Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24501) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget. :R
Összegyűjtöm őket, aztán végig megyek gyorsan rajtuk hogy melyik milyen.
Még egy ütős horrort kell beszereznem és meg is vagyok.

(#24502) kiskuplung válasza zsolti_20 (#24501) üzenetére


kiskuplung
őstag

Benne volt az előzőben is, Face your fears vagy a Dont knock twice-nak van demoja is.

(#24503) Raymond válasza zsolti_20 (#24501) üzenetére


Raymond
félisten

A Don't Knock Twice Demo es a Face Your Fears ingyenes.

Szerk: more ezen a hulye telefonon beirom es megformazom... :)

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24504) kiskuplung válasza Raymond (#24503) üzenetére


kiskuplung
őstag

Úgy látszik ma ilyen "duplázzuk meg kiskuplungot" napot tartasz :P

Ezt duplázd ha mered!

(#24505) Raymond válasza kiskuplung (#24504) üzenetére


Raymond
félisten

Sot, a mire-bol meg raadasul more lett :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24506) Jinxb1rd válasza zsolti_20 (#24494) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Kislánynak, bár nem interaktív cucc, az ingyenes Crow: The legend-et ajánlanám.
https://www.oculus.com/experiences/rift/1939359989460713/

Animációs mese, bár sajnos angolul beszélnek benne.

Esetleg nézz bele, hogy tetszene-e neki.

We are only Stardust...

(#24507) kiskuplung válasza Jinxb1rd (#24506) üzenetére


kiskuplung
őstag

Igen, ez a harmadik jó animációs cucc, csak ehhez jó közepes angol kell, a másik kettő nyelvfüggetlen (és a sztori is jobban követhető)

(#24508) a2d2


a2d2
addikt

Nem tudom kinek van meg a Dance Collider, de úgy érzem a mai edzés alatt sikerült feladnom a leckét a fiatalságnak. Remi - Doom normál mód - mehet a rekorddöntés :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24509) -Solt-


-Solt-
veterán

Megvettem a The Thrill of the Fight-t... [link]

A tömör véleményem róla, hogy VR alatt kardió élményre vágyó egykori csibészeknek kötelező darab!! Egyszerű és nagyszerű... nagyon jól visszaadja a bunyó hangulatát, ülnek a kapott és az adott "pofonok" is, jól érzékeli az elhajlásokat, védekezéseket, állítható a kesztyű méret, és ami kifejezetten tetszik, hogy abszolút a saját erőnlétünkön múlik a teljesítményünk. Az első pár ellenfél nem ellenfél, de amikor már jönnek a 3x3 perces menetek, oda azért már kell erőnlét és technika is.

Ami nem tetszett, hogy amikor közel jön az ellenfél, nem lehet arrébb lökni, körbe táncolni meg nyilván nem lehet a vezeték miatt, de például Quest tulajok itt előnyben vannak, ráadásul szerintem normálisan el is fut rajta, mert a látvány világ azért eléggé közepes.

Amire figyelni kell a vezetéken túl, az a védekezés, mert amikor visszahúzza az ember a kezét a feje mellé/elé akkor azért nem nehéz beleverni a kontrollert a HMD-be. Bölcsebb választás a kis kesztyű és az elhajolgatás...

www.smart-bus.hu

(#24510) Dyingsoul válasza -Solt- (#24509) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Jól hangzik, bár nekem is nagyon kicsi a terem a mozgáshoz, ez biztosan kihatna a játékélményre. :( Azért ha lesz időm megveszem, érdekesnek tűnik. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24511) Raymond válasza -Solt- (#24509) üzenetére


Raymond
félisten

Miutan megjelent, a mult heten minden masodik topic a Quest subreddit-en a jatekrol szolt :) Per pillanat 721 ertekeles van a Quest Store-ban, ebbol 95% az 5 csillag a tobbi pedig 4 csillag [link] Azt hiszem a heten en is megveszem :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24512) MlbMatic válasza -Solt- (#24509) üzenetére


MlbMatic
tag

nomeg ha nagy monitorod van, nehogy pokhalo legyen a haterkep :)

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24513) -Solt- válasza Raymond (#24511) üzenetére


-Solt-
veterán

Nem csodálom, igazi adrenalin löket, Quest-n meg még durvább lehet... annyira elvitt, hogy elgondolkoztam egy Quest megvételén az S mellé! ;] A 4,5 fél csillag abszolút jár neki, az 5 csillaghoz kéne egy kis oktató rész ahol megtanítanak pár alap kombinációra, elmozgásra, stb...

