Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) proci985 válasza tobias88888 (#15997) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

1060 azert meglepoen sokaig eleg a 290X alapjan.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16002) Chapel válasza tobias88888 (#16000) üzenetére


Chapel
addikt

Pl?
Nem futtattam még egyet sem... :B

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#16003) Raymond válasza Raymond (#15826) üzenetére


Raymond
félisten

Na, eltartott egy darabig amig kiprobaltam. Nagyon hasonlo mint a Lenovo Explorer, de a kepet mintha konyebben tudtam volna beallitani igy jobbnak is hat. A tracking stb. teljesen egyforma. Mivel a rendes lapos javitasban van igy ki tudtam probalni mit szot a WMR egy low-end gephez. Egy kozel negy eves Acer Aspire V5-573G, i7-4510U es GF 850M 4GB DDR3 lett az alany. Bedudtam a HMD-t a hatul talahato HDMI-be es USB3.0-ba, a Windows felismerte, telepitette a meghajtokat es elindult a WMR setup. Annyit mondott hogy nem lesz jo a grafikus kartya, de siman tovabb engedett. Valamit irt aztan hogy nem sikerult a letoltes, de kihuztam a HMD-t es ujra bedugtam, ezek utan mar tovabb ment. A controllerek is csatlakoztak a BT4.0-hoz es ment minden elsore. A Steam felismerte hogy van VR HMD es felajanlotta a SteamVR telepites, a WMR tamogatast is magatol szedte le. Optimus-nak hala persze csak 60FPS-el megy, de ez figyelembe veve a grafiksu kartyat ugyis zomevel csak alom :) Majd probalgatok dolgokat hogy mi hogyan megy, de meg kell mondjam meglepoen jo es zokkenomentes volt az uzembehelyezes ilyen regi es gyenge hardware-en is.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#16004) Jacek válasza Raymond (#16003) üzenetére


Jacek
veterán

:R várjuk! :)

(#16005) -Solt-


-Solt-
veterán

(#16006) Gigi01


Gigi01
őstag

Menüben a zenét nem lehet kilőni?

(#16007) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Hali! Valakinek felmerült még rajtam kívül az a probléma az Assetto Competizionéban, hogy fejforgatáskor remeg az egész kép, de elég durván. Oculus Riftem van és GTX1080. Kísérleteztem azzal, hogy a graf beállításokat minimalizáltam, de független a dolog. Amikor kilépek Home-ba, egész addig tart a remegés, amíg az ACC teljesen be nem záródik (amíg megy a win-es kis faxkarika). Ezután minden helyreáll és tükörsima. Más játékban ez nem jött elő. Találtam steamen néhány sorstársat, de megoldás még nem született. Valaki?

Plusz egyéb kérdés. Mivel nincs szükségem mindkét oculus szenzorra, mert csak a cockpitemhez használok VR-t, az egyiket eltávolítottam. Azóta viszont nem tudom kalibrálni a szenzort, mert marhára hiányolja a oculus driver a másodikat és nem enged továbblépni. Egyszer már újratettem a Oculus szoftvert, de ugyanez. Ettől függetlenül minden játékban jól működik, kivéve az ACC, amiről írtam. Soha többet nem tudom vajon kalibrálni a cuccot?

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#16008) Jacek válasza zsozsa74 (#16007) üzenetére


Jacek
veterán

Gondolom mert most rakták engedélyezték az ACC-ben a Vr-t, bugos, remélhetőleg helyre rakják majd de azért ea a game.

(#16009) zsozsa74 válasza Jacek (#16008) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Nyilván, de ez a konkrét probléma, ahogy olvastam, csak minimális százalékát érinti a felhasználónak.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#16010) proci985 válasza zsozsa74 (#16009) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

early access cimtol mit varsz? :)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16011) szente válasza zsozsa74 (#16009) üzenetére


szente
addikt

Nekem ezt amúgy Pcars-ban is szokta csinálni, függetlenül attól, hogy milyen portokba van dugva a szenzor (Inatek, vagy alaplapi), vagy a HMD.

