Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24251) barcalaci84 válasza plg (#24247) üzenetére


barcalaci84
őstag

tök egyszerű a döntés
ahelyett hogy még pénzt tolsz a cosmosba gyorsan szálj ki míg teheted... :)a követés rosszabb a wmr headseteknél , controllertámogatás sincs a normálisabb címeknél stb
vidd vissza és pótold ki egy indexre vagy vegyél egy Rift S-t ( vagy questet) és vásárolj be Asgard's wrath, Lone echo , Stormland , Defector Gta V, Contractors , Thrill of the Fight , beat Saber stb-re és még marad pénz bulizni vagy a családra :)

(#24252) a2d2 válasza Jinxb1rd (#24241) üzenetére


a2d2
addikt

Chronosra visszatérve: ma kipróbáltam ülve, Xbox vezérlővel, így tökéletes volt minden. Félreteszem egyik Oculus Link-es címnek :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24253) #48613632 válasza a2d2 (#24252) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát én eleve így is játszottam. :)
Amúgy nekem az a bajom a Chronossal, hogy vagy én vagyok béna, vagy a harcrendszer nem lett rendesen kikalapálva, de annyira nem kapom el a ritmust a gurulás támadás visszahúzás kombóval, hogy szinte sosem sikerül. Meg sokszort a támadás irányát is elcseszem, a fix kameranézet miatt.
Példaként a Witchert 3 -at tudnám felhozni, ami tök jól megy ritmusra, ott simán el tudom kerülni a támadásokat. Chronosban már az elején, az első két törpe leszedi az 500 életpontom felét.
Jó lenne egy TPS nézet.

(#24254) Jinxb1rd válasza #48613632 (#24253) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Engem is ez idegesített fel. Mármint az jobban, hogy ilyenkor visszadob a checkpointra egy értelmetlen animációval megspékelve és emellé az összes ellenfél respawnol a pályán.

Valami hasonló, Resident evil jellegű játékot viszont nagyon adnék, nincs esetleg ilyen?

We are only Stardust...

(#24255) a2d2 válasza Jinxb1rd (#24254) üzenetére


a2d2
addikt

Hellblade-et próbáltad? Az TPS nézetű 18+-os és olcsón megkapható akciósan.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24256) Raymond válasza Jinxb1rd (#24254) üzenetére


Raymond
félisten

Ez a lenyege a jateknak :) Fiatalon senki nem fejezi be mert lehetetlen. Minden halal utan egy evet oregszik a karakter es a skill-ek amiket addig gyujtottel megmaradnak. Sok oraba telik vegigvinni a jatekot.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24257) #48613632 válasza Jinxb1rd (#24254) üzenetére


#48613632
törölt tag

Jah, respawnolnak, de a sárkány szívet sem adta vissza, ami az életet tölti fel. Egyszer elszórtam próbaképp, de következőnek már nem volt ott.
Alapjában amúgy tetszik a game, de vannak bosszantó hibái. Pár óra játék után most hagyom kicsit üllepedni. Majd előveszem megint.

[ Szerkesztve ]

(#24258) Jinxb1rd válasza a2d2 (#24255) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ez?

Hellblade: Senua's Sacrifice VR Edition

We are only Stardust...

(#24259) s7evcsenko válasza Jinxb1rd (#24258) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez bizony. :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24260) #48613632 válasza Jinxb1rd (#24258) üzenetére


#48613632
törölt tag

Jó cucc

(#24261) MlbMatic válasza Jinxb1rd (#24258) üzenetére


MlbMatic
tag

jonak tunik

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24262) a2d2 válasza Jinxb1rd (#24258) üzenetére


a2d2
addikt

Azaz. Elite Dangerous után második legjobb VR élményem volt még GearVR időkben. Kb ekkor döntöttem el hogy kell nekem is egy 6DOF-os szett.
Ja és most néztem belement 11 órám, szóval tartalom is van benne nem csak experience.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24263) Raymond válasza a2d2 (#24262) üzenetére


Raymond
félisten

Ha mar ED, epp akcios Steam-en: [link]

7.49EUR az alapjatek es 14.99EUR a Commander Deluxe. Csak az alapjatekot manapsag mar nincs ertelme megvenni. Nincs benne a bolygokra valo leszallas es a mernokok se.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24264) Dark197405 válasza #48613632 (#24257) üzenetére


Dark197405
tag

Respawn után nekem a hátizsákban volt a szív, lehetett újra használni.
Én touch kontrollerrel játszom és a harc időnként tényleg elég hajtépős, de meg lehet szokni.
A grafika Rift S-en maxra tolva nagyon szép, eddig jó 3 órát toltam bele.

