Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24201) Vaze


Vaze
őstag

Azt birom,mikor azt mondjak,hogy ez olyan magyaros...Kerdem en,honnan tudjatok azt,hogy peldaul csak a magyar refundol???Miert vagy te olyan biztos abba,hogy mas Orszagbeli ember nem csinalja ugyan azt,mint pl a magyar??
Jinxb1rd Legkozelebb,ne ird ki hogy refundoltal,es nem lesz ez a nagy alszentkedes :R

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#24202) -Solt- válasza Vaze (#24201) üzenetére


-Solt-
veterán

Óriási divat lett ez a "magyarozás"... minden ami bármilyen olvasatból negatív, az egyből "tipikusan magyar" lesz... megfordult a mondás, magunk szemében a szálkát is, más szemében a gerendát sem.

Engem borzasztóan bánt, de sajnos a csapból is ez folyik, így nem csodálom, hogy "lejjebb" is lecsapódik...

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#24203) qqzs válasza Vaze (#24201) üzenetére


qqzs
őstag

En mondjuk a kettot refundoltam majdnem vegigjatszas nelkul aztan irtak rediten tobben nem magyarok hoyg vegigjatszassal is belefer arefundba. De aztan mar boldogan tettem mert nem jatek volt hanem egy vr video tulajdonkeppen. Vannak jatekszabalyok , en betartottam.

Eladó: GTS450

(#24204) Vaze válasza qqzs (#24203) üzenetére


Vaze
őstag

Vegul is a lehetoseg mindenkinek adott,van aki el vele,es van aki nem.De ha mar egyszer,engedett,akkor miert ne.Valoszinu hogy ok is tudjak azt,hogy van olyan jatek,amit 2 oran belul kiporgetsz,meg is megengedig ra a refundot...

-Solt- eleg baj ez...

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#24205) qqzs


qqzs
őstag

Regebben google photosbol a gombpanoramat letoltottem browserben majd ocolus galeryben download folderbol meg tudtam nyitni. Most nem latja semmi a download foldert es nem nyilik meg browserbol sem az openre azaz nem tortenik semmi csak van ilyen lehetoseg. Van megoldas?

Eladó: GTS450

(#24206) #48613632 válasza Vaze (#24204) üzenetére


#48613632
törölt tag

Mondjuk, ha a játék olyan, én simán megtartom. De hiába játszottam végig, ha nem tetszik, meg nem is mutogatnám nagyon másnak se, mert van jobb, akkor lehet én is refundolnám. Nincs ebben semmi rossz. Ami olyan, azt úgy is érdemes megtartani, ami meg nem, mehet a levesbe.

(#24207) Vaze válasza #48613632 (#24206) üzenetére


Vaze
őstag

Errol van szo,nem ertem,hogy miert baj az,ha valaki vissza keri a penzet,ha lehet,es ha tenyleg olyan a jatek,akkor miert ne...

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#24208) MlbMatic válasza Vaze (#24201) üzenetére


MlbMatic
tag

kihagytál betüket, - mondanám ! - de nem,
de valahol ha végigtolsz (vagy más,,) egy játékot, mondom végig , csak hogy a szó is lényeges legyen, és ne csűrd jobbra balra,, akkor azért hagy némi kivetnivalót maga után ha refoundolsz _:?
vagy nálad nem, mert akkor tényleg megfordult a világ !!!! szerintem, de szerencére nem vagyunk egyformák !

[ Szerkesztve ]

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24209) #48613632 válasza MlbMatic (#24208) üzenetére


#48613632
törölt tag

Kihasznált egy lehetőséget, így nem kellett maga ellen döntést hoznia. De ne így nézd. Nézd úgy, ha mondjuk az a helyzet állt volna elő, hogy nem két órát kérheti vissza a refundot, hanem csak egyet, akkor hogyan döntött volna? Végigjátsza, vagy visszakéri?
Mert ha azért játsza végig, mert nem volt tétje, akkor logikus, hogy végigjátsza. Szerintem.

