Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Márton válasza Raymond (#19000) üzenetére


Márton
nagyúr

ááá :R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#19002) Márton


Márton
nagyúr

theblu-ban lehet valahogy úszni? (a korallos epizódban)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#19003) Raymond válasza Márton (#19002) üzenetére


Raymond
félisten

Nem, seated experience mind a harom.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19004) tobias88888


tobias88888
őstag

Nem nézegettem mostnaban az fps-t, de most játszottam volna a the climbbal és kicsit furcsa volt. Bekapcsoltam és random leugrál 45 fps-re. Ránéztem a gpu cpu-ra, egyik sem volt 40% felett ha 45 fps-el ment, 75nél volt a gpu ha meg 90el. Ez mitől lehet? Ha eléri a 30%ot kb akkor teszi vissza 90fpsre amit furcsának tartok, régen nem igy müködött

(#19005) Márton válasza Raymond (#19003) üzenetére


Márton
nagyúr

Köszi
akkor ez itt csak ilyen marketing videó?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#19006) Raymond válasza Márton (#19005) üzenetére


Raymond
félisten

Nagyon ugy nez ki, lehet valami speci build ahhoz a hardverhez.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19007) Gigi01 válasza tobias88888 (#19004) üzenetére


Gigi01
őstag

Szerintem gép restart-ot próbálj.Még a játékot nem próbáltam,eredeti?Lehet frissítés hozta.

[ Szerkesztve ]

(#19008) Raymond


Raymond
félisten

Egy erdekesseg(?) egyebkent a 1070-el: Aircar-ban minden maximum-on (4-es beallitas) es 140-es resolution scale mellett semmi kihatasa nincs a teljesitmenyre annak hogy az AA 00 vagy 06-on van, a performance headroom nullan van (plusz/minus 2-5%) es megvan a 90FPS. Viszont ha a resolution scale 150 akkor a performance headroom leesik -35%-ra es 45FPS AWS van. Itt mar aztan mindegy hogy van vagy nincs tovabbi AA, ha 150 a render scale akkor lezuhan az FPS.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19009) Márton


Márton
nagyúr

Van itt VR fejlesztő?
GearVR-ra kéne egy faék egyszerű gömbpanoráma néző, ám amire szükségem van egyik általam ismert app sem tudja. :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#19010) #54625216 válasza Márton (#19009) üzenetére


#54625216
törölt tag

Én egyelőre nagyon amatőr, tanulós szinten játszok az unreal engine-el, így nem mernék bevállalni még egy ilyen egyszerű megrendelést sem, de ha találsz valakit, aki rendelkezik némi unreal engine programozói rutinnal, annak egy ilyen a gearvr fejlesztés kisujjból megvan.
Maga a gömbpanoráma néző kb. öt perc alatt összerakható nulla unreal engine tudással kizárólag tutorialokból, blueprinttel ráadásul egy sor kódot sem kell írni, viszont általában véve a gui, file kezelés, különböző képformátumok, képarányok támogatása, stb. - azaz ami a legtöbb normális szoftvernél alap - kíván némi rutint, hogy határidőre, lehetőleg fagyás és idegesítő bugok nélkül kész legyen.

(#19011) tobias88888 válasza Gigi01 (#19007) üzenetére


tobias88888
őstag

Eredeti persze. Iracing-el is játszottam tegnap utána, azt is néztem de ott fix 90fps volt úgy hogy néha 95% fölé is benézett a gpu.

(#19012) -Solt- válasza tobias88888 (#19011) üzenetére


-Solt-
veterán

Szeintem ez szoftveres cpu limit. Adott szituációban nem tudja kiszolgálni a cpu a gpu-t, ezért nem tartja akkor a 90 fps-t.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#19013) Raymond válasza tobias88888 (#19011) üzenetére


Raymond
félisten

Az Oculus Debug Tool-ban kapcsold be a Performance overlay-t es akkor legalabb latni fogod hogy elfogy vagy nem a GPU es hogy esetleg mennyi tartalek van benne.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19014) tobias88888 válasza -Solt- (#19012) üzenetére


tobias88888
őstag

Kétlem, cpu szintet is néztem szálanként, egyik sem volt 50% felett.

