Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) Jinxb1rd válasza qqzs (#24697) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hát azért érdemes mindig úgy nézni ezeket a gameplayeket, hogy játszva játékban ezek a dolgok azért sokkal jobban láthatóak, mint így, hogy most a mirror ablakot felveszi valaki. Én az effekteket ha lehet maxra húzom, kell a dizsi effekt, hogy jobban érezzem magam. Kivéve az ütéshangok, azok tönkrevágták a zenét. :D

(#24692) kisfurko
Uh, jó hogy eszembe juttattad, azt ki akartam amúgy is próbálni. Meglássuk. :D

(#24690) a2d2
Este lefekvés előtti edzésnél megnézem. Számcímeket nem nagyon jegyzem meg, még ezt is amit megcsináltam, utólag kellett megnézzem.

- - - - -

Más: Nem tud valaki olyan youtubert, aki nem csak szép és jókat mond a játékokról mosolyogva, vedd meg ezt is ezt is, mintha az összes tökéletes lenne, hanem megmondja a frankót? Pl abydos kolega irománya a Borderland VR-tól nagyon tetszett és inkább néznék ilyen reviewek-et, amik elrettentenek a trash gamektől.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24702) zsoika válasza abydos (#24700) üzenetére


zsoika
addikt

"szemrebbenés nélkül adnak VR szemüveget 6 évesre..." Ki van írva nagy betűkkel és számmal az ajánlás....így legfeljebb rólam lehet véleményed. ;)

[ Szerkesztve ]

(#24703) MlbMatic válasza abydos (#24700) üzenetére


MlbMatic
tag

kérdes a foka,,
én is felteszem a 4 éves lányom fejére, mert érdekli, no nem orákig és minden nap,,, illetve a tartalom se mindegy,,, de nézz be a storeba, van tartalom amit enyhen kétlek hogy idősebbeknek csinálták volna,,,

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24704) kisfurko válasza zsoika (#24696) üzenetére


kisfurko
senior tag

Szívesen. Abszolúte helyénvaló kérdések voltak. Inkább kérdezz, mint megvegyél mident drágán, aztán ott heverjen az aztalon. Sajnos, még mindig nem egy hétköznapi dolog ez a VR, több százezer forintot (megfelelő processzor, videókártya és maga a szemüveg) csak az elszántaknak ér meg :)

(#24705) #48613632 válasza zsoika (#24702) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szerintem, ez miatt ne legyen lelkiismeret-furdalásod, én is ismerek pár szülőt, akiknél ez természetes.
És amúgy vannak játékok kifejezetten kicsiknek, annak ellenére, hogy az ajánlás 13+
Velem eddig 2x fordult elő, hogy pici gyermeket kellett szórakoztatni.
Experiencenek remek pl a Crowd: The Legend. Aranyos kis mese, hogyan lett a holló, és mi volt korábban. Angol nyelvű ugyan, de ez errefelé nem gond.
Játéknak meg volt valami nagyon egyszerű T-Rex szimulátor, vagy Godzilla szimulátor, vagy mi ... Várost kellett benne lezúzni :D Tényleg nem ugrik be a címe, Viveporton volt egy ingyenes cucc, de most nem keresgélném. (nincs most előfizetésem rá)
De ott a Moss, vagy a Luckys Tale ami ilyen mászkálós, de mondhatnám akár az Angry Birdset is.
Ez a 13 év alatti figyelmeztetés meg inkább jogi problémák miatt van, mintsem valódi okok miatt.
Azzal egyetértek, hogy óvatosan kell bánni az első alkalmakkal, de ahogy olvasom, ezen már túl vagytok. Én Rift S-t, vagy Questet javasolnék vásárlásra, függően attól, hogy PC alapú, avagy inkább független cuccot szeretnél, ha mégis úgy döntesz, hogy veszel egyet a kicsiknek ... magadnak ;]

[ Szerkesztve ]

(#24706) Jinxb1rd válasza kisfurko (#24692) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Kipróbáltam, szerintem nagyon állat lett. :C Ez egy kicsit már tényleg jobban megviselte a szervezetem, ha feleslegesen manővereztem pörgetve a gépet az épületek között percekig.

