Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) Jacek válasza sheep (#24550) üzenetére


Jacek
veterán

Valami a BIOS-ban lehet , még nem néztem bele :D

Dyingsoul: Szerintem is, de annyi csak elég lész.

(#24552) s7evcsenko válasza Jinxb1rd (#24546) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én a melóhelyemen napi szinten használok ilyet rádió hallgatásra, 3-4 órát 1 nap.
Ezért is vettem meg a rifthez is, mert engem egyáltalán nem nyom.

Azért a basszus nem annyira erős, mint egy komolyabb fülesnél, de szerintem VR-hez tökéletes.
Minőségi zenét nem hallgatnék rajta én sem, azért mégis csak egy 3k-s fülesről van szó. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24553) Vaze válasza -Solt- (#24530) üzenetére


Vaze
őstag

Neee ezen besirtam :D :D :D :D

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#24554) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Egyébként halkan megjegyzem, hogy NV találgatós topikban már vannak pletykák a következő, 3000-res szériáról. Mondjuk nagy reményeket nem fűzök hozzá, szerintem az NV ismét hozza a sebészi pontosságú +20-25%-os teljesítményt de arra is várnunk kell még vagy egy évet.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24555) qqzs válasza Vaze (#24553) üzenetére


qqzs
őstag

En rendszeresen vakarom a hatam a BS karddal :) szabadban meg a szunyogokat csapkodtam vele

Eladó: GTS450

(#24556) Jacek válasza -Solt- (#24530) üzenetére


Jacek
veterán

:DD :DD

(#24557) Jinxb1rd válasza s7evcsenko (#24552) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Vettem egyet röpke 30 perc várakozással az Edigitalba. Ma este próba. :)
Btw tényleg könnyebb sokkal, az sokat fog számítani.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24558) MlbMatic válasza Dyingsoul (#24548) üzenetére


MlbMatic
tag

nem tudom, lehet, egy biztos, a CV1 utan se vartuk mostanában a mostani S-t, nem beszelve a questrol

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24559) Gigi01 válasza MlbMatic (#24558) üzenetére


Gigi01
őstag

hát,szerintem nem lett az olyan nagy ugrás

(#24560) MlbMatic válasza Gigi01 (#24559) üzenetére


MlbMatic
tag

már nem is kell nagy :)

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24561) kiskuplung válasza abydos (#24544) üzenetére


kiskuplung
őstag

"A BoxVR addig lightos, amíg nem veszed komolyan és nem csalod le. Ha úgy guggolsz, ahogy kell és úgy ütsz, ahogy bírsz, akkor messze a legtöbb testrészedet mozgatja meg. "

Szerintem is. Izomlázam csak ettől van, és a térdropogásom is elmúlt :D

Most még ez a VIRO MOVE jön be nagyon, csak ehhez meg több hely kell, mert elég aktívan kell benne mozogni balra-jobbra is.

(#24562) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Gondoltam kipróbálom milyen is a VR élmény belépő szinten. Több helyen írták ha csak kíváncsi vagy megéri egy kína telefonnal használgató VR szemüveg is. Mivel nem akartam kezdésnek százezreket elverni rá vettem aliról egy vr sinecon G06E szemüveget fülesel meg egy kis távirányítóval. Elvileg találtam hozzá QR kódot mert a hullámvasutas játékot szépen látom. De ami érdekelt a youtube 360 videók azok valami gyalázatos minőségüek. Hiába állítgatom a lencséket olyan mintha 240 p lenne. Néha egy kicsit mintha tisztulna de szar az egész. Vajon ennyit tud csak ennyi pénzért és dobhatom ki vagy nem jó QR kodot használok? :R

(#24563) Raymond válasza Vizinyenyec (#24562) üzenetére


Raymond
félisten

Sajnos ezt igy elfelejtheted. Az oka a kovetkezo:

"Több helyen írták ha csak kíváncsi vagy megéri egy kína telefonnal használgató VR szemüveg is."