(#19015) -Solt- válasza tobias88888 (#19014) üzenetére


-Solt-
veterán

Az semmit nem számít... 10%-s CPU terhelésnél is lehet szoftveres limit, lásd például ETS2/ATS. Abban a pillanatban, hogy ha a GPU-d nem teker 99%-n (vsync off, nincs semmilyen fps limitálás), CPU limited van. Ez lehet hardveres, amikor maga a CPU ereje kevés, illetve lehet szoftveres, amikor vagy az adott API határai, vagy a rossz optimalizáció miatt egyszerűen nem kap elég adatot a GPU.

www.smart-bus.hu

(#19016) Raymond válasza tobias88888 (#19014) üzenetére


Raymond
félisten

Egyebkent ha bekapcsol az ASW mert nem volt meg a 90 koruli FPS akkor a 45FPS-el lehet sokkkal alacsonyabb GPU kihasznaltsag mert lehet hogy a 90-et nem csinalja meg, de peldaul 80-at igen es ha annak kell a 100% GPU akkor a 45FPS-nek eleg 50-60% is.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19017) schawo válasza tobias88888 (#19014) üzenetére


schawo
titán

lévén, hogy ht-s proci, az 50% simán lehet teljes procilimit. Első körben megnézném kikapcsolt ht-vel hogy reagál.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19018) tobias88888 válasza schawo (#19017) üzenetére


tobias88888
őstag

Ha szálanként 50% alatt van, akkor ott mindegy már a HT hiszen a HT-s szálak terheltségét nézed :U
Eggyel feljebb pedig ott irom, hogy 30%on megy 45fps-el, ha felvált 90re akkor 60-70 körül.

Inkább utána nézek jobban én magam :)

[ Szerkesztve ]

(#19019) -Solt- válasza tobias88888 (#19018) üzenetére


-Solt-
veterán

30%on megy 45fps-el, ha felvált 90re akkor 60-70 körül.

Vagyis a GPU bírja a tempót, a CPU (szoftveres limit) viszont nem... elég egyértelműnek látszik.

www.smart-bus.hu

(#19020) Márton válasza #54625216 (#19010) üzenetére


Márton
nagyúr

Annyiból egyszerű a helyzet, hogy saját képekről van szó, így mind egyféle formátum, egy felbontás, stb.
GUI se nagyon kéne. Mutassa az adott mappából az összes képet 15mp-enként váltogatva, de a touch is és a gombok is legyenek letiltva. 2-3 éve nem találok erre progit, ragasztgatom itt szigszalaggal a sisakokat mint egy idióta :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#19021) Jolly87 válasza Dyingsoul (#18951) üzenetére


Jolly87
tag

Be tudnád nekem linkelni, hogy a custom zenék betöltéséhez melyik modot/modokat kellene leszednem?
SongLoader
https://bsaber.com/mods/song-loader-6.9.5.zip

Ezt leszedtem, mivel nem telepítős bemásoltam mindent a helyére, de így se jó.

Köszi :R

Tibor

(#19022) ZsZso válasza Jolly87 (#19021) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

A Dependencies (INSTALL ALL OF THESE) rész alattiakat, azaz 5-16. sorig mindet. :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#19023) Dyingsoul válasza ZsZso (#19022) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Úgy ám. Egyébként már április 6 óta van alternatívája a modinstallernek. Íme.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#19024) Jolly87 válasza Dyingsoul (#19023) üzenetére


Jolly87
tag

Szuper! Köszönöm :R

Tibor

(#19025) Márton


Márton
nagyúr

Az ASW pontosan hogy is működik?

