Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23751) Jinxb1rd válasza a2d2 (#23750) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Akkor semmivel nem kell/lehet javítani a cuccost.

We are only Stardust...

(#23752) Raymond válasza Jinxb1rd (#23751) üzenetére


Raymond
félisten

Nincs mit javitani, ez nem a Cosmos :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23753) Vaze válasza Jinxb1rd (#23741) üzenetére


Vaze
őstag

Alakul ez :C

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#23754) TiberiusX válasza Vaze (#23753) üzenetére


TiberiusX
tag

Az ocolus store ban lévő játékok el sem indulnak cosmossal?

(#23755) Vaze válasza TiberiusX (#23754) üzenetére


Vaze
őstag

Passzolok,nekem Riftem van :)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#23756) v2 válasza TiberiusX (#23754) üzenetére


v2
senior tag

nem

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23757) f34rY válasza TiberiusX (#23754) üzenetére


f34rY
csendes tag

De igen, Revive-al megy. De sok játék nem fogja jól kezelni a karokat, amit vagy revive készitői vagy vive megoldja remélhetőleg.

(#23758) kiskuplung


kiskuplung
őstag

[link]
Titánok harca a kommentek közt :C

(#23759) Márton válasza kiskuplung (#23758) üzenetére


Márton
nagyúr

és tényleg! a 3. hozzászóló a legviccesebb :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#23760) Raymond válasza kiskuplung (#23758) üzenetére


Raymond
félisten

Ugy nez ki nincs linkelve semmi.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23761) Vaze válasza kiskuplung (#23758) üzenetére


Vaze
őstag

Valami nem jo,a linkel :(

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#23762) kiskuplung válasza Vaze (#23761) üzenetére


kiskuplung
őstag

Feladom,nekem ez az új motor nem fekszik.

Ezt akartam amúgy :
https://www.gamestar.hu/hir/medal-of-honor-above-and-beyond-vr-269495.html

(#23763) -Solt- válasza a2d2 (#23734) üzenetére


-Solt-
veterán

A Quest-l kényelmi problémák vannak hosszútávon, egy szimulátor előtt meg nem fél órát ülsz és akkor ott van még a késleltetés kérdése, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen értékeket produkál majd.

(#23735) NiceScream: Nálam a Rift S középre igazítása pont azt csinálja mint a DCS menüben beállított gomb, semmi különbséget nem látok... ha belépésnél elvan csúszva valami, akkor a Hotas-n megnyomom a kiválasztott gombot és a helyén is van minden.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#23764) MlbMatic válasza -Solt- (#23763) üzenetére


MlbMatic
tag

a quest-nél rövid távon is vannak kényelmi problémák,,, a szivacs/belső keret kombót nagyon nem találták el, szerintem megkaphatta volna nyugodtan a S kényelmes tartóját,,,
kár érte

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#23765) Dyingsoul válasza -Solt- (#23763) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Csatlakozom a Questes véleményhez. El sem tudnám képzelni az AC-t nagyobb késleltetéssel, tömörített képpel. Egyszer mondjuk kipróbálnám és vadásznám a szétesett pixelterületeket. A szimulátorban iszonyat gyorsan változik a környezet, jóval gyorsabb, mint egy FPS. Épp ezért szerintem rengeteget hozzátenne az immerzióhoz egy sokkal nagyobb framerate. Csak kár, hogy nincs ami kiszolgálná közel screendoor mentes minőségben. De ettől valószínűleg még jó távol vagyunk szerencsére... :)
Azt még hozzátenném, hogy ha egyszer ki tudom próbálni a AC-ban a Questet és tényleg jó, megkeresem ezt a hsz-t és beírom rá válasznak, hogy "Tévedtem, a Quest valóban hoz egy élvezhető, "Ott vagyok a Nordschleife-n a haverokkal és racse privát van!" érzést adó szimulátor HMD szintet.