(#16012) zsozsa74 válasza proci985 (#16010) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Köszi! Sokat segítettél és még a kérdésemet is értetted... :Y

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#16013) proci985 válasza zsozsa74 (#16012) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

par hete van early accessben, a VR elvileg utolso patchel lett berakva mert kb ket hete amikor neztem meg biztos nem volt benne. es itt most tenyleg a "van egy palya egy autoval" szintu nagyon early accessrol van szo.

az, hogy bizonyos hw kiepitessel ugral massal meg nem lehet azon mulik, hogy felkesz a cucc, esetleg a szenzorokkal van valami (pl a fresco chip sleep utan beragadt energiatakarekos modban ami az innatek vezerloknel ismert problema). vagy siman bugos mert a vevokon alfatesztelik, es emiatt mukodik bizonyos konfigokkal es masokkal nem.

segiteni tobbet nem tudunk (arra ott a steam forumra irt bugreport ha a fejlesztok olvassak), a kerdest viszont ettol fuggetlenul ertettem. szoval meg egyszer, a reviewek alapjan megis mire szamitottal?

topikban tobben szimulatorozunk egyebkent, de jellemzoen VR alfatesztelni nem akar az ember.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16014) zsozsa74 válasza proci985 (#16013) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Köszi! :) Hidd el, ezzel már többet segítettél.

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#16015) kiskuplung válasza zsozsa74 (#16014) üzenetére


kiskuplung
őstag

Remegő képet az is tud okozni, hogy 45 és 90 közt kapcsolgat, Oculus tray tool-lal könnyen meg tudod nézni (debug módban). Csak egy ötlet.

(#16016) Segal válasza zsozsa74 (#16009) üzenetére


Segal
veterán

Én annyi infóval tudok szolgálni hogy nekem 1080Ti mellett nem jelentkezik ez a probléma.
Kalibrálásnál nem az lesz a probléma hogy touch-od van? Mert annak viszont követelmény a 2 szenzor. 1 szenzorral csak akkor engedi ha kontrollered van. Persze előbb jön fel az 1 vagy 2 szenzorod van és utána kéne problémáznia hogy 1 szenzorral nem mehet a touch de más ötletem nincs miért ragaszkodna a kettőhöz. Ha csak ezzel az új home résszel nem lett alapkövetelmény esetleg a kettő... de nem hiszem. Legrosszabb esetben adj neki kettőt aztán a kalibrálás után a hátsót lehúzod.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#16017) zsozsa74 válasza Segal (#16016) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Köszi! Igen touch van. De kipróbálom akkor csak kontival is. Persze a touch így is működik jól, egy szenzorral.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#16018) #54625216 válasza zsozsa74 (#16017) üzenetére


#54625216
törölt tag

Igazából a két szenzort teheted front facing módba, azaz az asztal két szélére szembe, amúgyis az a hivatalos kétszenzoros felállás. Attól még ugyanúgy fog működni ülő módban is, csak valamivel jobb lesz a tracking.

(#16019) dojan75


dojan75
tag

Szép jó estét kívánok az uraknak!

Egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni :DDD Olyan problémám van, hogy az oculus rift nem ad képet és kéri hogy telepítsek új illesztő programot nos ez megtörtént nvidia kártyám van de ugyanúgy nem jeleníti meg a képet mit kéne tennem hogy összejöjjön már mindent próbáltam de semmi, amúgy win 8.1 op rendszerem van, már egy kicsit kezdek ideges lenni
előre is köszönöm a segítséget :R

(#16020) kiskuplung válasza dojan75 (#16019) üzenetére


kiskuplung
őstag

Szia!

Nyáron már bejelentették, hogy a Windows 7/8 már nem támogatott : [link]

Bár az Oculus szerint működnie kellene : [link]

Én erre gyanakodnék sajnos, ha egyébként már kizártad, hogy amúgy az eszköz hibátlan (pl. én hasonló esetekben egy másik gépbe szoktam berakni a kérdéses alkatrészt).

