Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50001) fatal` válasza kzolee216 (#49998) üzenetére


fatal`
titán

Neki más gond volt, a szinkron elvitte a sávszélességet.

Szerintem ezt nem lehet kikapcsolni, ha jól emlékszem, akkor frissítést nem tölt air link közben, de ezekszerint szinkronizál. De az auto szinkron kikapcsolható.

(#50002) Raymond válasza gulasoft (#50000) üzenetére


Raymond
félisten

" Pc-re meg lehet tolni a képet és hangot, csak nem árt hozzá egy gyors internet, de valamennyi késés így is lesz."

Itt teljesen mindegy milyen internet kapcsolatod van mert a casting local traffic.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#50003) a2d2 válasza gulasoft (#49999) üzenetére


a2d2
addikt

"De mintha lett volna a beállításokban valami, hogy játék közben ne fusson semmi a háttérben." - na pontosan ilyen kellene nekem. Oculus oldali kapcsoló, nem router oldali machinálás.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#50004) csabicsepp


csabicsepp
aktív tag

Sziasztok!
Ide is beírom hátha valakit érdekel, a vorpx 10 szülinapi ajándéka a cyberpunk 2077 vr mod:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#50005) gulasoft válasza csabicsepp (#50004) üzenetére


gulasoft
őstag

A vorpx-es cyberpunk mod az egy kalap szar. 4500Ft a Loke Ross féle, na az ott van.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#50006) Aby_2014 válasza gulasoft (#50000) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Elmondásod alapján ha a TV-nk tudja a chromecastot, akkor oda simán kitudom küldeni a szemüveg képét, állati....
Jöjjön már a jézuska... lassan jobban várom a karácsonyt mint a gyerek ;]

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#50007) gulasoft válasza Aby_2014 (#50006) üzenetére


gulasoft
őstag

Igen de ha van egy laptopotok, (nem kell erőműnek lenni) az még talán jobb is.
ide felmész:
[link]
belépsz azzal a fiókkal amivel a szemcsiben is vagy, és már megy is közvetítés.
Ezt is így csináltam:
[link]

[ Szerkesztve ]

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#50008) s7evcsenko válasza gulasoft (#50005) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Csak a pontosság kedvéért netto 4800ft, bruttó 6096ft. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#50009) gulasoft válasza s7evcsenko (#50008) üzenetére


gulasoft
őstag

Csak a pontosság kedvéért, lehet Te tudod jobban mit vonnak nálam, de nekem az jött, hogy 5080ft, és ebben van még egy goldenlane írónő 400ft - os patronálása is. De lehet neked mást von a Luke Ross patronálása.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#50010) gulasoft


gulasoft
őstag

Azért mellékelem a képet, lehet hogy nem raknak rá áfát?

Az is lehet hogy nincs benne árfolyam változás, mert miután belevettem volna az írónőt is azóta (és ez június 1.) 5080Ft jön mindegy hogy ingázik a forint.

[ Szerkesztve ]

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#50011) kzolee216


kzolee216
aktív tag

Egy kis leírás az új VD frissítésről: [link]
Van benne pár kecsegtető dolog.

(#50012) gulasoft válasza kzolee216 (#50011) üzenetére


gulasoft
őstag

Heheh kalózuraknak reszeltek?
"Ez a verzió és a jövőbeni verziók internetkapcsolatot igényelnek a számítógéppel való kapcsolat létrehozásához. Az összes forgalom helyi marad. Ez sajnálatos, de a kalózkodás valódi problémává vált, és ez az egyetlen módja annak, hogy életre szóló ingyenes frissítéseket hozhassak Önnek. Remélem megérted."

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#50013) Danecay válasza gulasoft (#50012) üzenetére


Danecay
őstag

Ez nyilván a kalóz verziós VD használókra igaz, nem pedig a játékokra.

