Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) Raymond válasza a2d2 (#24850) üzenetére


Raymond
félisten

Nalam is kohogott ossze vissza tegnap amikor radugtam. Voltak valami jelentesek is uj USB eszkoz stb. pedig a Quest mar ra volt kotve. De addig mondjuk nem jutottam el hogy a Quest-ben kerdezte volna hogy aktivalja a Link-et. Majd az uj kabelekkel meglatom mi lesz.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24852) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Ha kép nincs, le sem tojjátok mit ír az ember... :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24853) Raymond válasza Dyingsoul (#24852) üzenetére


Raymond
félisten

A tied meg a pletyka volt, az uj hsz-ek pedig a hivatalos bejelentes.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24854) goldb válasza Raymond (#24851) üzenetére


goldb
tag

Elméletileg nem lehet gond az Oculus által javasolt kábellel, vagy mégis? Feltételezem nekik is szükségük volt egy 3rd party kábelre a fejlesztés során. Talán nem véletlenül ajánlgatják az Anker egy bizonyos kábelét.

Most nézem, időben rendeltem kábelt, mert azóta olyan nagy lett a kereslet a kábel iránt, hogy nem is érhető el Amazonon. :))

[ Szerkesztve ]

(#24855) Raymond válasza goldb (#24854) üzenetére


Raymond
félisten

Nem feltetlenul kell az Anker kabel, olyan kell ami legalabb 3.0 certifikalt. Az Amazon Basic kabelek is vannak ilyenek, az a gond hogy a zome ezekbol nagyon rovid. Pl. az Amazon is csak 1.8m es az ajanlott Anker is csak 3m.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24856) goldb válasza Raymond (#24855) üzenetére


goldb
tag

Rengeteg probléma lehet egy kábellel.
Egy töltőkábellel ellentétben, ez relatíve jelentős mechanikai igénybevételnek lesz kitéve. Az idő során sem szabad veszítenie a specifikált képességeiből (erről lehet olvasni az Anker kábelek esetén is).
Talán a csatlakozók is nyírják egymást, így csak reménykedhetek, hogy a Quest bemenetében nem tesz kárt.
Sajnos a jó öreg DVI-jal szemben, ezek a modern csatlakozók nem rögzíthetőek csavarral, pedig az lenne az igazán biztos megoldás, akár magadat is fel tudnád kötni egy-egy jobban (vagy rosszabbul) sikerült beat saber menet után. :D

[ Szerkesztve ]

(#24857) Raymond válasza goldb (#24856) üzenetére


Raymond
félisten

En a funkcionalitasrol beszeltem. Olyan specifikacioju kabel kell hogy menjen. Aztan hogy meddig birjak a csatik az mas kerdes. Ez nekem csak arra lesz jo hogy legyen valami mig a hivatalos Oculsu kabel megerkezik. Az 1.8-2m kabelekkel ugyse csinalok semmit, ED, AC, DCS, Dirt stb. jatekokon kivul.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24858) Raymond


Raymond
félisten

Azert van erdeklodes a bejelentett HL irant:

116K upvote es 14K komment tegnaptol :) [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24859) wjbhbdux válasza Raymond (#24858) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Twitteren is worldwide top10 trending topic volt. Bele is gondoltam, hogy amikor a 2. rész jött még nem volt Twitter és a Facebook is csak meghívós teszt alatt :)

/s

(#24860) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Beat Saber még sosem volt egyébként leárazva sehol?

Tudom, hogy most mindenki azt fogja írni, hogy ez teljes összeget is megér, de ezt hanyagoljuk, ok? :)

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24861) a2d2 válasza Jinxb1rd (#24860) üzenetére


a2d2
addikt

Apa, kezdődik

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24862) Raymond válasza Jinxb1rd (#24860) üzenetére


Raymond
félisten

Nem, mert nincs miert.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24863) s7evcsenko válasza Jinxb1rd (#24860) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Még soha nem volt leárazva és nem is ér ennyit. ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24864) Jinxb1rd válasza s7evcsenko (#24863) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Pfú, akkor megnyugodtam. ;]

We are only Stardust...

(#24865) eami válasza Jinxb1rd (#24860) üzenetére


eami
addikt

(#24866) -Solt- válasza eami (#24865) üzenetére


-Solt-
veterán

Nem, nem volt leárazva.

www.smart-bus.hu

(#24867) Raymond válasza eami (#24865) üzenetére


Raymond
félisten

Az az Early Access ar volt megjelenes elott.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24868) eami válasza -Solt- (#24866) üzenetére


eami
addikt

(#24867) Raymond: ah, tényleg.

viszont humble storeból meg lehet venni 20%-al olcsóbban.