(#24210) MlbMatic válasza #48613632 (#24209) üzenetére


MlbMatic
tag

szerintem nem akarod érteni amit irtam, a többi meg csak filozófia, a magyarázzuk meg a mindent is,,,, és nem irtam hogy halálos bűnt követett el, kövezzük meg,,,,
s pont amit irsz, amiatt nem műküdik az emberiség hozott szabályok nélkül, mert átléped a etika határait ha van rá lehetőséged,,, irtam , nem vagyunk egyformák

[ Szerkesztve ]

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24211) Vaze válasza MlbMatic (#24208) üzenetére


Vaze
őstag

Hat nem tudom,mondjuk en mikor megveszek egy jatekot,nem nezem meg hogy milyen hosszan is tart az adott game idotartama.Hozzateszem,nekem meg egyetlen egy refundom sem volt meg.
(bar mondjuk,en nem veszek meg ossze vissza jatekokat,legyen az akar milyen olcso is)
Mondjuk nalam az is igaz,hogy ha mar az elejen nem tetszik a jatek,akkor nem jatszom vegig...
En nem akarok semmit sem csurni ide,oda,jobb a bekesseg ;)
Mindenkinek a sajat lelkiismeretere van bizva,hogy mit hogyan tesz :)
Egy a lenyeg,nem kell kikiabalni a nagyvilagba,hogy refundolt az illeto,es nincs tamadas :)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#24212) #48613632 válasza MlbMatic (#24210) üzenetére


#48613632
törölt tag

De értettem amit mondasz, csak nem értek vele egyet.

(#24213) Gigi01


Gigi01
őstag

Elvileg holnap érkezik a Quest.Valami tipp,minek álljak neki tesztelni,vagy mit kell először csinálni?
Reggeltől estig meló,de ha 10 körül hazaesek,biztos bele akarok kukkantani. :)

(#24214) Ance válasza Gigi01 (#24213) üzenetére


Ance
őstag

Nekem első ilyen eszközként a Space Trainer Demo is nagy élmény volt. :)

(#24215) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Érdekes milyen vitákat vet fel a rövidebb VR tartalom. :) Azért ebből is látszik, hogy ez egy teljesen más játék vagy élménypiac. Én ilyen vitákkor hátradőlök mosolyogva és csak olvasgatok. Pár régebbi tag is lehet ugyanezt csinálja és csak azért nem szól bele, mert emlékszik rá milyen volt az előrendelése az első értelmes VR headsetnek, a Riftnek és már előtte vadásztuk azokat a játékokat amiket a DK2-vel játszottak mások. Aztán mikor megkaptuk a Riftet azt sem tudtuk az 5-6 értelmesebb cím közül melyiket próbáljuk ki először...
Sok igény van mindkét oldalon.
Gyártói részről: akár a tartalomgyártók, szoftverfejlesztők - ha nagyot akarnak szakítani akkor a mobil irányba fordulnak, ott olyan pénzek vannak, hogy nem hiába hoznak olyan komoly stúdiók mobil app mellett döntéseket, mint pl a Blizzard a Diablo-val. Hatalmas bevétel lehet belőle mobilon...
Fogyasztói részről: komolyabb VR headsetek, átütőbb tartalmak, több játékóra, nagyobb élmény, olcsóbban.
De szerintem ahhoz sok idő kell, hogy ezek az igények megoldódjanak. Mindkét oldalnak bele kell tennie valamit, mi nyilván a pénzünket. Na most ha a legtöbb ember refundolna mindent amit lehet, akkor nem lenne már ennyi kis cím sem. Back to 2016.
Már úgy néz ki a "nincs tartalom" is meg lett oldva köszönhetően pár húzó AAA címnek és a sok apróságnak mert az újabb topiklátogatók már nem hozzák fel vita tárgyának azt, hogy nincs mivel játszani. Most szimplán minden "szar" valamiért. Ha jönne még 2-3 Beat Saber szintű játék, ami 90% fölötti értékelést tudna kicsikarni a vásárlókból, az azért sokat lendítene a piacon. Szerintem rengeteg VR headsetet adtak el a Beat Saberrel promózva. De nem ritmus játékra gondolok, hanem más, hosszabb kalandjáték vagy ilyesmi.
Mondjuk már most kíváncsi vagyok mi lesz 2-3 év múlva az aktuális slágerprobléma.
Bocsi, hogy belevau, folytassátok csak... :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24216) Gigi01 válasza Ance (#24214) üzenetére