Még esetleg megírhatnád, hogy pontosan milyen géppel próbálkozol.

(#16021) dojan75 válasza kiskuplung (#16020) üzenetére


dojan75
tag

Szia!

Hát remélem most nem kell ezért win 10-et telepítenem. most újra telepítem az oculust, aztán kiderül mi lesz.

a processzor i5 4690-es 3,5 ghz
8 mb memória a video kártya meg gtx 1060-as

annyi még hogy pár hete még tudtam használni, ez kb. 2,5 hete volt aztán most írta frissítsem az illesztő programot most a legújabb van fent :R

(#16022) K.Andras.Vfx válasza dojan75 (#16021) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Pedig jobban járnál a 10-el, mert a nyolcasnál rosszabb winfos talán még nem is volt a történelem szemétdombján...

(#16023) Dyingsoul válasza K.Andras.Vfx (#16022) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Vista :DDD

Egyébként valóban, nem fogod megúszni a Win 10-et ha VR-ozni szeretnél.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#16024) dojan75 válasza Dyingsoul (#16023) üzenetére


dojan75
tag

Igen most már rájöttem, nem fog ez így menni, jövő héten fel is lesz téve, viszem volt kollégámhoz a gépet, amúgy is egy nagy takarítást kell benne végezni, nekem meg időm nem lesz most használni, szóval így össze kötöm a kellemest a hasznossal. Köszönöm szépen azért a segítséget nektek :R

(#16025) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Kicsit szánalmas Beat saber utánzat Oculus Go-n: Track Slash :)

(#16026) Dyingsoul válasza kiskuplung (#16025) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Jajj... De legalább ez is átmozgat ha más nem csuklóból. :DDD Viccet félre téve eléggé "gumi" hatásúnak tűnik az egész plusz az a hang amikor eltalálja a kockát tényleg olyan mintha gumibottal ütögetne egy hordót. Mondjuk ettől még lehet jó de ha az akkor nem nagyon jön át a videóban.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#16027) summers


summers
tag

Sziasztok!

Valaki próbálta már az új RTX kártyák valamelyikével a VR-t? Mik a tapasztalatok?

(#16028) tobias88888


tobias88888
őstag

Van már pár teszt, általában VR-ban is kijön a kártyák többlet ereje: [link]

(#16029) Raymond


Raymond
félisten

Jobb hirek is johetnenek az Oculus-tol:

Oculus co-founder is leaving Facebook after cancellation of ‘Rift 2’ headset

"Brendan Iribe, the co-founder and former CEO of Oculus, announced today that he is leaving Facebook, TechCrunch has learned.

Iribe is leaving Facebook following some internal shake-ups in the company’s virtual reality arm last week that saw the cancellation of the company’s next generation “Rift 2” PC-powered virtual reality headset, which he had been leading development of, a source close to the matter told TechCrunch."

A fanboy-ok ugranak arra hogy a Facebook azt mondta a Variety-nak hogy nem igy van [link], de ez csak az almok beleolvasasa a szovegbe, mert a Variety-nal ez all:

"Facebook subsequently denied this report, with a spokesperson telling Variety: “Yes, we are planning a future version of Rift.”"

plusz az eredeti Techcrunch cikkben pedig ez:

"A Facebook spokesperson tells TechCrunch that PC VR is part of the company’s future product roadmap and that much of what Iribe’s team has been working on will be manifested in future products."

Mindketto, de foleg ez az utobbi viszont eppenhogy inkabb azt jelenti hogy a Rift 2 emin eddig dolgoztak el lett kaszalva.

Remelem nem igy van, majd meglatjuk a kovetkezo napokban mit hoz meg a viz.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#16030) Dyingsoul válasza Raymond (#16029) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Hát ez elég gáz.. Minden esetre én embargó alá vonom a pénztárcámat a karácsonyi Oculus store-os leárazások tekintetében és inkább a steamre fogok koncentrálni, az ottani címek legjava legalább megy Riften is fordítva ez viszont nem mondható el.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#16031) fulton válasza Raymond (#16029) üzenetére


fulton
addikt

Es akkor ennyi? Mobil irányban maradnak..? Nem fejleszt pc..