[ Szerkesztve ]

(#50014) a2d2 válasza gulasoft (#50012) üzenetére


a2d2
addikt

Ez hihetetlen hogy egy 4eFt-os VD-t lekalózkodnak olyan emberek akiknek telik egy VR headszettre. :(

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#50015) s7evcsenko válasza gulasoft (#50010) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Lehet rossz oldalt nézek, de itt 4800ft-ot ír.
Ha rányomok a join-ra, akkor a következő ablakban hozzáadja az 1296ft-os VAT-ot, így lesz a végösszeg 6096ft.
Nem vittem végig a vásárlást, így könnyen lehet, hogy mindössze 4800ft-ot fog vonni, de akkor megtévesztő a VAT.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#50016) fatal` válasza a2d2 (#50014) üzenetére


fatal`
titán

Meg egy gaming PC-re... De 8k a VD, nem 4 ($20), bár nincs jelentősége.

(#50017) kzolee216 válasza gulasoft (#50012) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Szerencsére ez engem nem érint, de gondolom itt többieket sem. :U

[ Szerkesztve ]

(#50018) gulasoft


gulasoft
őstag

Jó csak innen a kalózok nem kapják meg a vd frissítéseket. És ha valamit vesznek talán rákapnak az ízére :DD

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#50019) laccy88


laccy88
senior tag

Sziasztok! A Quest 2-t tudom használni usb-c-s fejhallgatóval?
Azt látom, hogy van direkt ahhoz füles.
Ami érdekelne, hogy a jelenlegi JBL Quantum fejhallgatómat (ami alapból vezeték nélküli, nem BT) tudom-e usb-n használni vele.
Köszi!

(#50020) camaro79


camaro79
aktív tag

Végre megjött minden és sikerült kipróbálni a Varjo-t.
Eredetileg 1 base stationt szerettem volna, de az két hete még mindig úton van Hollandiából (állítólag a holland posta még a magyaron is túltesz). Közben találtam 2db használtat (nyári vásárlás) a hardveraprón, így közel 1db új árán sikerült 2-t venni.
Ha egyszer befut az új, megy is majd vissza...

kontrollereket nem vettem, mert csak simezéshez használom. És hála istennek nem olyan, mint a G2, ami néha belépett a steam VR-ba és mindenképpen kellett kattintani (az is megoldható amúgy egy xbox controllerrel).

A dioptriás lencsék is megjöttek. hosszas utánaolvasás, tesztek és javaslatok alapján a VR Lans Labtől rendeltem, 7-10 nap a gyártás és Thaiföldről jön. Kimentem volna érte szívesen :)
Azt hittem jól megszívom az Áfa-val, de már eleve úgy számol a weboldaluk, hogy be van építve, tehát mindent ők fizetnek, nekem csak a vámkezelési megbízást kellett kitölteni.

G2-höz az VR Optician-tól rendeltem, ők Németországból küldik kb 1-2 héten belül.
Megérte a Lans Lab-et választani, sokkal vékonyabb a lencse, illetve a kerete is vékonyabb, kisebb a perem. A fentiek fontosak a FOV miatt. Előtte próbáltam kontaktlencsével, majd a lencse adapterrel, tökéletesen ugyanolyan, semmilyen szinten nem veszem észre, nem zavaró.

és akkor a Varjo-ról.
Eszméletlen jó, éles a képe szinte bárhova nézek.
A FOV nagyon meglepett, mert csak 4 fokkal több, mint a G2 (102 vs 98) viszont sokkal többnek érzem. Kb olyan, mintha sima szemüveg lenne rajtam, aminek éppen csak látom a keretét oldalt. verticálisan kisebb (73 vs 90), de ezt nem veszem különösebben észre. mintha egy szélesvásznú filmet néznék. Meg kell szoknom, hogy elég a szemmel nézni, nem kell a fejemet forgatni.
G2-ben mindig probléma volt nekem a párásodás, nagyon meleg volt. Szerencsére itt a kis ventilátor ezt megoldja, semmilyen szemfáradásom nem volt, még úgy sem, hogy amikor este próbáltam, akkor már elég fáradt voltam a nap végére.
Egyelőre default (high) felbontásban használom, ezt úgy néz ki tök jól viszi a gépem a G2 iracing beállításokkal.

Az is nagyon tetszik, hogy jelzi a kijelzőn, hogy helyesen van-e a fejeden a headset (túl magasan, alacsony stb.).
Van a headset oldalán 2 gomb. Ezekkel könnyen lehet hangerőt állítani, illetve a VR és a virtual desktop között váltani. Nem kell a headsetet leszedni egy-egy verseny után, nagyon kényelmessé tesz a dolgot.