Gigi01
őstag

Hát nálam nem első ilyen eszköz lesz azért.DK2,CV1,Rift S,most jön a Quest.

(#24217) JoolsNOS válasza Gigi01 (#24137) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Elég a settingsben 1440et állitani? A hertz 80 vagy a nem lényeg?
"Aztán átírtam a vga-t" Ennek van jelentősége?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#24218) zsolti_20 válasza JoolsNOS (#24217) üzenetére


zsolti_20
senior tag

Már van lehetőség állítani a felbontáson is? :C
Hol nap érkezik még végre az új VGA így nem kell többet trükközni a GTX980m-el. RX5700 XT-hez mit érdemes állítani ha HTC vive-om van? :R

(#24219) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Van az, hogy ez ember csak tippet akar adni meg segíteni, helyette megkövezést kap. :DDD

Btw most a Cronost is refundolom, elég volt hozzá 1 óra. Pedig sokkal jobbra számítottam.

We are only Stardust...

(#24220) barcalaci84 válasza JoolsNOS (#24217) üzenetére


barcalaci84
őstag

Amíg nem írod át a vga - t a sajatodera, addig nem is használja a settings fájlban beállított dolgokat...(800x600 bán megy)
A Hz nem számít, mert automatikusra van rakva így beallitja neked 80-ra

A felbontas változtatásnal bármit allitgatsz, csak az a lényeg h szélesség magasság egyezzen

(#24221) @tco@


@tco@
aktív tag

Hölgyek és Urak! Akit esetleg érdekel eladó Quest, pillantson ide :R

(#24222) Gigi01 válasza @tco@ (#24221) üzenetére


Gigi01
őstag

Nem jött be?

(#24223) barcalaci84 válasza Dyingsoul (#24215) üzenetére


barcalaci84
őstag

szerintem amit 10 dollár alá akcióznak az nem véletlen :)ezt nem értik még páran , h az igazán jó tartalmakat nem akciózzák , mert nincs rá szükség
10 dollár alatt egy rövidebb experience-t kapsz és nem az évszázad üzletét kötöd :)
vettem én is már 10 dollár alatt , de nem refundoltam hisz azt kaptam amire kb számítani lehet
20 dollár feletti játékokat kell nézegetni és jól fogsz szórakozni...ha mégsem , akkor mehet a refund , mert megtévesztettek az árazással :)
meg eleve a viveport infinity tele van ezekkel az olcsó vr címekkel
ha minőség kell akkor meg ki kell fizetni a drágább címeket

(#24224) plg


plg
tag

Ma van az utolsó nap, hogy visszavihetem a Cosmos-t, de találtam a Youtube-on valakit, aki megcsinálta a lencse-cserét:

[link]

Ha ez tényleg működhet a Cosmos-on is, akkor a (szerintem) legnagyobb probléma, a miniatűr éles terület szimptóma, megoldódna!

