Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) v2 válasza TiberiusX (#23900) üzenetére


v2
senior tag

Még nem volt s-em. Remélem jól gondolom, hogy arra is jó ez

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23902) Jacek válasza Raymond (#23893) üzenetére


Jacek
veterán

Nem sweetspotról beszél? Nem az gond?

(#23903) Vaze válasza goldb (#23898) üzenetére


Vaze
őstag

Megkerdezhetem,hogy melyik jatek az? :)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#23904) abydos válasza Csakpeti (#23878) üzenetére


abydos
aktív tag

Kérdeznék valamit privátban, írtam ott :D

[ Szerkesztve ]

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#23905) TiberiusX válasza abydos (#23904) üzenetére


TiberiusX
tag

Megvettem steam en a Space Pirate Trainert, de ez is akad.. veszti a Tracket... ez a Steam VR baromsága? inkább Oculus Store-ban vásároljak?

(#23906) Jinxb1rd válasza TiberiusX (#23905) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nézd át a beállításokat. Nálam is akadozott már maga SteamHome is, mert mint kiderült, hülyén állítja be a felbontásokat, miután globálisan áttettem natívnak majdnem megfelelő felbontásra, azóta simán jó.

Másik, ami miatt akadozhat a játék, ha gép közben nagyon jár, pl töltesz le valamit maxxal.

We are only Stardust...

(#23907) kiskuplung válasza TiberiusX (#23905) üzenetére


kiskuplung
őstag

Gondolom eltekerted a pixel override-ot, ami természetesen nem "a pixelek közötti távolságot csökkenti" :F , hanem a supersampling-et tekerted fel vele.
Talán antialiasingként jobban ismered az eljárást, ez az egyik módszer rá.
Itt olvashatsz róla többet.

Az 1,5-ös szorzó amit most gondolom beállítottál, közel 2x akkor terhelést jelent, és gondolom a SteamVr-ban is be van állítva, így a kettő együtt összeadódva már lenullázza a géped.

(#23908) TiberiusX válasza kiskuplung (#23907) üzenetére


TiberiusX
tag

Vissza tettem 0-ra Steam VR ban nem nyúltam semmihez.

(#23909) kiskuplung válasza Jinxb1rd (#23892) üzenetére


kiskuplung
őstag

Jól mondja Raymond, ez sajnos ilyen. Szerintem Veled is az történt, mint általában szokott: eddig elvarázsolt a VR, és most kiszúrtál egy hibát, és innentől ez már idegesíteni fog, mint egy ferde kép a falon, amit csak Te látsz ferdének :)
Ezért direkt nem írom le, hogy milyen más hibák vannak még :D Utálom, amikor valami háttérzajra felhívják a figyelmemet, és utána engem is idegesít :)

(#23910) v2 válasza kiskuplung (#23907) üzenetére


v2
senior tag

Sejtettem, hogy valami hülyeséget írok :DD Ennyire nem értek hozzá, meg nem is értem. Nekem elég,hogy a háló kisebb és szebb az egész

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23911) TiberiusX válasza Jinxb1rd (#23906) üzenetére


TiberiusX
tag

Az a furcsa. hogy amikor lövök két kézzel akkor kezd el akadozni a játék.
Amikor egyik kezemben a pajzsot tartom akkor folyékony a kép.
Mindaddig nem kezd el belassulni amíg nem nyomom egyszerre mind 2 controlleren a triggert...

(#23912) Raymond


Raymond
félisten

Ha valakinek meg fent van es ki akarna probalni:

GTA5 VR mod

Ez egy onallo mod/fejlesztes, nem kell hozza VorpX.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23913) kiskuplung válasza TiberiusX (#23911) üzenetére


kiskuplung
őstag

Hm, hát ez nem hangzik jól.

De hogy valami jót is írjak: ez az Asgard's Wrath állati jó, és én már előre örülök, hogy ha idén megkérdezi a topikgazda, hogy mi volt az év VR játéka, akkor nem egy ritmusjátékot hoztok ki annak ;)

És még érkezik a Stormland is, aaaahhh...

(#23914) qqzs válasza Raymond (#23863) üzenetére


qqzs
őstag

Arra ahogy irtak hogy steamen vasarolt jatek oculuson libraryban elerheto lett. Rift es quest kozt meg van crossbuy.