A Cosmos nagyon erős ebben szerintem. Gyönyörű a képe de tényleg, szerintem ilyet egy élmény látni. Feketék talán lehetnének picit mélyebbek, de nem vagyok az a fekete szín hajhászó. Minden másban viszont nagyon ramaty. De aki persze csak szimezni akar annak a HP Reverb az egyértelmű nyertes. Szóval a Cosmos egy olyan piaci rést tölt be, ami eddig szellemként csak megjelenni látszott (Köhm... Pimax), de mindig eltűnt azonban most materializálódott a HTC-nek hála: Újrahasznosítható VR Hulladék. Végül is lehet hozzá venni másik faceplate-et és lighthouse-okat no meg persze controllereket is... Köhm... AkkormárIndex...

(#23762) kiskuplung : Na igen, ilyenkor azért örülök, hogy a PH-n van egy zug ahol azért értelmesebb diskurzus megy, valóban szakmai színvonalon hála sok topiklakónak akik régóta itt vannak velünk.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23766) Jacek válasza Dyingsoul (#23765) üzenetére


Jacek
veterán

Cosmost megnézném a RiftS lencséivel.

(#23767) TiberiusX


TiberiusX
tag

Azon gondolkodok, hogy vissza viszem a Cosmost és veszek egy Indexet. Milyen hibái vannak az Indexnek?

(#23768) Csavez™ válasza TiberiusX (#23767) üzenetére


Csavez™
veterán

[link]
[link]
[link]
[link]

EK 0.6nm nyomaték csavarhúzó eladó

(#23769) stfx válasza TiberiusX (#23767) üzenetére


stfx
aktív tag

Az ára :)
De egyébként csak ajánlani tudom.

(#23770) TiberiusX válasza stfx (#23769) üzenetére


TiberiusX
tag

Magyarországra ki szállítja a Steam az Indexet?

[ Szerkesztve ]

(#23771) kiskuplung válasza TiberiusX (#23770) üzenetére


kiskuplung
őstag

Hogy ki szállítja? Gondolom egy futárcég :U

(#23772) TiberiusX válasza kiskuplung (#23771) üzenetére


TiberiusX
tag

Nem úgy értettem 😁
Szállít-e a Steam headsetet magyarországra?

(#23773) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ma nem alszok. :C

We are only Stardust...

(#23774) #48613632 válasza Jinxb1rd (#23773) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ez valami külső fólia, vagy csak betetted egy nejlonba? Amúgy grat a cucchoz, remélem sok örömed leled majd benne.

(#23775) Jinxb1rd válasza #48613632 (#23774) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Belerakták valami nagy nejlonszerűbe. de csak otthon bontom ki jobban, mert ez a doboz is olyan sérülékenynek tűnik mint a Xiaomi dobozai. Elit, csak sérül mint állat.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#23776) stfx válasza TiberiusX (#23770) üzenetére


stfx
aktív tag

Persze ingyen szállítják GLS futárral, kb 3-4 nap.

(#23777) Dark197405 válasza Jinxb1rd (#23773) üzenetére


Dark197405
tag

Nekem lassan 1 hónapja lesz hogy megvan a Rift s, na azóta drasztikusan csökkent az alvással töltött órák száma. :)

(#23778) goldb válasza goldb (#23594) üzenetére


goldb
tag

Tegnap megérkezett nekem is az Oculus Quest. Csupán az introra volt idő, de kellemes élmény volt mind a feleségemnek, mind nekem. "Érdekes" volt látni, ahogy lejti a táncot... :D
A közös élményekhez viszont elengedhetetlen lesz még egy HMD, vagy addig is egy chromecast? Sajnos nem találtam meg a módját, hogyan lehetne TV-re (Samsung Q) kirakni azt, amit a másikunk lát a HMD-n.

Közben beruháztam egy gépre is itt a PH-n. Sajnos a VGA már nem volt elérhető, így majd pótolnom kell. Első körben viszont egy 1080Ti vagy 20[78]0 lenne, és a különbözetből vásárolnám meg a másik HMD-t, csak hogy az eredetileg kitűzött kereten belül maradjak. Szerintetek lenne értelme egy Rift S-nek Quest helyett? Tovább finomítva a kérdést, lehet (majd) kooperatív játszani Questen és Rift S-en?

