Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24651) abydos válasza a2d2 (#24650) üzenetére


abydos
aktív tag

Abban van valami, hogy most akarsz ezekkel játszani, mert az Asgard's Wrath után olyanok, mintha bábfigurákkal néznéd meg a Star Wars legújabb részét :D

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24652) Jinxb1rd válasza abydos (#24651) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én most pont azért játszok zs kategóriás játékokkal, mert hogyha kurvajóval játszok most rögtön, akkor nem fog tetszeni utána a többi. :DDD Szóval biztos, hogy előbb a Skyrimet játszom majd végig.

Ennek a towernek később majd adok mégegyszer lehetőséget, de nekem olyan volt, mintha optimalizálatlan játékkal játszanék. Idegesítő, hogy viveport csatlakozik a steamvr-hez, az meg az oculushoz, szerintem full instabillá teszi a játékokat ez a sok átjárás a rétegek között, csak simán oculus libraryból indítanám.

Vagy lehet túlhúztam a grafikát? Most már berakok/megveszek valami fps mérőt. ;]

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24653) s7evcsenko válasza Jinxb1rd (#24652) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Könnyen lehet, hogy túlhúztad.
Én a 1080Ti-vel feltoltam maxra, de amint valamiért le kellett vennem a fejemről a szemcsit, visszarakás után eszméletlenül szaggatott.
Alapbeállításon viszont minden gond nélkül futott, akárhányszor léptem ide-oda az asztal és a játék közt.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24654) Jinxb1rd válasza s7evcsenko (#24653) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nah, akkor neked se volt jó. :D Nekem is volt egyszer, hogy újra kellett indítani a játékot, mert mintha leesett volna 15 fps-re a játék.

Ma rászánok 1-2 órát és utánaolvasok az optimalizációs tippeknek Steam VR-ra.

We are only Stardust...

(#24655) zsoika


zsoika
addikt

sziasztok. Nemsokára itt a karácsony és a 6 éves fiamnak gondoltam a PC-mhez(adatlapomon a konfig) egy VR szettet. Érdeklődnék hogy mennyiből lehetne összehozni egy ilyen cuccost, illetve melyik gyártó lenne a jobb választás? Job Simulátor meg ilyesmi játékokat játszana vele. :R

[ Szerkesztve ]

(#24656) poptartcat


poptartcat
csendes tag

Sziasztok, tudtok BP-n valahol olyan helyet ahol a Rift S-t ki lehetne probalni, akar fizetosen is? Multkor PSVR volt a fejemen, de ott elegge zavart a felbontas, megneznem valami komolyabb cuccon is.

(#24657) Joshi válasza zsoika (#24655) üzenetére


Joshi
titán

6 éves gyereknek inkább építő játékot vegyél, vagy hasonlót. :((

(#24658) zsoika válasza Joshi (#24657) üzenetére


zsoika
addikt

Minecraft-ot már megvettem.

(#24659) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

A SteamVR-ban milyen felbontást érdemes beállítani? Én beállítottam 66%-ra, ami szemenként 1336x1440. Azért mert függőlegesen natívan ez lenne a felbontása az Oculus Rift S-nek. Vagy rosszul gondolom a dolgokat? :F

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24660) a2d2 válasza zsoika (#24658) üzenetére


a2d2
addikt

Minecraftot tolják a mieink is ész nélkül, de egyszerűen nem tudom futásra bírni az Oculus-os minecraftot. Idulásnál elszáll (még kiírja hogy checking for update). Pedig frankó lehet VR-ban.
Valaki próbálta már akinek meg van a windowsos változat?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24661) kisfurko válasza zsoika (#24655) üzenetére


kisfurko
senior tag

A VR szemüveg nem ajánlott ilyen kisgyerekeknek, mert a szemük fejlődésére rossz hatással lehet. Másrészt jóval kisebb a szemtávolságuk, mint amit a szemüvegek támogatnak. Azt hiszem, a Riftnél le is volt írva, hogy 13 éves kortól ajánlott.