Eladó: GTS450

(#23915) Raymond válasza qqzs (#23914) üzenetére


Raymond
félisten

A Rift es a Quest kozott ugy van crossbuy hogy ha az Oculus Store-ban megveszel egy olyan jatekot aminek van mindket verzioja es tamogatja a crossbuy-t akkor csak egyszer kell megvenni es megkapod mindket eszkozon. A Creed ilyen. De ez nem vonatkozik azokra a jatekokra maiket mas store-ban veszel meg (nem is lenne sok ertelme ennek az Oculus reszerol).

Az hogy egy Steam-en megvasarolt jatek elerheto az Oculus Library-ban csak annyit jelent hogy nincs ott deaktivalva az Unknown Sources filter es ezert minden VR tamogatasu jatek/app latszik ott amit hasznaltal fuggetlenul attol hol vetted.

Oculus Home -> Library -> Filter (jobbra fent az ikonok felett)

Itt ha kiveszed a pipat az Unknown Sources mellol akkor mar nem fog latszodni.

Tehat - ha megveszed azt a csomagot Steam-en attol meg nem kapod meg a Creed-et Quest-en hiaba van crossbuy a Rift es Quest kozott es hiaba engedelyezett ez a Creed eseteben.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23916) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Akit érdekel, néha szoktam streamelni, többek közt Raw Data-t, ha valaki gondolkodik rajta.
https://www.twitch.tv/jinxb1rd/videos

Btw, ezek az oculus kütyüg bírják a strapát, mik ezzel a tapasztalatok? Néha elég sokat kell klikkelgetni, meg rángatni a contorllereket.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#23917) barcalaci84 válasza TiberiusX (#23911) üzenetére


barcalaci84
őstag

Szerintem a steamvr beállításokkal van valami gubanc... Lehet még a cosmos kavart valamit vele...
Szedd le ami maradt cosmos driver, majd szedd le a steamvr l- t is és ezt telepítsd ujra, hátha segit

[ Szerkesztve ]

(#23918) TiberiusX válasza barcalaci84 (#23917) üzenetére


TiberiusX
tag

Redben megpróbálom ezt is.
Megvettem oculus storeban is a space pirate trainert, de ott is ezt csinálja, úgy hogy a Steam VR-t leállítottam, mivel nem kell az oculus hoz.

(#23919) qqzs


qqzs
őstag

Questre kijott a 10-es FW amit latok elsore eltunt a manualis fw frissites(amirol azt olvastam hoyg csak egy placebo eyebknet is) es bejott a direkt castolas chrome castra ami szuper felbontasban majdnem realtime olyan 100msecnek latom 5ghzes wifin CC ultrara

Raymond: koszi

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#23920) Dyingsoul válasza kiskuplung (#23913) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Úgy legyen. :DDD (De akkor is a Beat Saber minden év legjobb játéka. ;] )

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23921) a2d2 válasza qqzs (#23919) üzenetére


a2d2
addikt

Na kíváncsi leszek hogy most már lehet-e kiküldeni a képet android TV-re (mondjuk pont szervizben van a TV, valaki rákukkanthatna), az tényleg király lenne.

Budget Cuts fejlesztőitől gyerekeknek való játék. Lehet hogy elhagyták a projektet, de lehet hogy mennek rá még fejlesztések, ennyi pénzt talán megér. Garden of the Sea: [link]

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23922) barcalaci84 válasza TiberiusX (#23918) üzenetére


barcalaci84
őstag

Akkor viszont lehet a oculus driverrwl, videokártya driverrel van gond
Írhatnal a supportnak is... Vedd fel shadowplayyel a hibát

(#23923) TiberiusX válasza barcalaci84 (#23922) üzenetére


TiberiusX
tag

Írtam a supportnak, azt tanácsolták, hogy vegyem ki az elemeket 3-5 percre, hogy reseteljen a wireless connection majd vissza és ha minden igaz helyre jön. Ha nem akkor írjak nekik megint.

(#23924) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Megvettem ezt az Electronauts Vr Music-ot is, kiváncsi leszek, milyen lesz. :DDD

https://store.steampowered.com/app/691160/Electronauts__VR_Music/

Valszeg az egész pakk megérné, csak nem sikerült eladni még a telóm. :o

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#23925) MlbMatic válasza Jinxb1rd (#23924) üzenetére


MlbMatic
tag

hááát ilyen török zenével ,, :)

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#23926) Jinxb1rd válasza MlbMatic (#23925) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Tolnám én a Beat Sabert is, de jól látom, hogy azt nem igen akciózzák le sosem? :F

We are only Stardust...

