Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23851) Viktoár válasza Gigi01 (#23850) üzenetére


Viktoár
addikt

Én most készülök quest-et venni a gyereknek karácsonyra. Megosztanád velem hogy milyen rosszakat olvastál róla? :R

Üdv:Viktor

(#23852) MlbMatic válasza Viktoár (#23851) üzenetére


MlbMatic
tag

Ha van géped hozzá, inkább S t vegyél, messze jobb a képminőség és kényelmesebb is sokkal,
a Quest pont az aminek gyartottak,

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#23853) Viktoár válasza MlbMatic (#23852) üzenetére


Viktoár
addikt

De nem van. :N i5 2400 és rx460-am van. Első ilyen vr kütyünek biztos jó lesz. A gyerek így is el fog dobni minden mást amikor kibontja.

Üdv:Viktor

(#23854) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Akinek wishlisten fent volt az már kapott róla értesítést, az új látogatóknak viszont jól jöhet ez az egyébként húzó VR cím:
Raw Data -75% steamen.
Szerk: Oct 21-ig akciós és úgy látom ezen a címen eddig ez az egyik legnagyobb akció.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23855) MlbMatic válasza Viktoár (#23853) üzenetére


MlbMatic
tag

igy, hogy nem van, igy teljesen jo !, nekem is van,S-em is,,,,,
Nem S minőség, de nem bantam meg hogy megvettem, viszont van egy plussza, kotettlen :)

[ Szerkesztve ]

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#23856) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Lehet behaluzom, hogy gond van a lencsével. Azt tudom hogy alapból van egy kis fénytörés ha közeledünk a látómező széléhez csak nem emlékszem, hogy eddig ez milyen intenzitású volt.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#23857) a2d2 válasza MlbMatic (#23855) üzenetére


a2d2
addikt

Mármint a nem S minőséget úgy érted hogy a snapdragonos saját címek szarul néznek ki az alacsony poligon és textúrák miatt, vagy ALVR alatt is sokkal szarabb ugyanaz a PC-s játék?
Vagy ha nincs fent ALVR és nyitsz egy sima böngészőt mindkettőben akkor is jobb a Rift S?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23858) Raymond válasza a2d2 (#23857) üzenetére


Raymond
félisten

Nem, a kollega mar parszor kifejtette hogy szerinte a display nem az igazi mert tulszaturalt :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23859) a2d2 válasza Raymond (#23858) üzenetére


a2d2
addikt

Ja értem, simán lehet, S7evcsenkonak is volt mindkettő és ő is a Rift S képminőségét látta szebbnek.
Én meg még nem néztem abba bele. Amit láttam: CV1 = S7 < Quest

@Dyingsoul: köszi, ezt szerintem behúzom. (szerk: mégsem, megnéztem pár videót, ha jól látom egy teremben vagy és hullámokban jönnek az ellenek 360 fokban, nem annyira az én világom).

Más: olyan lehet hogy figyelmeztetett a viveport hogy 14.-től lejár a free trial és fizetőssé válik, ezért 13.-án visszamondtam az infinityt, viszont ugyanúgy futnak a nem megvásárolt infinity-s játékok mint eddig? Tegnap még simán nyomtam a The Wizards-al (amit amúgy nagyon ajánlok, nekem tetszett). Remélem ez is csak egy bug és nem jön később számla mert be van csatolva a paypal-om. Más nem járt így?

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23860) MlbMatic válasza a2d2 (#23857) üzenetére


MlbMatic
tag

Raymondot idézném, :) de nem,
Jó a felbontás, teljesen oké a kép, csak erősen túl van tolva a szin , ergo virit az egész, főleg S után zavaró, már irtam nekik, jó lenne egy állitási lehetőség,

[ Szerkesztve ]

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#23861) Jinxb1rd válasza Dyingsoul (#23854) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Köszi, megvettem. Kipróbálom, aztán ha 2 óra elteltével is tetszik akkor marad. :R

We are only Stardust...

