Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24901) Raymond válasza a2d2 (#24900) üzenetére


Raymond
félisten

Nem az a lenyeg hanem az hogy az 1216x1344 jobban nez ki az 1440x1600-as panelen megjelenitve mint az 1344x1600 ami a PC-rol jon ugyanazon az 1440x1600-as panelen.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24902) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Engem nem izgat, de hátha mást igen:

Star Trek Bridge Crew || -70% (7,5 €) legalacsonyabb ár

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24903) kiskuplung válasza Jinxb1rd (#24902) üzenetére


kiskuplung
őstag

Ha van egy haverod, akkor jól el lehet benne hülyéskedni, szerintem jó cucc.

Más : elvileg kijött az új ingyenes DLC az I expect you to die-hoz, este izzítom is :C

Stormland-et tényleg nem tolja itt senki?

(#24904) Raymond válasza kiskuplung (#24903) üzenetére


Raymond
félisten

Nekem a videok tetszettek, de aztan a review alapjan ugy dontottem nem nekem valo igy ez egyelore kimarad. Ugyis jon most a Vader Immortal 3, utanna az Esper es utanna a The Climb (amit megkapok Quest-re hala a crossbuy-nak es kivancsi vagyok ra). Na meg ott a backlog amire mar regebben penzt koltottem es nem fejeztem be :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24905) Vaze válasza Raymond (#24904) üzenetére


Vaze
őstag

Hali.
A The Climb,kb mikor fogod probalni?

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#24906) Raymond válasza Vaze (#24905) üzenetére


Raymond
félisten

Marmint Link-el? Megnezhetem a het vegeig azt is. De a Quest nativ verzio ket het mulva jon, arra kivancsi vagyok milyen. A trailer alapjan a grafika lehetne jobb is.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24907) Vaze válasza Raymond (#24906) üzenetére


Vaze
őstag

Csak erdekelne a velemenyed majd,tervezem en is megvenni majd.

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#24908) kiskuplung válasza Raymond (#24895) üzenetére


kiskuplung
őstag

Most még egyszer elindítottam, és azt figyeltem meg, hogy a monitorra tükrözött képen se szaggat, mondjuk ez logikus azok után hogy a stream-en is ezt láttam :P

De most már jobban megnéztem a dolgot, és úgy néz ki, hogy kézfejemen kívül mindenem remeg, mint a kocsonya. Csuklótól kezdve végig a vállam és ha lenézek akkor a testem és a lábam is. Csak akkor jó, ha teljesen mozdulatlan vagyok.

Van rá ötlet, hogy hova tudnám megírni ezt a sirámomat, mert amúgy kezdek belejönni a gunplaybe is, nem akarnám ilyen darabosan végigvinni, ha ez egy ismert probléma és csak várni kell egy patch-re (ma is jött egy hozzá..)

(#24909) kiskuplung válasza kiskuplung (#24908) üzenetére


kiskuplung
őstag

Legalább nem vagyok egyedül.

"My hands jitter a lot, like tracking is bad. Except I exited Stormland and tried two other games, and it was just fine. Like, the hands visibly tremble, makes reading the quest text rather difficult unless I lock it."

(#24910) abydos válasza kiskuplung (#24903) üzenetére


abydos
aktív tag

Én tolom. Természetesen beakadt egy mentésünk, mert koopba toltuk és rossz küldetést mutat, ahova nem lehet elmenni, mert le van zárva. Mondjuk írtam a fejlesztőknek és adtak egy mentést onnan, csak ki kell cserélnem, még nem volt rá időm.

Összességében azt kell mondjam, hogy nem biztos, hogy megér 40-et, ismétlődő nagyon, de egye fene, annyi játékot kapok innen onnan tesztelésre (nem mindet, azt ne higyje senki :D ), hogy néha ott hagyhatok pár dollárt támogatásra :D

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24911) kiskuplung válasza abydos (#24910) üzenetére


kiskuplung
őstag

Hová írtál nekik?
Ez a remegő kéz effekt úgy tűnik nem az egyedi, úgyhogy én is jelezném.