Ez egyszeruen nem igaz. Szemuveges VR-bol csak a GearVR hasznalhato, de annak hivatalosan annyi. A kovetkezo lepes egy Oculus Go (200EUR) vagy PC-re ha talalsz jo aron akkor 100-200EUR kozott egy WMR HMD (HP VR1000, Lenovo Explorer). Ez a belepo kategoria. A telefonos VR egyszeruen felejtos, abbol csak annyit szursz le hogy "a VR szar", de ez hamis kovetkeztetes, a valosag az hogy "a telefonos VR szar".

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24564) Vizinyenyec válasza Raymond (#24563) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Szomorú vagyok. Pedig itt az összefoglalóban is van róla szó. Gondoltam egy mate 20 próval azért jó lesz a videózás.
Bár most kipróbáltam a VR horror nevű asylum játékot. Az viszont így este elég ütős volt elsőre :K

(#24565) szente válasza Vizinyenyec (#24562) üzenetére


szente
addikt

Szerintem keress a lakóhelyzedhez közel egy olyan (vagy fizetős, vagy egy userhez bekéreckedsz(nem húzta alá a google :Y )) helyet ahol kitudsz próbálni egy normális VR-t egy órára.

(#24566) s7evcsenko válasza Raymond (#24563) üzenetére


s7evcsenko
addikt

"A telefonos VR egyszeruen felejtos, abbol csak annyit szursz le hogy "a VR szar", de ez hamis kovetkeztetes, a valosag az hogy "a telefonos VR szar"."

Egy kicsit erős ez így...
A Gear VR van annyira jó, hogy aki érdeklődik a technológia iránt és nincs pénze a komolyabb cuccra, akkor ebben megtalálja a számításait.
Én is itt kezdtem és a2d2 is elég sokáig elvolt vele.
Egy S7-el már majdnem megvolt a CV1 képminősége és ugye szépen megy az ALVR rajta.
Mondjuk azt nem tudtam, hogy ezt kivégezték...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24567) a2d2 válasza s7evcsenko (#24566) üzenetére


a2d2
addikt

Nana, a GearVR + ALVR kombót nem végezték ki, csak a GearVR natív játékokat. Illetve vannak még játékok, csak újak nincsenek.
Nekem szerintem eladó lesz majd valamikor ebben a hónapban a GearVR + S7 + kontroller kombóm, aki bele akar kóstolni a VR-ba annak tökéletes lehet.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24568) Vizinyenyec válasza szente (#24565) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Ez lett volna az elsődleges célom. De itt veszprém mellett semmit nem találtam ezért esett a választasom erre.

(#24569) Raymond válasza s7evcsenko (#24566) üzenetére


Raymond
félisten

Igen, de itt a kinai dobozrol es masik telefonrol volt szo. A Cardboard VR-t levaltotta a Daydream es azt a pedig a Google hivatalosan lelotte. A GearVR-nak szinten annyi, az uj S10-hez mar nincs HMD. Az utolso az S9 volt igy ennek akkor van ertelme ha van ilyen vagy regebbi telefonod. Ha nincs akkor csak ezert venni nincs ertelme. A szoftveres tamogatas is kerdeses a jovore nezve, az idei OC6-on ott volt Carmack beszedeben a "A Eulogy for GearvR" resz.

Szoval a kinai dobozoknak nincs ertelme, a GearVR-t meg ossze tudod hozni ha akarod de erre penzt kolteni szinten nem igen ertelmes csak ha van mar S9, S8 vagy S7 telefonod es veszel olcson egy GearvR HMD-t. Ha nincs meg a telefon akkor nem eri meg. Akkor mar tobb ertelme van az Oculus Go-nak. A Go-ra szerintem lesz most a CM es BF alkalmabol akcio megint, utoljara 169 vagy 179 volt a 32GB verzio, az nem rossz.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24570) Jinxb1rd válasza Vizinyenyec (#24562) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Más helyeken találsz jobb felbontású videókat is. ;]

We are only Stardust...

