Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24601) Jacek válasza kiskuplung (#24599) üzenetére


Jacek
veterán

Jol hangzik:.

(#24602) qqzs válasza evitiguF (#24596) üzenetére


qqzs
őstag

Min?

Eladó: GTS450

(#24603) evitiguF válasza qqzs (#24602) üzenetére


evitiguF
senior tag

Már megoldva. De azért itt hagyom, hátha másnak is segítség.
bsaber.com oldalon vannak elkészített pályák, szépen lehet őket szűrni, bele lehet hallgatni/nézni és letölteni is.
Innen töltöttem le jó pár számot, majd konstatáltam, hogy a letöltött csomagolt fáj nem tartalmaz mappát, abban ömlesztve vannak a fileok, holott a Beat Saber mappastruktúrájában ha a custom songshoz navigálok, akkor ott olyan mappák voltak, hogy XXXX (előadó-cím) [az első négy karakter szám és betű kombinációja]
Feltételeztem, hogy kellene ez is, de szerencsére nem, a fájlokat kicsomagoltam [összes kibontása paranccsal, így a letöltési névvel megegyező mappát hozott létre, és abba csomagolta ki], majd bemásoltam a megfelelő helyre, és működik! :B

(#24604) Ance válasza abydos (#24594) üzenetére


Ance
őstag

Arra rögvest írja, hogy lassú. A saját töltőkábelére is azt írja egyébként, ahogy összedugod. Az ehhez gyártott kábel, amit árulnak 79 dollárért majd, az üvegszálas. Drágának tűnik, de ha megnézi az ember ezeknek az árait, akkor olcsó.

(#24605) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

GNOG - 75% ~ 2€
kb 2 órás kontent

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24606) ZsZso válasza evitiguF (#24596) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

1. Mod Assistant vagy mi a szösz telepítése
2. Katt a 1 click install (vagy milyen) gombra a bsaber.com oldalon az adott szám mellett.

Kész. Én így szoktam. Nincs másoltatás még küzdés.

(Bocsi a pontatlanságért de mobilról vagyok)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#24607) stfx válasza Jinxb1rd (#24605) üzenetére


stfx
aktív tag

Ne már, én ma csak a pistol whipet akartam megvenni. :)

(#24608) qqzs válasza stfx (#24607) üzenetére


qqzs
őstag

Neztem Pistol whip videot de eleg lagymatagnak tunik...Synth riderrel is szenvedek nem bir megmozgatni, akarhogy szeretnem szertni de ugy mozgat mint valami csecsemo probalna falon maszni

Eladó: GTS450

(#24609) Dyingsoul válasza ZsZso (#24606) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Na én azt egyszer próbáltam ki és szétbombázta a song mappámat. Szerencsére volt mentés a számaimról. Lehet, hogy régen még bugos volt és most már jó de én feladtam vele. Konfigolni is kellett a felhasználónévre és be is kellett jelentkezni hozzá, erre emlékszem.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24610) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ez a pistol whip csak 20 euró, valaki aki végignyomja elmondja majd kb mennyi a játékideje?

We are only Stardust...

(#24611) qqzs válasza Jinxb1rd (#24610) üzenetére


qqzs
őstag

Ez ritmusjatek mint a bs

Eladó: GTS450

(#24612) Jinxb1rd válasza qqzs (#24611) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

oh. Azt hittem van valami sztorija is.

Btw, később drágulhat a játék?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24613) abydos válasza Jinxb1rd (#24610) üzenetére


abydos
aktív tag

15-re gondoltam, hogy annyi lesz, Oculus Store-ban 25. Ez nagyon felejtős cím ennyiért nálam.

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24614) kiskuplung válasza abydos (#24613) üzenetére


kiskuplung
őstag

Jövő héten Stormland, inkább arra spóroljatok :DD

(#24615) stfx válasza Jinxb1rd (#24610) üzenetére


stfx
aktív tag

Hat nem mostanaba fogom vegignyomni, easyn az osszes palyan elhasaltam. Mondjuk nem vagyok nagy gamer, de BS megy experten, meg a Synth Riders is hard/experten. Dragulni meg nem fog, mert nem early access. Maga a jatek elvezetes nagyon, de ugy is mindenki az arral fog dobalozni.

