Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) syIex


syIex
veterán

Van itt is PH-n két, három darab haszonleső aki berendelte magának most meg eladja. 140-ért van fent, nem tudom mennyi lesz/lenne postázással együtt de ez a 140 már jobban hangzik, mint a 170-180-ak! :U :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#7002) GoZoL válasza syIex (#7000) üzenetére


GoZoL
senior tag

Elvileg itt ennyiért meg tudod venni+ ÁFA kölönbség+szállítási költség. Ugyanez az amazon.de-n is van €-ban.

(#7003) syIex válasza GoZoL (#7002) üzenetére


syIex
veterán

Aha értem. Hát 400 Font az majdnem ennyire jön ki forintba is szóval már mindegy, ha az "itthoni" cuccot vesszük meg, amíg van! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#7004) warcat válasza syIex (#7003) üzenetére


warcat
veterán

Amazon.de-ről vásárolva, euróban számlázva 150k alatt marad a vége, és lesz 2 év garanciád amit amazon szó nélkül elintéz.
(írtam hosszabb választ is de közben megtaláltátok,még annyi,hogy ma 2x is volt készlet németeknél,egyáltalán nem nehéz berendelni,csak rá kell nézni időnként)

.uk-nál figyelembe kell venni,hogy ha forint alapú számlával fizetsz,esélyes,hogy a bankod azt előbb euróba váltja,majd azt az összeget forintba(nyilván banktól függ) no meg szállítási költség is van.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#7005) syIex válasza warcat (#7004) üzenetére


syIex
veterán

Köszi azért! :) Valami lesz! Olyan még nem volt, hogy sehogy ne legyen. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#7006) GoZoL válasza syIex (#7003) üzenetére


GoZoL
senior tag

400 € vagy 400 font soha nem egyenlő az itthoni 190e Ft-al szerintem.
És itt van olcsóbban! 479 € szállítással.

[ Szerkesztve ]

(#7007) syIex válasza GoZoL (#7006) üzenetére


syIex
veterán

Annyival nem, de van aki berendelte ugyan ezt és most árulja 140-ért itt PH!-n. Nem tudom ebbe mit nem lehet érteni! :U :P

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#7008) GoZoL válasza syIex (#7007) üzenetére


GoZoL
senior tag

Ezt a bundle csomagot rendelte be? Nem a simát?
Látom még itt is jó az ára. Páran itt vették akik a PH-n árulják.

[ Szerkesztve ]

(#7009) syIex válasza GoZoL (#7008) üzenetére


syIex
veterán

Növeljük a nézettséget! :DD Bundlee, habár a mikrofont nem látom a leírásban, de a képeken ott van viszont a touch ami a másik lényeg az benne van! :)

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#7010) Raymond válasza syIex (#7009) üzenetére


Raymond
félisten

Mikrofon? Az A HMD-be van beepitve.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#7011) syIex válasza Raymond (#7010) üzenetére


syIex
veterán

Akkor nem tudom mi van a képen még a Rift és a Touch-on kívül, de arra gondolok! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#7012) Raymond válasza syIex (#7011) üzenetére


Raymond
félisten

A ket szenzor a mozgaskoveteshez.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#7013) syIex válasza Raymond (#7012) üzenetére


syIex
veterán

My bad! :D Akkor végül ugyan az és nem kell heteket várni rá! :) Annyi, hogy PH! és nem hozzád szól a garancia, mint a cuccok nagy részénél itt. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#7014) Ligend válasza syIex (#7000) üzenetére


Ligend
tag

Európában ez 449 EUR-t jelent, a 399 USD-s vételár csak az Egyesült Államokban érhető el. (javítsatok ki, ha tévedek)

Közben látom, több válasz is érkezett

[ Szerkesztve ]

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#7015) #54625216


#54625216
törölt tag

Nem akarom senki üzletét rontani, de aki másodkézből vesz Riftet akár PH-ról, akár ebayről, az jó ha tudja, hogy az oculus garancia csak a hivatalos viszonteladókon keresztül vásárolt riftekre érvényes.
Ezen kívül a használt riftekhez csak akkor járnak az ingyenes szoftverek, ha te vagy az első, aki a hardvert aktiválja az accountján.
Értsd: ha az előző tulaj már megkapta ingyen pl. a Robot Recallt, azt neked már rendesen meg kell vásárolnod, mert az ingyenes szoftverek csak egyszer aktiválhatók a hardverrel és nem vihetők át egyik accountról a másikra.
Ettől még persze lehet értelme használtan vásárolni, de az árat nem a hivatalos magyar viszonteladókhoz, hanem a külföldi lehetőségekhez képest (amazon.de, caseking.de) érdemes nézni, és bele kell kalkulálni a szoftverek árát és a garanciát is.

