Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) a2d2


a2d2
addikt

Ma valami nagyon jó kis akciós nap van. Chronos 5 dollár: [link]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24152) v2


v2
senior tag

A játék időt oculusban hol tudom megnézni? Asgardra vagyok kíváncsi. 12% de az időt nem látom

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#24153) kiskuplung válasza v2 (#24152) üzenetére


kiskuplung
őstag

Library -> Játék neve alatt a 3 kis pöttyre kattintasz -> Details -> Jobb oldalon bejön hogy mennyi helyet foglal és hogy mennyit játszottál már vele (Play time).

@a2d2 : Witching Tower kritikám, pont 80%-os engedményt jósoltam neki :D .

A Chronos viszont rohadt jó, annak idején 20-ért vettem, és imádtam. Lenne kis időm, akkor újrakezdeném. De nem való mindenkinek, ezt már most mondom. Ha bejön a Dark souls széria, akkor ez kicsit ahhoz hasonlít.

Mindenkinek, aki még nem ismeri : érdemes feliratkozni erre a srácra, mert elég sűrűn talál egész jó cuccokat, amik teljesen ingyenesek. Én mondjuk átlagban 1-2-t mindig találok, ami tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#24154) v2 válasza kiskuplung (#24153) üzenetére


v2
senior tag

25 óra 12% hát ez hosszú lesz :C

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#24155) barcalaci84 válasza Gigi01 (#24131) üzenetére


barcalaci84
őstag

Én 2160x2160 rá írtam át a high settings fájlt és irasvedette tettem...
Koamnyal én nagyon élvezem és rift S én a screen door is rendben van szerintem...
Vezetés közben gyors mozgásnal a távolban kicsit fátyolos lesz ahogy írták előttem, de hozzaszokik az ember...
A cutscenek ami sz. r :), de együtt lehet élni vele...
A célzás kifejezetten tetszik, így még controller rel is egész ügyes vagyok...
De az "élő" város és a forgalomban vezetés az egyik kedvenc vr játékommá teszi...
A vezetés "szimulacoja" meglepően jó (szerintem jobb mint egy forzaban :))
Tegnap már gyakorolgattam skandináv flicket :)
Biztos végig fogom tolni a storyt, meg jó lesz ha kicsit vezetgetni akarok és zenét hallgatni

(#24156) Gigi01 válasza barcalaci84 (#24155) üzenetére


Gigi01
őstag

Én még lehet megpróbálom a felbontás picit fentebb tolni,vagy a steam-ben állítsak ss-t. ?

(#24157) Jinxb1rd válasza a2d2 (#24151) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Oh. Most nézem hogy az Oculus store-ban rádobnak némi áfát is pluszban. Nem szeretem az ilyen jellegű meglepiket...

Vagy ezt ki lehet kerülni valahogy?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24158) Raymond válasza Jinxb1rd (#24157) üzenetére


Raymond
félisten

Mire gondolsz itt pontosan? En annyiert veszem amennyi ott van. Ha az van ott hogy 12.99EUR akkor annyit fizetek erte.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24159) Jinxb1rd válasza Raymond (#24158) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én bedobtam a Chronost a kosárba, becsatoltam a paypal accountom és rá akar áfát számolni. :((
UI: ja várjatok, igazából nekem is már eleve az Áfásat mutatja a store-ba, szóval nincs meglepi igazából. :DDD Bár attól még jobb lenne Áfa nélkül vásárolgatni. :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24160) a2d2 válasza kiskuplung (#24153) üzenetére


a2d2
addikt

Biztos figyelik a topikot :)
Szerintem neki is állok délután a Chronosnak.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24161) kiskuplung válasza Jinxb1rd (#24159) üzenetére


kiskuplung
őstag

Miért akarnál eleve adót csalni? Úgy érzem, ideje elővenni a témában az egyik kedvenc olvasmányomat :)

(#24162) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

A mikrofon random kikapcsol és nem lehet használni. Ezzel lehet valamit kezdeni?

We are only Stardust...