(#24571) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Aki kicsit is fogékony a mászkálós kalandjátékokra, az a "The Gallery - Episode 1-2"-t mindenképp próbálja ki viveport-on, vagy bárhol, ahol tudja. :K
Nekem a második rész tetszett jobban, de az első rész végén a záró mozi annyira betalált, hogy a hideg is kirázott közben... ilyet a Lone Echo-ban és a Robinson-ban éreztem, szintén amikor a végén lement a videó, meg a hellblade-nek az elején. :B
Nem hosszúak, kb 1-1 óra mindkettő, a második kicsit hosszabb is lehet a feladatok miatt.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24572) a2d2


a2d2
addikt

Na tök frankó lett az új Steam VR. Végre nem csak szürke kockák vannak a revive-os címeknél hanem behozza az ikonokat is a falra meg töltés közben. Ahogy nézem a listát elég sok mindent javítottak.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24573) Vizinyenyec válasza Jinxb1rd (#24570) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Igazad van. El is felejtettem megnézni. Ott tényleg jó a felbontás :DDD

(#24574) qqzs válasza Vizinyenyec (#24568) üzenetére


qqzs
őstag

En daydreamrol jottem gora questre. Nekem nagyon kellemes volt. Ha jol emlexem csak pixel telefonokkal megy de majdnem go elmeny

Eladó: GTS450

(#24575) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

ÉN is telefonon próbáltam ki először a VR-t. És csak annyi, hogy a Google Cardbox appja alapján tudtam, hogy ez biztosan tetszenének a játékok. Szóval nem vészes mobilon próbálgatni először, lehet érezni, hogy jó cucc ez a VR világ. Csak normális telefon kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24576) stfx


stfx
aktív tag

Synth Ridershez custom palyak.

[ Szerkesztve ]

(#24577) Jinxb1rd válasza s7evcsenko (#24552) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Tegnap leteszteltem. Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmem, spóroltál vele nekem pár ezret. :K
Szerintem teljesen jó lesz. Ez is nyomta kicsit a fülemet a vége fele, de közel sem annyira.

We are only Stardust...

(#24578) Jinxb1rd válasza a2d2 (#24547) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nekem is Remi lett a kedvencem, az utolsó számát nem tudom hányszor lenyomtam tegnap. :K Viszont nagyon úgy érzem, hogy a PRO mode-on kívül kellene még egy nehezebb fokozat, hogy legyen kihívás, mert tegnap második játszásra néhány számot már megtudtam ezen a fokozaton is csinálni 100%-ra. Így is élvezem, csak kihívás az mindig kellene hogy legyen, ami ösztökél.

Viszont aggódok, hogy tönkremegy a készülékem az izzadástól. Az oké, hogy a szivacsok megszívják magukat, de maga a ketyere mennyire vízálló? Erre fel van készítve :F

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24579) a2d2 válasza Jinxb1rd (#24578) üzenetére


a2d2
addikt

Ez a neved ott is?
Felveszlek barátként játékon belül akkor látom a pontjaidat akkor is ha nem vagy top 10-ben.
Megyek még pár kört normál módon, igyekszek mindenhol bekerülni majd a top 10-be aztán kipróbálom a pro-t :)
Nekem a szemüveg belseje nem lett izzadt, nem tudom mennyire bírja, ott is szövet van ugye.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24580) Jinxb1rd válasza a2d2 (#24579) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

@jinxb1rd

Azt meg tudom nézni, hogy én aktuálisan hol állok vagy be kell kerülni a toplistába?

We are only Stardust...

(#24581) a2d2 válasza Jinxb1rd (#24580) üzenetére


a2d2
addikt

A szám választásos menüben mutatja jobbra hol állsz.
Ha rámész a more-ra akkor látod a teljes listát, ott lehet szűrni barátokra, ...

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24582) katsi


katsi
tag

Nekem is lecsapodik az izzadtsag a Rift S-en belul, volt olyan 1 oras Beat Saber session, amikor levettem a fejemrol, es kifolyt a foldre 6-8 csepp.
Mit lehet ez ellen tenni?

(#24583) s7evcsenko válasza Jinxb1rd (#24577) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Szívesen.

Lehet nekem kisebb a fülem. ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24584) a2d2 válasza katsi (#24582) üzenetére


a2d2
addikt

Fejpánt mellett is? Mert akkor az durva.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24585) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nekem tegnap konkrétan tele volt cseppekkel a lencse melletti műanyag/gumi, úgy lecsapódott. Gyorsan le is töröltem.