(#24662) zsoika válasza kisfurko (#24661) üzenetére


zsoika
addikt

Értem köszönöm.
Kíváncsiságból...hol tart mos a VR technika?
Érdemes venni...vannak hozzá játékok rendesen?
Én BF, Apex, Metro, For Honor, R6 siege val szoktam játszani.

(#24663) Jinxb1rd válasza zsoika (#24662) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én is ezekkel játszottam előtte és most inkább VR-ozok, sokkal nagyobb élmény. Ha nem lövöldözgetek, akkor zenére ütögetek. :DDD

Ha AAA címekkel játszanék, még jobban belehülyülnék.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24664) Joshi válasza zsoika (#24658) üzenetére


Joshi
titán

Konkrétan fizikai építő játékra gondoltam. PC-vel még bőven ráér foglalkozni. :B

(#24665) zsoika válasza Joshi (#24664) üzenetére


zsoika
addikt

Az is van 1 tonna, de hosszú egy nap...belefér 1 óra PC is.
A lényeg a mérték.

(#24666) Jinxb1rd válasza zsoika (#24665) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Két lehetőség van:

a) nem fog neki tetszeni, rosszul lesz tőle, fél tőle
b) egyfolytában ezért fog csérvogni. :DDD

We are only Stardust...

(#24667) Joshi válasza zsoika (#24665) üzenetére


Joshi
titán

Akkor inkább vedd magadnak és esetleg mutasd meg neki. Egyébként vannak gyerekeknek való játékok is bőven.

(#24668) zsoika válasza Jinxb1rd (#24666) üzenetére


zsoika
addikt

Ismeri a VR-t..."rendszeresen járunk Game Pub-ba [link].
Pl. ma is voltunk. Olyan havi 1x szoktunk menni 2gyerkőccel 1órára...így 1/2-1/2 órát játszanak. Ahogy nézem az árakat inkább maradok a Game Pub-nál és így még + egy közös program is.
Még annyi hogy csak VR-os játékokat lehet VR-al nyomni vagy egyéb említett címeket?
Kérdezném még hogy egér+bill jó hozzá vagy kontroller az ajánlott...mert azzal évekig nem találnék el senkit?

[ Szerkesztve ]

(#24669) Joshi válasza zsoika (#24668) üzenetére


Joshi
titán

Ez olyan mint Győrben a Bar of Legends.

[ Szerkesztve ]

(#24670) Raymond válasza Jinxb1rd (#24659) üzenetére


Raymond
félisten

Allitsd 100%-ra es ugy lesz jo. A fizikai felbontas itt nem eleg mert a barrel distorsion miatt nagyobb felbontasban szamolodik a kep hogy a kozepen 1:1 mapping legyen amikor a lencsek kinagyitsak.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24671) zsoika válasza Joshi (#24669) üzenetére


zsoika
addikt

Gondolom olyan ...ott még nem voltam. :N Itt van sok társasjáték is nem csak gépek...azt beszéltük hogy legközelebb csak apukák+anyukák megyünk és társasozunk. :C

"Még annyi hogy csak VR-os játékokat lehet VR-al nyomni vagy egyéb említett címeket is?" Ezt úgy értem mint HM ban, hogy minden hangsávra tudok virtuális Atmos-t kapcsolni, nem csak igazi Atmos hangsávval rendelkező filmekre. Te mint házimozis kolléga lehet így jobban érted a kérdésemet;)

[ Szerkesztve ]

(#24672) Jinxb1rd válasza Raymond (#24670) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Kipróbálom és megnézem. :R

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24673) abydos


abydos
aktív tag

Én sem tudom ajánlani a VR-t a gyereknek. Akkor már inkább valami Nintendo Switch, amihez vesztek Labo VR kittet és együtt építetek egy szemüveget. Aztán a Switch jó lesz másra.