-Disabled: tiszta ügy, nem számol semmit, annyi fps-t látok, amennyit a rendszer tud, max 90 Hz.
- Force 45, ASW disabled: fixen (max) 45 fps-t látok, gyors mozgásnál, forgásnál enyhe darabosság, kettőződést tapasztalok. Ez mitől van? Ugyanezt látom Oculus GO-n is bármilyen videoplayerben. Lejátszok egy videót amin gyors mozgás van, rövid záridővel (nincs motion blur), és 2-3 szellemképet látok. Pl. bicikli elhalad előttem. Ha megállítom a videót, éles minden, nem a videófájl ilyen.
- Force 45, ASW enabled: a rendszer 45 fps-t számol (maximum), és ebből az algoritmus csinál 90-et, de artifaktok előjöhetnek.
- Auto: na ezt nem tudom. Ha megvan a 90, gondolom nem csinál semmit. De pl. 80 esetén is már generálja a hiányzó 10-et, vagy ez csak duplázni tud és 45 esetén aktiválódik? Közte pedig rosszullét mivel nem kadenciahelyes? Akkor ha jó erős vasunk van, OFF-ot érdemes használni, ha meg gyenge és néha van akadás, akkor inkább force 45 +asw? :U

ASW 2.0-t látta már valaki? Mi támogatja? Látványos? Nagyobb a hw. igénye?

:R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#19026) supercharley válasza Dyingsoul (#19023) üzenetére


supercharley
tag

És neked működik is? Nekünk valamiért nem! Elvileg lefut a mod, de semmi eredménye! Valami ötlet?

(#19027) Jolly87 válasza supercharley (#19026) üzenetére


Jolly87
tag

Nekem se ment elsőre. Sőt, mód telepítés után el se indult...
Nekem egy reinstall után felment a mod, és hiba nélkül tölti a custom songokat.
Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

Tibor

(#19028) @tco@


@tco@
aktív tag

BestBuy alkalmazott szerint április 30-án kerülnek a polcokra az új HMD-k (Quest, Rift S).

[ Szerkesztve ]

(#19029) -Solt- válasza Márton (#19025) üzenetére


-Solt-
veterán

Disabled: Akkor érdemes használni amikor olyan játékkal játszol amivel a géped bár nem tudja folyamatosan tartani a fix 90 FPS-t, de 80-85 FPS-nél lejjebb nem megy. Ez az érték még bőven élvezhető, jobb mint az ASW + 45 FPS és így elkerülhető az is, hogy a 45 és a 90 között ugráljon az FPS érték le-fel.

Force 45, ASW disabled: Mint 60Hz-s monitoron a 30 FPS... darabos, akadozik, semmi értelmét nem látom.

Force 45, ASW enabled: Ez egyértelmű, nem ragozom, a lényeg, hogy akkor érdemes használni amikor a géped nem képes kipréselni magából a 90, de legalább a 80-85 FPS-t folyamatosan.

Auto: Abban a "pillanatban", hogy nincs meg a fix 90 FPS (akár csak 88-ra leesik), működésbe lép az ASW és jön a "duplázott" fix 45 FPS. Ez akkor bajos, amikor a következő "pillanatban" megint megvan a 90 FPS, aztán a "következőben megint nincs meg... ilyenkor 45 - 90 - 45 - 90 között ugrál, ami instant rosszullét. Szinte biztos, hogy a VR-s rosszullétek egy jó része ebből adódik.

Az én metódusom az, hogy először disabled, letesztelem, hogy van-e olyan beállítás amivel megvan a fix 85-90 FPS és tetszik is a látvány. Ha igen, ezen hagyom, ha nincs meg, akkor a következő lépés, hogy feltolom a látványt és a következő cél már a beton fix 45 FPS és jöhet a Force 45 + ASW enabled. A másik két beállítást kerülöm.

Itt megtalálsz minden infót az ASW 2.0-ról, van demó videó, jelenleg támogatott játékok, leírás: [link]

Ha jól értelmeztem a meglehetősen szerény angol ismeretemmel, akkor a játék fejlesztőkre vár a feladat, hogy az adott portékájuk támogassa.

www.smart-bus.hu

(#19030) Márton válasza -Solt- (#19029) üzenetére


Márton
nagyúr

Köszi,

Tehát autoban már 88fps-nél is 45-re ugrik és azt duplázza, nem tud a 88-ból 90-et generálni. Mondjuk én a microstuttert is utálom, biztos kiszúrom a 88Hz-es képet egy 90-es megjelenítőn.