(#24869) -Solt- válasza eami (#24868) üzenetére


-Solt-
veterán

No, ezt jó tudni! Köszi...

www.smart-bus.hu

(#24870) Jinxb1rd válasza eami (#24868) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Csak ha fel vagy iratkozva humble bundly-ra. Mondjuk azt nem tudom, hogy aktívnak is kell-e hozzá lenni vagy hogy megy ez...

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24871) Dyingsoul válasza Jinxb1rd (#24870) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Amennyi pénzt az apró címekre elköltöttél már te is simán megvehetted volna. Csak gondolom te is azt nézed, hogy 5 játék jobb, mint egy.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24872) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

DiRT Rally 2.0 (PC) DIGITAL - 1500 péz, VR kompatibilis

We are only Stardust...

(#24873) Jacek válasza Jinxb1rd (#24872) üzenetére


Jacek
veterán

Nem is igaz 1665 :D Ennyiért ingyé van.

(#24874) Csavez™ válasza Jinxb1rd (#24872) üzenetére


Csavez™
veterán

Pár hónapja ingyen osztogatta a steam !

EK-Quantum Lumen 7˝LCD eladó ~ 33e.

(#24875) Jinxb1rd válasza Csavez™ (#24874) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Az szerintem az első rész volt.

We are only Stardust...

(#24876) kiskuplung válasza Csavez™ (#24874) üzenetére


kiskuplung
őstag

Az első részt, a második megjelenése előtt.

(#24877) #48613632 válasza a2d2 (#24850) üzenetére


#48613632
törölt tag

Az én deszkámhoz van külön USB 3.1 driver. Nem erősködök, hogy kell neki, mert nem tudom, de tippnek talán elment ...

(#24878) a2d2 válasza #48613632 (#24877) üzenetére


a2d2
addikt

Ma próbáltam. Frissítettem BIOS-t is, 3.1 drivert is, adtam még kis kakaót a 3.1-nek a Type-C-n keresztül, sehogy nem megy vele. A 3.0-s porton felismeri a gép a headsetet, de a HMD-ben nagy feketeség van csak.
Amúgy ASMedia nevű 3.1 vezérlőm van.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24879) Raymond


Raymond
félisten

Az uj kabelekkel se ment egyik alaplapi porton se. A 2080-on talalhato VirtualLink-el megy, sima Amazon Basic 1.8m USB-C to USB-C kabel. A Quest az Oculus Home -> Devices resznel bezoldul es a HMD-ben engedelyezni kell a Link funkciot a dialo box-ban (ugy mint a file hozzaferest pl.). A kep rovid proba utan jo es problemamentes. A Task Manager szerint a GPU Video Encode reszlege 10%-ra van csak terhelve. Az Aircar-t es a theBlu-t probaltam. Kompresszio problemak nem latszodtak, de azert ehhe ki kepp probalni tobb programot/jatekot. Kesleltetes sokkal kisebb mint az ALVR-nal, de itt is azert ki kepp probalnom mas jatekokkal is majd. A rovid kabel limital, de egy ED vagy DCS azert majd belefer.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24880) a2d2 válasza Raymond (#24879) üzenetére


a2d2
addikt

Nekem is az alaplapi portokkal lesz a gond. Most végigpróbáltam megint az összeset és az lett a vége hogy már egyik sem mukkan meg (pendrive-ot sem veszi már be). Ilyenkor újraindítom a rendszert és ismét jók a portok, most másolok épp a 3.1-esen M2 SSD-re.
Szóval valamilyen tápellátási gebasz van ezekkel. A videokártyán lévőnek biztos jut jópár amper a rácsattintott tápkábelek miatt. Meg lehet hogy az ilyen inateck kártyák is többet tudnak felvenni a PCI-expressen keresztül mint amit az alaplapiakhoz rendeltek.
Simán lehet hogy egy USB 3.0-ás Y kábel + egy külső telótöltő megoldaná a dolgot ha létezik ilyen (mint amit régen az USB-s mobilrackek mellé adtak).

Amúgy a Mixed reality TV-s srácnak is vagy a videokártyás port vagy a külső kártya működött.

Most rákerestem, létezik ilyen: [link]

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24881) #48613632 válasza a2d2 (#24878) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igen, nekem is Asmedia. :K Egy Asus deszkába ültetve. Kipróbálni sajna nem tudom, nekem nincs Questem ....