Valami ehhez hasonló játék nem létezik, hasonlóan jó kidolgozottsággal?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24707) #48613632 válasza Jinxb1rd (#24706) üzenetére


#48613632
törölt tag

sosoooo .... mármint hasonló annyiból, hogy egy űrhajót vezetsz, és arcade tipusú játék, de talán az Everspace???? Igaz, vannak különbségek is, de szép, látványos, egy űrhajót vezetsz, és lőni kell :DDD

(#24708) Joshi válasza kiskuplung (#24693) üzenetére


Joshi
titán

Nincs itt semmiféle feszültség gerjesztés, csak puszta tények. Sógoromat folyamatosan verte a víz, egyedül talán a Beat Sabernél nem mert ott mozgott hozzá. Az egyik haverom meg lekapta a fejéről annyira nem bírta. Ez csak az egyik dolog, mert ugye ott van a többi mint pl nagy és beleizzadós HMD, drága hardverkörnyezet stb. Azért aki vesz egy ilyen összegű eszközt pusztán szórakozásra, az azért utánanéz hogy mégis mi is ez.

(#24709) #48613632 válasza Joshi (#24708) üzenetére


#48613632
törölt tag

Volt lent egy haver nálunk, és tőle annyira idegen az ilyesmi, de én meg rohadt kiváncsi voltam, hogy hogyan csapódik ez majd le nála.
Első experience, Showdown. Végig ezt hangoztatta, hogy ne szivassam meg, ne szivassam meg, én meg mondom, hogy nyugi, ez csak látvány.
Aztán a végén tényleg van egy pici ijesztés, de eddig mindenki túlélte, és tényleg nem is vészes, inkább csak fokozza az izgalmakat. Erre ez meg nekem ugrott, hogy Tudtam, hogy megszivatsz, tudtam, hogy megszivatsz!!! :D :DDD
Aztán bevállalt mégegyet, ami szintén experience (kezébe sem tudtam a josticket, annyira merev volt) Na, az meg legyen akkor a Jurassic Park - Blue :DDD
Hát ez sem túl borzalmas (szerintem) Egyszer van, hogy T-Rex leordítja a fejedet a végén, de a jelenet után a srác úgy meg volt dermedve, hogy csak nézett maga elé meredten, ahol mindenki más a helikoptereket nézi, ahogyan vonulnak :DDD
Na, neki nem jött be a VR, és ahányszor említem, mindig köpköd. :))

(#24710) kisfurko válasza Jinxb1rd (#24706) üzenetére


kisfurko
senior tag

Sajnos, nem tudom. Valami helikopteres árkádra én is beneveznék.

(#24711) Jinxb1rd válasza #48613632 (#24707) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Azt próbáltam, de valahogy nem fogott meg. Pedig elvileg izgalmasabbnak kellett volna lennie, de még csak annyira látványos sem volt, mint ahogy a videókban kinéz.

Inkább fuvaroznék szállítmányokat egy AirVr szerű játékban. :D

a2d2:
Ez az AUDICA se tűnik rossznak. :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24712) zsoika válasza #48613632 (#24705) üzenetére


zsoika
addikt

"ez miatt ne legyen lelkiismeret-furdalásod" :DDD :DDD DEHOGY!
Eléggé sajátos nevelésben részesítem a fiamat, tudom én ezt ,de eddig még igazolódni látszanak az elképzeléseim....ügyes, okos stb.
Köszönöm neked is! :R

[ Szerkesztve ]

(#24713) abydos válasza zsoika (#24712) üzenetére


abydos
aktív tag

Tényleg utolsó komment a témában, mert ahányan vagyunk, annyi vélemény, de nem értem, miért ajánl bárki felnőtteknek szánt szemüvegeket egy kisgyereknek, mint ezt, ha VR-ról van szó...
https://www.youtube.com/watch?v=Bx7RBZeR8Mc