Röviden: ha külföldről 150ezer alatt be tudod szerezni, akkor szvsz nem nagyon van értelme idehaza 140-ért másodkézből megvenni a riftet, legfeljebb ha a szoftverek még tutira nem voltak aktiválva és meg tudtok állapodni az eladóval a garancia intézéséről.

(#7016) Dyingsoul válasza syIex (#7011) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Ne menjünk már vissza 2015 szeptemberéig... ott van az összefoglalóban minden csak el kell olvasni.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#7017) Shodan válasza #54625216 (#7015) üzenetére


Shodan
addikt

Talán azért érheti meg , mert ezek egyből itt vannak , nem kell rájuk várni. Az oculus acc talán le is van írva a hirdetésben hogy átadják. És ebben még ott a controller és a távirányító, még a mostaniakban már nincs. Látszik hogy csak kipróbálva lettek.

Ez a 2 év gari nekem új :) Én azt hittem hogy csak 1 év van rá.De a sajátomat egyelőre tuti nem adnám el, nem is értem hogy vkinek hogy nem tetszik ez.

Egy másik topicban már feltettem a kérdést, de szerintetek egyelőre elég ha 1070-re vált az ember VR-hoz vagy inkább 1080-at érdemes hajtani? Nagyon nincs most keret és egyelőre úgy gondoltam 1070, leginkább RoboRecall, Project Cars, Asetto, Dirt Rally és a nagyobb VR címekhez kellene. Ezeket egyelőre 970-el nem is nagyon akarom tolni, mert picit elvesz az élményből. 1.0 érték alatti SS. low setting stb.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#7018) cent11 válasza Shodan (#7017) üzenetére


cent11
csendes tag

Rog Strix 1070oc-m van
Ha a supersamplinget nem allitgatod, maxon/majdnem maxon megy minden stabil 90fps-el
Amint találok 250körül én veszek egy 1080ti-t :D
Mivel a minap felraktam a supersamplinget 1.5 az fps kb felére esett assettoba de sokkkal szebb lett a kép meg végül játszható is volt csak online + sok mod meg esetleges droppok , na szóval az már annyira nem tetszett neki (nem volt olyan játszható)

[ Szerkesztve ]

XBO GT:G Mike97 Steam : G Mike97 Oculus: GMike9704

(#7019) -Solt- válasza Shodan (#7017) üzenetére


-Solt-
veterán

Nekem 980Ti-m van, az 1070 kb ez a szint, szerintem ha ennyire szűk a keret, jobban jársz egy használt 980Ti-l, aztán majd jöhet az 1080Ti, az már más liga... 1080-t biztos nem vennék.

(#7015) kpbendeguz: Nem akarom senki üzletét rontani, de aki másodkézből vesz Riftet akár PH-ról, akár ebayről, az jó ha tudja, hogy az oculus garancia csak a hivatalos viszonteladókon keresztül vásárolt riftekre érvényes.

Lehet venni másodkézből is, csak legyen meg az eredeti számla! Amit leírtál, gyakorlatilag minden gyártóra igaz állítás...

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#7020) Shodan válasza cent11 (#7018) üzenetére


Shodan
addikt

Hát igen nekem is csak ezért kéne , egyébként full HD-ba játszok csak. De az 1.5 SS jó lenne.

...Igen most nem nagy a keret. Az a baj hogy 1080ti-hez azért már teljes konfig csere kéne, az most tuti nem fér bele.