(#24616) abydos válasza kiskuplung (#24614) üzenetére


abydos
aktív tag

Egyértelmű, hogy arra van pénz félrerakva :D

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24617) qqzs válasza Jinxb1rd (#24612) üzenetére


qqzs
őstag

Rediten 80% refund 3 jatek utan. Tovabbra az izzados erolkodest erzem abban hogy egy 5 max 10 dollaros appos platformra probaljak eroltetni a 20-30 dollaros arakat. Ez behal ket ev mulva vagy lemennek androidszintre az arak

Eladó: GTS450

(#24618) stfx válasza Jinxb1rd (#24610) üzenetére


stfx
aktív tag

Na bekapcsoltam a dead eyet, ami alapbol be volt csak en kikapcsoltam mert ugy +20% pont. Igy steam szerint osszesen 2 oram van benne, es megvolt a 10 palya easyn. Meg van a jatekba egy coming soon palya hiredetes. En meg ennyire jatekba nem eltem bele magam, aminek az eredmenye az lett hogy a kontrollerrel haromszor is akkorat bekuldtem a falnak, hogy a garanciam mar tuti ugrott. Rovid a jatek, de nagyon jo.

(#24619) qqzs válasza qqzs (#24617) üzenetére


qqzs
őstag

Pistol whip dev a reditrol : "Oculus suggested $25. They saw a future for this game and they supported the price point. They said “don’t undersell yourselves.” We have to be very careful in this industry not to drop prices so low that devs our size (and we’re not even that big) can’t make money. Because if devs can’t make money, VR turns into mobile. I don’t want that. You don’t want that. Oculus doesn’t want that.
We’re building an ecosystem here. A community. An industry. I love my Quest so much and I want it to be the console it wants to be. This whole team does too. That’s what makes VR mainstream."
Gondolom en egyedul vagyok a velemenyemmel itt de Quest mar mobil nem kell azza valnia. A fentiekbol latszik hogy ok adtak volna olcsobban de oculus "nem engedte" mi a baj a mobil arakkal meg appokkal? Semmi. Mikrotranzakciokbol elnek meg a nagyok nem draga appokkal. Olcsobb szoftver tobb quest eladas nem pedig dragabb de "minosegibb" appok tobb Quest eladas. Maguk alatt vagjak a fat. Ja es Riften felolem adhatjak 60ert is :)

Eladó: GTS450

(#24620) Jacek válasza abydos (#24591) üzenetére


Jacek
veterán

Elolvastam, köszönöm megmentettél tőle :D

(#24621) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Beat Saber szám ajánló:
Scatman (Expert) - Erre még sulidiszkóban vergődtünk. :)) Azért jó látni, hogy ilyen retro számokat is megcsinálnak BS-ben. Ebből van Expert+ is de az még nem megy hibátlanul. Az Expert is bőven elég gyors, nekem az Expert+ kockái nem állnak kézre valahogy vagy stílust kellene váltani hozzá. (Bsaber link)
Tones and I - Dance Monkey. Na ez a szám most nagyon megy. :D Mikor először hallottam nem tetszett a szám, aztán kicsit utána néztem az előadónak. Szerintem megérdemli a figyelmet. A Beat Saber Modding csoport discord szervereén van song requests csatorna. Oda beírtam kb két hete, hogy ezt a számot összedobhatná valaki, hát meg is csinálták. :DDD Bár lehet, hogy az én kérésemtől függetlenül, mert reakció nem jött rá, de a lényeg, hogy van és szerintem nagyon jól sikerült. Azt hiszem 4. nekifutásra meg is lett a hibátlan de előtte át kellett gondolni kicsit a pályát mert vannak benne csavarok és emiatt jó. (Bsaber link)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24622) Jinxb1rd válasza Dyingsoul (#24621) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Gondolom vannak trehányabban összerakott számok is. Vagy ezzel nincs probléma a Beat Saber esetén?

Dance collider-ben fedeztem fel, hogy egy-két számot mintha valami bénább ember rakott volna össze, ötlettelen és sokszor nincs összhangban az ütemmel/dallammal, ami ilyen játék esetén szerintem gáz... Mert custom songban még oké, de herótom van attól, ha valaki energiát feccöl bele és megcsinál egy számot trehányul. Akkor inkább ne.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24623) qqzs válasza Dyingsoul (#24621) üzenetére


qqzs
őstag

Mar meg akartam kerdezni egy profitol hogy az te csavarnak hivod amikor raal a kezed mondjuk 5x egymas utan a vagasra de utána mint derult egbol a villamcsapas helyet cserel a kocka es nincs benne semmi ismetlodes hanem kb az az erzes "ha mar megszakadtal abba hogy felvedd a ritmust es a patternt akkor dogolj meg a vegen ugy osszekavarom" jarhatott a keszito fejebe. Mar parat meg tudok csinalni experten is de csak aminek ugynevezett good flow-ja van

