Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Dyingsoul válasza Raymond (#6000) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Tényleg, user error. :R Kicsit furcsa de láttunk már hasonló akciókat mikor ugyanaz a TV xbox-szal olcsóbb volt, mint maga a TV. :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#6002) fulton válasza Dyingsoul (#6001) üzenetére


fulton
addikt

Ha saturn vagy egyéb boltból megveszik a rift-et, valahogy le tudom ellenőrizni hogy valóban azt adják e el nekem?
Gondolok itt a szemüvegen valami sorszám és a számlán lévő sorszámra...pl. ?
Az lenne a lényeg hogy a számlán, garancia jegyen feltüntetik gondolom a sorszámát a termékeknek, és ezt valahogy le lehet ellenőrizni.

[ Szerkesztve ]

(#6003) #44630784


#44630784
törölt tag

Ingyen Blaze Rush hétvége van és a játék megvehető 50%-os áron mindössze 5 dollárért.
Nem rajongok az ilyen "mario cart" játékokért, de ez valami fenomenális. Olyan, mintha apró őrült matchboxokkal versenyeznél. 2 perc kipróblás után megvettem. :C

(#6004) fulton válasza #44630784 (#6003) üzenetére


fulton
addikt

Most lehet én értek valamit rosszul.
Mégis ki lehet a játékokat próbálni mielőtt megvenném? meddig lehet használni

(#6005) suniland


suniland
csendes tag

Blaze Rush
Most probaltam, tenyleg nagyon jo :-)
Erdemes kiprobalni, csak 3 napig ingyenes.
Annyi, hogy utanna nem tudod elinditani mar az Oculus Librarybol.

[ Szerkesztve ]

virtuall.hu - érdekelnek már ma a jövő technológiái, mint pl a VR

(#6006) Allien válasza fulton (#5998) üzenetére


Allien
veterán

Vannak cégek, akik ilyennel foglalkoznak. Adnak egy címet, oda lehet rendelni. Át is csomagolják, ha akarod. Tovább küldik, akár usa-ból, vagy angoloktól, de német címet is adnak:
Borderlinx
Az most mellékes, hogy megéri-e. Van, amikor igen. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6007) fulton válasza Allien (#6006) üzenetére


fulton
addikt

Lehet volt már kérdés, de ezt az oculust lehet használni "monitornak" is? tehát pl a játékot (hagyományos game) ott látom a rift ben de csak mintha egy nagy monitort néznék?
Mennyire vállalható minőséget ad, egy full febontás némi supersampling-al, nem tudom próbáltátok e már.

(#6008) Raymond válasza fulton (#6007) üzenetére


Raymond
félisten

Nem direkt, de hasznalhatod a BigScreen profit ilyesmire.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6009) fulton válasza Raymond (#6008) üzenetére


fulton
addikt

(#6010) andromedae


andromedae
tag

Sziasztok!

Úgy olvastam van olyan hogy szimulátorbetegség, amikor a szem próbálja becsapni az agyat és a fül egyensúlyi érzékelésével összezavarodik. Egy két perces hinta nevű vidámparkszerű 360 fokos többször forgó filmet néztem szemüvegben, persze rögtön megfájdult a fejem a szemem, enyhe hányinger fejizzadás. Azóta eltelt egy hét és még mindig fejfájósan szédülök. Van esetleg tapasztalat abban hogy ez mennyi idő alatt múlik el vagy mi lehet rá a megoldás, esetnek másnak is voltak e ilyen tűnetei?

(#6011) fulton válasza andromedae (#6010) üzenetére


fulton
addikt

ez elég durva. lehet nem kellett volna rögtön azzal kezdeni, és ha legkisebb jelét is érzed hogy rosszul vagy azonnnal levenni a szemcsit. Pas.
Szerintem itt is a kulcs a hozzá szokatás, kezdetben 20 percenként mondjuk szünetet tartani és csak lassan fokozatosan adagolni a durvább hullámvasut stb dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#6012) W00dyka válasza fulton (#6011) üzenetére


W00dyka
tag

Ez elég rosszul hangzik , mert 1 hete érzed csak azért !
Ahogy előttem írták, de inkább 15 percenként leveszed és pihensz....
Nekem a beszokási időben első nap kb. 1 óra 4 részletben utána kicsit több jelenleg egy 3 órás versenyt levezetek gond nélkül...

Sok folyadékot igyál 4-5 liter , mert a tested azt hiszi megmérgezték, mert beszédülsz fejben ( VR ) de a tested nem igazolja az érzést ( nem mozog ). Én így olvastam anno !

