Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23701) Raymond válasza v2 (#23677) üzenetére


Raymond
félisten

LOL, epp kerdezni akartam van-e itt valaki aki megtartotta :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23702) Dyingsoul válasza Raymond (#23699) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Hát akkor bizony megérheti az árát. :K valamikor kipróbálom én is csak most nincs idő.. :DDD

(#23700) kiskuplung : A CV1 mindig itt lesz. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23703) v2 válasza Dyingsoul (#23698) üzenetére


v2
senior tag

Asgardot szerintem veheted, nagy élmény. A látvány meg beszabehu, a cv1en is nagyon szép és részletes. Az utolsó fillért is megéri

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23704) Vaze válasza v2 (#23703) üzenetére


Vaze
őstag

Asgard csak Ocoluseknal lehet megvenni?

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#23705) v2 válasza Vaze (#23704) üzenetére


v2
senior tag

Szerintem igen, de lehet nincs igazam. Én ott vettem. A steam biztos nem árulja, megnéztem

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23706) Vaze válasza v2 (#23705) üzenetére


Vaze
őstag

Koszi

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#23707) f34rY válasza Vaze (#23706) üzenetére


f34rY
csendes tag

Revive-al akármivel lehet játszani.
Cosmos karjai nem jók hozzá.

(#23708) Vaze válasza f34rY (#23707) üzenetére


Vaze
őstag

Jaah,en Rift S-el tolom,csak azert erdeklodtem,hogy van e mashol,hatha olcsobban hozza tudnek jutni :B :D

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#23709) Rudi500


Rudi500
csendes tag

Hali. GyMS megyében tudtok olyan helyet ahol oculus rift s-et ki lehetne próbálni,vagy lenne olyan aki hajlandó lenne 10 percre átadni az élményt? Természetesen kifizetem amit ilyenkor hivatalos helyen illik. Az a baj hogy csak Htc-t láttam a környéken. Köszi. Üdv

(#23710) f34rY válasza Rudi500 (#23709) üzenetére


f34rY
csendes tag

Volt valami de itt Győrben bezárt.
Sopronban viszont van ahol lehet bérelni.

Ha keresel eladó rifts-t. Tuti hogy megengedik hogy kipróbáld.

Nekem is csak rift cv1 illetve Index van.

(#23711) abydos


abydos
aktív tag

Győrben itt kérdezz körbe.
Amúgy a Questet is javaslom, ha VR kell majd.

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#23712) sakkay válasza Rudi500 (#23709) üzenetére


sakkay
aktív tag

Persze. Privát írok.

(#23713) TiberiusX válasza sakkay (#23712) üzenetére


TiberiusX
tag

Van itt olyan aki nem vitte vissza a Cosmost?😀
Én még vacillálok, pénteken jár le a 14 nap...

(#23714) v2 válasza TiberiusX (#23713) üzenetére


v2
senior tag

Nincs

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#23715) Dyingsoul válasza v2 (#23714) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

De van.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23716) Jacek válasza TiberiusX (#23713) üzenetére


Jacek
veterán

Nalam is itt van de holnap feladom, pedig 60 napig probálgathanám de teljesen felesleges.
Ha nem szim és Reverb akkor RiftS fele annyiért.

(#23717) Dyingsoul válasza Jacek (#23716) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Mi mondjuk a Cosmos-t most pont annyiért vettük amennyibe a Rift S kerül.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23718) abydos válasza Dyingsoul (#23717) üzenetére


abydos
aktív tag

150-160-ért?

[ Szerkesztve ]

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#23719) Dyingsoul válasza abydos (#23718) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Most hol adják 150-160-ért a Rift S-t? Vagy megint a fél évvel ezelőtti árakra gondolsz? Én a jelenről beszélek.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23720) Jacek válasza Dyingsoul (#23719) üzenetére


Jacek
veterán

Jelen pillanatban mennyi a Cosmos akkor ennyi erővel?

Itt svédben 176 vs. 289

[ Szerkesztve ]

(#23721) Jinxb1rd válasza Dyingsoul (#23719) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én most 155.000 Ft-ért vettem, bár nem itthon.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#23722) Dark197405 válasza Dyingsoul (#23719) üzenetére


Dark197405
tag

Szeptember 21-én vettem a Rift s-t az Alzába 175-ért, ahogy látom épp időben. :)
Azóta "kicsit" elszálltak az árak.

(#23723) Dyingsoul válasza Jacek (#23720) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

(#23717)-ben leírtam. A beszélgetés kiindulópontja pedig az volt, hogy mindenki visszavitte-e a Cosmost, ugye? Mi pedig 220-ért vettük, annyiba amennyiért most Rift S kapható. Ennyit tettem hozzá a beszélgetéshez. Csak annyit akartam mondani, hogy aki 220-ért behúzta a Cosmost, az ha vissza is viszi ugyanennyiért veheti meg a Rift S-t. Nem fűztem tovább a dolgot csak megjegyeztem.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23724) Jacek


Jacek
veterán

En csak annyit mondtam én mit vennék, ágy hogy fizikálisan itt van nálam a három fejes.
De senkinek nem akarom megmondani mit vegyen, 220-ért nem szar választás a Cosmos.
De nekem nem tetszett a lencséje, extra kicsi sweetspot :( kicsit jobb felbontás tetszett jobb színek stb tetszett. Nekem kényelmetlen , ezért mondom hogy Rift mert aránylag jó az ára kényelmes, jó a lencse sweetspot stb, viszont ganaj a hang :) RiftS-nek a Reverbnél is jobb a sweetspotja.

