Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23251) v2


v2
senior tag

Az lehet baj, hogy melyik dvi portba van dugva? Egyébként már a cv1 üzemel és valóban élesebb a vive képe azon a két pöttyön, de a cv1 képe egyenletesebb. 60 az idp ém. Ez lehet ekkora gond

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23252) TiberiusX válasza v2 (#23251) üzenetére


TiberiusX
tag

Szerintem nem.
Nem tudom, hogy beaktiváljam-e a Vive Port kódot amit kaptunk. Ha úgy döntök 14 napon belül, hogy visszaviszem akkor nem lesz e belőle gond hogy aktiváltam szerinted?

(#23253) abéla


abéla
senior tag

Új Oculus S ára, (szerk:alzan ma reggel, amazonon tegnap du. óta), amazon.de-n 70-100eu-val, Alza-n 27k-val emelkedett.
Alzan Cosmos már van fent kibontott, de 24 hónapos garival 260-ért.
Tényleg mint vlmi árútőzsde.
Trend fund.inf: a Cosmos sz*r :DDD

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#23254) fulton válasza Raymond (#23184) üzenetére


fulton
addikt

Srácok, van valami hely ahol a quest et ki lehet próbálni? MM vagy más bolt szimulátoros hely?
De kicsit most elment a kedvem a cserétől. Index et is próbálni kéne az ipd miatt. Es a kontrollerről nem is beszélve...attól félek még annál.

(#23255) abéla válasza fulton (#23254) üzenetére


abéla
senior tag

[erre] tudnál reflektálni kérlek?

hootka!

(#23256) Raymond válasza abéla (#23253) üzenetére


Raymond
félisten

Nem ment fel a Rift S ara az Amazon.de-n, csak annyi tortent hogy nincs raktaron ezert a Marketplace-es surmokok kinalatat latod csak.

(#23254) fulton

Megrendeled es kiprobalod otthon :)) Az Index controllerek mar rendben vannak a reddit-t alapjan itelve, helyrepofoztak a gyartast.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23257) Márton válasza Raymond (#23256) üzenetére


Márton
nagyúr

Jaja, a Universal-nál még mindig 422 euro. csak egy bécsi sógor kell :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#23258) Raymond


Raymond
félisten

Egy lenyegretoro kerdes az Oculus Quest kapcsan az Amazon.de-n :))

[link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23259) v2 válasza TiberiusX (#23252) üzenetére


v2
senior tag

Én aktiváltam, azt is megvettem. Majd felteszik a polcra a headsetjük mellé. Monitor fénye nem elég a fejkövetésre ACC-ben. A nagy villany kell neki, 3db led nappali fénnyel :C Hogy a picsába nem próbálták ezt egy sötét szobában, tényleg ilyen gyökerek? Vagy amikor tervezték senki nem vette fel? Vagy mindenkinek egyforma a feje a htc-nél? :W

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23260) sakkay válasza v2 (#23259) üzenetére


sakkay
aktív tag

A monitor fénye az oculusnak (S) sem elég, vagy te most mire gondolsz??????

(#23261) v2 válasza sakkay (#23260) üzenetére


v2
senior tag

Erre. Hát mit csinálsz, égeted a villanyt éjszaka, hogy egy olyan izé működjön a fejeden amiből nem látsz ki. Normálisak ezek az idióták? Teljesen rendben volt a cv1 két szenzora

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23262) f34rY válasza Raymond (#23256) üzenetére


f34rY
csendes tag

Kb egy hete van Index. Mind kettő kar jó. Kattan minden irányban, drift még nincs.
0 halott vagy statikus pixel. Full doboz.