(#24882) Raymond válasza a2d2 (#24880) üzenetére


Raymond
félisten

"Szóval valamilyen tápellátási gebasz van ezekkel. A videokártyán lévőnek biztos jut jópár amper a rácsattintott tápkábelek miatt."

Szinte biztos az. Nekem mondjuk ott log rajta meg mindig a CV1 es a szenzorok is es mar azoknal is a harmadik hatso csak USB2-vel megy. A 2080-on levo USB-C pedig 15-27W-ot is tud szolgaltatni. A Quest toltoje 15W (5V@3A), gondolom ez meg tudja az alaplapi USB portokat izzasztani.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24883) a2d2 válasza Raymond (#24882) üzenetére


a2d2
addikt

Benyomtam a Quest töltőjét az alaplapi Type-C portra, közvetlenül mellette van a 3.1 USB port, gondoltam rásegít így de sajnos nem lett jó így sem. Megyek vissza ALVR-ezni inkább.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24884) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Szerintem, ha vártok egy kicsit, majd megoldódnak a problémák. Új cuccok sose működnek jól elsőre. :D

We are only Stardust...

(#24885) Raymond válasza a2d2 (#24883) üzenetére


Raymond
félisten

A toltokabel nem megy, az csak USB2, en a 15W miatt hoztam csak fel ezt hogy ennyit huz max a Quest amikor a PC-re van kotve Link-el mert kozben tolt is.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24886) Csavez™ válasza kiskuplung (#24876) üzenetére


Csavez™
veterán

Tényleg.. az első rész , de most volt szeptemberben, amúgy egy kalap.

EK-Quantum Lumen 7˝LCD eladó ~ 33e.

(#24887) Joshi válasza Jinxb1rd (#24872) üzenetére


Joshi
titán

Már nincs fent a Dirt Rally 2, én még meg tudtam venni 1660Ft-ért.

(#24888) kiskuplung válasza Csavez™ (#24886) üzenetére


kiskuplung
őstag

Ez a 2 amúgy jobb VR-ban?

Más : új Oculus reklám

(#24889) Raymond


Raymond
félisten

Oculus Quest Comes Bundled With Vader Immortal Star Wars VR Series Through January

Ki kell meg varni mikor lesz ez pontosan elerheto aztan lehet Quest-et venni aki gondolkozik rajta. Ez egyben azt is jelenti kb hogy learazas nemigen lesz, inkabb azzal "noveltek az erteket" hogy kapsz hozza $30 jatekot (marmint ha mast nem adnak meg hozza a Vader-en kivul).

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24890) a2d2 válasza Raymond (#24885) üzenetére


a2d2
addikt

Nem, a type-c portra nyomtam rá a töltőt és a mellette lévő 3.1 type A portról próbáltam életet lehelni a Questbe. De mindegy mert nem lett jó.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24891) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Játszik itt valaki Stormland-del?

Most megvettem, és 1,5 óra után az az érzésem, hogy még most refundolom, mielőtt megbánom.

Alapvetően 2 problémám van vele : folyamatosan "zizegnek" a karjaim, amikor rájuk nézek, olyan mintha nem működne a tracking rendesen. El nem tudom képzelni, hogy ez mitől van. Más játékban nincs ilyen. Az összes HUD elem is ugrabugrál.

A másik meg maga az irányítás: a nagy újítás az lenne, hogy a nyitott tenyeremmel tudnám felhozni a menürendszert, de ez valamiért a legnagyobb tűzharcban egyszer csak magától is bejön és onnantól kezdve folyamatosan ott lebeg a csuklóm felett, alig lehet tőle látni/lőni. Kikapcsolni persze csak úgy lehet ha leteszem a fegyvert, és nyomogatom a gombokat, miközben lőnek rám...

Aztán ott van még az is, hogy maga a lövöldözés része nem túl élvezetes. Egyáltalán nem úgy működik, mint az "átlagos" VR shooterek, amiket már próbáltam (és kb már az összeset próbáltam :D ) Már az alapfegyvernek is van lézeres irányzéka, de az nem oda mutat, ahova én várnám. Elég nehéz leírni a jelenséget, de itt lehet látni, hogy nem a csaj baromi béna, hanem egyszerűen nem oda lő a fegyver, ahova az ember várná. Arról nem is beszélve, hogy van benne valami késleltetés is, mert a vörös lézerpont sebessége nem egyezik meg a karom mozgásának a sebességével, hanem csak "kúszik". sokkal lassabban. Olyan mintha így szeretnék elősegíteni, hogy pontosabban lehessen célozni.