12 éves kor előtt nem szívesen rakom rá egy gyerekre se a szemüveget.

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24674) MlbMatic válasza abydos (#24673) üzenetére


MlbMatic
tag

pedig van nekik tartalom ismerkedni,,, nekem a 4 eves most nezi a
Cairos Tale: The Big Egg - t

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24675) Csavez™


Csavez™
veterán

Nálam van gyerek bőven, de annyira nincsenek oda érte, néha felveszik de jó meg minden, de a simset jobban szeretik. A go -val bohóckodtak egy darabig, de el is adtam.

EK-Quantum Lumen 7˝LCD eladó ~ 33e.

(#24676) qqzs válasza zsoika (#24671) üzenetére


qqzs
őstag

Ha veszel questet vegyel. Ott az ipd-t lehet allitani a 6eves fiamnak pont jo ,de o is megunja 10 perc alatt mert meg igy is rossz neki. Szerintem ok meg nem erzik telejesen a pontos elessegallitast es homalyosan is elvannak vele aztan meg eleguk lesz belole hamar mert zavarja a szemuket. De tobbre nem adnam ra egyebkent se

Eladó: GTS450

(#24677) stfx válasza abydos (#24673) üzenetére


stfx
aktív tag

Ja a GearVR az ugy is indult hogy nem ajanlja 16 even aluliaknak.

(#24678) abydos válasza qqzs (#24676) üzenetére


abydos
aktív tag

Ahogy mondod, nem jó a szemükre.
Használni biztos nem használ. Ennyire gyerekeket lenyűgözi még a világ és fantáziálnak maguktól. Van elég inger nekik 2 dimenziós anyagokban is, a VR-t pedig csak és kizárólag felnőttek fejére tesztelik, a lencsék is úgy vannak beállítva.
Azért mondom, hogy egy Nintendo Labonak legalább van oktatási értéke, hogy miként működhet ez az eszköz, legalább élménye lesz, ahogy összerakja és a Switch nem egy olyan konzol, amit fél hónap után félrerak.
Questre pl. nincs gyerekjáték, nem véletlen. Mosst lehetne mondani annak, de nem az, minden cím legalább tizenéveseknek készül, szóval azonnal csak a polcon porosodna.
Ha meg mégis Quest lenne a választás és tetszene neki, akkor ennél jobban nem is lehetne elszigetelni a gyereket a társaitól, mivel senki nem vesz VR szemüveget gyereknek, még csak a saját korának megfelelő közösségben sem lehet része, míg egy konzol vagy egy PC elé akár többen is leülhetnek azonos korúak.
Ha magának akar venni az ember szemüveget, vegyen magának, de szerintem gyerekre hivatkozva ez kifejezetten rossz ötlet.
Nem véletlenül van mindegyik headset felhasználói feltételeiben, hogy 12 éves alattinak nem is adhatod oda, kivétel a Labo, azt már 7 éves kortól lehet.

[ Szerkesztve ]

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24679) abydos válasza abydos (#24678) üzenetére


abydos
aktív tag

És igen, annak tükrében sem adnám gyerek kezébe, hogy még a felnőttek is totál idiótán tudnak viselkedni, ha felvesznek egy ilyen szemüveget.
Belerohannak a falba, rátámaszkodnak a VR asztalra és pofára esnek, tiszta erővel belebokszolnak falba, üvegasztalba és tv-be, ledobják a szemüveget, sírnak, hanyattesnek, olyan rosszul lesznek, hogy sétálni nem bírnak utána és hánynak (mert nem hagyják abba, amikor már abbakéne), kapálóznak, szóval bármilyen, akár kifejezetten veszélyes reakció felléphet BÁRMIKOR, egy felnőttnél, ha nem felügyeled megfelelően az illetőt és rossz programot indítasz el.
A tapasztaltakra is igaz, hogy belefeledkeznek, elmozdulnak, elesnek, rosszul lesznek, de mi azért, akik használjuk, tudjuk mit hova tegyünk a szobánkba, hogy semminek és így nekünk se legyen bajunk, és persze, hogy mikor hagyjuk abba, mielőtt beütne egy jó kis mozgási betegség.
Ez egy gyereknél hatványozottan veszélyes lesz, nem lesz kontrollja a saját teste felett. Biztosan felelős szülőként ott leszel minden egyes másodpercben, lankadó figyelem nélkül a gyerek mellett, hogy ne essen baja?
Amúgy itt van pl. az Oculus figyelmeztetése erről, miért ne.