(#23725) Jacek válasza Dyingsoul (#23723) üzenetére


Jacek
veterán

220 egy Rift S? 150 az Amazon.de-n.... most..

(#23726) Raymond válasza Dyingsoul (#23723) üzenetére


Raymond
félisten

Akkor megtartod? Vagy inkabb csak kimaxolod a proba periodust mielott visszavinned? :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23727) qqzs


qqzs
őstag

Valami BS mester kiprobalna ezt a szamot experten? Megnyugtato lenne ha genetikai modositas nelkul is vegig lehetne vinni :) a vegen a gitarszolonal mindig elhasalok egy hete kb :)
https://bsaber.com/songs/f9f/

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#23728) speppi válasza Dyingsoul (#23723) üzenetére


speppi
csendes tag

én megtartom,a cosmost tavasszal eladom veszek pimax 8k x.

(#23729) -Solt- válasza Dyingsoul (#23719) üzenetére


-Solt-
veterán

Ugyanott ahol eddig... Német Amazonról ÁFA különbözettel és 335 Forintos euróval is itthon van 165000.-Ft körül, míg a Cosmos legolcsóbb ára is 220000.-Ft volt ha jól emlékszem.

www.smart-bus.hu

(#23730) Dyingsoul válasza Raymond (#23726) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Hát nem tudom mit kezdjek vele. Ha a kontrollert fixálnák már az is sokat jelentene. Egyébként én egy picit nehéznek találom a HMD-t illetve a kontrollerek olyanok mint valami kis bunkócskák. Szimulátorban viszont marha jó szerintem. Az is nagyon tetszik, hogy szinte nincs godray viszont ez a pici sweet spot nagyon kiábrándító. Én főleg a Beat Saber miatt kerestem upgrade-et de arra nem jó a Cosmos. Minden másra egyébként frankó szerintem. Komolyan gondolkodom rajta, hogy megtartsam-e vagy vigyem vissza.
(#23725) Jacek
Magyar kosárba rakva 160 de mindegy amúgy. Nincs kedvem az Oculus féle garanciához és supporthoz, a Cosmoshoz legalább van itthoni garancia, a garilap is full magyar (és az ED hiába vállalt rá 1 évet, 2 év itthoni gyártói gari van rá, ha más nem a disztibútorral le lehet fightolni a garizást szerintem).

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23731) Jacek válasza Dyingsoul (#23730) üzenetére


Jacek
veterán

No offense csak beszélgetünk, írtam is hogy 220-ért nem gáz annyira de teli áron már igen.
Indexet nem probáltam de jelen pillanatban sincs olyan cucc ami egyben mindenre jó :D

(#23732) NiceScream


NiceScream
csendes tag

Hali!

Nos, nekem van egy CV1-es riftem és most van egy kozmosz is.
Elég erősen vacillálok, hogy visszaküldjem vagy ne. 220-ért vettem, zömmel csak szimulátorozok (DCS) és az biztos, hogy képileg veri a riftet. Nagyon simán megy, nincs döccenés, nincs lag vagy ilyesmi. Ami zavaró, az a qrva kicsit sweet... A kontrollerek bumfordiak és ami probléma, hogy játékok még nem ismerik.
Ezeket a szoftveres problémákat lehet javítani, de a sweet... az ilyen marad.

Szóval egyelőre nem tudom mi legyen.. 22.-én jár le a 14 nap.

Ja! És ami egyelőre rohadtul bosszant, az az, hogy nincs recenter... a riftben három gombnyomás. A HTC meg "gondolkodik" rajta, meg nem volt fontos szempont... Ne, persze - alapvetőnek kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

“Sir, We're surrounded!!" “Excellent. Now we can attack in any direction!”

(#23733) -Solt- válasza NiceScream (#23732) üzenetére


-Solt-
veterán

Ma már a CV1 képénél gyakorlatilag minden jobb, szóval ez nem igazán érv... :)

Szimulátorozáshoz szerintem Rift S, vagy a javított HP Reverb.

A "recenter"-t DCS menüben be tudod állítani a Hotas valamelyik gombjára...

www.smart-bus.hu

(#23734) a2d2 válasza -Solt- (#23733) üzenetére


a2d2
addikt

Én szimulátorhoz mindenképp megvárnám mit tud az Oculus link.
Arra pont tökéletes lehet és ha épp nem szimezel akkor van egy önálló headseted.
Én is megrendeltem már a USB 3.1-es type C kábelt, kipróbálom majd rajta az Elite-et meg talán Project Cars-t, azokhoz nem gáz a kábel.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23735) NiceScream válasza -Solt- (#23733) üzenetére


NiceScream
csendes tag

Nemnem. Ez a recenter nem AZ a recenter - sg-n is írtam.
Amikor ez a recenter kell, akkor már a menü is el van csúszva és olykor hiába nyomkodod a beállított gombot. A HP szóbajöhet, bár azért ahogy olvasom az sem tökéletes.

