Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Dyingsoul válasza Tomdriver (#14999) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Hány szenzorról van szó? Működésben valóban vettél észre problémát?
Megjegyzem mióta régebbi NV drivert tettem fel, nekem is az inateck kártya driverére rinyál az Oculus, de semmit nem befolyásol: teljesen jó a tracking.
Amit linkeltél az volt a megolddás, hogy a headsetet az usb 2.0 portba dugta. Ellőrizd, hogy neked mibe van dugva és ha nem alaplapi USB 3.0-ban van, akkor dugd át egy alaplapi USB 3.0-ba a headsetet. Teszt idejére szedj le felesleges perifériákat ha vannak, ha úgy is gond van próbáld meg csak 2 szenzorral.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15002) Picco válasza Tomdriver (#14999) üzenetére


Picco
addikt

nekem mukodik az inateck kari, itt egy kep hogy nez ki a device managerben nalam.

mas: Vengeful Rites Demo, Legend of Zelda szeru jatek, szerintem nagyon el van talalva, most jatszottam fel orat a demoval es szerintem elso napos vetel lesz szamomra.
A demo a jatek elso oraja kb es tovabb jatszhato amint kijon a jatek Szeptember vegen.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#15003) Tomdriver válasza Dyingsoul (#15001) üzenetére


Tomdriver
őstag

Két szenzor, egymástól kb. 3 méter távolságra. De a távolság eddig nem volt gond. (meg ha szimezek, egymáshoz közelebb teszem őket ahogy korábban linkeltem is, de akkor sem jó..)
Működésben már a Home-ban ott a probléma, nem tudom középre kalibrálni a pultot és rögtön kiírja ezt a OVR49108750 hibát. Alkalmazásokban is észrevettem, pl Eleven Table Tennis balra tette mellém az asztalt, nem szembe.
Nálam a 388.59 NV driver van fent, de eddig ez sem volt gond.
Az Inateck kártya portjában van a HMD is meg a szenzorok is. De akkor megpróbálom valamelyik alaplapiba - csak nálam nem egyszerű ezekhez hozzáférni.

Hardver (HMD) probléma nem lehet? Giroszkóp, meg ilyenek... :U

(#15002) Picco: Köszi, ha jól látom nálad a win frissítette driver fut, ott az Oculus nálam sem ír ki driver frissítési problémát, de a tracking probléma megmarad.

[ Szerkesztve ]

(#15004) -Solt- válasza Tomdriver (#14999) üzenetére


-Solt-
veterán

Nálam is volt ilyen, home-ban nem tudtam resetelni, de játékok alatt működött rendesen. Átváltottam a bétára az megy rendesen.

www.smart-bus.hu

(#15005) Picco válasza Tomdriver (#15003) üzenetére


Picco
addikt

mod: illetve talaltam az interneten megvalakit, akiknek az IR ledek nem vilagitottak az oculuson, telefon kamerajaval tudod ellenorizni egy sotet szobaban.

ezesetben a franc tudja mi okozza nalad. talan probald meg a Win-es driverrel.
valamint ha nem atellenben(2 szenzor/360 setup) vannak a szenzorok akkor a 3 meter elegge soknak tunik, kettonel tobbre nem tennem oket hiszen kb 120 fokban latnak.

[ Szerkesztve ]

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#15006) Tomdriver válasza -Solt- (#15004) üzenetére


Tomdriver
őstag

Gondolkoztam már ezen a bétán, de most lehet tényleg meglépem - köszi. :K

(B)#15005) Picco(/B): Nem átellenben vannak, úgyhogy tényleg nagy a távolság. De mondom, eddig ez nem volt probléma. Persze most ez közrejátszhat, főleg egy másik problémával erősítve egymást.

(#15007) Picco válasza Tomdriver (#15006) üzenetére


Picco
addikt

a 3. szenzor megerkezese elott 3*2.5m volt es ott a legoptimalisabbnak azt talaltam ha kb 100-150cm-re voltak a szenzorok egymastol, egyenesen elore nezve.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#15008) Dyingsoul válasza Tomdriver (#15003) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

"Az Inateck kártya portjában van a HMD is meg a szenzorok is."

Ez a probléma. Egy Inateck kártya nem bírja el ezt mindet.