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#7021) Raymond válasza Shodan (#7020) üzenetére


Raymond
félisten

Majd megnezek par FPS adatot megint a hetvegen de nekem a 1070-el nincs gondom semmiben. A problemas jatekok csak az ED, PC es AC, azoknal esznel kell lenni a beallitasokkal, masnal meg nemigen kellett meg allitgatnom. SS van mindenhol, anelkul mar nem jatszok amiota a 380X-et valtottam.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#7022) barcalaci84 válasza Shodan (#7020) üzenetére


barcalaci84
őstag

nekem mondjuk csak DK2 van , de 970-nel megy az 1.5 Pixel per display Assettoban még 16x AF és 4 x MSAA mellett is...online 24-es serveren rajt után feleződik ugyan (mondjuk rohadtul fel se tűnik pedig monitornál érzékeny voltam az alacsomy fpsre :) , de utána végig tartja a 75-t (DK2)...

PP persze nem használok , mert azt sokat eszik , de ha 1080ti-m lenne se használnám , mert VR -ben szerintem még rondább is tőle a játék:) illetve a reflectiont persze staticon használom , mert annak is csak replayben van értelme esetleg (amúgy monitoron is ki volt kapcsolva a PP , mert jó volt a 200 feletti fps:) )

egyébként még 1.5 felett is próbálgattam és jónak tűnt , viszont 1.5 felett én már semmi javulást nem észleltem látványban

amúgy az 1.5 hihetetlen h mennyit dob...jó múltkorában próbáltam CV1-t és alapon volt a Pixel per displlay...(sokkal rosszabb volt mint a dk2 :) ) aztán persze ott is felrántottam 1.5-re és teljesen jó volt...(ha jól rémlik vagy 980 volt abban a gépben ...

[ Szerkesztve ]

(#7023) Raymond válasza barcalaci84 (#7022) üzenetére


Raymond
félisten

Igen, az AC aranylag igenytelen a grafikus kartyara. Igy jatszottam a 380X-en eredetileg:

AA - Off vagy 2x (PD/SS-tol fugg)
AF - 16x
World Detail - Very High
Shadow Resolution - High
Smoke Gen - Normal
Postprocess Effects - Off (ez az elejetol igy van, ezt ajanlotta a gyarto)
Mirror - Normal
HQ Reflections - Off
Reflection Quality - Low
Reflection Render Frequency - Static

Most a 1070-el is igy van azt hiszem mert nincs nagyon ertelme mas/magasabb beallitasoknak, csak most tehettem ra 1.5 SS-t talan a Shadow Resolution-t feltolhattam magasabbra. Lehet majd a PP-t kiprobalom mert elmeletileg mar javitottak es be lehet kapcsolni VR alatt is, de nem sok ertelmet latom.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#7024) Shodan


Shodan
addikt

Köszi a válaszokat, akkor sztem egyelőre marad a 1070, ha van jó áron. Aztán ha esetleg kevés lenne majd később váltok feljebb...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#7025) barcalaci84 válasza Raymond (#7023) üzenetére


barcalaci84
őstag

most már működik a PP effect (régen el se nagyon indult , meg ilyen grafikai glitchek voltak PP-vel) viszont rengeteget zabálna és cserébe a PP effectektől pont ilyen elmosottasabb lesz a grafika...mi meg ugye pont azért vesszük feljebb a pixel per displayt h minden élesebb legyen...:)
szóval gyorsan ki is kapcsoltam :)

(#7026) raskolnikoff válasza Shodan (#7024) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Bőven jó az 1070. Fölösleges jobb.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#7027) #54625216


#54625216
törölt tag

Tényleg van valakinek tapasztalata VR-ben 1080ti-vel? Gondolkodom az 1070-ről váltáson (még van 2 év gari rajta, addig kellene elpasszolni), de nem tudom, hogy megéri-e a kb. 80-90ezer forintos árkülönbözetet.

(#7028) raskolnikoff válasza #54625216 (#7027) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Gondolkodj oculus szemmel. Ok garantaljak a 980-al valo 90 fpst. Folosleges penzkidobas. Ha kell masra is persze...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#7029) Dyingsoul válasza #54625216 (#7027) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Szerintem ez egyéni pénztárcafüggő kérdés: van akinek megéri, van akinek nem. De először talán ott kellene kezdeni, hogy mihez kevés az 1070? Ha mondjuk az a vágyad, hogy például az SS-t 1.3-ről 1.5-re felvedd egy adott játékban de az 1070 már ott kevéske hozzá, akkor biztosan megéri, mert ahol épp kicsit elvérzik az 1070, azt az 1080 Ti még biztos bírni fogja. Még egy ilyen 1080 vs 1080 Ti tesztet találtam, az 1080-tól olyan 20%-kal gyengébb az 1070 szóval talán úgy tudsz viszonyítani. Ezen az oldalán az általános játékteszt van az 1070 pedig kb a 980 Ti szintjén van, mondjuk az 1070 kicsit jobban teljesít VR-ban és a 8 gb ramól sem szabad megfeledkezni sztem.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#7030) warcat válasza Shodan (#7024) üzenetére