(#24912) Márton válasza kiskuplung (#24911) üzenetére


Márton
nagyúr

sztem ez már a korral jár :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#24913) a2d2 válasza Márton (#24912) üzenetére


a2d2
addikt

:DDD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24914) kiskuplung válasza Márton (#24912) üzenetére


kiskuplung
őstag

:D :D

Komolyra fordítva a szót, azóta is ezen kattogok, és azon gondolkodtam, hogy mi a különbség a monitorra tükrözött kép és a Riftben látott kép között.

Szerintem az, hogy a Riftben 2 képet látok a két szememmel, és ez a remegés annak a következménye, hogy a két kép nincs szinkronban, és felváltva látok pár frame-et innen is, meg onnan is. A monitorra viszont csak az egyik kerül ki, ezért ott nem látszik a ugrabugrálás.

Létezik ez? Este kipróbálom egy szemmel :D

(#24915) Jinxb1rd válasza kiskuplung (#24914) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Úgy látom tetszik annyira a játék, hogy nagyon szeretnéd megoldani ezt a problémát. :D

We are only Stardust...

(#24916) Jinxb1rd válasza Jinxb1rd (#24915) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Szeretnék pontosítani/javítani az Oculus Rift S fejkövetésén. Jelenleg azt tapasztalom, hogy ha nem is mozgatom a fejem, akkor is minimálisan 'mozgolódik' a kép (vagy hogy fejezzem ki magam). :D Tehát nem áll egy helyben stabilan, ami szerintem meghatározó lehet lövöldözős játékoknál vagy mondjuk amikor a játékban grafittizni kell egy falra körvonalak mentén.

Ha vennék egy ilyet
4 Array IR LED Illuminator Light Infrared Night Vision CCTV Fill Light Camera MD
ez megoldaná a problémát?

Ennek van valami a magyar elnevezése?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24917) Raymond válasza Jinxb1rd (#24916) üzenetére


Raymond
félisten

"ha nem is mozgatom a fejem, akkor is minimálisan 'mozgolódik' a kép"

Szerintem egyelore ne csinalj/vegyel semmit. Lehet hogy szoftver problema az uj 1.43-as update-el. A CV1-el nekem nincs ilyen gondom es a Quest is mukodik rendesen amikor standalone modban hasznalom, de amikor rakotottem a PC-re a Link-el akkor ez volt az egyik elso dolog amire felfigyeltem az ED tesztelese kozben (mert ott nemigen mozogsz). Ulok a hajoban es olyan mintha mar 2-3 felest bedobtam volna. Nem figyeltem ra utanna mert a tobbi jateknal nem volt meg az hogy nem mozgok, de kesobb majd ranezek megint.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24918) Jinxb1rd válasza Raymond (#24917) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Igen, a 'mint 2-3 feles után' is egy jó hasonlat az effektre. :D

We are only Stardust...

(#24919) a2d2


a2d2
addikt

Van itt Viveport előfizető? Esetleg leendő vásárló?
Van egy 2352Ft-os Wallet kódom ha érdekel valakit.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24920) abydos válasza a2d2 (#24919) üzenetére


abydos
aktív tag

Ha senkinek nem kell és neked se, én nem utasítom vissza az ajánlatot :D

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24921) abydos válasza kiskuplung (#24911) üzenetére


abydos
aktív tag

Itt írtam nekik: https://insomniac.games/contact/

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24922) a2d2 válasza abydos (#24920) üzenetére


a2d2
addikt

Ja, ajánlatot tőletek várok :D
Van nekem is 8-10 játékom rajta, csak nem terveztem mostanában vásárolni semmit és előfizető sem vagyok.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24923) abydos válasza a2d2 (#24922) üzenetére


abydos
aktív tag

Jaaaa, cseles :D

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24924) goldb válasza goldb (#24841) üzenetére


goldb
tag

Oculus Linkhez 1 vagy 2 kábel átadó az Oculus ajánlásával, mindössze 14 eurónak megfelelő magyar forintért.
Anker USB C - USB A 3.0 kábel Link
(3m hosszú - jelenleg nem elérhető Amazonon)

[ Szerkesztve ]

(#24925) szente


szente
addikt

Van aki kipróbálta a Linket a Questtel és szimulátorral, hogy mekkora késés van?