[ Szerkesztve ]

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24714) Viktoár válasza abydos (#24713) üzenetére


Viktoár
addikt

A videóban szereplő gyerek szerinted mennyi idős? :U És miben más belebámulni egy kartondobozba amiben lencséken keresztül nézed a kijelzőt? A tartalom biztos gyerekbarát de a többiben nem látok változást. Persze ez csak én hozzánemértésemet tükrözi. :R

Üdv:Viktor

(#24715) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Szerintem túl van ez tolva: kikérte a véleményeteket, elmondtátok, ő a szülő, az ő gyereke. :)

Megváltoztatni úgyse fogtok senkit, mert a legtöbb ember nem képes a változásra.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24716) stfx


stfx
aktív tag

Kiprobaltam a Pistol Whiphez a custom song moddolast. Hat ez iszonyu jo. Nekem tetszettek a beepitett zenek is, de azert glitch hoppra nehezebb elkapni az utemet. Ha valaki nem akar regisztralgatni a konvertalashoz itt leszedheti a grave palyahoz valot. Azt a filet kell kicserelni a pistol whip konyvtarba, es a grave-n jatszani.

(#24717) Vaze


Vaze
őstag

Chronos kiporgetve,17 ora jatek ido,nem rossz,nem volt egy rossz jatek,megerte a penzet szerintem :)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#24718) abydos válasza Viktoár (#24714) üzenetére


abydos
aktív tag

Jobban a szemére van igazítva, meg ha megunja (mert megfogja), akkor legalább van egy Switche és még tanult is valamit a VR-ról, hogyan működik.
Vagy akár cardboard, még az is jobb ötlet, ha ő rakja össze és van is rá neki tartalom.

[ Szerkesztve ]

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24719) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Együltömbe kijátszottam a Narcosis című remekművet (kb 5-6 óra).

Számomra az eddigi legjobb játék VR-on, amit kipróbáltam, úgy látszik nem szabad az értékelésekre hagyatkoznom. Sokan rosszul lesznek tőle, meg az irányítást fájdalják. Hát nekem egyikkel se volt bajom, mellesleg Rift kontrollerekkel is lehet játszani...

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24720) stfx


stfx
aktív tag

Pistol Whip moddolashoz kis segitseg, hogy nektek mar ne kelljen kiscreenshotolni a palyadatatokat, meg a fileneveket kikeresni:

The Grave 130BPM 3M 48S 188965030.wem
Black Magic 112BPM 2M 46S 328155820.wem
R U Afraid 95BPM 2M 12S 835190149.wem
Revelations 120BPM 3M 27S 911538891.wem
Lillith 150BPM 2M 41S 741863471.wem
Trap Requiem 75BPM 3M 32S 760798879.wem
Replicants 75BPM 2M 41S 562235120.wem
Download the future 115BPM 3M 3S 728015708.wem
Death 130BPM 5M 21S 698540507.wem
The Fall 105BPM 2M 32S 835190149.wem

[ Szerkesztve ]

(#24721) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Az aliceVR megy oculuson? Fillérekért van a gog-on, gondoltam megveszem, de ott írják -igaz régebbi hsz- hogy oculus-on crashel. Nem az a 3 euró, de ha nem megy, el tudom költeni másra :)

[ Szerkesztve ]

https://divecenter.hu

(#24722) kiskuplung válasza Jinxb1rd (#24719) üzenetére


kiskuplung
őstag

Köszi, nem is emlékszem rá, hogy mikor ajánlottak itt utoljára olyan anyagot, amit ne ajánlottunk volna már többször is. :)
Videó alapján kicsit a SOMAra emlékeztet, amit nagyon sajnáltam, hogy nincs még tákolt VR támogatás se hozzá.