warcat
veterán

Ha bolti újakról van szó,akkor a bányászat miatt még mindig teljesen egybelóg az 1070 és 1080 árakban (a választott egyéni/referencia hűtéstől függően) viszont az 1080 ~20% erősebb.

Használt esetén meg 150-160ért egy jobb fajta 1080 is beszerezhető.

EA: It's in the crate!

(#7031) -Solt- válasza raskolnikoff (#7026) üzenetére


-Solt-
veterán

Azért mert neked az van, vagy van nyomósabb érved is? Nem megyek messzire, kifejezetten VR játék: ADR1FT. 980Ti + 1.5 SS és van ahol még a 45 FPS sincs meg úgy, hogy a GPU 99%-n dolgozik. Az 1.0 és az 1.5 között látványban pedig ég és föld a különbség!

Szóval én elhiszem, hogy neked felesleges az 1070-nél erősebb GPU, de ezt általánosságban kijelenteni elég erős túlzás!

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#7032) raskolnikoff válasza -Solt- (#7031) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Kerdes meger-e 80k-t...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#7033) -Solt- válasza raskolnikoff (#7032) üzenetére


-Solt-
veterán

Van akinek igen, van akinek nem, de ettől még felesleges nem lesz.

www.smart-bus.hu

(#7034) Raymond válasza -Solt- (#7031) üzenetére


Raymond
félisten

Akartam a multkor kerdezni a Dirt-t hogy megy neked? Olvastam az utobbi hetben problemakrol 970/980/Ti kartyakkal olyan jatekokban ahol nem kene gond legyen (Dirt peldaul) es most is itt van Shodan kollega akinek a Robo Recall hal le a kartyaval. Ezek nekem mentek a sokkal gyengebb 380X-en jobb beallitasok mellet ugy hogy annal a kartyanal nincs is ASW tamogatas.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#7035) -Solt- válasza Raymond (#7034) üzenetére


-Solt-
veterán

Mármint hibákra gondolsz, vagy teljesítményre? Hibákkal nem találkoztam, teljesítményben pedig 90%-ban megvan a 90 FPS azokkal a beállításokkal amiket az Experience ajánl.

Viszont ha már gondok... nagyon sokáig kínozott az a HDMI bug, hogy állandóan eldobálta a jelet és kikapcsolt a HMD... Stabilnak hitt instabil tuning (vagy CPU vagy RAM, ezt még nem tudom, de gyanítom utóbbi) okozta! Ég a pofám mert egyből ezt kellett volna megnézni... :B

www.smart-bus.hu

(#7036) Raymond válasza -Solt- (#7035) üzenetére


Raymond
félisten

Teljesitmenyre, mert azert fura hogy 970-el nem megy az RR Low-on ezekkel a beallitasokkal.

Legalabb nem a HDMI portod ment tonkre. Volt arrol is nemreg szo hogy (ahogy neztem) foleg Asus kartyakon betolja a PIN-eket aztan ha egyszer kihuztad a kabelt utanna mar nem megy mert nincs kontakt. Oszinten szolva meg mindig vagy user error-nak vagy kombinacionak tunik mert tenyleg szinte csak Asus kartyak voltak. Valami olyasmi lehetett hogy beleeroltettek, lehet valami apro meret gond a kivagasnal vagy hasonlo miatt.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#7037) raskolnikoff válasza -Solt- (#7033) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hat nezd. Velemenyt kertek velemenyt mondtam.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#7038) -Solt- válasza Raymond (#7036) üzenetére


-Solt-
veterán

1.0-l jó lesz neki szerintem... az akadás lehet azért van, mert ugrál a 45 és a 90 FPS között. Egyébként 1070 szint alatt szerintem nem nagyon szabad VR-l foglalkozni.