(#24163) MlbMatic válasza kiskuplung (#24161) üzenetére


MlbMatic
tag

korrekt :)

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24164) barcalaci84 válasza Gigi01 (#24156) üzenetére


barcalaci84
őstag

Nekem rockstar social clubos van és steam nem is kell hozzá... Úgyhogy gondolom nem steamvr - t használ így ott hiába allitgatsz Ss-t...
Feljebb tolhatod a fájlban , de szerintem nálad a cv1 a szűk keresztmetszet felbontast illetoen

A magyarítás működik rendesen amúgy :C

(#24165) Gigi01 válasza barcalaci84 (#24164) üzenetére


Gigi01
őstag

Nekem steam-es.Ja gondolom,hogy az a bibi.De ha meg is jön a Quest,egyelőre kenhetem a hajamra.(helyére) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24166) kiskuplung válasza Gigi01 (#24165) üzenetére


kiskuplung
őstag

Most én is kipróbáltam újra, tényleg az volt a baja, hogy a videókártya nevét át kellett írni a settingsben. Így már sokkal jobban néz ki, de még mindig zavaró hogy olyan mintha pár frame különbség lenne a két szem közt, és így elég szellemképesek a gyors mozgások.

(#24167) Gigi01 válasza kiskuplung (#24166) üzenetére


Gigi01
őstag

Igen nálam is olyan.Neked is CV1 van ha jól tudom?

(#24168) -Solt- válasza kiskuplung (#24161) üzenetére


-Solt-
veterán

Ritkán olvasni ekkora butaságot. :)

www.smart-bus.hu

(#24169) a2d2


a2d2
addikt

Halloween sale van viveporton is.
A légszebb az egészben hogy a bugos árú játékokból is lejön még a kedvezmény.
Operation Warcade pl 65 Ft :)
[link]

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24170) kiskuplung válasza Gigi01 (#24167) üzenetére


kiskuplung
őstag

Igen, CV1.

(#24171) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Rift s állandóan fényhiányra hivatkozva kalibrécióba dob. Lehet valamit tenni ellene azon kvül, hogy fényt csinálok?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#24172) Viktoár válasza JoolsNOS (#24171) üzenetére


Viktoár
addikt

Próbáltad a "Lumos Maxima" varázsigét? Potternek bevált. ;)

Üdv:Viktor

(#24173) MlbMatic válasza JoolsNOS (#24171) üzenetére


MlbMatic
tag

majd megjegyez tobbet, egy darabig nekem is nyafogott,
mar nem

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24174) Joshi válasza kiskuplung (#24161) üzenetére


Joshi
titán

Minden vállalkozás így indul, és minden vállalkozó kezdetben így gondolja. Aztán az élet máshogy hozza a dolgokat. Az élet már csak ilyen. ;]

(#24175) qqzs válasza Joshi (#24174) üzenetére


qqzs
őstag

Errol mar volt szo a multkor. Akkor sikerult kideriteni kinek miert euro meg magyar afa kulonbozet, masoknak meg dollar es nincs afakulonbozet? Nekem pl 4.99 dollar

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#24176) a2d2 válasza qqzs (#24175) üzenetére


a2d2
addikt

Én vásároltam véletlenül euróban munkahelyről német proxyn keresztül.
Magyarországról amúgy mindenki dollárban fizet Oculus store-ban.
Ezt a Chronost megnéztem tegnap, de pont rámappeltek valamit a bal system gombra és nem tudtam továbbmenni Revive-on keresztül.
Majd folytatom Xbox vezérlővel mint a Hellblade-et (ez is hasonló külső nézetes).
Ez Witching Tower sem rossz egyelőre ennyiért, az első pályát toltam még csak végig.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24177) barcalaci84 válasza qqzs (#24175) üzenetére


barcalaci84
őstag

ha Magyarországon tartózkodsz és vásárolsz az oculus storeból , akkor dollárban számol és nem megy rá semmi a storeban feltüntetett árra...
áfakülönbözet meg nem kell mert egyelőre még nem akkora a forgalma az oculusnak Magyarországon h ez kötelező legyen
(amazon.de már átlépi ezt , de pl a casking nem így ott nem kell fizetni az áfakülönbözetet)

(#24178) #48613632 válasza a2d2 (#24176) üzenetére


#48613632
törölt tag

Chronos elsőre nekem is bejött. De a legkönyebb fokozaton indultam, és mivel nem jött ellenfél, gondoltam újra kezdem eggyel nehezebben.
3 slot van ugye, az eslő foglalt volt így próbáltam a 2.-al. New Game, és semmi ... csak pörög az a labirintus szépen, lassan ...

