Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23501) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Egyébkét ki hogy van vele? Megéri ennyi pénzt belefektetni ezekbe a kütyükbe? 150k-t megér?

We are only Stardust...

(#23502) Jacek


Jacek
veterán

Én már szépen elcsomagoltam a Cosmos :(

(#23503) Jacek válasza Jinxb1rd (#23501) üzenetére


Jacek
veterán

Befektetésnek nem nevezném :) De tudok drágább hobbyt is .

(#23504) v2 válasza Jinxb1rd (#23501) üzenetére


v2
senior tag

Maga a VR qurva nagy élmény. El se tudom mondani, látni kell. Ha szeretsz játszani és van rá keret akkor igen. Sok pénz a számítógép meg a headset, de már biztosan többet nem játszom monitoron

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23505) v2


v2
senior tag

Ez mit jelent? / there are not enough features in front of you look around your space to gather more in to for better tracking accuracy / próbáltam a fordítót, de az hülye

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23506) kiskuplung válasza Jinxb1rd (#23501) üzenetére


kiskuplung
őstag

Ezt egy olyan topicban megkérdezni, ahol emberek képesek kiadni látatlanban negyedmillió forintot... Hát, lehet, hogy nem kapsz elfogulatlan választ :D

Amúgy meg szerintem igen, megéri, ha érdekel a virtuális valóság, szeretsz mozogni/ott érezni magad egy cockpitben, és hajlandó vagy kiadni pénzt a tartalomra is, mert az nem a legolcsóbb. Én már nem szívesen játszom monitoron, VR után unalmas.

Én is bohóckodtam a telefonos VR-ral mint Te, de ezek a dedikált eszközök sokkal jobbak. legalábbis én évek óta napi szinten veszem elő (bár most már 3 hete pihen, mert rákattantam újra a Dark soulsra :D) Az év vége lesz húzós, nem tudom, hogy a Stormlandet vegyem előre vagy az Asgardot az év végi 3 hetes kockuláshoz...

(#23507) kiskuplung válasza v2 (#23505) üzenetére


kiskuplung
őstag

Csak nem Cosmos? Az a baja, hogy nem talál elég pontot a tájékozódáshoz. Próbálkozz rózsaszín post-it-ekkel :) (persze csak akkor ha nem rózsaszín a falad...)

[ Szerkesztve ]

(#23508) f34rY válasza v2 (#23505) üzenetére


f34rY
csendes tag

Nincs elég tárgy (gondolom bútor) ami alapján a headset tudná hogy merre van éppen a szobában.

Gondolom keres képeket, lámpát, ablakot stb ami tud neki infót adni, mélységről stb.

(#23509) abydos válasza Jinxb1rd (#23501) üzenetére


abydos
aktív tag

Quest mindenképpen, azt pedig úgy használod, ahogy szeretnéd. Géppel, gép nélkül, szobában, kertben, fekve, állva, ülve, munkahelyen, suliban, tőled függ. Szabadság az egész.

[ Szerkesztve ]

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#23510) v2 válasza f34rY (#23508) üzenetére


v2
senior tag

Az, hogy ma már háromszor körbe vezettem a szobán délután öt óta az nem elég? Ez nagyon buta :Y

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23511) Raymond válasza v2 (#23510) üzenetére


Raymond
félisten

Nem arrol van szo hogy korbevezeted vagy nem hanem arrol hogy nem lat semmi amit kovetne. Mondjuk ez normalis szobaban nem egyszeru mert valami azert mindig van a latoterben (butor, lampa, ajto, ablak, kep a falon akarmi). Hogy nez ki a jatektered?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23512) f34rY válasza v2 (#23510) üzenetére


f34rY
csendes tag

Gondolom üres falat nézel. Ahogy írták fentebb, képek, stick notes stb-vel adni kell neki támpontot különben nem tudja mi van.

Vagy minden játék előtt megsétáltatod a szobában hogy lássa változott-e valami.