És akkor pár negatívum:
- alacsonyabb IPD-nél red shift jelentkezik, ez a magasabb IPD-nél kevésbé észrevehető, én nem is nagyon láttam (69-es IPD).
- nincsen beépített fülese, mint a G2-nek volt. adnak hozzá fülbedugós kis fülest, amit a 3.5 jackbe tudod dugni, én vettem egy rendes nagy fülest hozzá, azzal szuper a hangzás.

szerencsére folyamatosan dolgoznak a software frissítésen, így ez a redshift dolog is várhatóan javításra kerül.
A saját discord csatornájukon megy a kommunikáció, a fejlesztőktől is tudsz kérdezni.

Összességében simezéshez nem tudok jobbat, totál nem bántam meg a váltást.
hogy megér-e annyival többet, mint a g2? nekem igen, mivel minden olyan nyűgöm eltűnt, ami eddig zavart (kicsi sweet spot, szemfáradság, párásodás, néha elmászó tracking).

[ Szerkesztve ]

(#50021) a2d2 válasza laccy88 (#50019) üzenetére


a2d2
addikt

Nekem is JBL Quantum van.
Airlinknél a saját rádiófrekvenciás kütyüjével használom így külön jön a PC-ről a hang.
Ha standalone módnál szeretnék jobb minőségű hangot akkor sima jack-jack kábellel rádugom a Quantumot.
Amúgy meg a Quantum tudja a BT-t is, szóval azzal is rá lehet kötni, de úgy szerintem késni fog a hang.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#50022) laccy88 válasza a2d2 (#50021) üzenetére


laccy88
senior tag

PCVR nálam egyelőre nem játszik (nincs gémer pc).
Azt olvastam, hogy BT kapcsolatnál késni fog a hang, ami ugyan minimális, de lehet zavaró.
A Quantum 350-et úgy álmodták meg, hogy nem BT-on, hanem rádiófrekvencián működik, és nincs jack csatlakozó sem :(((

(#50023) Ktm123


Ktm123
tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem, hátha valaki találkozott ilyen problémával. Olvastam vissza a topicba, már volt itt hasonló probléma, viszont megoldás nem. Az egyik barátom vásárolt használtan egy Oculus Rift S-t, azonban előjött egy hiba ami miatt használhatatlan az eszköz.

Mindig ezt írja setup-nál ami a képen van(a setup előtt írja szépen hogy minden OK, és csatlakoztatva vannak a kábelek, illetve a kontrollerek töltöttségét is mutatja).

Az ő konfigurációja az alábbi:
Asus h410m-k r2.0
i5-10400F
16GB ram
RTX3060 12GB
WIN10 1903

Amit próbált: Windows reinstall többször WIN10 és 11 váltogatva, USB driverek létező összes variációja illetve mindegyik USB portot ellenőrizte, billentyűzet és egér nélkül is ugyan ez a hiba.

Ma került hozzám a rift hogy kipróbáljam az én konfigommal:
-B450 GAMING PLUS MAX
-Ryzen 5600X
-32GB ram
-GTX 1080TI
-WIN11PRO 22000.613

Amit én próbáltam: Az összes USB driver verzió ami létezik körülbelül, mindegyik USB portba megnéztem, minden USB eszközt eltávolítottam a riften kívül akkor is ugyan az a hiba. Sűrített levegővel megtisztítottam a rift csatlakozóit is, semmi eredmény. Windows defender tiltva. Külföldi fórumokon rengeteget olvastam utána, és felraktam egy régebbi firmwaret is az eszközre(2.1.1) jelenleg 2.2.0 van rajta, de ez sem hozott eredményt. Én rendelkezem egy HP reverb headsettel az tökéletesen üzemel mind a két konfigurációval, viszont a kábelét nem tudom beledugni a riftbe hogy az esetleges kábel hibát kiszürjem mivel más a kialakítása.

Ami a legjobban aggaszt hogy az elején a visszajelző led nem világít egyáltalán, viszont a PC felismeri az eszközkezelőbe mint Rift S USB hub és hibát sem ír. Még annyit szeretnék hozzátenni hogy egy PCI-E USB 3.0 kártyával is ki lett próbálva, mivel olvastam hogy viszonylag nagy az áramfelvétele a riftnek, de azzal se megy.