(#24225) Raymond válasza plg (#24224) üzenetére


Raymond
félisten

Biztos vagy benne hogy megcsinalta a cseret? A video cime nem arrol szol es nem neztem vegig a 15 percet de beletekerve parszor nem ugy nez ki hogy lenne rola szo. A kommentek se emlitenek ilyesmit.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24226) s7evcsenko válasza barcalaci84 (#24223) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Itt a probléma azzal van, hogy ezeknek alapból $10 alattról kellene indulniuk szerintem.
Az említett form 40-50 perces játékideje $14-os alapárért, a hellbalde $22-os alapára (aszem ennyi volt előrendelve) 20+ órás játékélménnyel igen távol áll egymástól.
Előbb-utóbb mindent akcióznak, csak van amit egész sokára, mert vagy jól sikerültek, vagy elég tartalommal bírnak és ezmiatt veszik az emberek.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24227) plg válasza Raymond (#24225) üzenetére


plg
tag

Pff, én csak egy hozzászólást akartam linkelni, nem az egész videót (két Cosmos tulaj beszélget):

Kiemelt válaszDonny Granger7 órája (szerkesztve)@Greg Vancea Yes, it Voids your Warranty! But, the Mod is Simple and to be honest if I were to put my Fresnel Lenses back in it they wouldn't even know unless I told them. But, I have No Intentions of returning it. I Actually Enjoy using it...after doing a Few Modifications. The GearVR Lenses Swap being one of them. Here is a Link to Purchase them already made up. https://www.ebay.com/itm/HTC-Vive-Lens-Mod-Lenses-Bracket-BLACK-3D-printed-SHIPS-FAST-gear-vr-/392222747545 Note: This Mod Actually Works for All HTC Vive Headset because, they all are using the same lenses with the same size. Here is the Video That I learned this Awesome Mod from...it Actually Works and is a Huge improvement. There is No Barrel Distortions or any issues all I did was Swap the Lenses out and it was like Magic! It is worth the Risk! You'll See for yourself if you Try it... If you aren't Happy with it just simply swap them back out but, once you see what I see you won't ever use Fresnel Lenses ever again. 😉https://youtu.be/2ckPBhIlkX0

[ Szerkesztve ]

(#24228) Vaze válasza Jinxb1rd (#24219) üzenetére


Vaze
őstag

Szerintem a Cronos,eleg jo game,nekem tetszik...
Amugy meg csak par fillerbe kerult akciozva,szal mar csak emiatt sem refundolnam...

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#24229) a2d2


a2d2
addikt

Steamen van megint pár játék 80-90%-os akcióban november 1.-ig.
Most megvettem ezt a Run of Mydan-t is 3 euróért.
Meg kint van a Windlands is 2 euróért. Próbáltam a Viveportosat refundolni és helyette steamen megvenni, de nem is találok viveporton refund lehetőséget.

Új belépőknek ajánlom a Robinson The Journey-t 5 euróért. Fel kell tenni 1,5x-re a felbontást játékon belül, van már hozzá teljes követett mozgásvezérlő támogatás, ennyiért szerintem megéri beruházni rá, én 8 órát beletettem (mondjuk elég csúnyán elakadtam a dzsungeles résznél).

Amúgy én úgy gondolom hogy a fejlesztők saját maguk alatt vágják a fát ha nem képesek összedobni legalább egy 2-3 órás szórakozást. Illetve bizonyára tisztában vannak a 2 órás refund szabályzatokkal, szóval nem is igazán értem őket miért erőltetik ezeket az 1-1,5 órás játékidőket.
Én mondjuk megtartom a jó áron beszerzett jó minőségű de rövid játékokat.
Közel 500 játékom van Steam alatt, ebből 76 VR játék és még soha nem refundoltam ott.
Viszont Oculus Store-ban már kettőt is refundoltam, ebből a Vader volt az ami nem ütötte meg a megfelelő ár/érték/játékidő arányt, illetve a Xing bugos volt.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24230) @tco@ válasza Gigi01 (#24222) üzenetére


@tco@
aktív tag

De, nagyon is, csak élethelyzet változások miatt nincs rá annyi időm, mint amennyit megérdemelne. Tutira vissza fogok térni hozzá idővel, de heti 1 óra nem elég rá...