Dugd a HMD-t egy alaplapi (gép hátoldalán lévő és ne az előre kivezetett) USB 3.0-ba. Az egyik szenzort szintén hátsó USB 3.0-ba. Az Inateck-ben csak 1 szenzor legyen, semmi más (más periféria sem). Ha így sem megy, szedj le minden más perifériát, csak a Rift + Bill + Egér maradjon (ne legyen rajta monitor USB hub, joystick, webkamera, wireless vevő hacsak nem vezeték nélküli a billed-egered, ebben az esetben viszont a vevőt dugd usb 2.0-ba).

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15009) Picco válasza Dyingsoul (#15008) üzenetére


Picco
addikt

pedig de, nekem 2 szenzor es a HMD van benne, problema nelkul mar regota.
a harmadikat is elbirja nalam gyari usb 2.0-s hosszabbitoval, nincs problema.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#15010) Tomdriver válasza Dyingsoul (#15008) üzenetére


Tomdriver
őstag

OK, mindent megpróbálok amit javasolsz, de akkor sem tiszta, hogy eddig ue. driverrel, konfiggal, USB portokkal, stb. miért volt problémamentes?
Tuti az a szemét win frissítés kavart be (de másnál meg miért nem?), bár eddig sosem volt gondom az OS-el. :(
Köszi mindent. :R (jelentkezem rövidesen, de most megyek mert buli van.) :)

[ Szerkesztve ]

(#15011) Dyingsoul válasza Picco (#15009) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Én kipróbáltam nem is olyan rég, nálam nem dobta ezt a hibaüzenetet, viszont használhatatlan szinten akadozni kezdett a tracking. Külföldi discordokon is diskuráltunk erről és másnak is volt ezzel baja. Viszont a fresco driverek is különbözhetnek, van belőlük pár verzió.

(#15010) Tomdriver: Igen, a win frissítések keze benne lehet a dologban... De nehéz ezt így megmondani, az is lehet, hogy valamit feltelepítettél csak megfeledkeztél róla és bekavar most.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15012) kiskuplung válasza swado (#14996) üzenetére


kiskuplung
őstag

Amiket írsz, azok pont a leghánytatóbb játékok szvsz, még hosszabb gyakorlás után is.
A TVoEC nálam egy kategóriában van az A-val, főleg a kontrolleres irányítás miatt.
De amúgy javaslom kipróbálásra az A.1-t, vagy az RR-t. Ezek helyben állós játékok, és garantált, hogy jól szórakozol és nem leszel rosszul.
A HB is nagyon jó, ha tetszett az EoN.
Az ED-vel én is úgy jártam mint Te, 600 óra játék után lett meg a CV1, de mostanra már a legújabb ED:B frissítést se szedem le, már beleuntam.
Ezen kívül ajánlom még a WH-t, ha bejönnek a kalandjátékok, vagy ha könnyedebb szórakozásra vágysz, akkor a JS-t, vagy IEYTD-t, esetleg az ID-t, ami nekem megunhatatlannak bizonyult, most már 6 hónapja gyűröm rendszeresen :)

Szimulátorokat, PC-t, AC-t stb meg hanyagolni kell amíg hozzá nem szoksz. Én a WoT-tól még mindig kicsit szédülök :(

[ Szerkesztve ]

(#15013) Joshi


Joshi
titán

Olvastam hogy más is megjegyezte. Légyszi írjátok ki a játékok ha nem is a pontos nevét, de valamennyire lehessen rá következtetni hogy mi is az. Mindenki nevében köszi. :R

(#15014) Raymond válasza Joshi (#15013) üzenetére


Raymond
félisten

Igy hirtelen:

TVoEC = The vanishing of Ethan Carter
DR = Dirt Rally
PC = Project Cars
AC = Assetto Corsa
EON = Edge of Nowhere
TMT = ?
HB = Hellblade
ED = Elite Dangerous
WH = Wilson's Heart
JS = ?
IEYTD = I Expect You to Die
ID = In Death

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#15015) kiskuplung válasza Joshi (#15013) üzenetére


kiskuplung
őstag

Direkt csináltam, mert szerintem is olvashatatlan volt :) Raymond elég jól eltalálta. A JS a Job simulator :)

A TMT-ről nekem sincs fogalmam se, hogy mi lehet....