(#23263) Vaze válasza v2 (#23259) üzenetére


Vaze
őstag

Neee sirok :DDD :DDD :DDD :DDD

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#23264) barcalaci84


barcalaci84
őstag

ilyenkor azért elcsodálkozok h emberek kiadnak negyedmilliót valamire , mert akciós vagy mert már hallotta a htc márkanevet valakitől :)
de fogalmuk sincs h mit vesznek

valaki kérdezte múltkorában h kinek szánják a Cosmost ?
azoknak akik tájkékozatlanok és elhiszik h ami drága az jó , meg prémiium

[ Szerkesztve ]

(#23265) Gigi01 válasza fulton (#23254) üzenetére


Gigi01
őstag

Rendeld meg,max. visszaküldöd.Én asszem megleszek még ezen a szinten.Úgyis folyt most ki pénz tv-re,
újítgatom a lakást,+ez+az.Lassan karácsony. :DDD

(#23266) v2 válasza barcalaci84 (#23264) üzenetére


v2
senior tag

Kibaszottul nem azért vettem mert a htc szerinted nagy név. Próbáltam a prot van cv1. Feltételeztem,hogy ennél csak jobbat dobnak. De megnyugtatásodra közlöm, hogy hétfőn vissza viszem oszt hozzám vágják az árát. Viszont te már békésen alhatsz mert tudod,hogy pár barom kipróbálta és nem jó a cucc tehát te nem veszed meg mert te meg mondtad

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23267) qqzs válasza v2 (#23266) üzenetére


qqzs
őstag

Azert az a hozzadvagas nem ugyanaznap lesz. Van fogyved topic keszulj fel belole

Eladó: GTS450

(#23268) v2 válasza qqzs (#23267) üzenetére


v2
senior tag

14 nap indok nélkül

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23269) fulton válasza abéla (#23204) üzenetére


fulton
addikt

Bocsi atsiklottam rajta.
Nem próbáltam nekem csak cv1 hez volt van szerencsém. Ebben eleg hamar elfarad a szemem es nem is igazán éles ..

(#23270) kiskuplung válasza barcalaci84 (#23264) üzenetére


kiskuplung
őstag

Igen, az én voltam, még hónapokkal ezelőtt, mikor kiderült az ára, meg hogy kiszedik belőle a standalone (telefonnal meghajtós) lehetőséget. Nem lett volna ez rossz cucc, csak eléggé elkésett. Fél-egy évvel ezelőtt, 100EUR-ral olcsóbban talán.

De ez a jelenség amúgy nekem is nagyon fura, hogy teljesen tájékozatlanul, pusztán a hitre alapozva, vagy egyetlen paraméterre ráizgulva megrendelnek emberek 200ezres cuccokat, mintha az életük függne tőle. Ugyanez a játékok előrendelésénél is, hihetetlen.

(#23271) fulton válasza Raymond (#23256) üzenetére


fulton
addikt

Azer ott mar a védőfóliat eltávolitjuk a lencséről stb..maceras lehet a visszaküldés. Csak megbontjuk h milyen..

(#23272) Dyingsoul válasza barcalaci84 (#23264) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Kicsit vegyél vissza a sebességből, mert ezzel a hozzáállással gyakorlatilag lehülyézel mindenkit aki Cosmost rendelt, köztük engem is. Többen leírtuk már miért adunk egy esélyt a Cosmos-nak. Ha nem akarod megérteni, rendben van de mások fikázására senki nem kíváncsi mert te már nem a terméket sértegeted hanem azokat akik kíváncsiak a termékre.

(#23266) v2: +1 de már inkább nem is írok hozzá többet mert nagyon felhúznak az ilyen típusú emberek amit te is megfogalmaztál...

(#23270) kiskuplung: Ha most ezt arra mondod, hogy nem tudott az inside out trackingnek arról a tulajdonságáról, hogy fény kell neki... Mi van akkor, ha több órát kutakodott utána, hogy kiválassza a HMD-t de egyszerűen ez az infó nem jött szembe, hogy este lámpafény kell neki a működéshez? Pl én is úgy jártam egyik személyes ismerősöm vett HMD-t, felkészítettem, elmondtam neki mik vannak a piacon, küldtem cikkeket neki, nézett review-kat, másfél hónap gondolkodás után vett egy Odyssey+t. Aztán délután elkezdtünk AC-zni... egyszer csak nem követte a fejmozgását és bepánikolt, hogy elromlott... lelépett debugolni, én gondoltam megyek még két kört a Nordschleifén amíg jut valamire aztán segítek neki... hát visszajött 5 perc múlva, hogy megvan a hiba, besötétedett...