(#24265) a2d2 válasza Jinxb1rd (#24258) üzenetére


a2d2
addikt

Vagy ha szereted a horrort akkor ez a Monstrum állítólag nagyon beszaratós, én ugyanígy 3 dollárért vettem, de még nem tettem fel. Ez is jó lesz a Linkhez ülős játékhoz: [link]
Ja és egyik kommentelő beletekert 260 órát :DDD

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24266) #48613632 válasza Dark197405 (#24264) üzenetére


#48613632
törölt tag

Tényleg? Hmm, ez lehetséges. Azt hiszem, ott nem néztem. Pedig jól jött volna. A grafikával egyetértek. Maxra tolva tényleg szép :)
Egyébként ez a Hellblade-re még igazabb.

a2d2
Horrorban most a Kobold Chapter 1-re gyűjtöm a lelkierőt.

(#24267) kiskuplung válasza #48613632 (#24266) üzenetére


kiskuplung
őstag

Én írtam, hogy nem való mindenkinek... Dark souls után sétagalopp. :))

(#24268) MlbMatic válasza Jinxb1rd (#24258) üzenetére


MlbMatic
tag

ez egy alkotás , nem is játék :), VR ben különösen, PC se volt rossz

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24269) Gigi01


Gigi01
őstag

Na hazaértem,és a Quest is itt van.Csak most körül kell néznem mik az első lépések. De asszem holnapra halasztom,ma csak nézegetem,még ki sincs bontva.

(#24270) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ezt a linket berakom ide, hátha érdekel titeket. Látványosnak tűnik.

https://store.steampowered.com/app/396750/EVERSPACE/

Illetve ez is jó lehet:
https://store.steampowered.com/app/475190/Scanner_Sombre/

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24271) #48613632 válasza Jinxb1rd (#24270) üzenetére


#48613632
törölt tag

Everspace nekem megvan. Tényleg látványos. Kontrollerrel el lehet benne lenni, de hogy őszinte legyek, joystick az igazi. Az viszont nekem nincs. Kontrollerrel meg béna vagyok célzásban. Viszont cool bohóckodni benne. :D

(#24272) abéla


abéla
senior tag

Nna megjöttek a prescribe O.S feltét-lencsék Németo-ból(cca.10 nap), végre mehet karc-cidri nélkül is a móka :)) . (jja meg van már szép teniszes fejpántom is :DDD )

Lehet láma kérdés: ha Arizona Sunshine-t én megveszem O. Store-ban, de haveré meg Steam-es, ettől még tolhatjuk co-op, multi?
Ha mindkét helyen fellelhető címről van szó, akkor Oculus S tulajként -ha jól értelmeztem a steam, oculust kezelő képességeinek kritikáit- ugye inkább érdemes beszereznem O. store-ból?
(ezt erősíti, amit a még régi kiadású Apollo 11-nél is tapasztaltam, hogy Steames verzió nem mindig működött VR-ban: fejezetenként hol ok, hol black screen volt :( ... de újabb VR címeket nem vettem még steamen, nincs tapasztalat :F )

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#24273) a2d2


a2d2
addikt

Megint van Croteam bundle, ezt érdemes behúzni akinek nincs meg: [link]

Illetve ez a Mage's Tale érdekes lehet ennyiért: [link]
Youtube-on rákerestem, 10 órás a végigjátszása, szóval teljes játék.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24274) qqzs


qqzs
őstag

Megjavult a download konyvtar eleres. Azaz csak megjelent az oculus galleryben a browserben letoltott 360as foto. Bar eleg gagyi hogy az osszes BS song folder cd boritoja is ott van.

Eladó: GTS450

(#24275) Gigi01


Gigi01
őstag

Párosítás nem sikerül.Hol rontom el?Nem hiszem el. :O

(#24276) kiskuplung válasza a2d2 (#24273) üzenetére


kiskuplung
őstag

Mage's Tale-re itt is kereshettél volna a fórumban, mert elég sokszor előjött :)
Amúgy nekem 13 óra volt. 2 év alatt lehet hogy még pofoztak rajta, mert annak idején azért voltak problémák az irányítással.

(#24277) floratm


floratm
senior tag

Nőm megengedte hogy vegyek oculus got.
Nem ismerem az Amazont...várható black friday alkalmával hogy leviszik az árát vagy nem jellemző?