[ Szerkesztve ]

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24680) s:zozo válasza a2d2 (#24660) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Tudtommal az Oculusos minecraft-hoz kell a Windows storeban megvehető minecraft, tehát a Mojang weboldalán megvehető, letölthető, nem jó hozzá.
A különbség ha jól tudom, hogy a Windows store-s már kimondottan Microsoft port

(#24681) abydos válasza s:zozo (#24680) üzenetére


abydos
aktív tag

Jaja, működik a Minecraft a Windows 10-es verzióval gond nélkül.

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24682) Csavez™ válasza abydos (#24679) üzenetére


Csavez™
veterán

Annyit hozzá tennék, hogy a gyerekek bírják legjobban a vr-t, náluk még nincs szédülés stb.

EK-Quantum Lumen 7˝LCD eladó ~ 33e.

(#24683) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Alapból úgy kezdek minden játékot, hogy kikapcsolom mindent, ami rosszullétet akarja elkerülni, saját magam mászkálok, saját sebességemben forgok effekt eltakarások, rásegítések nélkül... Fura nekem elképzelni, hogy tudnak rosszul lenni egyesek mert én speciel semmit nem érzek. :F
- - - - -
Kijátszottam a Witch towert, de miért... :N
Btw most egyszer sem akadozott, bár előtte optimalizáltam pár dolgot, lehet az segített.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24684) kiskuplung válasza Jinxb1rd (#24683) üzenetére


kiskuplung
őstag

Próbáld ki az Ultrawingset, ha azt is bírod elsőre akkor szerencsés vagy :)

De amúgy meg úgy tudnak rosszul lenni, hogy a falusi búcsúba elmegy a paraszt, ott ráadják a fejére anélkül, hogy belőnék neki, aztán indítják a Dirt Rallyt. :P
Következő lépés, hogy a rosszullétet követően természetesen megírja az összes elérhető fórumon, hogy a VR halott, és mindenki rosszul lesz tőle.

[ Szerkesztve ]

(#24685) Joshi válasza kiskuplung (#24684) üzenetére


Joshi
titán

Nagy butaságokat írtál most, ezt tőled nem kellett volna. :((( Ha tetszik ha nem sokan nem bírják az AGY átb_ását. Ez van. Az ember anatómiája már csak ilyen. ;)

(#24686) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ma végre sikerült 100%-ra csinálni. Legalábbis a végeredmény tábla szerint, egyszer elrontottam egy apróságot, amit csak szerkesztés közben vettem észre hang alapján.

Zöld hátteret nem fogom erőltetni, mert túl körülményes. :D
https://youtu.be/t6Zgto8eoTU

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24687) s7evcsenko válasza Jinxb1rd (#24683) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nekem egyetlen játék okozott eddig egy kis émelygést, az Alice VR.
Annál van egyedül, hogy kb fél óra után abba kell hagynom, mert érzem, hogy valami nem oké.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24688) Csavez™ válasza Joshi (#24685) üzenetére


Csavez™
veterán

Így van, és a gyerekek agya bírja legjobban ezt az át....ást. Haverom átjött simes, nagyon kíváncsi volt rá mennyit ad a vr hozzzá, nem is a dirt-öt ,hanem az assettot raktam be neki először és nem bírta! Bármit állítottam neki, ( 144hz/144fps) pedig a szék is mozog, és az sokat segít a hányinger elkerüléséhez, a rallyig el sem jutottunk. Mondta, hogy jó meg minden, de nem neki való.