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23273) kiskuplung válasza Dyingsoul (#23272) üzenetére


kiskuplung
őstag

Neked megjött már amúgy?
Pont Te lennél az, aki kontroller ügyben kompetensen tudna nyilatkozni :K

(#23274) qqzs válasza v2 (#23268) üzenetére


qqzs
őstag

Aha...azert nezz utanna mielott belevagsz

Eladó: GTS450

(#23275) v2


v2
senior tag

Ja, kontroller. Ez a része tök jó, nagynak tűnik és az is de jól kézre áll. egész délután és este szenvedtem vele de nem merült az elem. Ez a két óra szerintem butaság

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23276) Gigi01 válasza abéla (#23204) üzenetére


Gigi01
őstag

Nekem 67-es ipd-vel.Ahogy belenézel,a két külső széle homályos,zavaróan.Szinte kancsalításra kényszerít.Ráadásul a good ray,pont telibe verte a pupillám.
Kényelemre azt mondanám kényelmesebb a CV1-nél,amikor felveszed.Bár nálam zavart az orrésznél a gumi,vagy mi van ott.Igaz nyáron vettem,pár perc után úgy beleizzadtam,a szivacs felszívta,hát,utána nem volt már kényelmes,nekem.

[ Szerkesztve ]

(#23277) v2 válasza qqzs (#23274) üzenetére


v2
senior tag

Írtam egy szép kerek mondatot, de töröltem. Jó majd utána nézek :C

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23278) abéla válasza fulton (#23269) üzenetére


abéla
senior tag

jaja gondoltam, most nagy a pöri... és köszi a választ;
esetleg neked is lehet majd támpont, hogy az én 70.6 (ezt még a DK2 kalibrálóprogija mérte, én 70-71 körülit mértem) IPD-mel milyen élmény lesz az O.S (berendeltem még occón, próba j. héten);
bár én DK2-ről jövök (meg kicsit volt a haver Vive-je a fejemen), szóval hacsak nem lesz teljesen használhatatlan számomra, tőlem aztán rosszat nem hallasz az bizos :B

gyakorlati -kicsit lamer- kérdés a nagyérdeműhöz:
win 8.1-gyel megy az oculus aktuális progija? (tudom 10 kell neki, de a kérdés hogy tolerálja-e még a korábbiakat vagy nocsensz)
nyilván majd megyek 10-re, csak a megérkezésig nem biztos, hogy nekiveselkedek a felrakásnak, kipróbálni meg csak ki kellene instant.
vagy win 8.1-ről(nem kalóz), ha megveszem a 10-es licensz-t csak update, azt leránt néhány gb-t és kész? vagy a szokásos fél napos nyűglődés (azért van pár alk./játék/eszköz)..tudom nem ide való :R

Gigi01: köszi neked is az infót, ennek fényében nézegetem, majd látjuk, de azért mint mondtam, én vagyok a jó, kiéhezett user ... legfeljebb ha tényleg élvezhetetlen (mondjuk a már leírt bazi nagy sweet spot szélei ha elvesznek, ezzel együtt tudok élni) váltás Questre vagy Index (?? jajj 200-max 250-ról indultam vga-stol :O ); na majd pudingpróba meghozza a döntési alapot

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#23279) barcalaci84 válasza Dyingsoul (#23272) üzenetére


barcalaci84
őstag

én nem sértegetem a cosmost SE és a vásárlókat sem

nekem pusztán fura h valaki most csodálkozik rá h kell fény a headsethez amit most vett negyedmillióért...ez nem volt titok eddig se...