Ezen kívül csak apróságok vannak, amiktől én falra mászok : beakadok tereptárgyakba, meg ugye elvileg fel lehet mászni mindenre, de azért van amire mégse. Ha lógatom a karjaim, akkor folyamatosan zizeg a kontroller, hogy ott van a csípőmnél a fegyver, felvehetem. Ezt máshol úgy oldják meg, hogy egyetlen rezgéssel tudatják, hogy jó helyen jársz, és nyomhatod a markolást. A GUI-val is vannak gondok, szerintem nem szerencsés se a színpaletta, se a karakterkészlet. Kicsit vakegérnek éreztem magam, valahányszor elő kellett venni a csuklós menüt. Ilyen dolgokat azért én nem várnék egy olyan játéktól, ami az idei év egyik nagy VR durranásának lett beharangozva. A 2+ éves Lone echo-ból loptak ezt-azt, de ott ezt jobban megcsinálták.

Amúgy a grafika, a zene, az ott van az Asgard szintjén, a hangulat is jó, meg engem még ez a sztori is érdekelne, még ha nem is több 5 óránál. De nem 40 EUR-ért.

És a koop része nem tudom milyen, leginkább ez érdekelne, hogy pontosan mit is kell csinálni a sztori után.
Mert jól hangzik, hogy végtelen tartalom, meg hetente újrainduló világ, ha nincs benne semmi értelmes tennivaló.

Ja igen, ami nagyon-nagyon tetszett, az a "szigetek" közti közlekedés. Superman-szerűen kell siklani, lehet turbózni, vannak ilyen kis checkpointok, amik mellett elhúzva még gyorsabban lehet száguldani, közben szól a tempós zene, tényleg nagyon élvezetes.

(#24892) Raymond válasza a2d2 (#24890) üzenetére


Raymond
félisten

Nem igazan ertem mert a Quest-en csak egy bemenet van. Hova dugsz be ket kabelt? Vagy a tolto kabel van radugva vagy a PC-vel van osszekotve.

Na, kiprobaltam az ED-t is. A kesleltetes egyertelmuen kisebb mint az ALVR-al de nem nulla. Eszrevenni akkor veszem ha a joy-al probalom mennyit kesik ha mozditom a kezem a valosagba. A kepminoseg jo, de nem annyival elesebb mint amennyivel a Quest elesebbnek latszik a CV1-nel ugy alltalaban, valahol a ketto kozott van. Majd meg el kell vele jatszni, meg se neztem milyen a felbontas amit hasznal. Na meg par masik jatekot is ki kell probalni. Majd valamikor a het vege fele, holnap es utanna kevesebb ido van.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24893) Raymond válasza kiskuplung (#24891) üzenetére


Raymond
félisten

A rezges azert van mert nincs a jatekban jitter compensation es tul erzekenyen kezeli a bemeneti jeleket. A Robo Recall-ban meg ugy alltalaban az UE motoros jatekokban szok lenni. Ezert van hogy ott nem remeg a kezed de van bizonyos kesleltetes ha figyelsz arra hogy milyen hamar reagal a jatek a kezforditasodra. RR-ban ez szerintem kicsit tulzasba van vene, de legalabb nem remeg a kezed. Valahol az RR es a semmi kozott feluton lenne talan az idealis beallitas.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24894) kiskuplung válasza Raymond (#24893) üzenetére


kiskuplung
őstag

Igen, ez logikusnak hangzik.
Viszont felvettem a gameplayt OBS studio-val, és a videón visszanézve semmi se látszik a remegésből, se a HUD-on, se a kezeken. Érdekes :)

(#24895) Raymond válasza kiskuplung (#24894) üzenetére


Raymond
félisten

Akkor az nem az lesz amire gondoltam. Mystery! :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24896) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Gondoltam megveszem a Pistol Whipet a Beat Saber előtt, kipróbálom, refundolom és ha tetszik, akkor majd akcióba később megveszem, a pénz meg majd mehet tovább addig a Beat Saber-be. Hát nem fenyeget ez a veszély. :D

Először is leszögezném, hogy én rögtön kikapcsoltam a célzás segítőt: az nem játék számomra, ahol nem én célzok, hanem a gép, az aimbotnak soha nem értettem a lényegét.