(#24179) TiberiusX


TiberiusX
tag

Beat Saber-hez hol tudok markolatot venni Rift S-hez?
Ezt találtam: [link]
Hátha tudtok még más opciót is.
Van 3D nyomtató, ha tudtok használhatót tervet az is jó.

(#24180) Raymond válasza a2d2 (#24176) üzenetére


Raymond
félisten

A jatek egyebkent is XB controlleres, a CV1 megjelenesekor jott aki amikor meg nem volt touch.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24181) Jinxb1rd válasza barcalaci84 (#24177) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Magyarországon megy Áfa a boltos vásárlásokra, ott van a kép, hogy 1.06 $ áfaként megy rá. A boltba már eleve az Áfás összegek kerülnek be.

btw tegnap végigjátszottam a FORM játékot 56 perc alatt. Simán refundolni tudtam, ma kaptam meg róla az üzit.
Így elég sok játék bekebelezhető, mert általánosságba véve elég rövidek. Oculus Store is hasonlóan működik.

Azért ha tényleg jó lesz majd egy játék, akkor otthagyom az összeget támogatásként. :) De ne 56 perc legyen már egy játék...

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24182) Vaze válasza #48613632 (#24178) üzenetére


Vaze
őstag

Nekem ugyan ezt csinalta Chronosnal,csak annyi kulonbseggel,hogy eloszor Maxra tettem a vga beallitasokat,aztan csak porgot es porgot,jatek nem indult.
Aztan levettem ajanlotra,utana elindult a jatek,aztan vissza tettem maxra,azota jol muxik....

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#24183) clyvejhamma válasza Jinxb1rd (#24181) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

Azt vágod, hogy azt az 56 percet lehet, hogy 3-5 hónapig csinálta a készítő?!
A VR még mindig kis piac, ha nem lesznek korrekt eladások mehet majd a süllyesztőbe...

[ Szerkesztve ]

(#24184) Jacek válasza clyvejhamma (#24183) üzenetére


Jacek
veterán

Tyúk és a tojás esete sajnos, VR problémás én ezeket az 1 órás bullshiteket meg sem veszem, de nálam sim miatt van VR ha nem tolnám akkor mehetne a VR a kukába mert nulla tartalom van rá, hozzá teszem komoly.

(#24185) s7evcsenko válasza Jinxb1rd (#24181) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én ingyen viveporton toltam ki tegnap, és néztem csak furán mikor feljött a stáblista.
Arra számítottam hogy az első pályát megcsináltam, erre meg ennyi volt. :Y
Mondjuk nem volt rossz, de nagyobb összeget tuti nem adtam volna érte.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24186) a2d2 válasza Jinxb1rd (#24181) üzenetére


a2d2
addikt

7,5 euro volt a Form és a Twilight Path, összesen 2,5 óra hosszú volt. Én úgy tekintek ezekre hogy egy-egy mozijegy ára, de sokkal jobb élmény mint moziba menni. Illetve akár többen is végigjátszhatják - mondjuk gyerekeknek beraktam a Formot de féltek tőle, kár volt mondanom hogy agysérült kisgyerek van benne :D
Én a Vader első részét refundoltam végül, annyira nem fogott meg, és fél óra volt 10 dollárért. A másodikat már meg sem vettem. Majd esetleg ha kijön egyben mindhárom.

Tegnap este megvettem még viveporton a Windlands-et, az is 7-800Ft volt, fiam ma egész délelőtt azt tolta, ajánlott a részünkről.

@Raymond: na ezt nem is tudtam, akkor ezt már megvehettem volna a GearVR-os korszakomban is :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24187) Raymond válasza a2d2 (#24186) üzenetére


Raymond
félisten

A Wildlands nagy legenda volt az elejen, meg si vettem mar regen valamilyen akcio kereteben de nekem peldaul sose jott be. Nagyon keveset jatszottam vele. Az elso zold fas palyan meg vegigmentem de utanna a sivatagosat mar be se fejeztem. Annyibol jo hogy jatszhato ulve is :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24188) Jinxb1rd válasza clyvejhamma (#24183) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Egyszerű, akkor ne kerüljön ennyibe, legyen olcsóbb.