(#16032) Raymond válasza fulton (#16031) üzenetére


Raymond
félisten

Nem, hanem azt a konkret termeket amin addig dolgoztak elkaszaltak. Lesz masik, csak most nem tudni mikor es mi. Hogy epp az volt a problema hogy Brendan es emberei nem tudtak volna tartani a 2020-as megjelenest vagy epp valami mas azt nem tudni. Majd kideul, volt tegnap eleg sok damage control (Nate Mitschell, Carmack tweet-ek stb.)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#16033) Márton válasza Raymond (#16032) üzenetére


Márton
nagyúr

Lehet csak a beígért Quest megjelenési dátumot nem tudnák tartani, ezért minden fejlesztőt most arra irányítanak, ahelyett hogy újakat vennének fel..
Facebook’s executive team shut down the next-generation PC VR headset’s development last week to focus on standalone headsets that don’t require either a smartphone or PC

Vagy egyszerűen csak időt húznak, mert ők is tudják, hogy 4k/szemhez nagyon kicsi a gamer felhasználói létszám, akinek gpu-ja is van hozzá, ezért bukó lenne a termék.

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#16034) Raymond válasza Márton (#16033) üzenetére


Raymond
félisten

Nem, az teljesen kulon banda. Sokminden lehetett, peldaul hogy a tervezett Rift 2 nem kesuzl el 2020-ra, elkeszul de olyan arakon kene adni mint a Vive Pro vagy a Pimax es nem a mostanra megszokott $400 korul vagy valami mas. Mondjuk uzletileg az is lehet hogy nincs meg a volumen ami kell nekik ebbol, folg most hogy lattak mennyi megy el a Go-bol es mennyi penzt keresnek rajta meg a store-ban vasarolt cuccokon. Tobb ertelmet lattak a mostani Rift-et arulni es csak az uj jatekokba invesztalni egyelore. Egyebkent meg mindig a mobil/standalone volt a nagy cel, meg Carmack is arra eskuszik. Konzumer PCVR-be pedig ugy latszik egyedul maradtak aki igazan invesztal bele. MS nem nyomja a WMR-t, a Valve se nagyon segit a HTC-nek egy ujabb konzumer Vive-hoz (meg a Knuckles sincs sehol pedig mikor bemutattak mar), Pimax es hasonlok lenyegtelen.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#16035) proci985 válasza Márton (#16033) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ha fel tudnak venni ujakat eleget.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16036) Márton


Márton
nagyúr

Vagy annyira jó lesz a Quest, hogy felesleges a PC VR :DD :DD
Esetleg már a Quest2-t tervezik.
Na jó, megyek reggelizni.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#16037) Raymond válasza Márton (#16036) üzenetére


Raymond
félisten

Nezd, ahogy itt a Quest bejelentese utan irtuk tobben is, nem lennenk sokan az ellen hogy a Quest PC-re kotheto legyen USB-C-vel es mukodjon mont a Rift :) Aztan lehet a mostani akciok utan lesz legalabb a WiFi osszekotesbol valami. JC azt irta nincs a Quest-ben hardware a USB-C-s kapcsolatra igy ha barmi is lenne az marad szoftveres megoldas.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#16038) #54625216 válasza Raymond (#16037) üzenetére