(#24231) abydos válasza MlbMatic (#24197) üzenetére


abydos
aktív tag

Nagyon nem mindegy. A Viveportos verzióért a HTC fizetett a fejlesztőnek, a Steamesért nem.

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24232) barcalaci84 válasza s7evcsenko (#24226) üzenetére


barcalaci84
őstag

ezért mondtam h a 20 euro feletti alapárasok közt kell nézelődni
, mert alatta experienceket kapszmeg demokat..és még 20 euró is zsákbamacska , mert van amik nem érnek annyit , és azokat akciózzák is viszonylag hamar..
amit olcsón megkapsz az kb annyit is ér...nem kell meglepődni

(#24233) abydos


abydos
aktív tag

Szóval tetszett a játék, de rövid volt és refund?

Ezzel nem az adott játékot fogod értékelni, hanem bizony a fejlesztő következő játékát ellehetetleníteni. Lehetséges, hogy másodjára egy 10 órás kasszasikert tudott volna csinálni és ehhez elég lett volna az, ha senki nem refundol.

Az önfeláldozás szó tudom itt sokaknak nem ismerős, de a játékfejlesztés erről szól és az egyik legkeményebb meló, egy-két ember számára meg eposzi küzdelem. Egy 10-20 percnyi kontent sok sok hónap folyamatos tanulás és munka, és bár technikai oldalról meg tudná oldani, hogy ismétli a dolgokat és akkor 5 órás élményt kapsz, csak éppen akkor 4 és fél órát unatkoznál.

A 2 óra refund lényegében egy segítség, hogy a szar címeket ki tudd szűrni. Szted mit üzen a szívét-lelkét beleadó fejlesztőnek, aki valszeg helyi minimálbér alatt megpróbált felemelkedni egy jó, minőségi ötlettel és bár az utóbbi miatt sikerülhetett volna neki, de az emberek visszakérték az árát. Sőt, erre felhívják a többi embertársaik figyelmét is.

És ez garantáltan úgy van, hogy a legtöbb egyszemélyes indie fejlesztő az éhezés környékén van. Senki nem csinál játékot egyedül, ha úszik a pénzben vagy jómódú, akkor stúdiót alapít és csak azzal foglalkozik, amihez ért.

Nem egy fejlesztő ismerősöm van és nem mellesleg én se keveset dolgoztam az iparban.
Megvetem ezt a fajta viselkedést. Nem a pénz visszatérítést, hanem a hálátlanságot, ha tetszett a játék és mégis egy féreg módjára élősködsz.

Megvenni pedig nem kötelező semmit, olvass értékeléseket és legyél tudatos vásárló, ha tudod, hogy a rövidség nálad akadály.

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#24234) Dyingsoul válasza @tco@ (#24221) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Ilyenkor úgy sajnálom, hogy én vagyok a topikgazda és be kell tartanom a szabályokat azaz a saját apróhirdetésemet nem linkelhetem be de az ilyeneket el kell néznem. :U

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24235) Raymond válasza barcalaci84 (#24232) üzenetére


Raymond
félisten

Marmint eredetileg 20EUR+ mert mostanara van eleg sok jatek learazva egyszeruen azert mert regi. Mint peldaul az emlitett Chronos. Persze ez egy olyan jatek aminek vagy bejon a stilusa vagy nem. A kollega azt irta lejebb valahol hogy egy ora alatt megvolt es ezert refund lett, ez mondjuk nem tudom hogy sikerult mert ez nem egy ora alatt vegigjatszhato jatek. Vagy lehet ugy ertette hogy egy ora alatt rajott hogy nem neki valo :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24236) Raymond válasza plg (#24227) üzenetére