(#23779) a2d2 válasza goldb (#23778) üzenetére


a2d2
addikt

Kollegámnak van 2db CV1-e és 2db Questje, ráeresztem majd erre a cross-multiplayer kérdésre mert engem is érdekel a dolog.
Addig is próbáljátok esetleg ki az ingyenes RecRoom-ot, az tuti menni fog két külön accountal és el tudtok benne szórakozni.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23780) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Oculus Rift S-hez kezdetnek tudtok ajánlani pár ingyenes cuccot, amivel el lehet szórakozni és minőségiek? Egyáltalán kapok valamit az Oculushoz alapból, amivel játszhatok?

We are only Stardust...

(#23781) Raymond válasza Jinxb1rd (#23780) üzenetére


Raymond
félisten

A Rift S-nel azt hiszem uj tutrial van es nem ez ami a CV1-nel volt de erdemes feltenni:

First Contact

Aztan van par ingyenes experience es jatek amit erdemes megnezni, regi klasszikusok:

Showdown
Bullet Train
Aircar (ezt ulve kell jatszni)
Dead and Burried

Kezdetnek ez eleg lesz :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23782) Jinxb1rd válasza Raymond (#23781) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Danke. :R

We are only Stardust...

(#23783) Jacek


Jacek
veterán

Viveport 2 hónap jár még hozza? Ott lehet valamit bohockodni ingyen.

(#23784) Jinxb1rd válasza Jacek (#23783) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hát ha jár is valami, a honlapjuk valami kínszenvedés...

We are only Stardust...

(#23785) a2d2 válasza Jinxb1rd (#23784) üzenetére


a2d2
addikt

Viveporton van pár játék 259Ft-ért. Vettem vagy 8-at erre kiderült hogy valamilyen bug a rendszerben.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23786) Jinxb1rd válasza a2d2 (#23785) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Az ott vásárolt játékok letölthetőek készen vagy launcheres móka?

We are only Stardust...

(#23787) a2d2 válasza Jinxb1rd (#23786) üzenetére


a2d2
addikt

Van saját launchere, de steam VR alatt is megjelennek ha az jobban fekszik.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23788) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Repszimeseknek egy jó hír:
Microsoft Flight Simulator could get VR support because of fan feedback

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23789) Jacek válasza Jinxb1rd (#23784) üzenetére


Jacek
veterán

Eddig jart hozza 2 honap infinity mident kiprobalhatsz nem kell megvenni semmit. Mi

(#23790) qqzs válasza goldb (#23778) üzenetére


qqzs
őstag

Castolni tevere mobil appon keresztul tudsz de nagyon sok a lag es fagy. Direktbe telefonon nezni mar jobb de pici. Nekem ipad pro valt be ugyanazon az 5ghzes wifire vsatlakozva majdnem realtime megy a castolas. Appbol erdemes inditani es ranyomni a quest felugroban hogy ne kerdezze megint.

Eladó: GTS450

(#23791) goldb válasza qqzs (#23790) üzenetére


goldb
tag

Féltem ettől a választól. :(
75"-os TV-n szívesebben nézném, mint a 6"-os telefonkijelzőn. Nem beszélve arról, ha nem egyedül szeretném látni.
A mobilon keresztüli castolást láttam, mint lehetőséget, de nem mertem elhinni, hogy nincs más triviális megoldás a TV-re juttatni a HMD képét.

Szerk.: jobban belegondolva, így is szűkös erőforrásokkal rendelkezik, kár lenne megfőzni a castolással. Majd novemberben eljön ennek is az ideje...