[ Szerkesztve ]

(#24926) abydos válasza szente (#24925) üzenetére


abydos
aktív tag

Állítólag erre a kérdésre nagyon egyszerű a válasz minden komolyabb tesztelő szerint: 0

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24927) szente válasza abydos (#24926) üzenetére


szente
addikt

Csak azért kérdeztem, mert ugye 1-2 hete feltettem a kérdést, akkor mindenki magas késleltetésre számított.
Tehát akkor eladhatom az S-em és vehetek Questet?

(#24928) Jinxb1rd válasza szente (#24927) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Quest + Link párosra miért is gondolkodik mindenki most váltani?

Tudtommal a Rift S-nek sokkal szebb és jobb a megjelenítése, Questnek meg az volt az egyedüli előnye, hogy nincs kábel. Erre bekábelezitek, hogy az egyetlen nagy pozitív tulajdonságát elveszítse. :D

We are only Stardust...

(#24929) szente válasza Jinxb1rd (#24928) üzenetére


szente
addikt

Mert a Quest így tud lenni egy jó kis 2 in 1 eszköz némi kompromisszummal.
Lehet, hogy rosszul emlékszek, de nekem az maradt meg, hogy nem sokkal rosszabb a Quest képe.
Joshi: Ja valami ilyesmire gondoltam én is.

[ Szerkesztve ]

(#24930) Joshi válasza Jinxb1rd (#24928) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem lenne értelme, ugyanis a Beat Saber-féle játékokat lehet vezeték nélkül játszani, míg egy autó szimulátorost meg kicsit jobb minőségben vezetékkel.

(#24931) Raymond válasza szente (#24927) üzenetére


Raymond
félisten

"Tehát akkor eladhatom az S-em és vehetek Questet?"

Ha a szim az elsodleges felhasznalas akkor semmikepp, de ennek az esetleges keslelteteshez nem sok koze van, pusztan ergonomiai kerdes.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24932) goldb válasza Joshi (#24930) üzenetére


goldb
tag

Nekem a Questnel akadnak performance gondok Beat Saber alatt, gondolok itt az akadasra, és néha-néha bevillan valami loading screen, de ezek jellemzően a plusz sebesség mellett jelentkeznek emlékeim szerint. Valaki más nem tapasztalt hasonlókat?

Végül Alzatol megrendeltem a Rift S-t, viszont úgy látom hiányzik a gyári fólia a dobozrol. Kell lennie folianak a belső dobozon? Oculus Questen volt, ami a Caseking.de-ről jött, igaz az meg nem rendelkezett egy külső kartondobozzal, mint ez a Rift S.

(#24933) a2d2 válasza goldb (#24932) üzenetére


a2d2
addikt

De miért vettél kábelt Questhez ha most meg Rift S-t vettél?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24934) goldb válasza a2d2 (#24933) üzenetére


goldb
tag

Annyira nem bízok az Oculus Linkben egyelőre, hogy költsek majdnem 90 dollárt egy kábelre (szállítással együtt), viszont szeretném kiprobalni, és a kabelnek lesz helye azután is, ha mégis megvasarolnam az Oculuset.
Második HMD-t pedig mindenféleképpen szerettem volna, ne legyen veszekedés itthon. :D

[ Szerkesztve ]

(#24935) kiskuplung válasza kiskuplung (#24914) üzenetére


kiskuplung
őstag

Ne is mondd, utálom, ha valami nem működik rendesen :D
Amúgy persze hülyeség, amit kitaláltam a két szemmel, nem emiatt van.
Próbáltam letekerni minden grafikát a minimumra, de az se segít. És csak a karok rezegnek, hát megőrülök :D

@abydos : köszi, írok nekik.