Raymond
félisten

Most mar latom, mobilrol nem nyitotta meg a linket rendesen. Oszinten szolva ez az elso felhasznalo akit latok hogy ezt allitja es erdekes hogy reddit-en nem volt rola semmi. Marmint semmi siker vagy kudarc leiras, egyszeruen nem ugye nezett ki hogy barki probalta volna. Ahogy gondolod, de en csak ilyen egyszeri YT comment info alapjan nem tartanam meg ha olyan problemas mert ha kiderul hogy nem megy a mod akkor meg ott all a penzed valami olyasmiben amirol minden hasznalatnal az elso gondolatod az lesz hogy "kicsi a sweet spot, vissza kellett volna kuldenem" :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24237) sakkay válasza Dyingsoul (#24234) üzenetére


sakkay
aktív tag

Mondjuk nagy hülyeség, hogy a vr témában pörgő adás vételt-ilyen felhívás szerűen nem túltolva-gondot okozzon bárhol is!

(#24238) barcalaci84 válasza Raymond (#24235) üzenetére


barcalaci84
őstag

chronosra azt írták h nem jött be és ezért refund
régi is , meg azóta sokkal jobb címek jöttek így persze csökken az ára

én csak annyit mondok h ha valamit megkapsz 10 euró alatt , akkor az olyan is lesz...ez kb beismerése annak h sz.r a játékom és sokaknak nem jön be :) vagy csak egy demo és adományozzatok h a későbbiekben igazán jót tudjak csinálni...
de itt a topicban csodát várnak ezektől a címektől , pedig a csoda a drága játékokban van :) de inkább gyűjtik a tesco gazdaságos cuccokat és utána picsognak h hát ez meg se közelíti a kedvenc játékát

[ Szerkesztve ]

(#24239) Segal válasza Dyingsoul (#24234) üzenetére


Segal
veterán

Mondjon le :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24240) clyvejhamma válasza abydos (#24233) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

+1

"Nem a pénz visszatérítést, hanem a hálátlanságot, ha tetszett a játék és mégis egy féreg módjára élősködsz.
Megvenni pedig nem kötelező semmit, olvass értékeléseket és legyél tudatos vásárló, ha tudod, hogy a rövidség nálad akadály."

[ Szerkesztve ]

(#24241) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Leállhatnánk ezzel a témával már csak azért is, mert egyesek nem is követik rendesen azt, hogy ki mit ír:
1) Egyszer nem írtam, hogy a FORM tetszett volna.
2) Írtam, hogy ha tetszeni fog egy játék a rövidsége ellen is, akkor nem fogom refundolni.

Na most ezek után ki tudjátok találni, hogy miért refundoltam a FORM-ot? ;]

És igen, a szoftverfejlesztőkről köztudott, hogy éhen szoktak halni.

- - - - -
Cronos el tudom képzelni, hogy bejött valakinek, van benne plussz, csak engem inkább már inkább idegesített, mint szórakoztatott.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#24242) #48613632 válasza clyvejhamma (#24240) üzenetére


#48613632
törölt tag

Azért óvatosan a megfogalmazással, meg a minősítéssel, mert a másik félnek is lehetnek érvei. Ha meg hasonló stílusban visszaszól, kezdődik a pityergés. Volt már rá példa, csak azért szólok.

Jinxb1rd
Teljesen jogszerű amit csináltál, szerintem nem kell magyarázkodnod.

[ Szerkesztve ]

(#24243) MlbMatic válasza Jinxb1rd (#24241) üzenetére


MlbMatic
tag

nem nem irtad tényleg,,, :)
ezt irtad:
" btw tegnap végigjátszottam a FORM játékot 56 perc alatt. Simán refundolni tudtam, ma kaptam meg róla az üzit.
Így elég sok játék bekebelezhető, mert általánosságba véve elég rövidek. Oculus Store is hasonlóan működik. "

szóval igy elég sok játék bekebelezhető !

nem kell a szándékot agyon magyarázni,,,, nem gond hogy ezt teszed, adott a lehetőséged, én csak azt irtam, hogy ez hagy némi kivetnivalót maga után, és ha mindenki igy tesz, nem lesz pl Form 2 !!!

s mi lett ebből az egészből, viccc, már bocs,

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#24244) #48613632 válasza MlbMatic (#24243) üzenetére


#48613632
törölt tag

"és ha mindenki igy tesz, nem lesz pl Form 2 !!!"
Vagy ha lesz, hosszab lesz 2 óránál ;) Már megérte.