(#15016) swado


swado
tag

Bocsi Mindenki a röviditések miatt! :R Telefonon így jobban átláttam. Na most így gép előtt....

TMT: The Mage's Tale
JS: Job Simulator

Raymond: Meg van a Horisons is hozzá, teszek majd vele egy próbát.

kiskuplung: Ennek örülök, hogy az Arktika 1 is a játszható dolgok között van. Írnak róla jót és rosszat, de valahogy mindig keresi a szemem a leárazásoknál. Az In Death-be viszont nem láttam nagy fantáziát, így viszont, hogy már többször felmerült a neve kezdek kíváncsi lenni. A Job Simulator szintén ez az eset, felkerülnek a figyelő listára.

Az I Expect You to Die nem az amit többen kell játszani, és akin nincs szemüveg az irányítja a másikat vagy mi?

[ Szerkesztve ]

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#15017) Raymond válasza swado (#15016) üzenetére


Raymond
félisten

Nem, az a Don't Talk and Nobody Explodes.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#15018) swado válasza Raymond (#15017) üzenetére


swado
tag

Ajaj, akkor lassan megint a zsebembe kell nyulni. Otthon örülni fognak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#15019) Joshi


Joshi
titán

Nem tudjátok hogy mi a helyzet a Star Citizen játékkal? Anno ígértek VR módot is, de rég nem követem a történéseket.

(#15020) kiskuplung válasza Joshi (#15019) üzenetére


kiskuplung
őstag

Erről hol olvastál?

Én 2012 óta backer vagyok, de VR támogatás se akkor, se azóta nem volt fókuszban, még ígéret szintjén se (emlékeim szerint)

Nem is lehetne nagyon megcsinálni a mostani megoldásokkal.
Pl. a kamerát elveszik, amikor ki-beszállsz valahova. Vagy az FPS módhoz az egér/billentyű irányítás lenne a jó, de ha mégis átültetnék pl. Touch-ra repülni mégiscsak joy-jal kellene. Ezek a lebegős joyszimulációk meg nem az igaziak, lásd VTOL

Arról nem is beszélve, hogy jelenleg a csúcsgépek is kínlódnak vele, bár erre azt mondják, hogy a netkód miatt van. Ez talán a 3.3 patch-csel javulni fog.

Más:
A Hellblade-et nagyon sokat dicsértétek itt, még a VR verzió előtt is. Nem bántásból, de meg tudná írni valaki, hogy pontosan mit is kellene élvezni benne? Nem mondom, hangulatos a szinkron, meg jól néz ki az egész design, de már összeugrik a gyomrom, ha meglátok egy újabb rovásírásos kaput. Ez a suttyogós, fókuszálós, mintakeresős játékmenet borzasztó. A harc se tetszik, de mondjuk ezt betudom annak, hogy a Dark souls-os beidegződéseimet nehéz levetkőzni :)

(#15021) Joshi válasza kiskuplung (#15020) üzenetére


Joshi
titán

Az igaz hogy nagyon régen követtem utoljára az eseményeket, de tisztán emlékszem valami VR módra is.
LINK
LINK

(#15022) wollnerd válasza wollnerd (#14946) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Sziasztok!
Olvastam hogy vannak akik várják fejleményt ezzel kapcsán. :) Bocsi hogy ilyen sokáig nem reagáltam, de:
2 teljes napot teszteltem 2-3 játékkal (eddig csak ülő vr), több alkalommal is a venti mellettem pörgésével is. A ventihuzat végig a HMD-re ment max és közepes fokozaton.
Ééééss: Simán tudtam vr-ezni akár több mint 2 órát is a 32-35 fokos szobában is!!! :D A headset végig max. csak langos maradt!

Ezek után tényleg nem értem a HTC-t. Miért nem alkalmaztak akár pici, könnyű a headset szélére (akasztható) ventiket??? Még a számítógépekben is nem véletlenül vannak ventilátorok.. :U Na mindegy...
Oculus is szokott e (Tudom hogy az más, de na) melegedni? Mi a helyzet a Go-val? (Mivel ugye az egy gyakorlatilag all in one vr.)