EK-Quantum Lumen 7˝LCD eladó ~ 33e.

(#24689) a2d2 válasza s:zozo (#24680) üzenetére


a2d2
addikt

Nekünk megvan a windows 10 edition. Az gond nélkül megy. Viszont ha Oculus-ból indítanám akkor hibával kilép. Ahogy olvastam az értékeléseket nem nálam van a hiba.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24690) a2d2 válasza Jinxb1rd (#24686) üzenetére


a2d2
addikt

Ügyes... roppant ügyes!

Én örülök normál módon is a 100%-nak. A Remi doomot pörgesd már le normálon ha legközelebb tolod, kíváncsi vagyok átveszed-e a helyem, bár kezdenek mások is szép lassan a nyakamra jönni.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24691) kisfurko válasza zsoika (#24668) üzenetére


kisfurko
senior tag

Csak VR-es játékokat tudsz vele játszani. Ez nem azt jelenti, hogy a játék csak VR-ben mehet, hanem, hogy a játékkészítőnek a VR-t bele kell "tennie". Pl. az Asetto Corsa szimulátort, vagy Elite Dangeroust játszhatsz monitoron, de VR-rel is megy. De pl. Battlefield (tudomásom szerint) nem megy VR-ben.
Az irányítás játékfüggő, de a csak VR játékok a kontrollereket használják. Egyébként ne úgy képzeld el, mint az Xboxos kontrolleres játékot. Ha pl. lősz, akkor a kontroller a kezedben a fegyver. Sokkal pontosabban lehet vele lőne, mint egérrel, mert teljesen ösztönösen használod.

(#24692) kisfurko válasza Jinxb1rd (#24683) üzenetére


kisfurko
senior tag

Az igazi teszt az Aircar. Ha ott bírod a legdurvább repülést is (földhöz közel döntve, csűrve, meg forogva) több, mint 15 percig, akkor immunis vagy :D
Én pl. minden tünet nélkül vezetek Asettoban, feleségem azonnal levette (de a Robo Recall jobban ment neki). Elite dangerous se okoz problémát, de az Aircartól 10-15 perc (illetve ez terhelésfüggő, ha pl. sokat pörgök, csűrök a talajhoz közel, akkor hamarabb) rosszul leszek.

(#24693) kiskuplung válasza Joshi (#24685) üzenetére


kiskuplung
őstag

Hehe, igazad van, és nem szeretek duplázni, de akkor újraírom, hátha Te is megérted.

Ha tetszik ha nem sokan nem bírják az AGY átb_ását. Ez van. Az ember anatómiája már csak ilyen. Próbáld ki az Ultrawingset, ha azt is bírod elsőre akkor szerencsés vagy.

De amúgy meg úgy tudnak rosszul lenni, hogy a falusi búcsúba elmegy a paraszt, ott ráadják a fejére anélkül, hogy belőnék neki, aztán indítják a Dirt Rallyt, amit elsőre maximum akkor bírnak ki. ha valami egészségügyi bajuk van.

Következő lépés, hogy a rosszullétet követően természetesen megírja az összes elérhető fórumon, hogy a VR halott, és mindenki rosszul lesz tőle. Vagy jövőlátóként VR fórumokba jár osztani az észt, és gerjeszteni a feszültséget.

(#24694) s:zozo válasza a2d2 (#24689) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Ahhh. Világos akkor félre értettem.