Ez már kezd Tamagoccsi szintre menni. Etetni kell fénnyel, sétáltatni, tanítani... :D

(#23513) sakkay


sakkay
aktív tag

Valaki! Hogyan lehet centerezni' a nézetet ebben a szar steamba! Oculussba egy gomb baxki nem értem, miért ennyire szar ez a steam...

(#23514) a2d2 válasza Jinxb1rd (#23501) üzenetére


a2d2
addikt

Én továbbra is azt mondom hogy ha pl van legalább egy Samsung S7 vagy S8-as telód akkor továbbra is a legjobb ár/értékben a GearVR. Telefon úgyis kell az embernek, én ez miatt álltam át egy használt S7-re (45e Ft volt, de ezt nem feltétlen számolnám bele a költségekbe mert napközben használtam telefonként, este pedig VR megjelenítőként). Mellé veszel max 10e-ért egy GearVR-t (de 5e-ért is láttam egyszer).
Ezek után ALVR-el összekötve a PC-vel rengeteg időt el lehet tölteni benne és fillérekből ki tudtad próbálni. Ilyen játékokba több száz órát bele tudsz tolni:
Elite Dangerous
Hellblade
Robinson the Journey
Project Cars
Subnautica

Ha meg tetszik akkor különösebb bukta nélkül ki tudsz belőle szállni és mehet a 6DOF-os szett mondjuk egy Quest személyében.

@sakkay: nem szar az csak meg kell tanulni, jobb rendszergombot kell hosszan nyomvatartani.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23515) -Solt- válasza Magyarfarkas (#23478) üzenetére


-Solt-
veterán

Engem is hidegen hagy, jórészt azért mert ezektől a zenéktől feláll a szőr a hátamon... a lízingelt leányom és a párom zaklat, hogy vegyem meg, de ellenállok mert ha rácsúsznak akkor tuti vehetek még egy HMD-t ha én is játszani akarok. :DDD

www.smart-bus.hu

(#23516) v2 válasza f34rY (#23512) üzenetére


v2
senior tag

Hogy lehet ide képet rakni a számítógépről?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23517) v2


v2
senior tag

Ezek a rohadt Kínai gyökerek azért csinálták a cosmost, hogy a fél nyugati világot és Amerika 20 százalékát kiirtsák. Mind gutaütést fogunk kapni :W

[ Szerkesztve ]

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23518) v2 válasza f34rY (#23512) üzenetére


v2
senior tag

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23519) wolf033 válasza Raymond (#23481) üzenetére


wolf033
senior tag

Egyébként mitől ennyivel olcsóbb ez a cucc mint egy pl. Oculus?
Ennyivel szarabb?

(#23520) barcalaci84 válasza a2d2 (#23514) üzenetére


barcalaci84
őstag

Azért ez a gearvr a legtöbb embernek nem jön be /jött be... És sokan az ilyen tapasztalatok miatt írjak le a Vr-t...
Használatban cv1 - t is lehet 100 alatt kapni....
Gearvr penzkidobas, csak kapudrognak jó maximum...

(#23521) Raymond válasza wolf033 (#23519) üzenetére


Raymond
félisten

Nem vittek az eredeti aron mert nem volt meg a szoftveres hatter es hat nem is nyomta senki ugy igazabol ezert nem ismertek/kerestek az emberek. Gyrosan lement az aruk 200-250USD-re mar 2018 elso feleben es aztan ugy is maradt. Az akkori konkurenciahoz kepest (CV1 es Vive) a szoftveren kivul meg sok minden fel volt nekik rova, pl. LCD kijelzok, nincs hardveres IPD allitas*, kontrollerek nem olyan jok, lencsek szinten elmaradtak a CV1-hez kepest, nincs beepitett fules. Na persze ez ma mar mashogy nez ki, a Rift S es a Reverb ugyanugy nincs IPD allitas es minden LCD lett a Quest-en kivul mert azt meg akkor terveztek amikor az LCD nemigen rugott labdaba a HMD-knel :)

Szerintem olyan max 50e Ft-ig azert jok ezek is, a tobbi (CV1, Vive) hasznaltan is sokkal dragabb. Neztem hogy EU-s atlagban is olyan 170-200EUR korul vannak a hasznaltak fent igy az a 170-180EUR realisztikus ar igazabol. Persze ezek a hirdetesi arak, gondolom a valosagban olyan 10-20-30EUR-al kevesebbert mennek a vegen el.