(#23927) a2d2 válasza Jinxb1rd (#23926) üzenetére


a2d2
addikt

Lavina indul, felkészülni, 3,2,1...

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23928) goldb válasza Vaze (#23903) üzenetére


goldb
tag

Ne haragudj, elkerülte a figyelmemet a kérdésed. Természetesen megkérdezheted, a korábban linkelt ((#23854) Dyingsoul) Raw Data játék az.

[ Szerkesztve ]

(#23929) Jinxb1rd válasza goldb (#23928) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

I'm ready. ;]

We are only Stardust...

(#23930) goldb válasza Jinxb1rd (#23929) üzenetére


goldb
tag

Szerintem ezt nem neked szántad.

Viszont ha már így alakult, megjegyezném, hogy a Beat Saber az egyetlen játék, amit megvettem eddig (1 hete van meg) a Questre, méghozzá az Imagine Dragons music packkel.
10 év után az asszony újra szerelmes "belém". :C
Szerinted megérte? :)

(#23931) Jinxb1rd válasza goldb (#23930) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Áh... egy ritmusjáték, legyen akármilyen jó, ennyiért nekem drága. :(

We are only Stardust...

(#23932) abydos válasza Jinxb1rd (#23916) üzenetére


abydos
aktív tag

Így bírják

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#23933) qqzs válasza Jinxb1rd (#23931) üzenetére


qqzs
őstag

Probald moonridert, raszokni az is jo :)
Tovabbra is varok versenypartnert Skillet, resistance es invicible expert notakra legalabb ha beirjatok a pontszamot ide mar az is inspiralo...mar ha jobb mint az enyem :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#23934) a2d2 válasza qqzs (#23933) üzenetére


a2d2
addikt

Miért BS-ben nincs ilyen top10-es lista mint a moon riderben?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23935) Vaze válasza goldb (#23928) üzenetére


Vaze
őstag

Szia,nem tortent semmi :)
Koszonom Szepen :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#23936) Márton válasza a2d2 (#23927) üzenetére


Márton
nagyúr

? van valami infód?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#23937) a2d2 válasza Márton (#23936) üzenetére


a2d2
addikt

Semmi új, múltkor túlságosan is kiveséztem a pár hét alatt összedobható ritmusjáték és az évekig készülö AAA játékok árazása közti nem létező különbséget amit nem nézek jó szemmel.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23938) Jinxb1rd válasza abydos (#23932) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Az nice.

We are only Stardust...

(#23939) Dyingsoul válasza a2d2 (#23934) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Van, csak a globális toplistára nehéz bejutni a top10-be, gondolom könnysebb itt a környéken vetélytársat keresni. :)

Jinxb1rd : BS a jelenlegi árának a kétszeresét is megérné. Szerintem. Mások szerint ez is drága. Én egy játékot nem a grafikája vagy komplexitása alapján ítélek meg. Szerintem egy játék egyetlen fontos mérőszáma az, hogy hány órát játszik vele az ember mire totál megúnja. (Pl a Diablo 3-at is szidták-szidják sokan, hogy nincs semmi tartalom, nem fejlesztik a játékot stb. Jellemzően azok mondják akik 1000-4000+ órát toltak bele. Abban a játékban ennyi volt a tartalom és szerintem jogtalan a felháborodás amellett, hogy sok multis cím is nehezen ad 800+ óra játékidőt mielőtt kompletten ráun az ember, a 60 Eur/10-20 óra játékidős játékokról meg ne is beszéljünk.... BS szerintem ezért erős, persze csak a modok és a tömérdek egyéni szám miatt.)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23940) a2d2 válasza Dyingsoul (#23939) üzenetére


a2d2
addikt

Kár hogy nem tárol le minden befejezett számot. Bár jó nagy adatbázis kellene hozzá.
A Dance Collider egyébként ilyen (kiírja a végén hogy most pl a 123. voltam), de ott ugye van fix 30 szám azt csókolom.
Vagy legalább akkor top 100-ig letárolhatná a rendszer.

Amúgy gyerekeim imádják, egyöntetűen azt állítják hogy jobb mint a Beat Saber (demo) vagy a Moon Rider.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23941) Márton válasza a2d2 (#23937) üzenetére


Márton
nagyúr

Csak nem értettem, hogy 3,2,1...