Lehet hasonlítgatni, hogy kb minek az ára ez az összeg (mozijegy stb), de az se mindegy, hogy ugyanezért az összegért más játékok mit adnak. Pl a Cronos biztos többet fog adni ennél.

Azt a Viveportot el fogom már használni, nehogy megvegyek valamit, amit ott is kijátszhatnék...

UI: oké, látom a Witching Tower is fenn van rajta, great. :DDD Egyébként szörnyen fapados rendszernek tűnik, nem lehet title-re keresni se a honlapjukon?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24189) s7evcsenko válasza Jinxb1rd (#24188) üzenetére


s7evcsenko
addikt

A kliensben lehet szűrni elég sokmindenre, title-re is. :K

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24190) #48613632 válasza Vaze (#24182) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ááá kösz a tippet :R Akkor lehet, hogy a grafikai beállítások miatt van ez? MErt én is maxra tettem. De nekem az első, eredeti mentésem működik, csak 0 ellenfél van. Legalábbis, amíg felmentem a lifttel. (Bocs a spoilerért, bár eléggé lineáris a dolog)

(#24191) Vaze válasza #48613632 (#24190) üzenetére


Vaze
őstag

Valoszinu hogy nalad is ez lesz a gond,tedd ajanlotra a vga beallitasokat,vagy meg lejebb,miutan elindult a jatek,nyomd fel max-ra,utana mar szepen indul.(legalabbis nalam) :)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#24192) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Kapott egy 83%-ot a Torn az Oculus store-ban.
$4.99

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24193) a2d2 válasza s7evcsenko (#24192) üzenetére


a2d2
addikt

Múltkor nem vettem meg 7 euróért steamen, most már majdnem rányomtam de túl sok a negatív kritika oculuséknál.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24194) s7evcsenko válasza a2d2 (#24193) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én viveporton ezt is kipróbáltam, szerintem nem rossz.
Igaz abbahagytam kb. 1 óra után, de lehet behúzom ennyiért, mert ahogy kiskuplung is írta, tényleg szép.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24195) kiskuplung válasza s7evcsenko (#24194) üzenetére


kiskuplung
őstag

Ha közepesen jól tudsz angolul, akkor érdemes végignyomni, szigorúan a sztorira koncentrálva. A vége nekem nagyon tetszett, amikor összeáll, hogy mi is ez az egész :)

[ Szerkesztve ]

(#24196) s7evcsenko válasza kiskuplung (#24195) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Most hogy mondod, lehet pont a sok angol szöveg miatt hagytam abba, mert alapfokú angolom van csak. :B
Nem baj, ennyiért akkor is behúzom, már csak "támogatás" címszóval is. :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24197) MlbMatic válasza Jinxb1rd (#24181) üzenetére


MlbMatic
tag

szép, végignyomva, majd refound,, biztos ir majd ujat a keszito,,,,, ha mindenki ezt teszi

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24198) Jinxb1rd válasza MlbMatic (#24197) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Mert most nem mind1, hogy viveporton játszom ki ingyen vagy Steam-en refunddal? A többi játékot 0 játékidővel fogom refundolni, csak hogy ne legyek bűnös, ok? :U

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24199) MlbMatic válasza Jinxb1rd (#24198) üzenetére


MlbMatic
tag

nem bűnösség kérdése, csak irtam szép,,, mondanám olyan magyaros :)

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24200) TiberiusX


TiberiusX
tag

Van valakinek ötlete, hogy miért kapcsol ki a Rift S?

-Headsetből kihúztam majd bedugtam a kábelt/gépben is szintén
-Frissítettem az USB 3.0 illesztőprogramját
-Eszközkezelőben kikapcsoltam az USB hubok energia gazdálkodását
-Restartoltam az Oculus programot / 2x újratelepítettem

Nem értem, előző Rift S-nél nem csinálta ezt.
:(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.