[ Szerkesztve ]

(#24245) @tco@ válasza Dyingsoul (#24234) üzenetére


@tco@
aktív tag

Igazad van, de gondoltam ez egy (egyelőre) szűk réteget érintő, "családias" topik, gondoltam necces ugyan, de talán belefér, hisz ha innen viszi el valaki valami hülyegyerek helyett, mindenki jobban jár :R

(#24246) s7evcsenko válasza #48613632 (#24244) üzenetére


s7evcsenko
addikt

+1

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#24247) plg válasza Raymond (#24236) üzenetére


plg
tag

Csak azért, hogy még nehezebb legyen a döntés, találtam egy már kifejezetten a Cosmos-hoz való modot:

[link]

(#24248) Viktoár


Viktoár
addikt

Én teljesen új vagyok a vr témában, most olvasom hogy van refund ha 1 vagy 2 óra után megunod vagy végigjátszod.

Felhasználói oldalról nézve:

Szoftvereknél amit "megvásárolunk" az valójában sosem lesz a miénk csak a bérleti/használati jog díját fizetjük meg.
Ennek fényében miért kell etikai problémát generálni olyanból ami a szabályszerűség határain belül mozog? :)

Nem tudom hányan vannak itt olyanok akik még emlékeznek a videotékás korszakra. Ott is volt olyan ha 4 órán belül visszaviszed a kikölcsönzött filmet akkor kevesebbet kellett fizetni. Aki élt ezzel a lehetőséggel az "pusztuljon" mert kevesebb pénz vándorolt a készítők zsebébe? :DDD Ez ugyanaz csak itt úgy szól a szabály hogy 2 órán belül visszakérheted a pénzed ha már nem érdekel az adott szoftver. Akinek ezzel gondja van az a szabályra haragudjon és ne a felhasználóra aki él a lehetőséggel. Az hogy a tartalom nem haladja meg még a 2 órát sem..... hát ne a "vásárló" bűne legyen már. Ha nem lenne az a 2 órás szabály, hány tiszavirág életű tartalom lenne? :F

Pc-s oldalról nézve annyi hitvány, hulladék, 2 nap alatt összedobott "játék" van hogy borzalom, ott is jó lenne egy ilyen "szűrő". :K Legalább lemorzsolódnának a kontárok.

Fejlesztő oldalról nézve:

Ha én tudom hogy legalább 2 órás tartalmat kell összedobnom hogy ne kidobott idő legyen amit belefektetek akkor rászonom a több időt. És még így sem garantált a minőség. Ezzel ők is tisztában vannak, akkor miért nem törekednek rá? :F

Üdv:Viktor

(#24249) qqzs


qqzs
őstag

Ezt a "ne refundoljunk mar mert szegeny fejleszto hajlektalan lesz"-t hagyjuk mar. Valoszinu se a fejleszto se az oculus nem huje raadasul a vevo se huje. Nyilvan oculus azert ad 2 orat a refundhoz hoyg a fejlesztok hosszabb jatekokat keszitsenek azert max 5 db egy honap alatt hoyg ne harapozzon ez el. En teljes egyensulyt latok ebben se a vevo nem lesz refund huszar se a fejleszto nem lesz penzehes fel oras jatekfejleszto. Szerintem mindenki refundoljon aki tud nekunk csak ennyi beleszolasi lehetosegunk van.

Eladó: GTS450

(#24250) qqzs


qqzs
őstag

Inkabb mondjatok mar meg hogy erem el a browser download konyvtarat mert regebben ez megjelent az oculus galeryben most meg nem. Quest 10.fw

Eladó: GTS450

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.