Ja még egy minden tiszteletem a tied hogy olyan VR élménnyel kezdted amitől én talán még most is elhánynám magam ! :R

Óvatosabban és türelmesebben magaddal ! :K

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#6013) W00dyka válasza andromedae (#6010) üzenetére


W00dyka
tag

andromedae: Az előzőt neked írtam csak melléklikkeltem az elején ! :W

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#6014) fulton


fulton
addikt

Lehet már volt erről szó.
Kíváncsi lennék szerintetek rift-ben egy supersampling 2.0 érték mellett mekkora felbontásnak felel meg monitoron. Gondolom nem lehet párhuzamot vonni, de mégis...
Ha mondjuk egy játékra azt nézem hogy 4K felbontáson x fps, az riftben ami 2160x1200 az alap.

Ez a táblázat igaz rá?
1.0 is 3024 x 1680
1.4 is 4234 x 2352 <-- more than 4K!
1.5 is 4536 x 2520
2.0 is 6048 x 3360
2.4 is 7258 x 4032
2.6 is 7862 x 4368 <-- more than 8K

Tehát ha jól értem akkor 1.4 ss mellett már a kártyának 4K nál nagyobb felbontást kell kreálnia? Mintha monitoron 4234x2352 felbontást kéne előállítania ?

(#6015) Raymond válasza fulton (#6014) üzenetére


Raymond
félisten

Volt rola szo, nem lehet parhuzamot vonni igazan, de peldaul az X felbontast a monitoron eleve csak abban rendereled es alltalaban 60Hz, VR-ben pedig olyan kb. 1500x1700 (plusz-minusz, engine fuggo picit) szemenkent (tehat ket kulonbomzo nezet) es 90Hz az alap, erre megy aztan barmilyen renderscale vagy PPDP vagy supersampling beallitas es a szorzo oldalankent van, szoval a tablazat kb. ul, de nem csak a felbontas a lenyeg hanem az is hogy ket kulon nezetet renderel.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6016) fulton válasza Raymond (#6015) üzenetére


fulton
addikt

hu akkor még jó pár év míg lesz 4-k-s de legalább 2k szemenkénti felbontás VR ban

(#6017) Davidgta


Davidgta
csendes tag

Sziasztok!

Lehet volt róla szó meg olvastam hasonlót is korábban de most nem találom.Szóval hogy lehet elindítani egy játékot úgy, hogy csak 45fps-el fusson? Jelenleg egy gtx970-em van amely kicsit kevés. A game win7 alatt 51-65 fps között rettentően ugrál illetve a "performance headroom" is. Ezáltal a játékban kicsit elmosódott lesznek az ellenfelek(RaceRoom Racing Experience a játék egyébként) Ugyan olyan beállítás csak win10 alatt ez stabil 45fps, a performance headroom is kiegyensúlyozottabb, és az ellenfelek elmosódása is megszűnik. Egy "home made" beviteli eszköz miatt win7-re vagyok kényszerülve, mert csak azzal működik. Ötlete valakinek? :)

(#6018) fulton válasza Davidgta (#6017) üzenetére


fulton
addikt

Lehet rosszul írom de egy próbát megér, valszeg úgy tudod elérni hogy az ASW bekapcsolod, és a supersamplingot feltekered addig míg fix 45 FPS ed nem lesz mindenhol. Mondjuk felnyomod 1.5 vagy 2.0 ra.
---

Én meg azt szeretném a jártasabbaktól kérdezni, vannak a videón ezek a "ház..érsd: szoba nappali stb nézős 360 fokos videók, az rift-ben 3D-s ? vagy csak sima 2D ben látom annyi hogy tudok forogni benne.

Van e olyan app amivel be tudok járni egy adott szobát házat és grafra is jó. Vagy netán ilyen tervező...progi?

(#6019) suniland válasza fulton (#6018) üzenetére


suniland
csendes tag

A 360 fokos videok, tobbsegeben inkabb 2D keves van ami 360 gömb videó és még 3D is.

Mondjuk lakást bejárni, teljesen 3Dben keves van ami igazabol foto minoseghez kozeli, de vannak.
[link]
Mondjuk ezt meg DK2 ben neztem.
Ezt az ingyenes UNREAL ENGINE 4-el keszitettek, de ezt a monoseget, csak profi 3D-s szerkesztok tudjak elkesziteni, de azert lehetseges.