Ha valakinek lenne bármilyen ötlete/tanácsa azt nagyon megköszönönném, már nem tudom mit próbálhatnék még ki.

Köszönöm előre is! :R

(#50024) a2d2 válasza laccy88 (#50022) üzenetére


a2d2
addikt

Ja, azt nem tudtam, nekem 810-es van.
Mondjuk a jack hiánya elég meglepő.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#50025) fatal`


fatal`
titán

Pistol Whip roadmap
Pico®4 Launch. Pistol Whip will make its debut on Pico 4 headsets on December 15, 2022.
Official Modding Tool.Titled Pistol Mix, the officially supported community modding tool for Pistol Whip on PC VR will roll out in 2023.
New Scenes Coming Soon! Overdrive is a major content update on the horizon, with multiple brand-new Scenes for players to sink their teeth into. Arriving throughout Spring 2023.

(#50026) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok!

Filmezéshez létezik valamilyen ingyenes 2D filmezést is támogató lejátszó vagy azt is feltétlenül venni kell? És egyébként ez hogy működik, ha mondjuk PC-ről streamelek filmet, akkor ahhoz PCVR-es lejátszó kell, amennyiben viszont a Quest tárhelyéről akkor Quest-es? Amennyiben így van akkor gondolom létezik crossbuy lejátszó is.

(#50027) Márton válasza Danecay (#50026) üzenetére


Márton
nagyúr

Bigscreen - ingyenes
Pigasus, Skybox - megéri

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#50028) Danecay válasza Márton (#50027) üzenetére


Danecay
őstag

Milyen érdekes! :) Mielőtt megkérdeztem volna, rákerestem a dologra itt a topikban, és éppen a Te ide vonatkozó, 2020-ban még kérdéseddel futottam éppen össze :)

A Pigasus és Skybox mivel nyújt többet amitől megéri?

(#50029) Márton válasza Danecay (#50028) üzenetére


Márton
nagyúr

:)
Ha a legjobb minőségű megjelenítés kell, vedd a Pigasust, mert timewarp layert használ, úgy tudom a többi nem. Akár 8k-360 videót is visz, a többivel nekem gondom volt. Valamint sima SMB megosztást is kezel. Nekem fontos volt az MPO támogatás is, stb. Sajna már ritkán jön update :(
A Skybox hangban jópofa, ha elfordusz a moziteremben, a hang is leköveti ezt, mert 360-as.
Kezd a Bigscreen-nel, az meg közösségi élményt ad, ha akarod és ingyenes. Ha valamire kevés lesz, majd kérdezel, merre tovább :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#50030) Raymond válasza Danecay (#50026) üzenetére


Raymond
félisten

Mielott kiadsz valamire penzt a beepitett Gallery lejatszo tamogat DLNA-t igy oda streamelhetsz es valaszthatsz kornyezetek kozul is (hazimozi, rendes mozi stb.) de a tobbi emlitett lejatszo sokoldalubb (tobb formatum tamogatasa, halozati hozzaferes stb.).

Ezeket a Quest-en kell megvenned.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#50031) Danecay válasza gulasoft (#50007) üzenetére


Danecay
őstag

Köszi a tippet, igen, ez így működik :)

#50029 Márton
Mondjuk a felét nem értem annak amit leírtál, szóval valószínűleg nem fog hiányozni, de azért mégis kíváncsi lennék, hogy mik azok a dolgok amiket említettél :)
Mi az a timewarp layer? 8K-s videót nem valószínű, hogy nézni fogok, már csak a rendelkezésre álló internet sávszélességem miatt sem. Az AMB megosztás, gondolom a Samba lenne, de az MPO nem tudom mire való.
Mindenesetre letöltöttem a Bigscreen-n de azt elindítva Oculus hardware error-t ír. A párbeszédablakot be tudom zárni, ill megnézni a Device settings-et. Utóbbit megnézve, zöld pipát látok, a státusz Active és Connected. Milyen feltételnek kellene még teljesülnie?