Multiba bele sem merek gondolni, az már orgazmus közeli állapot lenne! :DD

@Dyingsoul: 2x2 méteren azért el lehet lötyögni vele, legalábbis az elején.

@MlbMatic: Jogos észrevétel! Nem árt szigorúbbra venni játékteret, ha fal, vagy törékeny cuccok vannak környéken... ha belegondolok, hogy 1-1 horog a falon csattan, nem csak a kontroller törik porrá! :)

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#24514) Jinxb1rd válasza a2d2 (#24508) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Pont most fogom kipróbálni. :DDD

A zombisat kitoltam, ha egyszer le lesz akciózva, lehet megveszem steamre is DLC-kel. :K

BTW: a display kábel elvesztegeti a jelet. Ez csak a STEAM Vr miatt van? Mert egyébként játék közben mniden oké, csak ha leteszem pihentetni a cuccot, akkor jön elő és gépresi kell.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24515) Jinxb1rd válasza a2d2 (#24508) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Noh, ezt a játékot asszem tutira meg is fogom venni. Csak az a gond, hogy jól teleizzadom a vr szemüveget :DDD

Btw elérem a 100% System Breachet, de nem csinált utána semmit a játék. Az mi akarna lenni? Mert semmire nem bírtam rákattintani, akármit nyomogattam, semmit nem hozott be. Ki kellett lépnem a játékból...

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24516) goldb válasza -Solt- (#24513) üzenetére


goldb
tag

Én is tegnap délután vásároltam meg a Thrill of the fightot, de a box nem az én világom, szívesebben izzadok Beat saber közben. :)
Mivel sok-sok évet edzettem, de az utóbbi pár évben lejtőre kerültem a sportkarrieremet illetően, szomorúan látom, hogy igazi VR fitness app nem létezik, vagy eddig nem sikerült rátalálnom.
A Beat saber csodálatosan megdolgoztatja a delta- és trapézizmokat, illetve kardioedzésnek is tökéletes, de a láb izmai és a fenék méltatlanul nélkülözve maradnak. :N
Továbbá a ball vállam sincs már gyári állapotában, így a hard fokozat (főleg extra sebesség mellett) sajna nem az én világom, hiába tudom mikor hova kell ütni, a testem nem engedelmeskedik a fájdalom miatt.

[ Szerkesztve ]

(#24517) qqzs


qqzs
őstag

Thrill of fightban ami erdekes meg hogy lehet az ellenfelbe kapaszkodni. Questen min 2x2 m kell neki. Reditten irta a keszito hogy nem lesz belole multiplayer mert nem ugy irta az alapokat.

Eladó: GTS450

(#24518) a2d2 válasza Jinxb1rd (#24515) üzenetére


a2d2
addikt

Én vettem egy 10-es csomag fejpántot amit cserélgetek és megy mindig a mosásba. Ezen kívül a szilikon HMD szivacsvédő kötelező darab szerintem, kb 2e Ft volt, de az minden pénzt megért.
Csak reménykedek hogy nem készít asszony titokban dugi felvételeket mikor egy szál alsógatyában fejpánttal tolom esténként az edzést a szemüvegben :)
Most november elején jött ki az 1.0 verzió, sokat csiszoltak a bétán és már 9 karakter és 45 szám van hozzá. Ráadásul az új számokat eléggé mozgalmasra mappelték a készítők, normál módon majd beszartam tegnap a le-föl ugrálástól :DDD
Eddig úgy toltam hogy egy este lezavartam 3 karaktert normál módban, most elegendő volt 2-t végigvinni és folyt rólam a víz.
Nálam a 100% System Breach után feljött egy ablak hogy kihívhatom Urielt ha nem nyomok mást 5-10mp-en belül. Azt tudom elképzelni hogy pont nyomogattad a kontrollert közben.
Nézd meg a főmenüben hogy a többi karakter alatt elérhető lett-e az Uriel.