(#7037) raskolnikoff: Azzal nincs is gond, csak hiányzott belőle egy szerintem vagy egy nekem, ezért fűztem hozzá a magamét.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#7039) Dyingsoul válasza raskolnikoff (#7037) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Ez rendben van, de ha értelmes véleményt akarunk megosztani érdemes érvekkel alátámasztani. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#7040) Márton válasza -Solt- (#7038) üzenetére


Márton
nagyúr

ne szomoríts, jövő héten izzítom 1050-nel :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7041) Raymond válasza Shodan (#7024) üzenetére


Raymond
félisten

Probaltam par dolgot, eloszor AC:

PPDP/SS - 1.5
AA - 2xMSAA
AF - 16x
World Detail - Very High
Shadow Resolution - High
Smoke Gen - Normal
Postprocess Effects - Off
Mirror - Normal
HQ Reflections - Off
Reflection Quality - Low
Reflection Render Frequency - Static
F40 - Nordschleife - 10:30 - Mid Clear

Igy kapok stabilan 90FPS-t es van meg palyaresztol fuggoen 15-30% tartalek a kartyaban. Megprobalam ugy is hogy felhuztam a World Detail egyel a Maximumra es a Shadow Resolution-t is Ultra-ra, semmi kulombseg. Es 16:00 Heavy Clouds mellett se. Ugyanaz a stabil 90FPS es 15-30% tartalek. A PP effekteket egyebkent tenyleg ertelmetlen bekapcsolni, mert ugyis minden ami ott van eleve kikapcs minden jateknal VR-ben (DoF, Motion Blur stb.). Nem probaltam sok autoval mert sose jatszok ugy (Hotlaps FTW!), de a tartalekbol itelve marad a 90FPS ugy is ha van alattad proci.

A hiresen katasztrofalis Obduction is Epic beallitas es 1.25 SS mellett is 90FPS, vannak viszont palya/level reszek ahol leesik 70-60-50-45-re ha arra nezel. Ez szerintem a szar optimalizalas resze, mert ugyanez tortenik High vagy Low preset-en is ugyanott. Meg az NV-s LMS, MRS es SPS se segit semmit.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#7042) raskolnikoff válasza Dyingsoul (#7039) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Azzal tamasztottam ala hogy 80k-t nem biztos hogy meger. Plusz hogy az oculus is garantal bizonyos szintet 980 felett. Ezt mind leirtam :p

Na de mindegy. Minden amit irok, szerintem van, mint ahogy masnal is. Max nem egyezik. Hogy ki kit engedhet meg maganak, az meg nem tartozik masra :p
Na reszemrol ez a tema off

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#7043) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Valaki használta mostanában a VorpX nevü programot VR szemüveghez? Elég igéretes a GTA V mod VR-ra, de a VorpX elméletielg kell hozzá aminek az ára 10ezer Ft. Fejlődött már annyi hogy érdemes legyen ennyit kiadni rá?

(#7044) warcat


warcat
veterán

Nem kell kapkodni,mert október 20-ig él az akció az Intelnek köszönhetően:
Echo Arena ingyenesen az Oculus könyvtáradhoz adható

EA: It's in the crate!

(#7046) Rovi válasza zsolti_20 (#7043) üzenetére


Rovi
csendes tag

Én használtam és bejött.

(#7047) Márton


Márton
nagyúr

ne nyissátok meg az előbbi "ingyenesen kipróbálható rift játékok" linket
quicktime telepítés, megnyíló új ablakok, russian women, és minden más ami ilyenkor szokásos :(
Remélem nem települt fel semmi :(

szerk: azóta már el lett távolítva a hozzászólás, köszi. Tag kitiltva? :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7048) raskolnikoff válasza Márton (#7047) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Skidrow az eleg warezgyanus :DDD

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#7049) Shodan


Shodan
addikt

Na sikerült egy uj 1070-et megkaparintani (146k talán még elfogadható msi quicksilver). Remélem működni is fog :D . Köszi a válaszokat.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#7050) Raymond válasza Shodan (#7049) üzenetére


Raymond
félisten

Jo lesz, nekem is az van. Csak meg az olcso batch-bol ket honapja :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.