(#24723) kisfurko válasza Jinxb1rd (#24719) üzenetére


kisfurko
senior tag

A Robinson The Journey is le van pontozva, hogy ilyen-olyan motion sickness, meg rossz irányítás. Nekem egyikkel se volt bajom. Nem mondom, hogy ideális a control, de lehet használni. Pedig egy nagyon szép, mászkálós puzzle játék, persze kicsit néha unalmas.
Nagyon hangulatos játék (már, ha szereted a cyberpunk jellegűeket) még a Technolust. Cyberpunkos puzzle, minijátékokkal. Egy pár dolgon el lehet benne akadni, de érdemes tovább csinálni.

(#24724) Manna1981


Manna1981
újonc

Sziasztok! Tud nekem valaki segíteni Oculus Quest-ben? A problémám az lenne,hogy egyik telefont beállítottuk, letöltöttük a megfelelő alkalmazást hozzá, kapcsolódik is tökéletesen, de a másik telót nem tudjuk csatlakoztatni, mert egy 5 jegyű kódot kér, ami a szemüvegbe belenézve a jobb alsó sarokban található (amit az alkalmazás is mond), de a második teló kapcsolódásának próbálkozásánál már nincs ott a kód! Fel kellett volna írni,vagy mittomén... :O hol található, ha valaki jártasabb ebben, segítsetek nekem légyszi! Köszönöm! :C :W

(#24725) a2d2 válasza kisfurko (#24723) üzenetére


a2d2
addikt

Robinsonnak +1 - főleg követett mozgásérzékelőkkel (régen csak gamepaddal lehetett tolni).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24726) Jinxb1rd válasza kiskuplung (#24722) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Igen, hajaz a SOMA-ra (ami számomra mellesleg az utóbbi évek legjobb játéka volt, amivel játszottam :K ). Nem annyira jó nyilván, de minden téren sikerül megközelítenie, legalábbis szerintem. SOMA VR-t én is adnám. :D

(#24723) kisfurko
Robinson-t már ajánlották, de értékelések miatt elodáztam. De ezek után vetek rá egy pillantást.

Másik tippet is köszi. :R

We are only Stardust...

(#24727) kiskuplung válasza Jinxb1rd (#24726) üzenetére


kiskuplung
őstag

Ez egy örök harcunk itt a srácokkal, de én is a lepontozók között vagyok :)
A Robinson a legrosszabbul implementált VR játékok közt indul az első helyért (a másik az Adr1ft). Az említett mozgáskövetős irányítás botrányos, a mozgás hányingerkeltő és frusztráló, a játékmenet ötlettelen, a GUI-val kb 5 percet foglalkoztak. Két pozitívuma van : a grafika és az ára.

Mindig remélem, hogy kikopik az ajánlott címek közül, de folyton előmászik :D
Azért ha kipróbálod, írd meg, hogy szerinted milyen volt... Szövetségeseket gyűjtök :D

(#24728) a2d2 válasza kiskuplung (#24727) üzenetére


a2d2
addikt

Na az Adr1ft-et ismét elővettem (régebben beletoltam 5 percet de nem feküdt az irányítás) és megpróbáltam végigtolni a játékot, de fél óra után mikor levettem a HMD-t izzadt voltam pedig nem is mozogtam. Szóval nem nagyon tetszett a szervezetemnek.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24729) Raymond válasza a2d2 (#24728) üzenetére


Raymond
félisten

Az Adr1ft es a Minecraft az a ketto aminel biztosan problemaim lesznek. Mas ilyen jatekot meg nem talaltam. A Robinson's hatareset, nem igazan problema de erzem hogy nem az igazi es melegem lesz.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24730) Jinxb1rd válasza kiskuplung (#24727) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