@goldb: ezt esetleg próbáld ki te is. Ebben kell elég sok guggolást is csinálni, akár lassan szélesebb terpeszben le és fel, meg van hirtelen fel-le, illetve oldalra is ki kell lépegetni mert onnan is jöhetnek a labdák. Kipróbáltam BS-t, Moondridert, Box VR-t, PowerBeats VR-t, de ezek közül ez jött be leginkább edzésre.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24519) barcalaci84 válasza goldb (#24516) üzenetére


barcalaci84
őstag

Holnap jön a pistol whip...
Az keményenmegdolgoztatja majd a lábát és nagyon funnak igerkezik

(#24520) barcalaci84 válasza a2d2 (#24518) üzenetére


barcalaci84
őstag

Beat saber 11,5 kcal percenkent
Dance collider 7,25 kcal percenkent
A thrill of the fight pedig 14,78 kcal percenként
Érződik is köztük rendesen az intenzitás béli különbség....
A thrill of the fight - t én is múlt héten vettem meg és sose gondoltam olna h ilyen nehéz kibirni pár menetet... Pedig itt ugye mi igazából nem kapunk utest és csak a levegőt pufoljuk :)

(#24521) Raymond válasza barcalaci84 (#24520) üzenetére


Raymond
félisten

Olyan ez mint amikor a Longbow-ban (The Lab) vagy masik nyilas jatekban faj a vallad/karod pedig semmi nincs a kezedben es csak a levegot huzigalod :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24522) a2d2 válasza barcalaci84 (#24520) üzenetére


a2d2
addikt

Ez így fél információ. BS-ben van 5 fokozat, Dance Colliderben 3, Thrill of the figh-tban nem tudom.
+ melyik számról van szó mert az sem mindegy (Remi új számai pl nagyon intenzívek voltak tegnap, érzésre tuti übereli BS-t).

Amúgy érdekelne az infó ha le tudnád mérni kicsit precízebben és több infót csatolnál mellé. Nekem nincs mérőeszközöm hozzá.

@Raymond: na az engem is meglepett mikor először próbáltam

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24523) szente válasza abydos (#24474) üzenetére


szente
addikt

Úgy agyon dicsérted a legújabb videódban a Questet, hogy rákívántam, pedig S-t kéne vennem, mivel nagyrészt szimezek. :N

(#24524) Raymond válasza szente (#24523) üzenetére


Raymond
félisten

Ne vegyel Quest-et szimezesre! Arra tenyleg S-t es Quest-et csak akkor ha akarsz egy standalone HMD-t es megvan ra a penz ugy hogy az S melle veszed.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24525) szente válasza Raymond (#24524) üzenetére


szente
addikt

Ja, tudom. Kicsit mérges is vagyok rá ez miatt, hogy nem tért ki rá. :) Pedig elég sokan használják erre.
Mondjuk nagyrészt azért nem játszok mással, mert ahogy ő is említette, kicsit nyűg a kábeles variálás, meg tologatni otthon az asztalokat, hogy legyen hely stb.
De ja, valszeg S lesz, ha végre sikerül eladnom a régi Rift-et.
De azért kíváncsi vagyok, hogy mekkora latency lesz kábellel a Questnél.

[ Szerkesztve ]

(#24526) qqzs válasza barcalaci84 (#24519) üzenetére


qqzs
őstag

Lattam pistol whip review videot. All egyhelyben, lovoldoz celzas nelkul lehet benne celzasrasegito, plusz nincs meg nagyon a ritmus osszhangse szerintem. commentekben is kiabrandultak elso latasra.