illetve az is fura nekem ha valaki olyat ír h egyszer próbált egy vive-t és cosmos előrendelő lett

(#23280) Dyingsoul válasza kiskuplung (#23273) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Én vidéki vagyok, csak jövő hétre ér ide Debrecen falvára.
Az viszont nagy szívás, hogy pont jövő héttől kell majd rengeteget túlóráznom (amit persze én vállaltam), de valahogy majd megoldom a tesztet.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23281) Dyingsoul válasza barcalaci84 (#23279) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Szerintem ha megállnál egy bármilyen de legyen mondjuk Porsche, Audi vagy Mercedes kereskedésnél, biztos találnál valakit, aki azzal az indokkal megy be elkölteni 10-20+ milliót, mert az apjának, nagyapjának vagy csak a szomszédjának is ilyen van... Nem tudom miért botránkoztat meg egy ilyen semmiség. Benézte. Mással is megeshet és meg is esett max nem olvastad. Pl VTom.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23282) v2 válasza barcalaci84 (#23279) üzenetére


v2
senior tag

Nem Fény kell neki hanem fény áradat, ez azért nem mindegy és de konkrétan hülyének nézel mindenkit aki megrendelte 220k ért.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23283) Gigi01 válasza v2 (#23282) üzenetére


Gigi01
őstag

Ne legyetek ilyenek,csak irigykedik na. :DDD

(#23278) abéla : én is kíváncsi leszek,és mész még fentebb is,ha beszippant a cucc ;]

[ Szerkesztve ]

(#23284) Raymond válasza abéla (#23278) üzenetére


Raymond
félisten

Ha jol tudom meg mindig megy az upgrade igy ha valtasz akkor meg OK lesz. De igazabol nem kell valtani, ha van ures HDD/SSD akkor felrakhatod a W10-et kulcs nelkul is es kiprobalhatod a dolgokat. Mondjuk en meg most csinalnek egy telepito USB vagy ISO a MediaCreationTool-al mert az meg 1903 lesz es nem a kitudja milyen 1910-es.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23285) Dyingsoul válasza v2 (#23282) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Ha 2600 lumen nem lesz neki elég akkor én is sírni fogok. :D

Mondjuk a topikban lévő feszültséget elnézve lehet tényleg felesleges egyáltalán leírni a Cosmos-szal szerzett tapasztalatokat. A tesztek már rég kint vannak, mindenki tud mindent, a Cosmos egyszerűen szar.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23286) v2 válasza Gigi01 (#23283) üzenetére


v2
senior tag

Mire bakker? Az idegbajt meg a szopást ingyen oda adom bárkinek. Csak kérni kell :DD

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23287) Gigi01 válasza Dyingsoul (#23285) üzenetére


Gigi01
őstag

Azt már a hmd-n keresztül is látod. :DDD

(#23286) v2 : Ne viccelj,nálatok van,tesztelitek,ha szar,ennyi.Nem kell idegeskedni,megmarad a lóvé,k@pják be.Csak lazán.Vesztek mást,aztán mást,meg mást... ;]

[ Szerkesztve ]

(#23288) Raymond válasza Dyingsoul (#23285) üzenetére


Raymond
félisten

Ez is felmerult a reddit-en mar hogy a kamerak masok mint a S es a Quest eseeteben ezert az infra fenyszoro megoldas nem mukodik a Cosmos-al. Ez szinten sajnalatos mert az itt is jo megoldas lenne a sotetben jatekra.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23289) kiskuplung válasza Raymond (#23288) üzenetére


kiskuplung
őstag

Azt olvasom, hogy az Oculus-os megoldással szemben itt nem IR kamerát használtak, talán pont ez az oka ennek a fényhiányos hibának. Ez volt az ára a színes "passhtrough"-nak.