Bar ha jol remlik, akkor az Oculus Home rendszerbol is eleht letotleni 1-2 hasonlot, talan nem ennyire reszletes megjelenitessel.

virtuall.hu - érdekelnek már ma a jövő technológiái, mint pl a VR

(#6020) Davidgta válasza fulton (#6018) üzenetére


Davidgta
csendes tag

Hát még elég kezdő vagyok. Ezt az "ASW " bekapcsolást hol kell intézni? A supersampling az megy, azt tudom mi. :) Thx!

(#6021) Raymond válasza Davidgta (#6020) üzenetére


Raymond
félisten

CTRL+Numpad1: Disable ASW, go back to the original ATW mode
CTRL+Numpad2: Force apps to 45Hz, ASW disabled
CTRL+Numpad3: Force apps to 45Hz, ASW enabled
CTRL+Numpad4: Enable auto-ASW (default, use this first)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6022) suniland


suniland
csendes tag

Sziasztok!

Oculus Rift CV1-re melyik COVERT ajanljatok? Aki vett mar az melyiket es meg volt vele elegedve?

Ezek kozul?

[link]

[link]

[link]

Tudtok mas olyat ami jo?

Szallitas rendben volt magyarorszagra vagy valamire figyleni kell?

virtuall.hu - érdekelnek már ma a jövő technológiái, mint pl a VR

(#6023) Panthera


Panthera
őstag

Üdv!

A telefon betolós VR szemüvegek itt off topiknak számítanak? Próbáltunk több telefonnal a hétvégén egyet (vr box rk3plus), de a kép minőségével nem vagyunk megelégedve - ebben a formában élvezhetetlen. Szerintem egyszerűen a telefon felbontása nem elég jó (pl. S4 mini). Ezek a szemüvegek tényleg csak ennyit tudnak?

[ Szerkesztve ]

(#6024) Raymond válasza Panthera (#6023) üzenetére


Raymond
félisten

Nem offtopic, ha rakaresel volt itt mar tobbszor szo ezekrol, az eredmeny alltalaban hasonlo mint amire ti is jottetek :) Egy nagyobb felbontasu es kepernyoju telefon azert egy picivel jobb, de oszinten szolva nem lesz sokkal elvezetesebb az egesz, csak picivel jobb kep.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6025) Dyingsoul válasza Panthera (#6023) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Szia!
Nem offtipok, arról is lehet beszélgetni. :K

Nos az S4 mini felbontása 540 x 960 (~256 ppi) ami igencsak kevés nem csoda, hogy nem volt élvezetes. Az egész élmény faktort legnagyobb mértékben a kijelző felbontása befolyásolja, így esetedben nem csak a szemüveg a ludas. Persze számítanak a lencsék és a szemüveg kialakítása is de az S4 mini szvsz alkalmatlan VR-ra.

Én próbáltam 720p-s, fullHD-s és 1440p-s mobil VR-t is, a különbség hajmeresztő. Neked azt tudnám tanácsolni, hogy próbálj ki más, VR-ra alkalmasabb eszközt. Akár más telefont, akár nem telefonos VR-t mert az S4 minin futtatott bármi szerintem nem nagyon nevezhető VR élményben.

Csak példaképp az S7 kijelzőjének felbontása 1440 x 2560 (~577 ppi) ráadásul ha dedikált szemüveggel használod (GearVR) össze sem lehet hasonlítani más mobilos megoldásokkal.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#6026) interstate76 válasza Dyingsoul (#6025) üzenetére


interstate76
addikt

Xiaomi Mi4-hez milyen mobilos VR eszközt ajánlanál/ajánlanátok? Annyiféle cucc kapható és olyan nagy az árbeli szórás, hogy fogalmam sincs, merre induljak el a témában. Köszi előre is!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#6027) Panthera válasza Dyingsoul (#6025) üzenetére


Panthera
őstag

Szia!

Még Note 4-el ki akarom próbálni, mert lehet hogy nem volt HD-s a tartalom, hátha azzal jobban mutat majd. A minin nem sokat számított. :) Gondoltam utólag, hogy mivel a kijelző hasznos területe feleződik, így nem kell nagy élményre számítani.

Köszönöm a segítségeteket, így már nagyjából van fogalmam a témáról. :)

(#6028) W00dyka válasza suniland (#6022) üzenetére


W00dyka
tag

Szia

Én próbáltam ezt a még nem nosefree változatosat ....... Nem akarok vulgáris lenni de egy raklap **** ! Ha ingyen ajánlják akkor próbáld ki de egyébbként ne !

Ha többiről esetleg lesz tapasztalatod akkor azt kérlek majd oszd meg velem/velünk !

[ Szerkesztve ]

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#6029) #54625216 válasza suniland (#6022) üzenetére


#54625216
törölt tag

Coveren én is gondolkoztam már, de a 20EUR körüli árat sokallom érte, mert 40-ért lehet csere szivacsot rendelni az oculustól.