[ Szerkesztve ]

(#23792) sheep válasza Dyingsoul (#23788) üzenetére


sheep
addikt

Igen, jó hír, de azért némi fanyar ízzel.
"It honestly wasn’t our plan" ...ez mindent elárul arról hogy mennyire képben vannak a piaccal és a lehetőségekkel. Alapból, mindenféle rajongói elvárás nélkül is első kellene hogy legyen a vr kompatibilitás, egy 2020-ban megjelenő repszimnél.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#23793) barcalaci84 válasza goldb (#23778) üzenetére


barcalaci84
őstag

lehet játszani...
ha már vettél gépet is akkor rift s t vegyél mellé...
ott eleve megy a screen mirror így a single player játékokat is jobban fogjátok élvezni társaságban
a crossplay multi is megy...pl racket fury , vagy dance central , rec room

szerintem a rift S-t fogjátok többet használni :)

(#23794) Dyingsoul válasza sheep (#23792) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Hát igen, lehet azért hibáztatni a fejlesztőket, hogy egy olyan játéknál ami adná magát a VR-ra alapból nem is terveztek vele...
Másfelől azért is jó hír mert egyre több helyen felüti a fejét a VR kérdés és ezek szerint konkrét hatása is van annak, hogy egyre többen rendelkezünk VR fejszettel.
Azért legyünk őszinték magunkhoz, a játékfejlesztők is piac orientáltak. Ha azt kérdezném tőled, hogy te fizetnél-e azért, hogy dolgozhass azt tanácsolnád nekem látogassak el a legközelebbi pszichiátriára. :) Egyszer viszont biztos eljön az amikor már elég HMD tulaj lesz és lesz valódi piaca a VR címeknek de ebben a kifinomult fogyasztói társadalomban nehéz betörni a VR piacot.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23795) Dyingsoul válasza goldb (#23791) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Amíg megoldást találtok ajánlom a Keep Talking and Nobody Explodes című játékot. Ez pont az a játék amire szükségetek van és nem kell még egy monitor hozzá (akár ki is lehet nyomtatni a defuse manualt) mégis garantálja a jó hangulatot és a társas játékok élményét.
Úgy kell tolni, mint Riggs és Murtaugh. :DDD

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23796) abéla


abéla
senior tag

Az ellen valami ficsőr, hogy 1-2 óra játék után ne legyen kicsapódva az izzadság a OR S fej-hmd közötti gumitoldalék falára? Vettem már homlokpántot...
igaz némileg jobb bmi-vel, de kb [így] nézek ki (nyilván a dagi metoo# eksönös csávóra gondoltam :DDD )
...ja és a botoxot kihagynám :N
Tudomdagadtvagyokfoggyakle ;] .

szerk: korábbi Alzás számla kapcsán kicsit huztam a számat: megkövetném őket, a dobozban csak a nyugta + garipapír volt, emailben teljesen jó pdf számlát küldtek

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#23797) TiberiusX


TiberiusX
tag

Na én is vissza vittem a Cosmost... túl sok volt az apró hiba és betelt a pohár.
Most a Quest és a Rift S között vacilálok, kicsit visszatart a 72Hz frissítés meg ez a standalon VR dolog...
Kérhetek pro-kontra érveket?

(#23798) v2 válasza TiberiusX (#23797) üzenetére


v2
senior tag

A központiba? Nem mondtak semmit?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23799) TiberiusX válasza v2 (#23798) üzenetére


TiberiusX
tag

Ahol átvettük, Ezred utca (nem tudom, hogy az a központi-e) :D
Nem mondtak semmit, kedves volt az eladó is nem zsörtölődött, hogy vissza hoztam...

(#23800) barcalaci84 válasza TiberiusX (#23797) üzenetére


barcalaci84
őstag

ha pcvr-ra akarod használni és nem mozgat meg a standalone volta a a questnek , akkor Rift S
-kényelmesebb
-magasabb képfrissítés
-kisebb screendoor
- kicsit mégjobb követés a +1 kamera miatt

quest pc nélkül is használható , drót nélküli
ha pcvr-ra használod akkor kell a kábel meg még egy update
tömörített kép ,késleltetéssel (vélhetően azért teljesen jól használható lesz)
viszont van ipd állítás így ha a rift S nem felel meg neked az IPD-d miatt , akkor talán mégis ez a jobb neked

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.