Alapból minden app Auto ASW-vel indul? És a debugtool vagy traytool-ban beállítod az appoknak a profilját?
Mert a játékok menüjében (úgy rémlik) nem láttam még asw-re vonatkozó beállítást, csak supersampling-re.

Robo Recall akkor már 2.0-t tud? Valaki észrevett bármi változást (nyilván gyengébb vason)?

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#19031) -Solt- válasza Márton (#19030) üzenetére


-Solt-
veterán

Én is érzékeny vagyok erre, de egyáltalán nem zavaró a 85 körüli érték, pedig 60 Hz-s monitoron már az 58 FPS-től is megőrültem...

Én úgy tudom, hogy alapból auto-n van... vagy a DebugTool-l, vagy a OTT-l tudod állítani. Én utóbbit használom mert abban minden játékhoz tudok egyedi profilt csinálni.

Nekem nincs Touch-m, szóval Robo Recall ügyben nem tudok nyilatkozni! :)

www.smart-bus.hu

(#19032) Dyingsoul válasza supercharley (#19026) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Igen, működik. Én is ezzel a moddal tettem újra a pluginokat.
Próbáld meg a következőket ebben a sorrendben:

1)
-Beat Saber\Plugins\ mappa tartalmát tedd a lomtárba vagy töröld végleg.
-Indítsd rendszergazdaként a modinstallert.
-Tedd fel a pluginokat.
-Indítsd a játékot.

2)
Ha nem működik akkor engedd át a modinstallert a windows tűzfalon. és ismételd meg a fenti lépéseket.

3)
Töröld a Beat Sabert, telepítsd újra majd ismételd meg a fent leírtakat.

Ha egyik sem válik be akkor próbáld meg körülírni kicsit jobban, hogy mi történik hol mehet félre a dolog és megpróbálok segíteni.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#19033) a2d2


a2d2
addikt

Ez a cikk azért érdekes mert úgy néz ki gond nélkül lekezeli a sima 5G wifi a 6DOF-es kontroller adatok visszaküldését is a képküldésen kívül: [link]
Szóval hajrá Quest + ALVR!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19034) Jacek válasza a2d2 (#19033) üzenetére


Jacek
veterán

Az ugy érdekes lesz ha a Quest nem fogja tudni...

(#19035) #54625216 válasza Jacek (#19034) üzenetére


#54625216
törölt tag

Nagyon valószínű, hogy ALVR már a megjelenés első napjától lesz rá. A fenti hír inkább azért érdekes, mert bizonyítja, hogy technikailag lehetséges.
A Vive Focus Plus annyival tart előrébb, hogy a megjelenéstől kezdve hivatalosan jár hozzá az AMD által optimalizált streaming.
Nem lennék meglepve, ha előállnának a Questhez is valami hivatalos megoldással (Carmack már beszélt róla, de hivatalos megerősítés még nincs).
Én arra tippelek, hogy miután nyáron lefut a Rift S-ből és a Questből az első hullám, csökkentik az S árát és kihozzák a hivatalos streaminget a Questre.

[ Szerkesztve ]

(#19036) a2d2 válasza #54625216 (#19035) üzenetére


a2d2
addikt

Azért nem kell félni az Nvidia tulajoknak mert a Riftcat is támogatja sőt az ALVR pedig kizárólag NVENC-t támogat: [link]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19037) supercharley válasza Dyingsoul (#19032) üzenetére


supercharley
tag

Jolly87, Dyingsoul, köszönöm a segítségeteket!

Nálunk a teljes BS újratelepítés volt a megoldást, utána működik a dolog!
Még jó hogy előtte elmentettem a CustomSongs mappát, így visszamásolás után nem kellett újra letöltögetnem a map-okat!

(#19038) v2


v2
senior tag

Az mitől lehet, hogy a thrustmaster kormányom jobb váltófüle kapcsolgatja a rift fülesét? Csak akkor van mikor a rift is megy. Nem egyből jön a dolog, hanem pár váltás után. Először ilyen hülye labda pattogó hang van, aztán már nem jó. Assetto corsa2. Volt aki azt mondta,hogy az alaplapi usb szar, de direkt vr usb van rajta (msi z370 tomahwk) és más játékban nincs ilyen

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#19039) tobias88888 válasza v2 (#19038) üzenetére


tobias88888
őstag

ACCről van szó? Bármi lehet, még béta állapotú a játék, szerintem jelentsd a fórumon náluk, biztos utána néznek

(#19040) sakkay


sakkay
aktív tag

ápr.26 érkezik a hp reverb.