(#23862) qqzs


qqzs
őstag

Van The Survios Collection packban is 106 helyett 30 eur negy jatek koztuk a Creed is. Jo lenne tudni crossbuy lessz e belole

Eladó: GTS450

(#23863) Raymond válasza qqzs (#23862) üzenetére


Raymond
félisten

Az a csomag a Steam-en van, milyen crossbuy-ra gondolsz?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23864) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ezt hogy lehet unlockolni vagy megszerezni?

We are only Stardust...

(#23865) Vaze válasza Jinxb1rd (#23861) üzenetére


Vaze
őstag

Hali!
Megerte megvenni?

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#23866) barcalaci84 válasza TiberiusX (#23837) üzenetére


barcalaci84
őstag

tegnap kipróbáltam én is és nálam is volt valami anomália ...
1-2 perc múlva viszont elmúlt és utána tökéletes volt minden
ma is kipróbáltam és most is jól működött minden

korábban nem tapasztaltam

(#23867) TiberiusX válasza barcalaci84 (#23866) üzenetére


TiberiusX
tag

Ránézek majd megint :)

(#23868) Jinxb1rd válasza Vaze (#23865) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Lényegében egy arcade jellegű tower defense. Én meghagyom, nem refoundolom.

We are only Stardust...

(#23869) barcalaci84 válasza Jinxb1rd (#23836) üzenetére


barcalaci84
őstag

Skybox player és a big screen is ingyenes app
Előbbi egy videolejatszo progi ami tud 360 _as videókat és 3 d - s videókat is lejátszani...tudsz hangsavot és feliratot is valtani

Bigscreenben a mozivasznon (vagy egyéb teremben) a desktopodat latod...
Szóval saját lejatszoddal indítod a filmet és választod a feliratot...
Ez is tud 3d-t...
2 x - es supersamplinget lehet állítani appon belül
Itt bárhova ulhetsz a teremben, meg mások vetiteseire is be tudsz ülni

(#23870) Csakpeti


Csakpeti
lelkes újonc

Ma reggel letiltott questre ébredtem! Öcsém felrakott egy neten talált apk-t a questre, most meg levelezhetek az oculusal :(((

[ Szerkesztve ]

(#23871) Raymond válasza Csakpeti (#23870) üzenetére


Raymond
félisten

A piracy warning a 9.0-as update-el jott. Volt is panik hogy nem lesz tobbe sideload, de az Oculus azt mondta arra nem vonatkozik csak "rendes" kalozkodasra. A nyilvanvalo megoldas az hogy nem kell kalozkodni, de azert kivancsi vagyok (gondolom nem csak en) hogyan oldodik meg a dolog mert full letiltani egy account-ot a megvasarolt jatekokkal egyutt azert durva lenne.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23872) Callisto válasza Raymond (#23871) üzenetére


Callisto
őstag

Nem durva. Elfogadott dolog. (Amivel egyetértek teljes mértékben.) Aki lop vállalja a következményeket. A félreértés elkerülése végett benne is van a EULA-be is, hogy bizony szopsz, ha lopsz.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#23873) s:zozo válasza Raymond (#23871) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Emlékszem a Microsoft az xbox360-s gépeket tiltott le live-ról a warez miatt. Aki warezolt és játszani akart online, vehetett új gépet. Mellékesen és jellemzően sok haver szinte azonnal pótolta a gépet és játszott tovább, de a játékokra sajnálta a pénzt.

(#23874) Raymond válasza Callisto (#23872) üzenetére


Raymond
félisten

Nem tudom mi a jelenlegi warez helyzet mert amiota penzem van azota nalam nincs ilyen es ez most mar evtizedekben merheto. Tudom hogy a konzoloknal mi a helyzet, csak a Quest-nel ez egy uj fejlemeny (marmint az aktiv warning bekapcsolt dev mode mellett) igy kivancsi vagyok mi lesz a valasz es vegeredmeny.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23875) a2d2 válasza Csakpeti (#23870) üzenetére


a2d2
addikt

A legutóbbi update óta oda van írva nagybetűkkel az ismeretlen forrásokhoz.
Sidequest-es alkalmazásokkal remélem nem lesz gondja.
Az Unity is az ismeretlen forrásokba tolja fel az apk-t fordításnál, az még érdekes lehet hogy mi van akkor ha én küldöm el a saját fejlesztést haveroknak tesztelésre.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23876) Csakpeti válasza a2d2 (#23875) üzenetére