Eladó: GTS450

(#24527) a2d2 válasza szente (#24525) üzenetére


a2d2
addikt

Megnéztem én is, ez a "kezeddel kell játszani" azért erős volt :)
Ha tippelnem kellene a Link késleltetésére akkor kb 30ms-ot mondanék.
(ALVR alatt 60ms bekapcsolt FFR-el, de a Linknél ugye kábelen jön szinte azonnal az adat, alacsonyabb szinten férnek hozzá az encoderhez, darabokban küldik át a képet és talán az FFR-t is precízebben oldották meg. Ja és mint a videóból kiderült - ami nekem újdonság és kicsit csalódás - hogy nem a Quest natív felbontását hanem a Rift S natív felbontását használják. Az JackD83-as ALVR fork ugye a natív felbontást használja).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24528) Raymond válasza a2d2 (#24527) üzenetére


Raymond
félisten

"nem a Quest natív felbontását hanem a Rift S natív felbontását használják."

Majd kiderul hogy ez mekkora problema. A Quest-es jatekok se a Quest felbontasat hasznaljak (a default render target 1216x1344) es nincs akkora kihatasa a kepminosegre mint gondoltam volna pusztan a szamokbol. A Rift S ha jol tudom ugyanaz mint a CV1 - 1344x1600 - igy gyakorlaital ez a nativ felbontason megy. A horizontalis eltolodas a binocular overlap miatt van, se a CV1-nel se a Rift-nel nincs a full szelesseg hasznalva, van ott kb 7-8% elteres. Az oldalankenti szorzo pozitiv (CV1/S) vagy negativ (Quest):

CV1/S (oversampling 1.33x):
V - 1200 -> 1600
H - 1008 -> 1344

Quest (undersampling 0.84x):
V - 1600 -> 1344
H - 1344 -> 1216

Ha megnezed ott a CV1/S-nel a horizontalis felbontasnal vesztesz kb. 7-8%-ot (0.9333x), szemenkent nem 1080 hanem 1008 (CV1) es nem 1440 hanem 1344 (Quest).

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24529) a2d2 válasza Raymond (#24528) üzenetére


a2d2
addikt

Na majd meglátjuk mennyire kényeztetett el az új ALVR. Itt egy nagyon jó ábra: [link]
Én egyből ezt az experimentalt tettem fel mikor megvettem a Questet és egyből látszott a különbség képminőségben a GearVR után is (2560x1440 vs 2880x1600).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24530) -Solt- válasza goldb (#24516) üzenetére


-Solt-
veterán

A Beat Saber nekem arra lesz jó, hogy legyen mire hivatkoznom amikor megemlítem itthon a Quest megvételét... ;]

(#24520) barcalaci84: Annyira elkészültem az egyik menetben (kicsit túl ütöttem magam), hogy amikor elvonultam a sarokba a gong után, akkor rá akartam támaszkodni a kötélre, majd amikor ez nem ment (hirtelen nem értettem, hogy miért), rá akartam ülni a kis sámlira! :DDD

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#24531) Raymond válasza -Solt- (#24530) üzenetére


Raymond
félisten

Ultra immersion - tegyel oda egy samlit ahol a jatekban is van es leulhetsz! :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24532) -Solt- válasza Raymond (#24531) üzenetére


-Solt-
veterán

Van egy puff a nappaliban, használni fogom, de nem csak az immerzió miatt... :B

www.smart-bus.hu

(#24533) Jinxb1rd válasza a2d2 (#24518) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

De a fejpánt nem ront a komfortérzéken? Illetve szerintem valamit még melegít is plusszban...
Valamit nekem is ki kellene találni, mert mozgásra is használni akarom a ketyerét, de nem tudom mennyit fog bírni, ha a szivacsrészeket folyton összeizzadom, már így is kezd az anyag megrottyosódni.

A gamer fülesem is (ami rohadtul belepi még plusszba a fejem) le kellene cserélnem valami hasonlóra:
https://www.mall.hu/fulhallgato-ful/koss-ksc-75?src=bestsellers

We are only Stardust...