ADR1FT-ot desktopon kijátszottam ano és nekem nagyon bejött, VR megkapása után alig vártam, hogy újra végigjátszam. Hát annyira nem fogott meg VR-on keresztül, de azért mert az nagyon irritál, ha egy VR játékot (főleg ha FPS nézetes) gamepadról vagy billentyűzetről kell irányítani. :D
Az hogy a mozgás hányingerkeltő, azzal nem tudok egyetérteni, hogy ezért lepontozzanak miatta egy játékot. Akkor egyszerűen az illetőnek nem űrben lebegős, pörgős játékkal kell játszania, de attól miért szar? Mert az ő gyomra nem bírja, az enyém meg igen? A gyomrunk a difi a játék értékelésében? Szal érted. :( Ganajra ment űrállomáson kell összeszedni a szanaszéjjel szórt cuccokat, mégis hogy legyen jobban megoldva?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24731) kiskuplung válasza Jinxb1rd (#24730) üzenetére


kiskuplung
őstag

Úgy, ahogy a Lone echoban, gondolom még nem próbáltad.

Szerintem pont nem a nullgravitációs lebegéstől az rosszul az ember, hanem a rosszul implementált UI-tól, ami a sisak belsejében lebeg, túl közel.

(#24732) Csavez™ válasza Jinxb1rd (#24719) üzenetére


Csavez™
veterán

Régebben elkezdtem, de most elő is veszem! :)

EK-Quantum Lumen 7˝LCD eladó ~ 33e.

(#24733) Raymond válasza Jinxb1rd (#24730) üzenetére


Raymond
félisten

"Az hogy a mozgás hányingerkeltő, azzal nem tudok egyetérteni, hogy ezért lepontozzanak miatta egy játékot. Akkor egyszerűen az illetőnek nem űrben lebegős, pörgős játékkal kell játszania, de attól miért szar?"

Mert ez nem ilyen egyszeru. Ez egyertelmuen a jatek hibaja, van par ilyen ahol szinte mindenkinek problemai vanak mig mas hasonlo (vagy tobb) ossze-vissza mozgast igenylo jatekoknal pedig nincs. Az hogy valaki erzekeny erre vagy nem arra az Aircar peldaul sokkal jobb teszt, ott aki nem birja az tenyleg kevesbe birja az ilyeneket. FPS-ben az emlitett Minecraft egy durva pelda vagy mondjuk ott a Compound ami azert kevesebb embernek jelent problemat de meg mindig tobbnek mint az atlag. Ezek a gondok valami aprosag miatt vannak alltalaban, peldaul a smooth mozgas sebessege vagy a gyorsulas merteke vagy ahogy a kollega irja lehetnek ezek HUD elementek amik pont picivel nem jo helyen/tavolsagban vannak.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24734) Jinxb1rd válasza Raymond (#24733) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Lehet egyszerű klausztrofóbia is. Mivel több látszódik a sisakból, az embernek bezártságérzése támad, nem tud nézelődni se annyira és ettől pánikol, nyomasztja folyamatosan.
Lone Echoban pl. nincs sisak, ahogy látom. De akkor most egy játékba sem lehet sisak? :) (mondjuk ki-be kapcsolható lenne, az biztos segítene ezekben az esetekben)

Narcosis esetében kimondottan a sisakban van a fejed és néha lefelé alig látsz. Desktop játékokban az ilyesmit hülyeségnek tartottam ábrázolni, de VR esetében nálam ez hozzátesz az élményhez.

Erről eszembe jutott, hogy tegnap rám tört a tüsszentés játék közben és hirtelen azt se tudtam mit csináljak, nem akartam a játékbeli sisakomba beletüsszenteni. :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24735) Raymond válasza Jinxb1rd (#24734) üzenetére


Raymond
félisten

"De akkor most egy játékba sem lehet sisak?"

Dehogynem, miert ne lehetne?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24736) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Btw, aki Rift-es kontrollerrel játszaná végig a játékot, van egy bug a játék késő közepe felé. Nem lehet lifttel felmenni a második emeletre.

Én ezt úgy oldottam meg, hogy a középső teremben a targoncás kocsi segítségével felugrottam az erkélyre: Hordók -> Targoncás kocsi (modelbe akadást összehozni) -> Targoncáskocsi teteje -> Perem -> balra indulva a perem tetejéről indítva az ugrást át az erkélykorláton. Jobb oldalra is lehet menni és szekrényen keresztül fel lehet venni egy tárgyat a semmiből, de erkélyre nem enged ráugrani, automatikusan ledob.