* fontos tudni az IPD-det mert ha nagyon elmegy a 63.5mm-tol valamelyik iranyba akkor a WMR nem az igazi ugyanis a lencseknel nem olyan nagy a sweet spot mint a CV1, S, Quest eseteben igy ez problemas lehet hogy homalyosabb a kep mint kene. De ha 61-65mm kozott vagy akkor nincs igazan problema.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23522) Raymond válasza v2 (#23518) üzenetére


Raymond
félisten

Wow! :)) Ha itt a Cosmos nem talal valamit amit kovetni tud akkor ott komoly problemak lehetnek. Azok a post-it note-ok a falon picit mulatsagos, anelkul is kene hogy menjen :) Mi itt inkabb azt gongoltuk hogy a jatektered egy kulon szoba egyszinu fallal es homogen szonyeggel ezert problemazik, de ez itt a kepen szinte idealis kornyezet kene hogy legyen.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23523) sakkay válasza Raymond (#23522) üzenetére


sakkay
aktív tag

NA Cosmos teszt vége:ha nem lenne oculus s nálam, megtartanám, ,mert amúgy nem rossz vr. De az alap progi meg a steam egy nap kalap kaka-jelenleg. Nekem ennyi pénzt így nem ér meg. A képe kicsit szebb, a rácsozat minimálisan jobb de kb ennyi. Vsz megnézek egy hp reverb b-t. Honnan érdemes rendelni?

(#23524) Dyingsoul válasza abydos (#23494) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Két dologra vártam: Az egyik, hogy megjelenjen minden idei évre bejelentett HMD, ez a HP javításával és a Cosmos megjelenésével ért be. A másik, hogy ne okozzon anyagilag gondot egy újabb VR HMD... De ezt már leírtam. És ez az idő most jött el. Meg is vettem a Cosmost (épp most setupolom), mert ahogy te is láthattad ár alatt sikerült levadásznunk és ezért is ezt és nem a Rift S-t. Ha nem lesz jó az én felhasználási módomra akkor visszaviszem vagy átadom annak akinek kell és veszek egy Rift S-t. Viszont mindenképp meg akartam várni, hogy kijöjjön a Cosmos mert nem tudott róla konkrétumokat senki. A jelen review-k alapján nem érte meg várni de az első értelmesebb review-k is a hetekben jöttek ki, ezért is vártam a Cosmost és nem vettem Rift S-t. De ezt megint csak honnan lehetett volna tudni még a review-k előtt?
A review-k alapján lelki szemeim előtt már látom, hogy visszaküldés lesz a vége és megveszem a Rift S-t. Te meg már most jössz azzal, hogy te megmondtad pedig te sem vagy tévedhetetlen. Ez az a stílus amit nem csípek és harapok is érte. Hamm. ;)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23525) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Egyébként első észrevételre nekem valami selejtnek tűnik. :D Ez a műanyag recseg, akárhol fogom meg.
Faceplate-et keresem hogy lehet levenni. Van a két lencsétől balra egy fel-le állású kapcsoló ami fel pozícióban van. Lenyomom, de nem történik semmi. Arra gondoltam ezzel le lehetne szedni.
Nálatok egyébként nem tudom mivel kezdődött a setup de nálam instant HMD firmware update van. Ez azért egy jó jel is lehetne...