(#24278) qqzs válasza floratm (#24277) üzenetére


qqzs
őstag

Nekem van egy bontatlan 64es gom, de vegyel inkabb questet
---------------------------
A multkori Quest iranyito coverhez egy tapasztalat. A karikakon maradt a vedo mert sok utesnek tompitja az erejet foleg ha a fejjel koccanna, de amit markolok az valahogy lecsuszik az iranyitorol es nem jottem meg hogy lehetne hogy jobban tapadjon a szilikon, (tudom szigszalaggal korbetekerem :) )

Eladó: GTS450

(#24279) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Most nézem hogy abydos kollega micsoda hullámokat keltett, utoljára Xbox vs Ps4, vagy inkább konzol vs PC témakörben láttam ilyet :D

(#24280) speppi


speppi
csendes tag

A revive működik már cosmoson is.
:DD

(#24281) a2d2 válasza kiskuplung (#24276) üzenetére


a2d2
addikt

Most visszakerestem, lehet behúzom, bár elég sokat költöttem pár nap alatt VR játékokra.

Most fejeztem be a Witching Towert, nekem nagyon tetszett. Nem találkoztam a buggal amit mondtatok, lehet javították, egyedül a denevérek akadtak néha be objektumok mögé.
Megnéztem a steam 3 órát mutat, 1100Ft-ot szerintem megért.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24282) qqzs


qqzs
őstag

Itt egy foto amit telefonnal panoramaban lottem [kép] Egyszeru panorama, a google melle rakta a VR jelzot nem tudom miert. Ami erdekes hogy egy sima 2D foto de oculus gallery meg azt mondja ra hogy 3D es ami meg erdekesebb hogy tenyleg 3D ben mutatja a fotot.
Ne ezt mondjatok meg miert

Eladó: GTS450

(#24283) Raymond válasza qqzs (#24282) üzenetére


Raymond
félisten

Ez mar atmeretezett/feldolgozott-nak tunik amit linkeltel. Ha az eredetit feldobod valahova akkor ra lehet nezni miert gondolja az Oculus amit gondol.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24284) qqzs válasza Raymond (#24283) üzenetére


qqzs
őstag

https://gofile.io/?c=x5wXir
De nemcsak gondolja hanem mutatja is es mintha valodi 3D lenne sokkal jobb mint a haromdesito algoritmusok

Eladó: GTS450

(#24285) Raymond válasza qqzs (#24284) üzenetére


Raymond
félisten

Haha, ez allati jo! :)) Tenyleg jol nez ki :)

Igy gyorsan megnezve pedig ez is a haromdesito algoritmus miatt van. Azert irja hogy 360 3D mert a meretbol annak hitte (igaz nem tudom hogyan mert az aranyok nem ezt mondjak es ilyesmire utalo EXIF nincs ott. De az hogy a sztereo hatas az eredetileg sima panorama kep gombre valo projekcioval es eltolassal jon elo azt latszik rajta. Ha megnezed a kepet a sztereo hatas egy bizonyos tavolsagra kezdodik a ket szeltol es a torzitas/eltolast pedig szinten latni ugy hogy becsukod az egyik szemed amikor a szeleket nezed. Ha az egyik szemed becsukod akkor a kep 2D lesz es ugy fog kinezni ahogy a monitoron is latod de amikor a masikat csukod be akkor szinten 3D lesz, de az agak vagy levelek formai inkabb arra hajazva mint amikor 3D-ben lattad.

Csak egy hibas felismeresbol adodo hibas megjelenites es torzitas hatasara adott hamis 3D, de ahhoz kepest tenyleg nagyon jol nez ki. Foleg ugy hogy nulla utomunka kell neki :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24286) qqzs válasza Raymond (#24285) üzenetére


qqzs
őstag

Ezek szerint minden panoramat annak nez az oculus gallery? Vagy van valami felbontas arany amitől az lesz/annak hiszi?

Eladó: GTS450

(#24287) Raymond válasza qqzs (#24286) üzenetére


Raymond
félisten

360-as kepeknel 2D-ben 2:1 a keparany alltalaban, 3D-ben pedig 1:1 - bal szem felul 2:1 a jobb szem pedig alul 2:1 igy a vegeredmeny 1:1 kep. Equireq hasznalata mellett. Az adott kepnek pedig teljesen mas az aranya. De ez a kategorizalas a gallery-ben nem fugg a felbontastol igazan es en nem talaltam meg hogy miszerint gondolja valamirol hogy 360 ha nincs a metadata-ban ilyen adat. Lehet a filenevben levo pano-ra vagy vr-ra is reagal es megprobalja aszerint kitalalni mi az mert tudja hogy nem sima standard 2D foto. Meg lehet probalni sime kep1.jpg neven is hogy felismeri vagy nem.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24288) qqzs válasza Raymond (#24287) üzenetére


qqzs
őstag

Ha mar belementunk nincs otleted hogy lehet ezt a file kezelest rendbe rakni? Regen voltak folderek, es lattam download foldert. most ha folder(album) nezetben nezem nem latok download foldert csak a sok custom songos BS foldert