#50030 Raymond
Meg akartam nézni ezt a Gallery dolgot is, de sehol nem találok ilyet. Minden bizonnyal én bénázok, de ezeken a kezdeti nehézségeken túl kell valahogy lendülnöm :)

Egy másik kérdés. Működik e többfelhasználósként a rendszer. Úgy értem, mint pl. egy konzol. Felhasználónkénti menükörnyezet, az egyik profil alatt megvásárolt játék működik e a másik ugyanazon headset-et használó fél számára is, és ennek megfelelően felhasználónként külön kezeli e a játékok mentéseit, stb. Amennyiben igen, úgy elég külön-kölön mindeki számára egy Meta fiókot regisztrálni?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#50032) Raymond válasza Danecay (#50031) üzenetére


Raymond
félisten

"Működik e többfelhasználósként a rendszer. "

Igen: [link]

App sharing: [link]

Ahol a kiado/fejleszto engedelyezte a sharing-et ott csak egyszer kell megvenni (a master account alatt) es a tobbi fiok is hasznalhatja.

"Meg akartam nézni ezt a Gallery dolgot is, de sehol nem találok ilyet."

Megint atneveztek volna? A beepitett kep/video nezegetorol beszelek. Eddig ugy hivtak mar egy jo ideje hogy Gallery, ott eloszor megkerdi hogy a local vagy a halozati mediat akarod latni.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#50033) Danecay válasza Raymond (#50032) üzenetére


Danecay
őstag

Köszi!

A Gallery-vel kapcsolatban, én nem tudom, hogy milyen néven kellene keresni, de két ideillő dolgot találtam, a Quest-en, a File Viewer-t és a Files nevű alkalmazásokat. Utóbbi írta ki az elindításakor, hogy alkalmas médiiafájlok, képek, videók megtekintésére, és felajánlotta a telefonommal történő szinkronizálást, de azt sem igazán tette meg mert nem látok semmilyen médiatartalmat, de lehet én értem félre. Más beállítást nem találtam.
Csak a félreértések elkerülése végett, hol is kellene ezt keresni? A headset-en, a PC-n, vagy a telefonos alkalmazásban? Én egyedül az utóbbinál lűtok ilyet, de ez nem hiszem, hogy az lenne, na meg eleve PC-ről küldenék videót a headsetre.

(#50034) Raymond válasza Danecay (#50033) üzenetére


Raymond
félisten

Mindjart megnezem, ugyse megy most a Pico4 mert valamit elturtak az utolso VD-ben igy hasznalhatatlan streaming-re.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#50035) Raymond válasza Danecay (#50033) üzenetére


Raymond
félisten

Pedig ott van nalam. Kinyitod az Apps nezetet, jobbra fent a filterben kivalasztod hogy Meta Quest Apps es ott van nalam az Oculus Gallery - az icon az feher hatter piros/kek negyzet logo a kozepen es a szoveg hogy Oculus Gallery.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#50036) Danecay válasza Raymond (#50035) üzenetére


Danecay
őstag

Én ennyit látok. Ott van az amire gondolsz?

Ez az egyik dolog, de ott a másik, hogy mi baja lehet a Bigscreen-nek?

(#50037) Raymond válasza Danecay (#50036) üzenetére


Raymond
félisten

Akkor nalad mas, nalam van Oculus Gallery is. Nezd meg a "Not Installed" alatt, lehet ott lesz.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#50038) Danecay válasza Raymond (#50037) üzenetére


Danecay
őstag

A Not Installed alatt 0 alkalmazás van, és innen maximum csak a Store-t tudom megnyitni, ahol egyébként ugyanúgy nincs.

[ Szerkesztve ]

(#50039) Danecay


Danecay
őstag

Letöltöttem az Oculus Dreamdeck applikációt is, és annak indításakor is Oculus hardware error-t ír. Újraindítottam a PC-t és a headset-et is, mint ahogy EZ a leírás is írja, de nem lett jó. Ezen felül már csak a Factory Reset marad, csak azt nem tudom, hogy mit reset-eljek rajta mikor amióta egy pár napja megvan, vagy 2x lett csak kipróbálva standalone eszközként. Most először próbálnám PCVR-ként működtetni és máris nem működik. A következő lépcső a support. Kicsit mérges vagyok :W Egy egész napot csesztem el, és még csak egy videót sem tudtam kiküldeni rá.
Rákerestem itt az 50.000+ hozzászólást számláló topikban, és az "Oculus hardware error" hibaüzenetre, és az enyémen kívül kívül egyetlenegy hozzászólásban találkoztam vele, azt már meg sem néztem, hogy milyen összefüggésben.