#54625216
törölt tag

Szvsz az lehet a dolog mögött, hogy Rift 2 helyett Quest 2 lesz, amiben már lesz valódi PC támogatás, akár valamilyen rádiós, akár zsinóros megoldással. Saját PC-s HMD-re mindenképpen szükségük lesz, mert a PC mint fejlesztő platform létfontosságú az ökoszisztéma szempontjából. Nem is csak a játékfejlesztés, hanem általában a tartalomgyártás miatt.
Pl. 360 sztereo videokat nem tudnak mobil HMD-n kompozitálni, a kreatív 3D szoftverek VR támogatása sem működik mobil alapokon, azaz semmi olyan, aminél a számítási teljesítményt nem lehet optimalizálással és a grafikai minőség lebutításával kompenzálni.
Ahogy az Apple se engedi el a mac vonalat, hiába a mobil a húzóágazatuk, mert ha tartalomfejlesztő platform nélkül maradnának, akkor kiszolgáltatnák a teljes ökoszisztémát a konkurenciának, ugyanígy az Oculus sem teheti meg, hogy teljesen eltűnjön a PC-ről, mert úgy a többiek bármikor kihúzhatják alóluk a talajt.

(#16039) Németh Péter válasza Márton (#16033) üzenetére

Vagy egyszerűen csak időt húznak, mert ők is tudják, hogy 4k/szemhez nagyon kicsi a gamer felhasználói létszám, akinek gpu-ja is van hozzá, ezért bukó lenne a termék.

Szerintem ez ez nagyon közrejátszik ebben történetben. Egyszerűen nincs annyi erő a mostani gépekben, hogy kezeljen 4K / szem felbontást. A másik, hogy a csúcs VR élmény jelenleg a Beat Saber, amihez meg pont jó a mostani felbontás is.

(#16040) Dyingsoul válasza #54625216 (#16038) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Ez rendben van, de mondjuk a PC-s felhasználók nem szívesen fizetnek többletet azért, hogy standalone is lehessen a HMD, márpedig a belső HW jócskán megnyomja az árat.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#16041) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Ah, el is indult a károgás, és jó kis kattintásgeneráló címek : A Facebook lelőtte az Oculus Rift 2 fejlesztését

(#16042) sz_abika


sz_abika
addikt

Na eleg a readonlybol, egyszerűen nem birom tovább ezt a PCs baszakodast, kell a segítség. Itt a story.

T-1honap Mindenszepesjo.
T-3 hét Rift 2.0
Szetesik minden. Lefagy a HMD egesz gepet bluescreenezi. Wipe minden, teljes reinstall. Akadozo kép, lefagyasok, könnyek, wipe megint. Reinstall es jo.
T-2het
Megint jon valami pöccs, megint szetszall a rendszer. Olvasgatok, OC appok ki, rendbe jövünk. Kierti ezt, Lepsenynel még megvolt múthét'

Ugras mai napra. Nem megy Assetto corsa, illetve de. A kijelzon megy a VR kepe, fejmozgatas, minden oke, de a HMD csak a dasht mutatja, Home letiltva már, de enegedelyetve se jo. AC atkapcsolva OpenVRra es megy minden, de csunya.

Tldr: HMDbe nem indul el az app, mit tegyek?

Bonus: amazon supporton nincs 1 ev gari egy amazon.de rendelesre az Oculus reszerol? Kontaktos a bal fülhallgató

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#16043) Segal válasza sz_abika (#16042) üzenetére


Segal
veterán

Én csak az elejére tudok válaszolni mert a kékhalál nálam is volt. Akkor volt amikor nem megfelelő usb-n volt a hmd. Mármint usb 3.0-án volt csak neki nem tetszett szóval én azzal kezdenék a helyedben hogy azt átkötöm egy másikra. A szenzor szerencsére egyből kimutatja a beállításoknál ha nem megfelelő neki az usb mert vagy nem mutatja vagy szakadozva de a hmd az ilyen téren szemét mert kép is lesz csak aztán lehal akár az egész gép tőle mindenféle tájékoztatás nélkül.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#16044) Dyingsoul válasza sz_abika (#16042) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Ha valóban segítség kell akkor az elején kellene kezdeni.
Milyen konfigod van? Milyen operációs rendszer? Tuningolva van-e a CPU, memória, vga?
Ezen felül elnézést a feltételezésért de voltak néhányan akik tört játék kapcsán kértek segítséget, nyilván bármit javasoltunk semmi nem segített ezért ha itt is ez a helyzet akkor inkább ott kezdd a hibajavítást, hogy megveszed (csak azért hoztam fel ezt a témát, mert tipikusan ezek azok a játékok amik egyszer működnek, egyszer nem KIVÉVE a Beat Saber, azt képes rendszeresen elrontani mindenféle frissítés).