Szóval akinek ilyen gondja van: Vegyen egy jó teljesítményű álló v. asztali ventilátort a szobájába, ha még nincs és helyezze el saját maga mellé vagy elé. (Szobalépték esetén ugye úgy beállítani hogy a huzat a játéktér felé fújjon...) :) Nekem ilyen van.

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#15023) kiskuplung válasza Joshi (#15021) üzenetére


kiskuplung
őstag

Az összes találatod VorpX-szel vagy hasonlóval patkolt VR-megoldást tartalmaz, vagy a fejlesztők nyilatkozatait, hogy persze, egyszer, talán tesznek bele.
A legtöbb ígéret ráadásul abból az időből, amikor az SC még “csak" egy spacesim volt, mint az Elite.
Ez a játék jelenleg 15-30 fps-sel képes futni, és én nem gondolnám, hogy a VR támogatás 2-3 éven belül hangsúlyt kapna. Amiket küldözgetnek hírlevelet, abban most már van egy fejlesztési terv, de én VR-t nem láttam benne.

(#15024) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho!
Gondolkodom a belépő VR-on, egész pontosan őt venném, és egy S9+ "hajtaná".
Viszont lenne pár kérdésem. Biztosan szeretnék majd néha játszani is vele, egyéb VR tartalmak mellett, ám mivel még sosem próbáltam VR sapit, ezért csak a vidikre hagyatkozhatom, amik valami eszméletlen pocsék minőségűek. Csak egy példa gyanánt itt egy videó, aminél gyakorlatilag a hányinger jön rám. Oké...ne legyen 4K-s full élethű a cucc, de akinek van tapasztalat a GearVR-al, az nyugtasson meg hogy nem így néznek ki a játékok!? Vagy mégis? Totál nem értek hozzá, ezért érdeklődöm!
Csak azért kérdezem, mert így elég nehéz beleélnem magam a "VR"-ba.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15025) MPowerPH válasza Sirandrish (#15024) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mit varsz egy 'belepo' VR -tol? Telefonon milyen megjelenitesre szamitasz? Hogy viszi a Crysis -t kimaxolva, 90FPS -el? :DDD A telefonon jatszhato game -ek kb. 15 evvel vannak elmaradva a PC -tol, igy nezzed. 2000 korul toltam valami vadaszos game -et, az nezett ki igy.
En probaltam ezt a GearVR -t, egyszer. Itt porosodik azota a polcon.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#15026) Sirandrish válasza MPowerPH (#15025) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy negyedmilliós telefontól? Hát mint mondottam ne legyen 4K full brutál cucc, de hiába vagyok a középpontban ha 3 poligon egy szarvas :D

Köszi a választ. Akkor ezt kihagyom :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15027) Raymond válasza Sirandrish (#15026) üzenetére


Raymond
félisten

A grafikai minseg "mobilos" lesz, ez van. Ami a videokbol nem jon le az a terhatas. Nem ugy nez ki mint egy videon hogy korbe nezegetsz mintha egy oriasi gorbitett vetitovaszon lenne korulotted, hanem "ott vagy helyben". A linkelt GearVR a legjobb valasztas egy Galaxy-hoz, rendeld meg es probald ki. Ha nem jott be akkor kuld vissza, vagy ha van ismeros akinek szinten van kompatibilis telfonja annak megmutathatod es ha bejon neki akkor megveszi toled.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#15028) Dyingsoul válasza Sirandrish (#15024) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Nem értem mi bajod van a kinézettel. :F Ez egy játék telefonra. Nem konzolra és nem PC-re.
Én azt tanácsolnám neked, hogy menj el a SES-be ha még ki lehet próbálni akkor próbáld ki ott vagy kérj meg egy ismerőst, hogy próbálhasd ki az övét. Az árához képest szerintem jó a Gear VR mókázni de telefonos VR-tól alapból nem szabad sokat várni.
Mondjuk én a helyedben semmiképp nem vennék 40k-ért GV-t. Sokkal inkább egy használtat. GV1-es már van 5000ft körül, GV 2-t most egyet sem látok, de szerintem 15 körül biztos azt is lehet kapni. Ezeket jellemzően nem használják annyit, hogy bármitől tartanod kellene (kosz, zsír, kopás, stb). Egy tisztasági törlőkendővel áttörlöd (a lencsét mikroszálassal) és kész a használatra. Ha nem jön be, akkor meg felteszed apróra és ugyanannyiért vagy 1000 HUF bukóért eladod.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15029) Sirandrish válasza Dyingsoul (#15028) üzenetére