[ Szerkesztve ]

(#24936) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Half-Life Alyx

Live-Die-Respawn

(#24937) Raymond válasza oriic (#24936) üzenetére


Raymond
félisten

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24938) a2d2 válasza oriic (#24936) üzenetére


a2d2
addikt

Szebb mint gondoltam, várós.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24939) Joshi válasza oriic (#24936) üzenetére


Joshi
titán

Basszus, akár mennyire is várok egy igazán jó VR szettre, egyszerűen nem várhatok. :DDD

(#24940) kiskuplung válasza a2d2 (#24938) üzenetére


kiskuplung
őstag

Drágább lesz, mint 5 euró, nem várós :P

[ Szerkesztve ]

(#24941) a2d2 válasza kiskuplung (#24940) üzenetére


a2d2
addikt

5e kb a határ, Fallout kb 4e volt, skyrim kb 5e, de Asguard's Wrath kaliberű játékért teljes árat is megadok.
Bár mire végzek ezekkel az is kb 5e lesz :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24942) Jacek válasza oriic (#24936) üzenetére


Jacek
veterán

Hujujuj ez kell:)) pajszer lesz remelem :)

(#24943) kiskuplung válasza a2d2 (#24941) üzenetére


kiskuplung
őstag

Normál esetben egyetértek Veled.
De most erősen hajlok, ez lesz életem első játéka, amit előrendelek.

Úgy látom, közben a hazai gamer közösség vergődik erősen. A színvonal pedig magas!

(#24944) Jacek válasza kiskuplung (#24943) üzenetére


Jacek
veterán

Varhato volt a vergodes, mivel eleg regen nincs HL.

(#24945) a2d2


a2d2
addikt

Kijött a 3. Vader.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24946) szente válasza Raymond (#24931) üzenetére


szente
addikt

Hát akkor egyenlőre kimarad a Quest.

Ha már szimulátoroknál tartunk, akkor ha valaki Dirt Rallyzik, az lát valamit a Svéd pályán?
Van amikor esik a hó és süt a nap, akkor a látóhatár kb 2 méter. De alap esete is eléggé összemosódik a pálya széle és az út.

(#24947) kiskuplung válasza a2d2 (#24945) üzenetére


kiskuplung
őstag

Ne már :D A héten még jön az Espire.1 is.

(#24948) Raymond válasza kiskuplung (#24947) üzenetére


Raymond
félisten

Novemberben jo a termes. Egy hete a Stolen Pets, jovo heten a Fisherman's Tale a Quest-re (mindketto miniatur vilag stilus ami nekem tetszik), ma a harmadik Vader, holnap az Esper 1, a Quest-es The Climb atcsuszott decemberre de kozel van az is.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24949) kiskuplung válasza Raymond (#24948) üzenetére


kiskuplung
őstag

Nem tudom, hogy jót tesz-e ez az egyes eladásoknak, hogy egész évben kicsit pangás, most meg egymásra bejönnek ilyen Asgardok meg Stormland, plusz még ezek.... Jövőre Lone echo 2 remélhetőleg már év elején, és addigra már itt is a HL VR...

(#24950) Raymond válasza kiskuplung (#24949) üzenetére


Raymond
félisten

Gondolom a karacsonyi akciokra jo lesz nekik hogy legyen mibol a "Collection"-oket osszerakni. 1-2 regi klasszikus durva learazassal es 1-2 uj olyan 10%-al es megvan a csomag :) Foleg ugy hogy most van azert lehet genre csomagokat kesziteni mert van mibol valogatni.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.