Eladó: GTS450

(#24624) qqzs


qqzs
őstag

discordon vegtelen ciklusba kerultem, nem tudok chatbe irni amig nem claimelem az accountot amit nem tudok claimelni mert azt mondja az email cim mar regisztralva van, account delete utan nem tudok regisztralni mert azt mondja ez az email cim mar foglalt :W

Eladó: GTS450

(#24625) Dyingsoul válasza Jinxb1rd (#24622) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Rengeteg trash van a custom számok közzött. De az ismertebb számokat általában ügyes mapperek is elkészítik. Én alapból szelektálok már letöltés előtt: nézem a like és dislike arányt és arra repülök csak aminek 90% fölött van a like arány vagy hasonló. Bőven elég szám van benne ahhoz, hogy rá se nézzek azokra a számokra amiken több a dislike, mint a like.
(#24623) qqzs Ezeket a számokat emberek tervezték embereknek. Ami végigvihető és jó a flow, az meglátszik a like/dislike arányon is. Az, hogy egy leütést fel irányú ütés kövessen mindig, egy idő után unalmas. Én ezért is keresek más-más patternekkel rendelkező számokat. Az egész gyakorlás kérdése, mert miután meg sem fordul a fejedben, hogy melyik kezed milyen szín és mikor már nem az előtted lévő következő kockát nézed, hanem mindig azt, ami éppen spawnol, akkor már gyakorlatilag bármilyen számot végig tudsz tolni (mármint ami direkt nincs elszabva...). De lehet én értettelek félre és könnyebb, ha megmondod melyik szám melyik részére gondolsz. Vannak rosszul felépített számok. Olyanokról nemhogy videót nem készítek, de le is törlöm azokat.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24626) barcalaci84


barcalaci84
őstag

én pl playlisteket szedtem le...azokban jó a flow és tök jó és változatos számok vannak
pl ez a Scatman is benne volt a 90 éves packban és emlékszem h nem tudtam meg csinálni...Most kipróbáltam és sikerült és tetszett.
November 1 óta le akarok adni pár kilót vr segítségével és 4,5 kiló már le is jött :C ez a legjobb fogyókúra , mert még élvezem is

(#24627) a2d2 válasza barcalaci84 (#24626) üzenetére


a2d2
addikt

Naponta fél Kg? Gyors lesz az :N

Én egy hónapja kezdtem el a Dance Collidert. Próbálom minden nap tolni legalább 40-45 percet és bár súlyra nem fogytam de egyel beljebb csatolom már az övet.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24628) Raymond válasza barcalaci84 (#24626) üzenetére


Raymond
félisten

Ket dolgot ehhez:

1) az elso kb 2 het mindig konnyu mert akkor veszted el a vizsulyt. Az olyan 3-4kg is lehet. Aztan lelassul a dolog mert mar a kaloriakat kell egetned.
2) Az etrend es az etkezesi szokasok valtoztatasaval is sokra mesz. A sport is hozzaad, de fontos normalisan taplalkozni

Amikor en utoljara "teszteltem" ezt akkor nem egesz 2 honap alatt 8kg ment le. Sport egyaltalan nem volt, de kiiktattam a cukrot (marmint ugy hgy semmi edesseg, semmi alkohol, semmi uditok), a tej is kevesebb lett es az is 1,5%-os azon kivul kiiktattam a kenyeret. Na meg azt is neztem hogy rendszeresen eszek napkozben es nem volt mar random nassolas kesobb. Igy hamar lement az elso 4kg, utanna fokozatosan lassult a dolog es az utolso 1kg a 8-bol mar picivel tobb mint 2 hetig tartott, aztan megallt a dolog.

Aztan normalizaltam a dolgokat hogy nincs olyan szigoruan betartva mit akkor de normalis keretek kozott igy is megvan a minusz 5-6kk az eredetihez kepest.

Na ez rendszeres es normalis sportolassal osszekotve sokkal jobb eredmenyeket hozna :)

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24629) Jinxb1rd válasza a2d2 (#24627) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Attól függ, mennyi a súlya és milyen intenzitással, mennyit edz.

Szerintem a fogyás mellett 'izmosodik' is az ember, legalábbis nekem a Dance Collidertől izomlázam van delta, trapéz, combizmok. Meg segg ;] De nyilván nem leszel tőle kigyúrt, nem azt mondom, ez messze van a rendes kondis edzéstől, de formásabbá tesz, helyreállítja az izmok formáját, ez szinte biztos.

Én most próbálom lefekvés előttre tolni a táncikálást, minimum másfél óra max intenzitással és utána rögtön le is fekszem. Beat saber kaphatna valami kis akciót, akkor megvenném, kíváncsi lennék az, hogy mozgat meg, mert nemrég írta valaki, hogy kétszer annyit lehet vele égetni.