Sirandrish
legenda

És az is kompatibilis az S9+al? Mert nem látom a listákon...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15030) Dyingsoul válasza Sirandrish (#15029) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

A GV1-gyel lehet, hogy nem, de 2017-es note8-cal kompatibilis GV-vel mennie kell.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15031) Raymond válasza Sirandrish (#15029) üzenetére


Raymond
félisten

Csak az SM-R325 kompatibilis az S9+ telefonnal a merete miatt.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#15032) Hunork


Hunork
veterán

Na, remélem jövő héten megjön a Vive végre az ötórai tea országából :)) :K Bízok benne, hogy épségben és mielőbb kipróbálhatom. Majd jelzem, illetve kérdezek, ha bénázok. :D

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#15033) Raymond válasza Hunork (#15032) üzenetére


Raymond
félisten

Amig uton van addig letolthetsz egy csomo jatekot Steam-en plusz a (SteamVR-t magat) es akkor nem kell ezzel idot tolteni amikor megjott a hardware. Ugyis eltart egy darabig amig ballitod.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#15034) Picco válasza Hunork (#15032) üzenetére


Picco
addikt

vegul megis vive lett? par hsz-el ezelott meg az oculus allt nyeresre, kivancsi vagyok mi billentette at a merleget.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#15035) Hunork válasza Picco (#15034) üzenetére


Hunork
veterán

A szemüveges lét. Kipróbáltuk mindkettőt. Az Oculus biztos király, de semmi kedvem még súlyos ezreket több pár plusz lencsére költeni. Így lett a Vive, mely szemüvegben is kényelmes. :K

Raymond 15033: ó, már töltve vannak :D :K

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#15036) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Írtam a pCars fórumba, de ide is beteszem, mert úgy látom, ugyanazok az arcok vannak itt is, csak ez a topik jobban pörög.

Van lehetőség arra, hogy egy autó belső terének textúráit lecseréljem sajátra?
A külső festésre találtam egy csomó megoldást, de belsőre egyet sem. Főleg az érdekelne, hogy pl. a kormányra tudok-e biggyeszteni egy kis képet. Vagy az is megfelelő lenne, ha a szélvédőre tudnék írni. Bármi érdekel, ami belülről látszik.

(#15037) Segal válasza kiskuplung (#15036) üzenetére


Segal
veterán

Összefirkálod a lencsét :DDD
Viccet félretéve ugyanúgy csak le kéne cserélni az adott részért felelős textúrát. Azt meg nem mondom melyik fájl felel érte de írj rá valamelyik emberre a külföldi oldalon aki csinált autófestést hogy mivel bontotta ki a fájlt és rakta vissza az újat és onnantól csak neked is meg kell változtatnod az adott képet.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#15038) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Sziasztok.
Lehet egy egyszerű kérdés, de megoldható, hogy a hang ne csak a fülesben szóljon, hanem egyszerre hangfalon is. Uncsi ha valaki játszik és a többi ember semmit sem hall közben.

(#15039) Raymond válasza YAKEN (#15038) üzenetére


Raymond
félisten

Ha Rift-rol van szo akkor:

Desktop Oculus Home -> Devices -> Rift -> Mirror VR Audio

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#15040) Tomdriver válasza YAKEN (#15038) üzenetére


Tomdriver
őstag

Hali, a devices alatt ott a Mirror VR audio, azt kell bekapcsolni.

szerk: Ja, bocsi, megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#15041) YAKEN válasza Tomdriver (#15040) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Igen riftem van. Benyomtam, kipróbáltam 3 játékot és egyiknél sem ment egyszerre két helyen a hang. Az igaz, hogy átváltott a hangfalra, de utána a füles néma.