(#24534) abydos válasza szente (#24523) üzenetére


abydos
aktív tag

Elég átlag felhasználónak készült az a videó, aki most akar beugrani a VR-ba, nem olyannak, akinek szimezési céljai vannak :D
Szimulátorhoz kifejezetten, ahogy itt többen is írták a Reverb lehet a megoldás leginkább, meg akár a Rift S is jobb választás lehet.

Azt a mondatot pedig értsétek jól, hihetetlen, hogy ennyire meg kell ilyen ártatlan szavaknál válogatni azt, mit mond az ember :D

[ Szerkesztve ]

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24535) Jacek válasza abydos (#24534) üzenetére


Jacek
veterán

Ha nagyrészt sim akkor tényleg Reverb, de ha minden számít az ésszerű döntés a RiftS.
Voltak vendégek nálam a hétvégén vissza raktam a RiftS-t a gépre hogy ne égjek már :DDD :D

Össznépi kérdés(nem olvastam utánna még) valami ötlet arra hogyha be van dugva a ReverB akkor hmm kb azon bootol a gép :D NEm kapcsol be a monitor, ha kihuzom egyből jó...

(#24536) szente


szente
addikt

A Reverb sajnos árban sem egy kategória a Rift-tel. És ha még hozzá veszem, hogy ha netán pl más VR játékokkal is kedvem támad játszani...

(#24537) Jacek válasza szente (#24536) üzenetére


Jacek
veterán

Ez valóban így van, de azért nem arról van szó hogy nem lehet vele játszani.
Viszont simben hatalmas a különbség és még ott is rátolom az SS mert kb akkor érzem igazán jónak, tehát messze még az út vége :)
Előre a szemenkénti 4k-hoz vezető úton, találkozunk 10 év múlva :D

Ui: most ránéztem itt svédben a Reverb és a Rift között 40e forint van.

[ Szerkesztve ]

(#24538) MlbMatic válasza Jacek (#24537) üzenetére


MlbMatic
tag

szerintem nem lesz az 10 év,,,, max 2-3

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24539) a2d2 válasza Jinxb1rd (#24533) üzenetére


a2d2
addikt

Nem, én ilyen kis olcsó kínai fejpántokat vettem. Elég vékonyak, nem zavaró.
[link]
A szilikon feltét vagy törölhető műbőr meg szinte kötelező!

@MlbMatic: Hát ha visszanézek a VGA-k utolsó 3 éves fejlődési görbéjére akkor simán lesz :)

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24540) s7evcsenko válasza Jinxb1rd (#24533) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én egy hasonló fülest használok.
A kábelt szépen felteketrem a riftre, igy nem lóg le semmi amibe belekaphatnék, és igy nem is kell ki-be dugdosnom, fixen fent van.
A hangja is rendben van, szerintem hozza a cv1 szintjét simán.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24541) barcalaci84 válasza a2d2 (#24522) üzenetére


barcalaci84
őstag

Vrhealth institute alapján írtam.
Van mobilappjuk onnan írtam ki az értékeket.
Beat saber expert fokozaton yur fitness mód alapján is kB ennyi jön ki nálam...
A thrill of the fightnal meg kB mindegy a szint, mert ott saját magad vagy ellenfeled... Kikeszulsz így is úgyis...
Azt az evezessel teszik egy szintre kaloriaegetes szempontjából...
Dance collider Hard fokozat tingli-tangli mindkettőhoz képest... De pl a box vr is lightosabb...

(#24542) sheep válasza Jacek (#24535) üzenetére


sheep
addikt

Eddig is így bootolt a gép, vagy eddig jó volt? Esetleg nem állítottál el vmit a Steamvr beállításaiban?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#24543) a2d2 válasza barcalaci84 (#24541) üzenetére


a2d2
addikt

Aha most rákerestem, köszi: [link]
Ahogy nézem szeptemberi a felmérés, akkor lehet hogy részben ez miatt mappelték keményebbre a végleges verzióban az új számokat.