Ma mindenképp próbálok fejpántot venni valahol, aztán kiderül, hogy javít-e valamit ezen, mert előbb utóbb be fog jutni a pára a készülék belsejébe is így.

We are only Stardust...

(#24586) Dyingsoul válasza katsi (#24582) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Ez nálam mindennapos a BS session-ök után. :DDD CV1-nek semmi baja nincs tőle.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24587) Raymond válasza Dyingsoul (#24586) üzenetére


Raymond
félisten

A szagokat kiveve :))Ezert is hanyagoltam aztan a nyaron a VR-ozast :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24588) Dyingsoul válasza Raymond (#24587) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Az valóban problémás... :( De hát ezért van a VR cover, én mosni szoktam rendszeresen de persze hamar büdi lesz. Több szett cover kellene de az meg egy vagyon. :D

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24589) abydos válasza Dyingsoul (#24588) üzenetére


abydos
aktív tag

Sokszor, sok helyen jeleztem már, hogy a szappan a megoldás. Mindig ott van a headset alatt, soha nem büdös, bárkire is adom rá.

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24590) Viktoár válasza abydos (#24589) üzenetére


Viktoár
addikt

Bárkire? :DDD

Üdv:Viktor

(#24591) abydos válasza Viktoár (#24590) üzenetére


abydos
aktív tag

Ennyire bárki azért nem veheti a fejére :D
Amúgy iponon kint van a Borderlands 2 VR bemutatóm. Nekem nagyon fájt a játék...

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24592) Dyingsoul válasza abydos (#24589) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Köszi a tippet, kipróbálom! Bár a rendszeres tisztítást biztosan nem pótolja, max elodázhatja.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24593) Viktoár válasza abydos (#24591) üzenetére


Viktoár
addikt

Van már valami hírmorzsa az occulus link-ről? Nekünk nincs a gépen type c csatlakozó, sima usb 3.0 - type-c kábel is megteszi? Például

Üdv:Viktor

(#24594) abydos válasza Viktoár (#24593) üzenetére


abydos
aktív tag

Carmack azt mondja, hogy nem minddel, de akár még USB 2.0-val is működni fog

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24595) pRoject22


pRoject22
őstag

Pimax 5k plus van valakinek? :)

¯\_(ツ)_/¯

(#24596) evitiguF


evitiguF
senior tag

Beat Saberben van valami egyszerű módja a custom song hozzáadásának?
A játékban a szűrő nem működik rendesen, bsaber.com-on letöltöttem vagy 60 dalt, és most látom, hogy ezeket hiába csomagolnám ki, a mappastruktúra nem megfelelő... :((( :U

(#24597) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Asgard's Wrath gyorsjelentés : 39%, 29 óra után.

(#24598) Jacek válasza kiskuplung (#24597) üzenetére


Jacek
veterán

Ez olyan rendes minden bokor ala benezek? :)

(#24599) kiskuplung válasza Jacek (#24598) üzenetére


kiskuplung
őstag

Eléggé zavar, ha nyitott pontok vannak a listámon, szóval igen :D
A Witcher 3-a ezért hagytam a francba, mert 100 óra után is kb a sztori 15%-át sikerült felhajtanom a hülye kérdőjelek miatt a térképen :P
Van egy valag célbadobálós alibi mellékküldetés, azokat annyira nem csinálom, de rendes, sztorisból még mindig kb a fele olyan, hogy meg sem tudom csinálni, mert hiányzik hozzá egy tárgy/egy hős/egy követő, szóval muszáj haladni a főküldetéssel. Nagyon jól eltalálták, hogy mire megunnál egy mechanikát, addigra pont bejön valami új.

(#24600) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Kipróbáltam a fejpántot, nem vagyok benne biztos, hogy sokat használ. Ellenben elszorítja a fejemet és melegít. :D

A készülék belsejében ugyanúgy lecsapódott a pára, talán a fejhez simuló részek kevésbé lettek vizesek, de ennyi.

We are only Stardust...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.