(#24695) Jacek válasza kisfurko (#24692) üzenetére


Jacek
veterán

Eddig egyetlen egyszer bolt komoly problémám, konkrétan majdnem beborultam a szekrénybe :D
Amokor Assettoban spa-ban az egyenesben 300-nál (replayt néztem a grafot állítgattam) úgy gondoltam hogy milyen jó az ha kiszálok a kocsiból :D konkrétan kikélptem a kocsi mellé na az fasza volt :D

(#24696) zsoika válasza kisfurko (#24691) üzenetére


zsoika
addikt

Értem és köszönöm!
Bocs a láma kérdésekért, de a VR még teljesen szűz terület számomra és most próbálom felmérni hogy számunkra érdekes lehet e otthonra, illetve hogy hol tart most ez a technika.
Engem egyelőre nem hoz lázba, a fiamnak akkor meg nem veszek...inkább havi 1x 1/2 órára elmegyünk közös program keretén belül a Game Pub-ba.
Ott a HTC féle rendszer van és annyi vele a baj hogy még nehéz a nyakának. Most hogy életében először 1órát játszott a nyakát "fájlalta". Amúgy semmi baja nem volt de úgy döntöttünk hogy 1/2 órában maximalizáljuk a VR-t. Ahogy nézem az Oculus jóval kompaktabb és könnyebb, de ez van ...ezt kell szeretni. :R

(#24697) qqzs válasza Jinxb1rd (#24686) üzenetére


qqzs
őstag

Hat ez tiszta synth rider...mi a kulonbseg? Engem nagyon zavar hogy meg tancikal is ott valaki. Alig latszik mik jonnek szembe.

Eladó: GTS450

(#24698) Tomy27


Tomy27
tag

Üdv,
Érdeklődnék, hogy a jelenlegi kínai piacon mely(ek) azok a telefonos VR
szemüveg(ek) ami ajánlott vételnek számít, illetve már élvezhető VR élményt biztosít?
Bő 3 éve volt Bobo Z4- em, ami tűrhető volt emlékeim szerint, 120 FOV papír forma szerint,
bár kép széleken volt kékes színeződés (kromatikus aberráció), illetve némi széltorzítás is.
Látom azóta van Z5- ös, meg már Z6- os, és egyéb más típusok kínai webshop kínálatában.
Van ezektől ajánlottabb darab, illetve nagy különbség lehet 100 FOV illetve 120 FOV
közötti lencsés VR szemüvegek közt?Várom tapasztaltabbak válaszát, köszöntem.

"Ha mások hülyesége miatt idegeskedsz, magadon állsz bosszút!"

(#24699) a2d2 válasza qqzs (#24697) üzenetére


a2d2
addikt

Kb Synth Rider = Audio Shield = Dance Collider ahogy néztem.
A háttérben lévő figura kikapcsolható (elég sok minden állítható lett a végleges verzióban).
Én csak a particle opciót kapcsoltam ki (találatnál nem robban szét a golyó), így meg kell szokni hogy nincs visszajelzés találatról, de sokkal tisztább a pálya, jobban látható a következő golyó. Mondjuk fiam egyből sikítozott hogy nem érzékeli a találatot és követelte hogy kapcsoljam neki vissza :)
Én amúgy ez miatt választottam a Dance Collidert: [link]
Aztán végül csúnyán beelőzte őket a másik fejlesztőcsapat.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24700) abydos válasza zsoika (#24696) üzenetére


abydos
aktív tag

Mondjuk megvan a saját véleményem arról a helyről, akik szemrebbenés nélkül adnak VR szemüveget 6 évesre...

De ne értsd félre, én szertném, hogy a VR minél nagyobb rétegben terjedjen és sokkal több pozitívuma van, mint negatívuma, csak sajnos egyik sem érvényesül egy gyereknél, azon kívül, hogy lefoglalja vele magát, hogy ne unatkozzon. Még oktatási célra se, hiszen nincsenek magyar appok.

A Nintendo Switch még mindig egy remek karácsonyi ajándék, VR funkcióval is akár, abból nem lesz baja senkinek sem.

(#24698) Tomy27 Nincs telefonos VR, amit ajánlani lehet, egyik platform se fog már fejlődni, zsákutca volt.
Önálló VR headseteket kell nézni, Oculus Go vagy Quest.

[ Szerkesztve ]

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.