen player-el játszotok le 3D-s filmeket? Nekem eddig megfelelt a bigscreen, de mivel most update volt szétesik a kép mindig, mondom kipróbálom a deo VR-t ami szintén marha jó lenne de sok 3D-s filmet nem játszik le rendesen, SBS alapból nem jó half ou meg van amelyik jó van amelyik nem...

Szóval marha jó. :O

[ Szerkesztve ]

(#18047) abydos válasza K.Andras.Vfx (#18046) üzenetére


abydos
aktív tag

Rift, Vive vagy Go?

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#18048) K.Andras.Vfx válasza abydos (#18047) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Rift.

(#18049) abydos válasza K.Andras.Vfx (#18048) üzenetére


abydos
aktív tag

Ha a BigScreen neked nem adja, akkor a Skybox VR? Go-n azt használom.

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#18050) Picco válasza K.Andras.Vfx (#18048) üzenetére


Picco
addikt

deo vr is teljesen jol mukodik videokra nalam, funciokban is akad jopar.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.