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#23942) Dyingsoul válasza a2d2 (#23940) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

A BS-ben van scoresaber vagy mi a mod neve. Ott a top10 és a top10 alatt ott a te neved is az aktuális helyezéssel. Pl top10 játékos te meg a saját pontoddal, neveddel ott vagy a 752. helyen azt kiírja ott.

De biztos van más módja is a pontszám összehasonlításnak, talán valamelyik BS fanoldalon lehet ranglista, ezt nem vágom. Én nem feltétlen a táblára megyek, bár legutóbb csináltam egy globális ranglista 11. pontszámot talán a Mortal Kombatban. Vagy én értettem félre valamit de ott a scoresaber azt írta vagy 3 hete.

Engem jobban érdekel az, hogy végigtoljak egy számot hiba nélkül, mint a pontszám. Persze a kettő együtt jár, de ha sikerül ez a célom akkor én úgy vagyok vele, hogy achievement unlocked és megyek a következő számra ugyanezt eljátszani.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23943) qqzs válasza a2d2 (#23934) üzenetére


qqzs
őstag

Questen megszunt a scoresaber vegleg es a Beat on is kikerult a sidequestbol, nekem meg az oculus tv-s verzio fut az 1.3-as BS-el. Beat on helyett most BMBF van vagyis lenyomtak mar most nem tudom hol tart hogy ujraindult e az kompatilbilis volt azt hiszem 1.42-ig. En meg nem frissitettem 1.3rol.
Egyebkent vedd meg es refund ha nem tetszik, van ra ket ora jatekidod es 14 napod meg 5 jatek per honapod. Nalam vegul igy maradt meg. Tenyleg fluidabb mint a moonrider.
Bosszubol Vader Kettot vegigcsinaltam es refundoltam. Nekem eleg a Vader egy dojo-ja. Scramble refund, varok valami profi teniszjatekra. RacketNX refund nem birom azt ajatekot elvezni. Igy most Van tulajdonkeppen ot jatek a Vader 1, BS, GunClub, Tiltbrush, RicsiPlank. Meg par Qquest athozat. Varok meg valami ertelmesre ami lekotne de nem jonnek. :(
Ja meg Wanderrezni szoktunk neha, Quest-Go multiplayer csaladosan is

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#23944) a2d2 válasza qqzs (#23943) üzenetére


a2d2
addikt

Én meg kipróbáltam ezt a Ricsiplankot viveport infinityn belül, hát eléggé az volt az érzésem hogy ennek egy ingyenes experiensznek kellene lennie.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23945) qqzs válasza a2d2 (#23944) üzenetére


qqzs
őstag

Azert maradt meg mert akkora party erteke van mint semminek. Ismerosnek ez az elso megmutatni valo aztan vagy fel oraig elhulyeskedunk benne. A gyerek meg elropkod vele tuzeket oltogatni

Eladó: GTS450

(#23946) a2d2 válasza qqzs (#23945) üzenetére


a2d2
addikt

De ezért 15-öt kérni nagyobb disznóság mint a BS-ért 30-at.
Az ingyenes Oculus Dreamdesk szerintem kenterbe veri (abban is van egy ilyen városban tetején szétnézegetős rész, de a T-rex a legjobb élmény benne), én azt mutattam meg elsőnek havernak mikor átjött (ugye ebben nincs semmi irányítás még). Aztán utána a szintén ingyenes The Lab-ot.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23947) qqzs válasza a2d2 (#23946) üzenetére


qqzs
őstag

En Questhez ragadt vagyok :) Majd talan a link bar del precision laptop lehet keves lesz neki

Eladó: GTS450

(#23948) fulton válasza Raymond (#23912) üzenetére


fulton
addikt

Felraktam, nem tudjátok miért van az hogy fixen 80-81 Fps en megy a játék miközben a headroom meg 80%-90%?

(#23949) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ne felejtsétek el, hogy most indult a Haloween sale Oculusnál.

https://www.oculus.com/experiences/rift
+ 1
https://www.humblebundle.com/store/arizona-sunshine

Red matter milyen játék? És az Arizona Sunshine? Oh damn, túl sok mnident vennék. :DDD

We are only Stardust...

(#23950) Raymond válasza fulton (#23948) üzenetére


Raymond
félisten

Nem tudom, nekem nincs mar fent egy ideje a GTA5.

(#23949) Jinxb1rd
A Red Matter nagyon szep es jo a sztori is. Par ora alatt vegigjatszhato, de 12.49-et szerintem meger.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.