Csakpeti
lelkes újonc

Még nem érkezett válasz hogy mi a francot is kellene csinálnom! 22 játék van ezen az profilon, megölöm az öcsémet ha kuka lesz!

(#23877) abydos válasza Csakpeti (#23876) üzenetére


abydos
aktív tag

Melyik játék lopott verziója miatt történt ez?

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#23878) Csakpeti válasza abydos (#23877) üzenetére


Csakpeti
lelkes újonc

Valami grafitis játék miatt volt! Látott neten valakit ,aki linkeket adott játékokhoz aztán kipróbálta. Van két quest itthon és az övét a saját pénzéből kell bővítenie. Gondolom spórolni akart. Az oculus közben válaszolt és a mappa eltávolítása után 15-20 perccel megszűnt a blokkolás. A headsetet már akkor letiltotta a szoftver amint elindította ,csak nem szólt senkinek. Jelenleg működik, remélem többet nem szed le semmit.

(#23879) Raymond válasza Csakpeti (#23878) üzenetére


Raymond
félisten

Legalabb jol vegzodott a dolog, egy 22 jatekos account-ot veszelyeztetni nem jo otlet :)

Ez volt a jatek egyebkent: Kingspray Graffiti ami nagyon friss, most jott ki ket napja.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23880) abydos válasza Csakpeti (#23878) üzenetére


abydos
aktív tag

A jó testvér sosem a saját accountját akarja bannoltatni, ezt csak neked csinálta :)

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#23881) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Már második este, hogy végre én is el tudtam kezdeni tolni az Asgard's Wrath-et, ami szerintem zárójelbe teszi az összes hasonló próbálkozást. Én csak az itt-ott körülményes irányítást vetném a szemére, meg hogy a harc sokszor kaotikus, és ugyanolyan béna vagyok benne, mint a Vader Immortalban :P
Ezen felül a legnagyobb hibája volt, hogy beállításoktól függetlenül, folyamatosan szaggatott ha valami új effekt jött be, meg úgy általában is harc közben.
Na, ha másnak is ilyen baja van, én feltettem ennek az oldalnak a tanácsára a 436.48-as nVidia drivert, és ezzel megszűntek a gondok, most már fel tudom tekerni high-ba is, és így is folyamatos a játék a legintenzívebb részeken is.

(#23882) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Srácok, segítsetek pls, mert nem tudom hova tenni a dolgot:

Az Oculus Rift S lencséje alapértelmezésben viselkedik úgy, hogy a nagyon kontrasztos részeken (tipikusan fekete hátteren fehér vagy világos elemek esetén) a felület fényessége szétszóródik a környező területen?

Nem tudom, hogy ez alapból ilyen volt-e, mielőtt megpróbáltam takarítani. Azóta már többször próbáltam minőségi mikrószálas kendővel, de változást nem látok. Lehet ez alapból ilyen, nem emlékszem, amikor először próbálgattam a szemüveget, akkor ez jelen volt-e.

Másik, hogy amikor leszeretném venni a arckeretet (vagy nem tudom mi a neve) csak az orrnál tudom kipattintatni illetve oldalt, de fent fogja valami és nem akar kijönni az egész úgy mint pl itt: https://youtu.be/ft--gHOu-Gg?t=56
Itt a csóka nem is erőlködik, kijön magától, nekem meg nem akar.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#23883) Jinxb1rd válasza Jinxb1rd (#23882) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Na sikerült megtalálni a pontos fogalmat rá: God Rays, tehát isten sugarak.