Más: Tegnap SuperHot-oztam, szerintem gagyi, de többször majdnem seggreültem. Bele akartam kapaszkodni a hordóba asztalba guggolás közbe, ami ugye nem létezett. :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24630) Raymond válasza Jinxb1rd (#24629) üzenetére


Raymond
félisten

Ha izmosodasra nem is de kardiora biztos jo.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24631) barcalaci84 válasza a2d2 (#24627) üzenetére


barcalaci84
őstag

nyilván lelassul majd , de most leszaladt ennyi
főleg beat sabert nyomtam és a cél napi 1 óra minimum kvázi pihenés nélkül experten workout songokkal...S-re általában sikerül is mind egyből úgyhogy jöhet a következő
de többször ráhúztam még félórákat , mert élveztem és kíváncsi voltam a következő számra... okosóra szerint 150 az átlagpulzus értékem egy ilyen edzés alatt
ha van még kedv , erő akkor egy 3 menetet szoktam még tolni a thrill of the fighttal
ma kiderül h a pistol whip bekerül -e a programba... ha nem jön be akkor refundolom

Ui: amúgy 91,5 kilóról 87,1-re ment le mai mérés szerint

[ Szerkesztve ]

(#24632) a2d2 válasza Jinxb1rd (#24629) üzenetére


a2d2
addikt

Nem tudom mi volt de tegnap alig bírtam végignyomni a sessiönt, a karjaim majd leszakadtak.
Egész biztosan izmosít is. Én mondjuk nyomom az irodában is az óránkénti 10 fekvőt, de mióta tolom a Dance Collidert láthatóan pozitív irányba változott az összkép a tükörben.
A combokat és a kart tuti erősíti, meg szerintem szálkásításra is jó lesz.
Én is este tolom, ha tudom akkor a család vacsoraideje alatt hogy még véletlenül se üljek le enni. Edzésig kibírom hogy nem eszek, utána pedig bedobok egy vizzel felöntött fehérje koncentrátumot és már nem is hiányzik a vacsora. Eddig bejött a dolog, súlyt így nem vesztettem, beálltam 100Kg környékére de átalakul a zsír szép lassan.
Beat Saberből van demo, ott ki tudod próbálni. Vagy a moonrider ami gyakorlatilag a beat saber custom mappeléseket használja, ott teljesen meg tudod nézni milyen izmokat mozgat át.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24633) Dyingsoul válasza Raymond (#24630) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Szerintem pedig jó lehet izmosodásra is, de másképp, mint a súlyzós edzés. Kb két-másfél héting nem BS-eztem és utána egy erősebb 2 órás session eredménye 3 nap izomláz volt főleg bicepszben (hozzáteszem nem aludtam rendesen más okokból ami persze rossz a regenerálódás szempontból).

Érdekes ez a téma amúgy. Biztosan nem váltja ki más, keményebb edzésformákat, de bizonyos szint után tény, hogy van tapasztalható, jótékony hatása. Olyan, mint egy intenzív aerobic/cardio edzés szerintem.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24634) kiskuplung válasza Dyingsoul (#24633) üzenetére


kiskuplung
őstag

Pontosan, ez a lényeg, hogy bármit is csinálsz, biztosan jobb, mint ülni egy széken a monitorra tapadva.

(#24635) a2d2 válasza Dyingsoul (#24633) üzenetére


a2d2
addikt

Nekem is ez a véleményem, kb hasonlónak képzelem el mint pl a Zumbát.
Közben rákerestem, ebben azért van pár erősebb lábemelés is, amúgy hasonlónak érzem intenzívitásra, főleg hogy itt meg guggolni kell nem keveset. [link]

@kiskuplung: +1

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24636) qqzs


qqzs
őstag

a multkor lebeszeltetek a suly pantokrol de sulymellenyt erdemes lenne kiprobalni.
Nekem regen kaloriaszamlalas vallt be Myfittnesspallal. Egy egy ido utan mar ranezek egy kajara es megmondom mennyi a kaloria benne. Par eve nem csinalom, de ket napja elkezdtem , meg mindig sokk hatas alatt vagyok a szamoktol :)

Eladó: GTS450

(#24637) Pinky001


Pinky001
csendes tag

Üdvözlet! :)
Nem tudjátok esetleg hogy a német Amazonon lesz-e valami black friday vagy hasonló akció mostanában? Mert jó lenne kicsit kedvezőbben HMD-t venni... ;] Illetve milyen tartalmat ajánlanátok kezdetnek?