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23526) v2 válasza sakkay (#23523) üzenetére


v2
senior tag

Neked működöt a fej követés? Passzolt a fejedre? Kényelmes volt? Milyen volt a dcs? Próbáltad félhomályban? Én most vissza raktam a cv1-et és jól érzem magam

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23527) Raymond válasza v2 (#23526) üzenetére


Raymond
félisten

A CV1 messze a legkenyemesebb az osszes HMD-m kozul. Kene egy ilyen az Oculus-tol ami legalabb ennyire kenyelmes, a beepitett fules is ez a minoseg, a felbontas es a FOV minimum Quest de jobb lenne picit nagyobb (Index kategoria) amihez azert nagyobb felbontasu kijelzok dukalnanak. Vagy ha LCD akkor legyen egy 3840x2160-as de azert a lencseket lehessen alligatni hardveresen aztan a kepet szoftveresen. Na jo, hagyjuk ezt mert csak elszomorodok :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23528) v2 válasza Raymond (#23527) üzenetére


v2
senior tag

Komolyan gondolom,hogy a cv1-nek semmi szégyenkezni valója nincs sem az s sem pedig a cosmos mellet. Ha minden tulajdonságot figyelembe veszünk szerintem a legjobb a 3 közül. Most sokan hülyének néznek, de hányan kínlódtatok az s hangjával és az ipd-vel? Hát a cosmosról meg ne is beszéljünk.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23529) sakkay válasza v2 (#23526) üzenetére


sakkay
aktív tag

A fejkövetés ok volt, passzolt a fejemre-nekem tökéletes közép a szemtávom szóval az nekem mindegy. Kényelmes volt, de az s jobb. A cv 1 nél szerintem viszont kényelmesebb a cosmos. Az édes folt nem olyan vészes szerintem a cosmosban. Dcs katasztrófa volt maxon-egy 2080 ti-ről beszélünk-vsz a steam bekavart de annyira nem volt fontos, mert láttam a szúnyoghálót. Félhomályban nálam is gagyizott. Hát ennyi, reggel viszem vissza.

(#23530) TiberiusX válasza sakkay (#23529) üzenetére


TiberiusX
tag

Én is azon gondolkodok, hogy vissza viszem és veszek egy Rift S-t vagy egy Questet, de inkább Rift S-felé hajlok... fura nekem ez a Standolone VR meg a 72Hz

[ Szerkesztve ]

(#23531) abydos válasza a2d2 (#23514) üzenetére


abydos
aktív tag

A GearVR hivatalosan halott, semmiképpen nem ajánlanám senkinek sem.

(#23524) Dyingsoul: Én nem mondtam, hogy ne próbáld ki a Cosmost, csak túl sokat olvastam tőled a bizalmatlanságodat az új Oculusok követéseinek irányába, aztán engem meg ez zavart.

Mellesleg remélem beválik neked a Cosmos, mert mindenképp jobban járnál már egy fejlesztett headsettel, de kicsi esélyét látom annak, hogy te mosolyogni fogsz vele a végén. Ha szerencséd van rápasszol a fejedre, aztán a többit szoftveresen javítják úgyis.

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#23532) Márton válasza abydos (#23531) üzenetére


Márton
nagyúr

Hát, akinek már van egy megfelelő Samsung telója és vadászik aprón 5 ezerért egy kukkert, annak egy kis ízelítőt nyújt, milyen is lehet a VR.
Fényévekkel jobb már ez is, mint a cardboardok bármilyen noname telóval, ami akad, kis látószög, stb..
Tehát akinek nincs 50-100 ezre, csak pl. egy kiváncsi diák, annak a mai napig megéri azt az 5 ezer pénzt, mert vannak itt is kiforrrott, szép appok. (pl. Ocean Rift, Dead and Buried, Rilix coaster, Smash hit..)
Ok, nem sok, de az 5e Ft beugró sem.. :K

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#23533) sakkay válasza TiberiusX (#23530) üzenetére


sakkay
aktív tag

Hát én most rendelek egy BUZI hp reverbet. Nagyon nem akartam de ki kell próbálnom. Ha beválik akkor az oculus s eladó. MAjd év vége fele meg lehet veszek questet közösen barátnővel, mert az meg szeret játszani. A reverbel meg nem nagyon lehet beat saberezni ahogyan hallom. Vagy?