(#15042) Raymond válasza YAKEN (#15041) üzenetére


Raymond
félisten

Kiprobaltam az elobb (Aircar) es mukodik. Igy neznek ki az audio beallitasok:

A Windows-ban pedig az alaplapi hangkartya az alapertelmezett kimenet.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#15043) swado válasza kiskuplung (#15020) üzenetére


swado
tag

Én a Hellblade dicsérők között voltam kb. 2-3 óra játékidővel, és igen, számomra abszolút ígéretesnek mutatkozott. A hangulat elég jól indít, van sztori, hozzá egy kis harc látványosságnak, keresgélős részek megbolondítva egy csipet "na most akkor miholvanmerre?" dologgal. Köben meg narratívában mennek az ősi bölcselkedések.

Nekem tetszik.

Hogy ez késöbb unalomba fullad-e azt nem tudom, mert most játszom először. Pont ma tervezem folytatni egy kis Beat Saber-es (nem merek BS-t írni :D ) kitérő után. Meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#15044) kiskuplung válasza Segal (#15037) üzenetére


kiskuplung
őstag

Ez az, hogy szemmel láthatóan ki tudom cserélni a textúrákat.
Kívülről látszik is a mázolmányom, de ez a játék úgy látszik külön tárolja a belső tér adatait,
Hiába rajzolok bármit a szélvédőre, kívülről tisztán látszik, de belülről tiszta marad a szélvédő :(
Gondoltam, hogy mivel olyan sok szimulátoros jött itt össze, gyorsan megadjátok majd a választ, de akkor még kutakodok.

swado Nem is Rád gondoltam, hanem a többiekre, akik már többször is végigjátszották. Én most úgy vagyok vele, ha egyszer végigviszem, törlöm, és soha többet nem veszem elő.
A monolitok által előadott régi mitológiai mesék nekem is tetszenek, de ez a mechanika a mintakereséssel nekem nagyon megakasztja a játékot. Volt, amelyiknél olyan sokat császkáltam, hogy már kezdtem elfelejteni, hogy miért is keresem :D

(#15045) Joshi válasza kiskuplung (#15044) üzenetére


Joshi
titán

Anno még a Race07-nél skineztem, de ott biztosan külön fájlban volt a cockpit nézet, és abba tartozott a szélvédő belső felülete. Project Cars már kimaradt ebből a szempontból.

(#15046) Raymond válasza kiskuplung (#15044) üzenetére


Raymond
félisten

Gondolom ugyanazzal a tool-al csomagolod ki es be mint azokat a file-okat amikben mar valtoztattal, de nekem ugy tunik a cockpit kulon van:

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#15047) swado válasza kiskuplung (#15044) üzenetére


swado
tag

Egyébként ismerős a helyzet. :)

Én az AC Unity kb. 15-ik percénél éreztem azt, hogy valami nagyon csúnyát teszek ha még egy épületre fel kell mászni és leugrani egy szalmakazalba. Hát pedig kellett volna, úgyhogy elbucsúztunk egymástól a szériával. :((( Pedig az előzőket imádtam.

[ Szerkesztve ]

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#15048) kiskuplung válasza Raymond (#15046) üzenetére


kiskuplung
őstag

Köszi srácok, de úgy látom, hogy csak a X:\SteamLibrary\steamapps\common\pCars\Vehicles\Textures\CustomLiveries könyvtárban való, külső skinezés támogatott.
Amit Raymond linkelt BFF file-ok, erősen védettek, mert állítólag azokkal lehet belenyúlni a kocsik viselkedésébe is. A fórumok, amik ezt feszegetik, azzal zárulnak, hogy "erről nem beszélünk itt" :)
Úgy látom, hogy a PC nem támogatja ezt a dolgot :(
Na mindegy, azt hiszem megnézem az Assetto Corsa lehetőségeit, úgy látom, ott még saját pályát is lehet létrehozni, de skinezni biztosan...

(#15049) Joshi válasza kiskuplung (#15048) üzenetére


Joshi
titán

Hát igen, sajnos én anno tutira vettem, hogy a Race07-el is mókerolnak egyesek, de lekakiltam mert puszta szórakozásból indultam ligákban. Manapság meg amúgy is műszakozok szóval nincs ligázásra lehetőségem. Meg aztán a VR amúgy is felejtős ha eredményt akar elérni az ember.

(#15050) swado


swado
tag

[Itt igérgetnek valamit a VR rosszulét ellen]

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.