(#23290) barcalaci84 válasza v2 (#23282) üzenetére


barcalaci84
őstag

nem nézek hülyének senkit én is beleugrottam volna ha nem lenne meg már az S és nem gondolnám úgy h 220 -ért is túl van árazva jó HTC módra

májusban én már beleugrottam az S-be előrendelőként
nekem az a természetes ha utánanézek h mit veszek...
így végül pzitív csalódás lett , mert "hibákra, hátrányokra" előre fel voltam készülve ...kiderült h nem is fontosak ezek számomra vagy megtanultam együtt élni vele

(#23291) Raymond válasza kiskuplung (#23289) üzenetére


Raymond
félisten

Igen, es ez a "tul keves feny" vs. "tul sok feny" problema okozoja is. Megprobaljak az erzekenyseget allitani csak eloszor nem volt eleg erzekeny es nem mukodott termeszetes/napfeny nelkul mert a feketeben nem latta a kovetketo adatokat aztan feltoltak az erzekenyseget akkor meg napfeny mellett kohog mert a feherben nem latja. Mashogy kell ezt majd megoldaniuk es nem egy fix beallitassal.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23292) v2 válasza barcalaci84 (#23290) üzenetére


v2
senior tag

Rendben elhiszem, de te meg azt hidd el, hogy pont ilyen felhangja van a hozzá szólásaidnak

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23293) Raymond


Raymond
félisten

Ha valaki Quest-es, BS rajongo es lemaradt volna rola:

BeatOn Support Ending - Illicit Mods are now against the Oculus TOS. We hope that Official Custom Songs will be available very soon!

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23294) barcalaci84 válasza Raymond (#23293) üzenetére


barcalaci84
őstag

ezt kellett volna az OC6-on közölni... :) facebook székház ostrom :)

(#23295) Magyarfarkas válasza Dyingsoul (#23272) üzenetére


Magyarfarkas
tag

Én meg sem szólalok :D

Facebook csoport: https://www.facebook.com/groups/magyarvr/ Discord:https://discord.gg/qTQ8SC8DhQ Bigscreen magyar mozi: https://www.facebook.com/groups/385665283175091

(#23296) qqzs válasza Raymond (#23293) üzenetére


qqzs
őstag

Is it safe to keep using Beat Saber 1.3.0 with custom songs or will that eventually turn into an account termination?

>If you have enabled Developer Mode, and we believe you have misused the platform, including if it appears you have done any of the following:

* Uploaded, distributed, or sideloaded any of the following:

* Content that appears to be infringing, copied, or pirated; or
* Content that contains malicious code; or
* Mods of applications available on or through our platform that appear to infringe on third party’s intellectual property rights, introduce malicious code, give players an unfair advantage, or are otherwise not approved; ... :(((

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#23297) f34rY válasza Raymond (#23293) üzenetére


f34rY
csendes tag

Hát ez elég szomorú. BS pont olyan mint az ArmA 2-3. Modderek tartják életben...

Kb 2 eredeti számot toltam, egyből kerestem más számokat.

Amilyen szinten tart már egy két pálya, vagy játékos. Szerintem a fejlesztők se tudják.

Ahelyett hogy elfogadnák, támogatnák netán fel is vegyék őket a céghez semmit se tesznek.

Nemrég berakták a lehetőséget hogy szinezd a kardot.
Ezt már rég tudja mód, és akkor még másik kard modelről ne is beszéljünk.

Olyan lassan nyomják a fejlesztést hogy nevetséges. És ezek a szar DLC zene csomagok is elég gázok.

[ Szerkesztve ]

(#23298) pRoject22 válasza sakkay (#23246) üzenetére


pRoject22
őstag

¯\_(ツ)_/¯

(#23299) stfx válasza v2 (#23268) üzenetére


stfx
aktív tag

Szerintem qqzs arra gondolt hogy elallni 14 napod van, viszont az eladonak a visszaviteltol van 14 napja kifizetni.

(#23300) v2 válasza stfx (#23299) üzenetére


v2
senior tag

Direkt rákérdeztem, azt mondták vissza viszem csomagolva és kapom a pénzt. Ami a jövő hétfő kedden meg is történik

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.