(#6030) Raymond válasza #54625216 (#6029) üzenetére


Raymond
félisten

En ezt a szettet nezegettem, mert van lehetoseg probalgatni es kombinalni a dolgokat. Nem akarom az eredetit szetbarmolni igy jol jon egy plusz aminel tudok sajat szivacsot barkacsolni mert szeretnek egy olyat hogy az eredeti szivacsnak kb. csak a fele vastagsag legyen ott. Az FoV igy picit nagyobb lesz. Kiprobaltam milyen faceplate nelkul es ott mar latni a kepernyok szeleit plus vagja az arcot es nem tart. De a faceplate valami minimum boritassal hogy ne legyen kenyelmetlen epp jo kompromisszumnak tunik. Lehet megrendelem par het mulva, nyaron ugyis jobban strapalodik a szivacs az eredetin.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6031) Dyingsoul válasza interstate76 (#6026) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Én ahhoz megvenném a Xiaomi sajátját! :K Ez elméletileg a Mi 4 modelleket is támogatja mivel a 4C-t és 4S-t is támogatja, de érdemes utánanézni redditen attól függően hogy neked milyen Mi 4-ed van (sima vagy S vagy ugye amik vannak még).

Nem nagyon vannak róla tapasztalatok a fórumban, szerintem innen még senki nem vett viszont a Xiaomi elég jó minőségű cuccokat gyárt, gondolom ezt te a telefonodon is érezted.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#6032) Dyingsoul válasza Panthera (#6027) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Ha belefér a Note 4 akkor kipróbálhatod azzal is, de ne videókat próbálj ki hanem alkalmazásokat. VR appokra keress google playben. A GearVR tudtommal nem támogatja a Note 4-et, szóval azzal sajnos nem tudod kipróbálni, de érdemes lenne elmenned egy Samsung Experience Store-ba ahol S7-tel vagy más Samu telóval egy GearVR-t kipróbálhatnál. Ott is csak appokat ajánlanék kipróbálásra, a VR-os videótartalmak nagyon gyengék.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#6033) Ateszpapa válasza Dyingsoul (#6032) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!
Milyen appokat ajánlanál hozzá?
Sajna van elég drága 9$ ért is.
Kipróbálni ügye nem lehet vagy megveszed vagy nem. :(
Rangi-t megvettem az nem rossz kis logikai játék szerintem. :)

Nekem S8 van Gear VR és távírányítóval. :)

(#6034) interstate76 válasza Dyingsoul (#6031) üzenetére


interstate76
addikt

Ezt már néztem én is, csak gondoltam, előbb rákérdezek itt, hátha van valami telefonos best buy VR headset, ami nagyon ajánlott. Köszi a tanácsot! :R

Xiaomiban először a rendszer fogott meg: MIUI ROM-ot tettem egy Newman N2-es telóra - kicsit döcögött a portolt ROM, de annyira tetszett, hogy azóta csak Xiaomi telót veszek. :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#6035) Dyingsoul válasza Ateszpapa (#6033) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

A Bait!-et mindenképp próbáld ki! Minőségi, igényes, ingyenes VR játék! Van valami ingyenes rollercoaster is, de most nem tudom megnézni neked a nevét de jó értékelése annak is sok van. Azt nagyon érdemes kipróbálni. (vigyázz ne azt szedd le ami egy nagy fehérség, ennek valami más neve van nem rollercoaster, de az amúgy maga az app, ha megtalálom megírom)

A Titans of Space is ingyenes. Monumentális experience, már ha tudsz angolul de amúgy is megéri végigkattintgatni. Én végigolvastam nagyjából és nézelődtem, lenyűgöző az egész a vége pedig hatalmas (szó szerint). Édesapám is végignyomta, ő nem tud angolul csak nézelődött de nagyon tetszett neki ~ 20-30 perces program.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#6036) Raymond válasza Dyingsoul (#6035) üzenetére


Raymond
félisten

A Titans of Space megvan egy ujabb Plus verzioban is, $5-ert. Azt irja ra sokat csiszoltak rajta: [link] Nekem a ToS2.0 van meg Rift-en es parszor mar vegigneztem :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6037) fulton válasza interstate76 (#6034) üzenetére


fulton
addikt

én próbáltam a Samsung Gear VR-t Oculus rift, playstation vr (ps4el).

AZ oculus egyértelműen vezet. Gondolom további kép javítás érhető el SS stb ekkel... erről nem tudok nyilatkozni.
Számomra a samsung telefonos megoldása nagyon gagyi volt. Iszonyat pixeles..nem volt jó.