(#23534) Márton


Márton
nagyúr

Ezt a kavarodást, ami itt van már :)
Én nem kapkodok, elleszek még egy évig a CV1-el :B

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#23535) a2d2 válasza barcalaci84 (#23520) üzenetére


a2d2
addikt

Azt nem tudom hogy te valóban próbáltad-e a fent felsorolt játékok bármelyikét GearVR alatt, vagy csak a GearVR saját játékaival toltad. Utóbbi esetben megértem miért írod, úgy életemben 2 játékot próbáltam.
Engem pont hogy nem eltántorított hanem megerősített hogy kell ez nekem és kipróbálnám a 6DOF-os játékokat is.
Ha a GearVR 10e a CV1 100e a Quest pedig 150e akkor nálam mindenképp a GearVR nyeri az ár/érték versenyt.
Simán lehet hogy Jinxb1rd nem is hallott róla hogy mennek vele a PC-s játékok és örült az infónak.

@abydos: Játékfejlesztés tekintetében igazad van, de steamVR alá bármikor beröffenthető.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23536) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Hát én így egy óra teszt után azt mondom, hogy nem rossz ez a Cosmos, de aki CV1-ről vált bármire, buta az aki eladja a CV1-et. Úgy érzem olyan minőséget még egyszer nem adnak a fogyasztók kezére.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23537) TiberiusX válasza sakkay (#23533) üzenetére


TiberiusX
tag

Nekem a Cosmosszal annyi bajom van, hogy veszti a követést. Ha ezt tudnák javítani nem vinném vissza mert tetszik a cucc.

(#23538) Dyingsoul válasza TiberiusX (#23537) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Mi miatt veszti? Azt írja, hogy nincs elég fény?
Néha nekem is írta, de legtöbbször olyankor mikor lógattam a karom, talán takartam a kontrollert, nem tudom.

Low light warning para a Cosmos-on:
Nekem egyelőre nincs gondom ezzel. Ahogy írtam, néha kiírta, de szerintem olyankor inkább takarásban volt a kontroller vagy túlságosan a határán a követésnek. LEgtöbbször akkor írta mikor nem játszottam, hanem csak a bámultam vagy a PC-t buheráltam monitoron keresztül, de játék közben mikor használtam eltűnt a warning.
Ha ez segít valakinek:
Egyetlen fényforrást használtam. Egy VTAC mennyezeti lámpát (nem reklám, csak segíteni próbálok: [link] ).
Arra az esetre ha a link később nem élne:
-4000K (napfény fehér)
-32W
-2800 lumen.
Ez tutira elég neki.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23539) abydos


abydos
aktív tag

CV1-esek. Tényleg sok mindenben a legjobb az a headset, csak a kijelzője elavult, de amúgy jó cucc. Nekem is volt. Szerettem. A helyzet az, hogy én 3-mat küldtem vissza javítással. Ugye nem volt gond, mert gariidő, mindig újat kaptam és garisat is adtam el a végén...
De figyelmeztetlek titeket, hogy egy időzített bombán csücsültök, mert ha megtörik a kábel, nincs már tartalék készleten, nincs rá garancia, kuka lesz az egész szemüveg sajnos.

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#23540) Magyarfarkas válasza Dyingsoul (#23484) üzenetére


Magyarfarkas
tag

figyu! Csináld úgy mint a profi liga játékosok! Megtartják versenyekre a rifteket, ahol meg nem kell a szenzoros követés ,ott a rift S. Vagy ne válts semmire , mert csalódni fogsz, ugyanis a beat saberben rift s-el nem fogsz tudni úgy csápolni mint sima rift-el. Elhiszem hogy mozdulnál már valamerre, de neked gondjaid lesznek az új headsettel is ,vagy a hz vagy a követés vagy a kinézet vagy a hang...ha az okosabbnak anno nem lett volna igaza ,most lehet lenne egy jó headseted már ,de a cosmos ahogy már előre leírtuk szar volt és szar is lett , de ezt a jelenlegi vergődést csak tetézni fogja a rift s-re való áttérésed. Kimeld meg magad ettől és várj valami másra 😁

Facebook csoport: https://www.facebook.com/groups/magyarvr/ Discord:https://discord.gg/qTQ8SC8DhQ Bigscreen magyar mozi: https://www.facebook.com/groups/385665283175091

(#23541) v2 válasza Dyingsoul (#23538) üzenetére


v2
senior tag

Aha, és amit nekem írt? Fél métert nem tudtam menni AC ban és acc-ban. Nem talál követni valót :C

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23542) TiberiusX válasza Dyingsoul (#23538) üzenetére


TiberiusX
tag

Legtöbbször nem ír ki semmit és a controllerek lent ragadnak, amikor tuti elveszti az az amikor leguggolok, vagy játékban felveszek valamit a földről.