Quest 2

(#24638) Márton válasza Pinky001 (#24637) üzenetére


Márton
nagyúr

Illetve milyen tartalmat ajánlanátok kezdetnek?
pont nemrég volt róla szó! :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#24639) Raymond válasza Pinky001 (#24637) üzenetére


Raymond
félisten

Valami mindig van, de hogy pontosan mi azt nem mondja meg elore senki. Meg kell varnod november utolso hetet es akkor kiderul.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24640) abéla válasza Jinxb1rd (#24600) üzenetére


abéla
senior tag

Nálam is jól kicsapódik OR S gumi belsejére az izzadság, fejpánttal is. Lencsén már nem, amióta a rátétlencsékkel használom (mondjuk előtte is sztem a szemüvegem párásodott)
A fejpánton kívüli, hmd-n belül lévő maradék szabad bőrfelületem meg bekentem izzadásgátlóval (szagtalan) így talán csökkenthettem némileg.
De én + a gumielőtét aljába rakok szivacsokat, hogy felszívják, ha az alján összegyülne.
... márpedig Onward alatt nekem gyűlik így is és nem is feltétlen a fizikai része miatt, elképesztő mennyire ott van az ember fejben is.

Ezt se gondoltam volna néhány éve, hogy ilyesmi párbeszéd lezajlik egy it-gaming fórumon . :DDD

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#24641) Pinky001 válasza Raymond (#24639) üzenetére


Pinky001
csendes tag

Hát akkor még várhatok... Köszönöm az infót! :)

pont nemrég volt róla szó!
Igen látom már.

Quest 2

(#24642) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Kipróbáltam a Witching Towert Viveporton. A játék, az egy dolog hogy nagyon nem tetszett, mert béna volt, de nyugtassatok meg: szaggatás, beakadás az nem feltétlen csak a fejes vagy a pc-m hibája lehet, hanem a játékprogramé is. Mert ennél például sokszor tapasztaltam.

Aztán kipróbáltam a Synth Riders, ott meg sokszor a szám végén ki se dobta az eredménytáblát és nem tudtam semmit csinálni, csak ment előre a pályán a semmibe tovább. Pedig ebbe a játékba több kedvenc előadom is bekerült. :(

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24643) s7evcsenko válasza Jinxb1rd (#24642) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én tegnap értem a végére a WT-nek.
Nem mondom, hogy felejthetetlen emlék volt, de azért volt annyira jó, hogy végigjátsszam. :BNem emlékszem, hogy lett volna benne akadás vagy szaggatás, olyan mértékű tuti nem, ami zavart is volna.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24644) Jinxb1rd válasza s7evcsenko (#24643) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Viveporton játszottál vele?

We are only Stardust...

(#24645) s7evcsenko válasza Jinxb1rd (#24644) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Igen

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24646) a2d2 válasza Jinxb1rd (#24644) üzenetére


a2d2
addikt

Viveporttal vigyázni kell, néha nem a legfrissebb verziók vannak fent. A racket fury-t próbáltam onnan, játszhatatlannak ítéltem meg, ráfogtam az ALVR-re, utána elolvastam a kommenteket és írták hogy itt az 1.0 verzió van fent ami valóban játszhatatlan :)
WT-t én megvettem Steamen, kb egy ezres volt annyit megért simán, 3 órás kaland volt. Nekem egyedül a denevérek akadtak be néha az oszlopokba.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24647) s7evcsenko válasza a2d2 (#24646) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nálam olyan volt, hogy egy oszlop mögött állva nem jutottak el hozzám a denevérek, mert a legrövidebb úton jöttek volna és ugye útban volt az oszlop, de amint kiléptem az oszlop mögül, rögtön nekem estek.
Ugyan ez volt nálad is?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24648) a2d2 válasza s7evcsenko (#24647) üzenetére


a2d2
addikt

jaja

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24649) kiskuplung válasza a2d2 (#24646) üzenetére


kiskuplung
őstag

Ez annyira így van (régi verzió), hogy annak idején én le is töröltem a francba, ennél a résznél, mert nem volt hajlandó felismerni, hogy benn van a kezem, csak szikráztak a fűrészek.

És akkor most újra leírom, hogy ne dobáljátok a pénzeteket ilyen filléres cuccokba, hanem vegyétek az Asgard's Wrath-et! ;)

(#24650) a2d2 válasza kiskuplung (#24649) üzenetére


a2d2
addikt

Azzal még az a probléma hogy folyamatban van a skyrim, várólistán van a fallout és utána van betervezve. Viszont az esti 1 óra ugrálás után már nem is kívánom vissza a hmd-t a fejemre normál játékhoz hanem inkább megyek vízszintesbe filmezni mostanában :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.