A kontaktos füleshez:
Áramtalanítsd a Riftet (kösd le a gépről), csavarozd le a Rifthez kapott kis fekete műanyag csavarozóval a fülest, a kontaktokat chip spray-el fújd be, kicsit törölgesd meg mikroszálas kendővel, várj pár percet míg megszárad majd szereld vissza.
Néha ez sem segít és a vége az, hogy igazgatod kicsit. Ezzel a fülhallgatós gonddal sokan küzdünk, nálam egy évig nem jelentkezett de én "szerencsés" voltam másnál hetek-hónapok alatt előjött. De ez tényleg csak annyi, hogy megigazítod, rosszabb esetben leszereled majd vissza.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#16045) abydos válasza kiskuplung (#16041) üzenetére


abydos
aktív tag

Ezért töröltem már a magyar gamer oldalakat a könyvjelzőimből.

Milyen jó, hogy tuti ténykén írják a totális pletykát, amit többen cáfolnak, mint ahányan megerősítik (fun fact, senki nem erősítette meg, hogy lelőtték volna)

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#16046) #54625216 válasza Dyingsoul (#16040) üzenetére


#54625216
törölt tag

Ez attól függ, hogy mennyi az annyi. A CV1 400USD, ugyanennyi lesz a Quest is. Ha a Quest2 PC támogatással akár 100USD-vel többe is kerülne simán megérné mindenkinek.
Igazából a tartalom Quest-re licencelése lesz a döntő: ha egy játékot csak egyszer kell megvenni és működik PC-n és Questen is, akkor egy ilyen hibrid komoly sikerre számíthatna, mert a piacon a legszélesebb tartalomkínálattal rendelkező HMD lenne.

(#16047) sz_abika válasza Dyingsoul (#16044) üzenetére


sz_abika
addikt

(#16043) Segal

USB 3.0: Van egy Inateck kártya a gépben, meg van a Gigabyte alaplap USB-i. Igazából Home 2.0 előtt bármi mehetett bármibe, nem volt belőle gond. Most az alaplapiba van dugva minden, mert az Inateckbe dugva 2ből 1x elszáll a gép kéken.

(#16044) Dyingsoul

Win 10, Ryzen 2600x, 980ti. Nincs már OC semmin. A gép patika, gyakorlatilag egy fölöslegesen drága konzol, amin még a Windows is eredeti. Úgyhogy itt egyéb érthetetlen okok vannak, ami miatt nem jelenik meg a kép a headsetben.
Köszi a füles tippet, de bevallom, ha gari van rá, akkor nem szeretném én megbontani.

PSN: xszabikax

(#16048) Raymond válasza sz_abika (#16047) üzenetére


Raymond
félisten

"Köszi a füles tippet, de bevallom, ha gari van rá, akkor nem szeretném én megbontani."

Ez nem "megbontas", eleve leszedheto a ket fules. Az a kis ceruzaszeru ize amit a dobozban adtak pont arra van hogy le tudd csavarozni :) Egyebkent amikor gariztatni probalsz fules miatt a support elso kerdese hogy megcserelted-e a kettot.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#16049) dan83 válasza sz_abika (#16047) üzenetére


dan83
tag

Nekem is volt füles gondom, bal oldali nem szólt. Szerencsére csak az a kis "csavar" volt meglazulva, visszacsavartam ( kb 2-3 kör húzást engedett ) és azóta hibátlanül megy, egy próbát megér.

(#16050) sz_abika


sz_abika
addikt

Jólvan, akkor belevetem magam ma és délutánra kézműves Oculusom lesz ;)

PSN: xszabikax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.