(#23543) TiberiusX válasza TiberiusX (#23542) üzenetére


TiberiusX
tag

Ez a játékterület és a fény amit produkál a lámpa

(#23544) Dyingsoul válasza v2 (#23541) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

A setup során írja, hogy üres szobában nem működik (jól) a követés. Te ott pont egy sarokban ülsz, ahol kb semmi nincs. Egy monitor van előtted és a kormány. Lehet, hogy elégnek kellene lennie, de ezek szerint nem az. Esetleg próbáld meg azt, hogy a kontrollereket a HMD látóterébe teszed. Nem tudom hol voltak mikor próbáltad.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23545) qqzs


qqzs
őstag

Kapudrognak meg jo a Google Dream is. Engem az fertozott meg.

Beat saberbe frissites nelkul oculus teves beatonnal siman megy custom song toltes egyebkent

es olvastam rediten hogy mindenki nyuguggyon le fejlesztik a modolast es lesz minden mint elotte csak turelem

de gondoltam kiprobalok par gyari szamot. Egesz jol lehet jatszani ugy is ha teljesen leveszem a hangerot...de
mondjatok mar meg az hogy lehet hogy a gyari dalok toplistaibol egy csomon ugy van hogy mondjuk masodik helyig mindenki 150 valahany ezer az elso meg 300 ezer. Hogy lehet ilyen oriasi kulonbseg az elso hely es a tobbi kozott? Mert a nehezitoket bekapcsolva sem adja ki a szorzo ezt a kulonbseget.

Eladó: GTS450

(#23546) Dyingsoul válasza TiberiusX (#23543) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Ez ismét csak egy tipp:
Elképzelhető, hogy a padló csillog a fényforrástól, az ő kamera szemszögéből. Próbáld meg azt, hogy teszt jelleggel egy jó nagy lepedőt (vagy ágynemű huzatot, hasonlót) leterítesz a földre, minél többet takarjon a padlóból. Arra pedig vigyázz, hogy ha kipróbálod el ne ess! Nehogy miattam legyen bajod neked vagy a fejszettnek.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23547) TiberiusX válasza Dyingsoul (#23546) üzenetére


TiberiusX
tag

Köszi, holnap kipróbálom. Van a szobában egy lila szőnyeg, oda teszem..hátha segít.

(#23548) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

El akarom adni a telóm, mert túl nagy, nem használom ki a képességeit. Veszek egy olcsóbbat, az árkülönbség mehet VR-be bele és akkor már egyre kevesebbe kerül. ;]

Szerintem a telómba valami giroszkópilag rossz, folyamat ugrál, akárhányszor kalibráltam. de xbox kotrollerrel se egy nagy élmény játszani...

Szal jah, szerintem beruházok egy Rift S-re majd. Engem nagyon megfogott ez a cucc már telón is. :K

Egyébként bármiféle sportosabb, több mozgást igényló játékok is vannak? Szóval egészségbeli haszna is van, vagy szimplán szórakozás terén nyújt pluszt?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#23549) f34rY válasza Jinxb1rd (#23548) üzenetére


f34rY
csendes tag

Van. Beat Saber, Synthrider stb. ritmus játék.
Van hozzá YUR fitnesz mód is. Ott követheted mennyi kalóriát égettél el

(#23550) Gigi01 válasza abydos (#23539) üzenetére


Gigi01
őstag

Én próbáltam váltani S-re,nem jött be.Akkor vége,ennyi.Ahogy nézem szarabbnál szarrabbal jönnek ki.
Nekem megérte eddig,köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.