Szóval lényegében pályabugoltattam, hogy kikerüljek egy bugot. :D Egy targoncáskocsi van feltűnően a játékban, u cant miss it.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24737) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Detached - $5.99
Lone Echo, Adr1ft klón...
Sokan panaszkodnak itt is a rosszullétre, szóval aki kényes, az ne ugorjon rá. ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24738) #48613632 válasza s7evcsenko (#24737) üzenetére


#48613632
törölt tag

Érdekes, mert mondjuk én szoktam sicknesselni, de pl a Lone Echo teljesen rendben volt.

(#24739) Pinky001


Pinky001
csendes tag

Hát... Rift berendelve, :)) remélem birja majd a szervezet. :DD
Mindenesetre elsőre First Contact aztán meglátjuk. :)
Amúgy adnak vmi contentet ingyenbe ha újat vesz az ember?

Quest 2

(#24740) Jinxb1rd válasza Pinky001 (#24739) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nope, de a Viveporton kapsz két hetet, tudsz jó pár játékkal játszani, míg ráérzel mi jön be neked. Nekem pl a jumpscare horror nem jön be. :D

(#24737) s7evcsenko

Hánytató játék, idevele. ;]

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24741) MlbMatic válasza s7evcsenko (#24737) üzenetére


MlbMatic
tag

az jo jatek, nekem fatal errorral nem indult el :) Rift S asus cuccok

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24742) s7evcsenko válasza #48613632 (#24738) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az nálam is teljesen rendben volt, ennél csak a kommentekben olvasottak miatt írtam oda, hogy sokan panaszkodnak erre.

Jinxb1rd:
Én is kipróbálom. :))
A Robinsont ki ne hagyd... én akciósan vettem meg €7.5-ért, ennyit bőven megért, jelenleg a harmadik a VR játékok képzeletbeli listámon.

MlbMatic:
Akkor visszakérem az árát. :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24743) Viktoár válasza Csavez™ (#24732) üzenetére


Viktoár
addikt

Csak óvatosan az ilyen kijelentésekkel, itt kiskorúak is lehetnek. :DDD

Üdv:Viktor

(#24744) a2d2


a2d2
addikt

Láttátok hogy december 1-ig előfizetve az éves csomagra 1700Ft/hónapra jön ki az infinity? Az azért elgondolkodtató.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24745) Jinxb1rd válasza s7evcsenko (#24737) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

WHAT?! Mire hazaértem, lejárt az akció. :(

We are only Stardust...

(#24746) stfx


stfx
aktív tag

Tudtok valami jol mukodo proggit amibe VR 180 3D-be fel tudom venni az eppen futtatott jatekot? Utolag GearVR-on szeretnem megmutatni VR-be. A VRCapture csak fekete kepet vesz fel, azt se az index felbontasaba, csak 1080P-be.

(#24747) Csavez™ válasza Viktoár (#24743) üzenetére


Csavez™
veterán

:))

EK-Quantum Lumen 7˝LCD eladó ~ 33e.

(#24748) bunnyhu válasza a2d2 (#24744) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Nekem van 3 hónap ingyen meg kaptam rá még 1 hónapot ingyen, de őszintén szólva 2 hónapja be se léptem. Annyira azért nem estem hanyatt az elérhető választéktól, az a néhánya ami jó volt meg már kipipálva.

Más. Az aliceVR-t tényleg senki nem próbálta oculuson?

https://divecenter.hu

(#24749) MlbMatic válasza bunnyhu (#24748) üzenetére


MlbMatic
tag

én még be se aktiváltam a 2 hónapost :)

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24750) bunnyhu válasza MlbMatic (#24749) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Nekem be kellett, mert a 3 hónap lejárt valamikor aug végén talán :)

https://divecenter.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.