De a kép alapján akkor minden Rift ilyen és már túlpánikolom a dolgot.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#23884) danny73 válasza Jinxb1rd (#23883) üzenetére


danny73
csendes tag

A rift s-nél már sokkal kisebb, mint a cv1-nél volt!

[ Szerkesztve ]

"A repülők mászkálnak! A csigák kézen állnak, a békák meg fejen!"

(#23885) Vaze


Vaze
őstag

Sziasztok!
Tegnap ota,allandoan magatol elindul az Ocolus progi,hiaba nyomom ki,1-2 perc es ujbol elindul magatol!
Valaki tudna segiteni,hogy miert csinalja ezt?
Valaszokat elore is koszi

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#23886) Raymond válasza Vaze (#23885) üzenetére


Raymond
félisten

Valami van a HMD-n a proximity sensor elott (belul fent kozeppen a lencsek kozott). Lehet valami kabel vagy valami belelog?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23887) Csakpeti válasza Jinxb1rd (#23883) üzenetére


Csakpeti
lelkes újonc

Ne aggódj! Az index ennél sokkal rosszabb!

(#23888) TiberiusX válasza Csakpeti (#23887) üzenetére


TiberiusX
tag

Lehet valahogy a Rift S képminőségét "tuningolni"?
Nagyobb élsimítás, rendering stb?

(#23889) Vaze válasza Raymond (#23886) üzenetére


Vaze
őstag

pff,en ''okos'' a kontrollereket,betettem a HMD-ele :B
Nagyon koszi :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#23890) v2 válasza TiberiusX (#23888) üzenetére


v2
senior tag

Ha olyan mint a cv1 akkor, Program files/ oculus/ support/oculus_diagnostic/oculusdebugtool/pixel per display pixel override. Ezt a számot tudod állítani mondjuk 1.5-re majd enter

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23891) v2 válasza TiberiusX (#23888) üzenetére


v2
senior tag

Na, Olyan?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23892) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Az a gond, hogy amit én érzékelek, az ettől különállónak tűnik. Tehát van ez plussz tipikusan egy olyan effekt, mikor agyonhasznált kendővel letörlöd a szemüveged és hiába tűnik tisztának, belenézel a fénybe akkor nem csak magát a fényforrást látod hanem fénysugarakat.

Elképesztő idegesítő, hogy nem lehet normálisan letörölni a lencséket.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#23893) Raymond válasza Jinxb1rd (#23892) üzenetére


Raymond
félisten

A God Rays vagy a Glare effektus minden HMD-n ott van. Ha azt probalod elerni hogy ugy letorlod a lencseket hogy semmilyen ne legyen ott amikor fekete hatteren nezel valami feher logo-t peldaul akkor azt felejtsd el. Ott mindig latsz valamennyit.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23894) TiberiusX válasza v2 (#23891) üzenetére


TiberiusX
tag

Igen, felvettem 1.5 re, ez a pixel override mit csinál?

(#23895) v2


v2
senior tag

Lehet ezért rám szólnak de nem érdekel [link] Nagyon óvatosan ! ha valaki innen venné meg

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23896) v2 válasza TiberiusX (#23894) üzenetére


v2
senior tag

Úgy tudom a pixelek közti rést csökkenti. A végtelenségig nem lehet mert nem bírja a pc

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23897) v2 válasza TiberiusX (#23894) üzenetére


v2
senior tag

Egyébként jobb lett?

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23898) goldb


goldb
tag

Bocsánat az esetleg buta kérdés ért, de ha steamen 9 usd a játék és oculus storeban 40 usd, akkor steamen is megvasarolhatom anélkül, hogy bármi hátrány érne?

(#23899) Jinxb1rd válasza goldb (#23898) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én steamen megvettem a Raw Data játékot, aztán automatikusan elérhető lett az Oculus Libraryban is.

We are only Stardust...

(#23900) TiberiusX válasza v2 (#23897) üzenetére


TiberiusX
tag

Nem vettem észre változást annyira, de majd kísérletezgetek majd vele.
Érdekel meddig lehet kitolni ezt az értéket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.