(#19041) sepsi0


sepsi0
őstag

Sziasztok!

Olvastam az összefoglalót, néztem schawo kolléga ajánlásait, de már igen régi hozzászólás/tapasztalat.
Szóval nekem teljesen új dolog ez, még nem probáltuk. Gyerekeknek akarok venni. Telefonok Xiaomi A1 és Redmi Note 4.
Ha jól néztem RiftCat progival lehetne használni pcvel is a mobilokat. A gépekben I5/I7 és RX 570 8GB van.

A lényeg, mi most az ajánlott VR a telefonokhoz, ha lehet pcvel is használnák.
Rengeteg van és inkább az ajánlásotokra hagyatkoznék. Jó lenne olcsóbban megúszni, mert lehet mindjárt 3-at kell vennem...
Köszönöm! :R

Még talán annyi, hogy SteelSeries Arctis 3 Console Edition fejhallgatójuk van a pchez.

[ Szerkesztve ]

(#19042) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Valami megnyekkent, leírom hátha valaki már belefutott és tudja a megoldást.

Problem A. Oculus home. Állandóan elindul, ha kell ha nem és anyázik, hogy a controllereket nem látja. Nem csoda, mert a polcon vannak. De akkor is ezt látam ha a DCS-t indítom, a képernyőn látom a kis ablakban a DCS-t de a rift-ben a kicseszett home van.

Emellett mostanság van hogy 2-3x rá kell indítani a DCS-re mire végre megindul, és nem az oculus home fogad.

Problem B. döcög a kép. Minap behúztam a 14 napos viveport próbát és letöltöttem pár cuccot onnan. Akkor tapasztaltam először, hogy a rift döcög, de durván. Úgy értem hogy vibrál 2 két mintha rángatná valami. Előtte sosem volt ilyen hiba. Azt hittem a konkrét VR játék gond, de most a DCS-ben is előjött. Leszedtem a vivepro-t de a hiba továbbra is áll.

Az egészre a koronát az teszi fel, hogy az eddigi stabil 45FPS a DCS-ben bedroppol 20-25-re. Szóval valami qrvára elromlott.

https://divecenter.hu

(#19043) Raymond válasza bunnyhu (#19042) üzenetére


Raymond
félisten

Tegnap probaltam a Robo Recall-nal hogy van-e es hogy milyen az ASW 2.0 ott lattam a docogest. Az Oculsu Debug Tool-os performance overlay szepen mutatta. Auto-n volt az ASW, de voltak olyanok hogy leesett az FPS also 70-es regiokba es az ASW nem kapcsolt be a kep pedig uralt es docogott nagyon. Aztan bekapcsolt az ASW es megint ment minden. A vissza 90-re is es a 45+AWS-re valtogatas is. Level indulaskor ugyanez, vissza a bazisban ugyanez.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19044) Raymond válasza Raymond (#19043) üzenetére


Raymond
félisten

Marmint a perf overlay azt irta 7x FPS, de a HMD-ben nem azt lehetett latni.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#19045) kiskuplung válasza sepsi0 (#19041) üzenetére


kiskuplung
őstag

Szia!

Én a telefonos VR-nak nagy ellenzője vagyok, de abban talán a többiek is egyetértenek, hogy ha nincs más, a GearVR az egyetlen értelmes telefonos megoldás.

Nekem is volt ilyen olcsó telefonos VR dobozom, kb 2x próbáltam aztán soha többet nem vettem elő, oda is adtam valami haveromnak ingyen, aki talán ki is dobta azóta. Kényelmetlen, orrnehéz, gagyi érzés, melegszik a telefon, és hiába szorítod bele keretbe a telefont, attól az még a súlyánál fogva el-elhúzza a fejeden az egész apparátot hirtelen mozdulatoknál. Garantálom, hogy a gyerekek se fogják sokkal többet használni, ha elmúlik az újdonság varázsa (kb. 1 hét :P )

Másik szempont, hogy egy sima headsettel szerintem kb 50%-os a VR élmény. Az igazi VR ott kezdődik, hogy tudsz a két kezeddel matatni a térben, interakcióba lépni tárgyakkal, stb. Ez már garantáltan leköt bárkit évekig.