“Sir, We're surrounded!!" “Excellent. Now we can attack in any direction!”

(#23736) Dyingsoul válasza NiceScream (#23735) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Cosmos-on simán újrascanneled a szobát és lenyomod a földig a padlót. Szerintem nem sokkal kényelmetlenebb, mint Oculusban. (három gombnyomás plusz egy forgás)

A No Man's Sky-ban egyébként hihetetlenül tiszta a menü a Cosmos-szal. A szövegek nagyon jól olvashatóak, olyan éles a kép hogy megszólal. Persze nagyobb távokon azért látszik némi screendoor de a CV1-hez képest legalább kétszeresnek tűnik az élesség.
Le akartam fotózni a lencsét belülről de nem sikrült összeegyeztetni a mobil kamera frissítését a hmd-vel. Kár mert egyébként tuti látszana fotózva is. :(

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23737) Jacek válasza -Solt- (#23733) üzenetére


Jacek
veterán

A Reverbet legalább akkora ugrásnak látom szimben mint a RiftS-t CV1 útán vagy még nagyobbnak. ACC ég és föld.

(#23738) speppi válasza NiceScream (#23732) üzenetére


speppi
csendes tag

baloldali vezérlőn dupla kattintás a vive gombon bejön a steam ott a beállításoknál van pozició vissza állítás.

(#23739) barcalaci84


barcalaci84
őstag

A cosmos 220 - ért is túl van arazva...
Azt a szintet (se) hozza amit a wmr headsetek... Hasonló felbontasu wmr headsetekre szoktak itt páran azt mondani h 200 euró körül jó vétel lehet...
A cosmosba rosszabb a követés hiába 3x annyi kamera :) , a kontrollereket nem ismerik a játékok, oculusos címek nem mennek revive val se emiatt stb
A HTC is elég kamuceg benyomását kelti...

(#23740) f34rY válasza barcalaci84 (#23739) üzenetére


f34rY
csendes tag

Saját platformjukon se megy a játékok legtöbbje cosmos karokkal. Ami szerintem mindent elmond :)

(#23741) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

DPD
14.10.2019 - 13:48
Budapest (HU) - A küldemény beérkezett az elosztó központba.

:C

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#23742) sakkay válasza Jinxb1rd (#23741) üzenetére


sakkay
aktív tag

Ez mi?

(#23743) Márton válasza sakkay (#23742) üzenetére


Márton
nagyúr

gondolom ez:
https://prohardver.hu/tema/a_nagy_vr_topik_oculus_rift_es_egyeb_vr_eszkozok/hsz_23641-23641.html

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#23744) sakkay válasza Márton (#23743) üzenetére


sakkay
aktív tag

Jaaa. Köszi.

(#23745) NiceScream


NiceScream
csendes tag

Eldőlt a kozmosz sorsa. Holnap vagy holnap után megy vissza. Ezt így kiadni, ezért pénzt kérni - nem keveset. A HTC telefonok nem voltak rosszak, de legalább jelentősen túl voltak árazva. Ez a kozmosz emelett még sz*r is.
Először arra gondoltam, hogy az egyik fiú unokám megkapja a riftet, a másik meg a kozmoszt - de nem akarok kib*szni azzal, amelyiké a kozmosz lett volna.

Lehet vagy valószínű, hogy amit szoftveresen lehet, azt javítják majd, de a hardver el van baltázva. Egyébként ha a sweet nem ilyen, akkor valószínűleg marad - de ez így egy katasztrófa.

“Sir, We're surrounded!!" “Excellent. Now we can attack in any direction!”

(#23746) sheep válasza NiceScream (#23745) üzenetére


sheep
addikt

Szia Leon :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#23747) NiceScream válasza sheep (#23746) üzenetére


NiceScream
csendes tag

Alóha! :D

“Sir, We're surrounded!!" “Excellent. Now we can attack in any direction!”

(#23748) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Vr tér kiépítéséhez hogyan készüljek? Most elfogok menni venni jobb izzókat, de mitudomén, a ruha amit viselek számít? Ha leragasztok egy négyzet alakú területet a padlón számít?

We are only Stardust...

(#23749) Raymond válasza Jinxb1rd (#23748) üzenetére


Raymond
félisten

Nem kell semmi csak hely.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#23750) a2d2 válasza Jinxb1rd (#23748) üzenetére


a2d2
addikt

Azt vágod hogy ez infrás inside out tracking amit vettél?
Nem kell sem új izzó, ruha sem számít. Én egy külső IR lámpát vettem még mellé hogy sötétben is mehessen a játék ha úgy alakul.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.