(#6038) Dyingsoul válasza fulton (#6037) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Gear VR-on te miket próbáltál ki?

Valaki nem tudja Gear VR controllert honnan lehet olcsóbban beszerezni? Csak kontrollert.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#6039) Ateszpapa válasza Dyingsoul (#6035) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszi azt kipróbálom.

Titan of Space is jó, eddig nem merültem bele, csak kipróbáltam, de tetszik. :)
Az Ocean Rift sem rossz, kicsit kikapcsol halak közt úszkálni.

Én a Mammut SES-ben vettem 9990-ért.
Ennél olcsóbban nem tudok.

(#6040) fulton válasza Dyingsoul (#6038) üzenetére


fulton
addikt

A bemutató demot.

(#6041) fulton válasza fulton (#6040) üzenetére


fulton
addikt

számomra az oculus volt az egyetlen ami hozta a hatást tartalom is úgy ahogy van már rá, és nem zavar a képe. Némi SS el meg picit még jobbat is várok majd.
De hogy samsung gear vr nem vennék az is biztos. Képe is iszonyat pixeles volt élvezhetetlen.
Riftben a tér érzet is sokkal überebb...ás világ nah. Szerintem legalábbis.
A PS VR már egész jó, de megint elég pixeles, bár azt mondják a PS4 pro val jobb a képe.

(#6042) Ateszpapa válasza fulton (#6041) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Azért a Samsung Gear VR csak egy plusz szolgáltatás a telefonhoz.
Ráadásúl még gyerekcipőben jár, azért ne hasonlítsuk a Rifthez mert ahhoz erős PC is kell ami többe kerül a telcsinél is. :)

De szerintem nem rossz az irány, a pixelesség sajna ez van egyelőre, majd ha jobb kijelzőt kap az S9 akkor jobb lesz az is.
Meg azért ez bárhova magaddal viheted, csak előkapod, csatlakoztatod a telefonnal és már mehet is a VR. :)

De arra pont elég, sőt jobb mint amit a Playen szerezhetsz, mert az Oculus jobb appokat csinál a VR-hez.

Én a hiányosságai ellenére meg vagyok elégedve vele.
Igaz, ha lenne Riftem is amihez tudnám viszonyítani minden bizonnyal úgy állnék hozzá ahogy te.

[ Szerkesztve ]

(#6043) #44630784 válasza Ateszpapa (#6033) üzenetére


#44630784
törölt tag

Ha gyerekek is van, akkor a Herobound: Spirit Champion-t ajánlom. Rift-re ingyenes, GearVR-ra nem tudom mennyibe kerül, de nagyon jópofa kis játék, könnyen irányítható, a nehézsége sem veszélyes (az utolsó pályákig). Fix kamerás, így garantáltan nem okoz motion sicknesst.

(#6044) Dyingsoul válasza fulton (#6040) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Hát ha még azt sem tudod, hogy mit próbáltál ki Gear VR-on, akkor hogy tudod egyetlen demo alapján leírni az eszközt? :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#6045) fulton válasza Dyingsoul (#6044) üzenetére


fulton
addikt

Ugy h lattam benne a képet. Es nem jott be.

(#6046) Márton válasza fulton (#6045) üzenetére


Márton
nagyúr

Ezt mondjuk én sem vágom:
"Képe is iszonyat pixeles volt élvezhetetlen."

Miért a Rifté, Vive-é nem hasonló felbontású? :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6047) Raymond válasza Márton (#6046) üzenetére


Raymond
félisten

Kisebb felbontas de masszivan jobb lencsek es sokkal vilagosabb kep. Plusz azoknal ott a PPDP emelesenek lehetosege ami szinten sokat javit a kepen.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6048) fulton válasza Márton (#6046) üzenetére


fulton
addikt

Nézd, ha Neked más a véleményed írd le.
Nekem ez: Képe nagyon pixeles volt, térérzet nem nagy durranás. Számomra élvezhetetlen az egész, kipróbálás 1-2 szer és annyi elég is.
Nekem ez volt a benyomásom.

Úgy emlékszem Sasmung s7 edge volt benne.

Ha valakinek tetszett/tetszik, én annak örülök - és használja egészséggel.

[ Szerkesztve ]

(#6049) Dyingsoul válasza fulton (#6048) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

A képe attól függ, hogy milyen tartalmat néztél rajta, just saying... :U

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#6050) fulton válasza Dyingsoul (#6049) üzenetére


fulton
addikt

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.