Tovább nézegettem közben és van benne pár érdekesség.
Itt van pl ez az audioshield: [link]
Azt írja hogy 2-3x több energiát éget mint a DC.
Itt egy expert MOD-os videó róla durva számmal:
[link]
Itt meg a dance collider (nekem is folyamat jár a testem a ritmusra nem csak állok mint egy hülye): [link]

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24544) abydos válasza barcalaci84 (#24541) üzenetére


abydos
aktív tag

A BoxVR addig lightos, amíg nem veszed komolyan és nem csalod le. Ha úgy guggolsz, ahogy kell és úgy ütsz, ahogy bírsz, akkor messze a legtöbb testrészedet mozgatja meg. Van egy-két edző, akinek elég beteg pályái vannak, az 9 perc alatt 130+ kalóriát pillanat alatt eléget veled úgy, hogy másnap se bírsz lábra állni.

Amúgy van tesztem a Thrill of the Fightról Questre.

[ Szerkesztve ]

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24545) Jacek válasza sheep (#24542) üzenetére


Jacek
veterán

Jó volt, most is jó ha kihúzom a cuccost a DP portból. Ezt az így bootolt úgy értem hogy bekapcsolod a gépet már nem kapcsol a monitor. Kihúzom reset indul simán.

(#24546) Jinxb1rd válasza a2d2 (#24539) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én is berendelem őket valahonnan, mert úgy érzem muszáj lesz... Ezek mennyi idő alatt jöttek meg ebayről?

(#24540) s7evcsenko
A gamer füles előtt pont egy ilyet használtam, csak eggyel régebbi verziót, Hs45-öt. :DDD
Az a bajom vele, hogy nagyon nyomja a fülemet egy idő után, sőt... másnap már nagyon nem is tudok vele játszani, mert annyira befájdul tőle. De mivel beajánlottad, utánanéztem az új típusnak: már fele akkora súllyal rendelkezik, illetve ahogy látom, ergonomikusabb is lett. Lehet akkor először bepróbálok egy ilyet, max jó lesz az irodába. :R A basszus hangok rendben vannak? Neked mennyire nyomja a füled?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24547) a2d2 válasza abydos (#24544) üzenetére


a2d2
addikt

Igen, sok mindentől függ ez. Dance Collider alatt is most kezdtem erőt belevinni az ütésekbe. Eddig örültem ha bekerültem a top 10 környékére, tegnap viszont végigtoltam azt a Remi-s számot 100%-osra és 80+-os erővel, egyből lett 1,4 millió pontom úgy hogy a következőnek csak 600e van.
Ha meg csak a gömbök elé raktam a kezem akkor is megkaptam a jó értékelést csak alacsonyabb pontszám jött ki a végén. Szóval a legjobb ha mindenki maga próbálja végig ezeket a játékokat mindent beleadva :)

@Jinxb1rd: álltalában 3-4 hét, de így év végén lehet több lesz.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24548) Dyingsoul válasza MlbMatic (#24538) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Szerintem meg még túl optimista is a becslés...

(#24541) barcalaci84: Nézd meg Expert+on pár népszerű számmal. :) Mondjuk egy Beat Saber Megamixet lemérhetnél. :DDD

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24549) qqzs válasza a2d2 (#24547) üzenetére


qqzs
őstag

A multkor mikor irtam hoyg nem tetszik a szereplok 5 centis laba akkor kevertem a Dance Centrallal :) most nezem hoyg ez tiszta Synt Riders, de mi akulonbseg...mar elveszik az ember ezekben a ridm gémekben :)

Eladó: GTS450

(#24550) sheep válasza Jacek (#24545) üzenetére


sheep
addikt

Nekem is rá van dugva a Reverb a dp portra állandóan, mióta megvettem nem húztam ki, de simán bootol a monitorra. Bejön a Win10 és indul a WMR portál is. Nálam inkább az szokott lenni a gond hogy néha nem ismeri fel a Reverbet és újra kell indítani a gépet.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.