Eladó: GTS450

(#24289) Raymond válasza qqzs (#24288) üzenetére


Raymond
félisten

Szerintem sehogy mert csak a media folderekben lathato kepeket es videokat listazza, nincs filesystem szinten hozzaferes a gephez ezeknel mar egy ideje. Mondjuk en mar annak is orulok hogy most legalabb nem omlik ossze a program ha egy 360 3D kepet megnyitok vagy nincs az hogy ha uj a kep es nem tudja mit csinaljon akkor sima fekete minden es vagy sikerul valtani a jo kijelzesre vagy osszeomlik megint. Plusz most mar nem csak a Gallery-bol lathatok a kepek hanem ott vannak megint a 360 Photos-ban is. Ugyanaz a nezet mint a Gallery-ban de a 360 Photos app-ben csak a kepeket mutatja igy nem kell a videokat is bongeszni. A hulye forditos bug viszont meg mindig ott van. Ha a Gallery-bol nyitok meg egy ilyen kepet akkor "elore" nezek es azt latom amit kell ugy ahogy kell alapbol. A Photos-bol megnyitva ugyanaz a kep 180 fok el van forditva es hatrafele nezek. Tehat hasznalhatatlan es marad a Gallery-bol valo megnyitas :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24290) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Ha valali RX5700 xt VGA mellett dont ne essen abba a hibaba mint en es idonelott szerezzen be egy display port-hdmi atalakitot, mert olyan jol sikerult a gyartonak a csatlakozokat kialakitani higy kapott 3db display portot ami persze hogy nem jo se a monitoromnak, se a tv-nek se a htc vive-nak mert csak hdmi csatlakozo van rajta illetve thunderbolt a vive link boxan. Es volt olyan kedves a gyarto hogy csak egy hdmi csatlakozot tett a kartyara. :W

(#24291) Csavez™ válasza zsolti_20 (#24290) üzenetére


Csavez™
veterán

Szerintem majdnem minden kártyán már csak egy van.

EK 0.6nm nyomaték csavarhúzó eladó

(#24292) szente válasza zsolti_20 (#24290) üzenetére


szente
addikt

Nem szeretik rárakni a HDMI csatlakozót, mert liszensz díjas szemben a DP porttal.
Nvidia vonalon a Gigabyte Aorus és a az Asus Strixen van tudtommal 2 HDMI, AMD oldalon pedig ahogy nézem, az Asrock és a Sapphire Nitro kártyákon.

(#24293) Gigi01


Gigi01
őstag

Quest. A saját kábelével lehet másolni pc-ről?,a pc-n van usb-c port.
Nehezen,de párosult,és működik,alap felbontása jó,de az alkalmazások...

(#24294) Raymond válasza Gigi01 (#24293) üzenetére


Raymond
félisten

Igen, sima MTP eszkoz, de engedelyezned kell a HMD-ben is a hozzaferest ugy mint a telefonokon. Tehat bedugod, felismerte, belenezel a HMD-be es ott katt az Allow-ra.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24295) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

VR csomag a humble bundle-n.
Én ezek közül csak 1-et ismerek...
Van itt olyan, amit érdemes lenne beszerezni?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24296) a2d2 válasza s7evcsenko (#24295) üzenetére


a2d2
addikt

Van 1-2 nagyon olcsó játék is benne de a legtöbb az online kurzus VR/AR fejlesztéshez.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24297) s7evcsenko válasza a2d2 (#24296) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszi, akkor kihagyom. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24298) abydos válasza kiskuplung (#24279) üzenetére


abydos
aktív tag

Tudod mi a vicces? Rákérdeztem az iponnál, miért nem árulnak Questet. Azért mert hiány van :D
A VR cikkeim amúgy ennyi kommentet generálnak ott :D

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24299) Gigi01 válasza Raymond (#24294) üzenetére


Gigi01
őstag

Hát nem akarja,én beadom a derekam,megy vissza. ;)
Talán holnap,vagy jövő héten,ha pihenős leszek ránézek,de nincs kedvem,időm így szívatni magam. :R

(#24300) qqzs válasza Gigi01 (#24299) üzenetére


qqzs
őstag

Lehet egyszer mar ranyomtal a nem engedelyezemre es becsekkoltad hogy ne kerdezzen ra megint. Vagy nekem volt olyan usb kabel amivel nem mukodott a dolog próbálj masikat

Eladó: GTS450

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.