Nem írtad, hogy mennyi pénzt szánsz rá.
Én azt javasolnám, hogy neveld meg a srácokat, hogy tanuljanak meg osztozkodni :DD , és vegyél egy Oculus Quest-et, ha megjelenik nagyjából pár héten belül. Olyan 450 EUR környékén számolhatsz az árával.

Nem kell hozzá PC-t fejleszteni, önállóan is működik, minőségi cucc, van hozzá rendes kontroller, és tartalom is lesz rá dögivel. Aztán ha megjelenik, akkor várható, hogy majd PC-ről is lehet majd rá streamelni, és azzal végképp a tökéletes VR megoldássá lép elő.

[ Szerkesztve ]

(#19046) -Solt- válasza bunnyhu (#19042) üzenetére


-Solt-
veterán

Nálam is vannak nyűgök... nem mindig indul el amit indítok, néha hiányoznak hangok, akadozik a követés. Szerintem megint valami frissítés kavar be.

www.smart-bus.hu

(#19047) a2d2 válasza sepsi0 (#19041) üzenetére


a2d2
addikt

Én is a GearVR-t ajánlom, mert abban vannak beépített jó minőségű szenzorok amik teljesen jól elvégzik a fejkövetést. Használtan 5-10e Ft-ért lehet már kapni ilyent. Én is ezt használom napi szinten és egy óra játék után is jól pozícionál, vagy ha körbeforgok a forgószéken teljesen pontos marad a lekövetés.
Ehhez mondjuk jobb fajta Samsung teló kell. Én lenyúltam először asszony S6-osát de azt nem ajánlom mert túlmelegszik stream alatt is. Vettem inkább helyette egy használt S7-est (45e), azóta semmi gondom nincs a streammel, ráadásul ennek passzol leginkább a kijelzője a GearVR-hoz.
Most pl hirdettek olyan S7-est aminek a hátulja törött volt amúgy meg minden jó volt rajta, ilyen még olcsóbban meg lehet kapni és akkor akár mehet dedikáltan is a GearVR-ba.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#19048) sepsi0


sepsi0
őstag

Köszönöm fiúk!

Igazából én is a GearVR-t nézegettem, de nincs itthon Samu teló. Nem is vennék, mert túlárazottnak tartom. Bár ezen a sérült telefon + GearVR lehet elgondolkozom.

Oculus, hát igen... Jó lenne, de ha csak fellángolás a fiaim részéről, akkor árulgathatom utána. Engem a VR nem érdekel.
Mindegyik fiamnak saját gépe van. A pszichológusok is azt mondják, hogy nem szabad erőltetni az osztozkodást, kell a gyereknek, hogy legyenek saját dolgaik.
Neveljem meg, aha... Szerinted kell nekem az az ideg, amikor jönne a váltás és át kell adni a tesónak?
Amúgy nálunk mindent ki kell érdemelni, nincs semmi ingyen csak az alapellátás. ;)
De nem panaszkodhatok, kitűnő tanulók, hallgatnak is ránk. Igaz sokmindent az asszonynak köszönhetek, rengeteget foglalkozik velük. Naponta 2 órában játszhatnak max, ha készen van minden, hétvégén több idő. 2 óra három felé osztva kevés, legtöbbet meg online egymással játszanak.

Köszönöm az ajánlásokat. :R

(#19049) Márton válasza sepsi0 (#19048) üzenetére


Márton
nagyúr

mikrofonhibásat is vehetsz, mint én :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#19050) dan83


dan83
tag

Sziasztok!

Olvastam valahol, hogy áprislis 30-tól lesz kapható ( elvileg ) a Rift S. Persze nem itthon :)

Van aki gondolkodik a beszerzésén, ha igen, milyen úton oldja meg ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.