- Néha úgy érzem, főleg kétkezes fegyverhasználat esetén, hogy máshova lő, mint ahova célzok.
- Ha az ellenfél pár méterre van tőlem, beleereszthetek egy tárat, nem érzékeli, az enemy átcsusszan rajtam és hirtelen azt se tudom hogy mivan. Megfordulok és próbálom leszedni, de az esetek 50%-ba ilyenkor egy lövést se érzékel, lőhetek akármennyit. Az ütést se érzékeli néha közelre
- Baromság, hogy közelharcra kevesebb pontot ad, mint amikor 3 méterről fejbe lövöm. Why? Tudom ha elég erősen ütöm, akkor maxol, de ennek... miért kapok kevesebb pontszámot látványos, bonyolultabb harcstílusért?
- Látványilag ez a játék kevés. A pályák nem változatosak, néha kimondottan együgyűek. Azt se érzem hogy tényleg fegyver lenne a kezembe.
- Ritmikának csak akkor van értelme, ha kisbaba üzemmódba tolja az ember: akkor lehet ütemre lövöldözni, még oda se kell nézni, de hát ennek mint írtam semmi értelmét nem látom.
- Zeneileg szeretem ezt a műfajt, de ezek nem kiugróan jó számok.

Tapasztalatilag addig jutottam két óra alatt, hogy egy fegyveres módban, easy-n célzás rásegítés nélkül kijátszottam a pályákat és már a normál nehézségen próbálgattam

De én szerintem ez a játék tényleg nem ér 20 eurót, maximum 5-öt. Oké, hogy nehéz, de ne azért legyen már az, mert pontatlan a játék...
Hogy jót is mondjak róla, tényleg megmozgatja az embert, elején rengeteget gugolgattam, bár szerintem ha ráérez valaki, akkor már mozogni se kell annyit rá, szóval ez is csak ideiglenes tulajdonságnak tűnik.

Mindenesetre refund, aztán jön a Beat Saber. ;]

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24897) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

És egy kérdésem lenne: kábelt hogyan rendezitek el az Oculus Rift S esetén? Mert most is Pistol Whip közben ráléptem és majdnem letéptem a fejem. :(

We are only Stardust...

(#24898) a2d2 válasza Raymond (#24892) üzenetére


a2d2
addikt

Nem állok neki harmadszor a magyarázásnak mert úgysem működik a dolog ;]

Az ilyen nézem a kezemet hogy követ stílusú késleltetésszámítással vigyázni kell. ED alatt nekem is látványosan később mozdul el a virtuális kezem (ott ugye nem csak egy skint kapott az oculus hand implementáció, hanem le kellett programozni újra az egész mozdulatsort) , de a játékok 80%-ban meg nem. Nézz meg esetleg egy Thalos-t vagy egy Formot ott úgy rémlik jól lett leprogramozva ez a dolog. A legdurvább ilyen jellegű késés amúgy nálam a Dead Effect 2-nél volt, azt nem is tudtam hova tenni.
Thalosban próbáld pl meg hogy tartod a kezed és hirtelen 90 fokos csuklómozdulatokat végzel ide-oda.

Ha jól tudom felbontást lejjebb vitték Rift S szintjére. Egy 100Mbps-os ALVR-hez képest milyen a kép? FFR-t amúgy te bekapcsoltad az utolsó ALVR verzión (mert az még -10ms)?

Amúgy mostanában úgy tolom hogy bluetooth füles közvetlenül a gépre kötve és az ALVR nem továbbít hangot. A Dance Collidernel nagyon zavaró lett a késés. Valakinek írtam hogy nem tudom elképzelni hogy 200ms-os késleltetéssel élvezhető lehet a Bluetooth füles, mikor én 60ms-al játszok és ennél is nagyon zavaró már. Na kiderült hogy a hang nem 60ms-ot késik ALVR-ben hanem kb 500-at :) Most a bluetooth fejhallgatót használva végre szinkronba került a szájak mozgása a hanggal. És persze a minősége is jobb.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24899) Raymond válasza a2d2 (#24898) üzenetére


Raymond
félisten

A Rift S felbontas nem lenne gond mert az meg mindig nagyobb mint a Quest (1344x1600 vs 1216x1344), de valahogy megse olyan eles amilyen lehetne. A Go-nal pl. mindegy hogy nativ vagy stream-elt amit nezel, ugyanolyan minoseg a gep. Egyik se igazan elesebb mint a masik. A Link-el pedig most ugy van hogy nincs olyan jo mint a nativ kep. Majd a napokban tesztelgetek meg.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24900) a2d2 válasza Raymond (#24899) üzenetére


a2d2
addikt

De pont ezt magyaráztam hogy a JackD83-as ALVR fork a Quest natív felbontását használja.
Próbálom beizzítani én is ezt a Linket, de ezért nem vennék adapterkártyát mert max a Chronost játszanám ezen.
Használd pár napig a Linket és utána állítsd át ALVR-re (v7 + FFR + 100Mbps) és nézd meg mit látsz :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.