(#50040) Raymond válasza Danecay (#50039) üzenetére


Raymond
félisten

Air Link-el vagy VD-vel? Hol irja hogy hardware error? Factory Reset nem hiszem hogy segit mert hiba igazabol nincs. Felesleges nyug lenne csak.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#50041) Danecay válasza Raymond (#50040) üzenetére


Danecay
őstag

Lehet, hogy ezzel lesz a gond:

(#50042) Danecay válasza Raymond (#50040) üzenetére


Danecay
őstag

Ja, Air Link amúgy, nincs hozzá kábelem.

(#50043) kgero86


kgero86
tag

Üdv!

Kártyavásárlás előtt állok quest 2-höz.
Ki mire esküszik? AMD vagy NVidia?
Rtx 3080 (10Gb) és a 6800 xt (16Gb) között gondolkodom.

(#50044) DNorbert1 válasza kgero86 (#50043) üzenetére


DNorbert1
csendes tag

Szia!

Én most váltottam 6900xt-re 5600-xt ről. Azt mondom, hogy csak annyit kell megfontolni mennyire számít neked a raytracing. Ha nem izgat hogy abban jobb az Nvidia akkor válaszd a 6800xt-t. Egyrészt jóval olcsóbb kártya másrészt az említett feature nélkül bazi erős. De ez a saját véleményem! Nem vagyok fanboy csak hosszasan mérlegeletem és nálam a radeon felé billent a mérleg nyelve. Amúgy csak hogy számokban beszéljünk arról hogy mennyire elég egy ilyen kaliberű kártya (bár találsz néhol teszteket) nálam 90hz-en a legtöbb játék full grafikával és kicsit emelt felbontásban még marad 50-70% headroom de 120hz-en sem esik mínuszba. Nem tudom miről váltasz de gondold végig hogy elég nagy és jól szellőzik e a gépházad mert ezeknek a kártyáknak válaszd bármelyiket elég komoly hőtermelése van.

(#50045) gulasoft


gulasoft
őstag

Én kihagyom a 30-as szériát és az amd-t is. A 40-esben lesz dlss3 állítólag sokkal jobb mint a dlss2. Megvárom a 4070-es kártyát addig féllábon eltötymörgök a 2080 superrel.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#50046) a2d2 válasza gulasoft (#50045) üzenetére


a2d2
addikt

De te csak VR-ozol, a DLSS meg nem jó VR-ban.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#50047) sheep válasza a2d2 (#50046) üzenetére


sheep
addikt

Attól függ, teljesítmény szempontjából MSFS-ben elég jó a DLSS.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#50048) gulasoft válasza a2d2 (#50046) üzenetére


gulasoft
őstag

No man's sky pl. tzámogatja, és gondolom egyre több foigja tudni. A horizon is támogatja.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#50049) a2d2 válasza sheep (#50047) üzenetére


a2d2
addikt

Ja, én nem próbáltam még sehol, nem is tudom hogy van-e hirtelen olyan VR játékom ami támogatná, mert azt írtátok itt hogy teljesen felesleges opció mert hányadék lesz tőle az egész kép.
Sima 2D-s Tomb Raidernél azzal játszottam és nagyon jól muzsikált 2D-ben.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#50050) fatal` válasza gulasoft (#50045) üzenetére


fatal`
titán

A DLSS VR-ban teljesen haszontalan, egy mosott sz*r lesz a kép. Persze lehet, hogy van, akit nem zavar.

A DLSS3 frame generationt pedig alkalmazzák VR-ban egy ideje másképp (ASW Oculuson).

2D-ben viszont jó cucc.

Szóval, ha csak emiatt tervezel 4-es szériát venni, szerintem nincs értelme. A tempó miatt persze érdemes, csak borzasztóan elszálltak az árak :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.