Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42701) adalbert1 válasza Parci (#42637) üzenetére


adalbert1
veterán

Ezt én is nagyon remélem, nagyon sokan csak azért mentek ide-oda, mert olcsó volt - van olyan exkollégám, aki évi kétszer tuti elment valahova a világ másik felére, csak azért, mert baromi olcsón tudott épp jegyet venni valami elárazás vagy akció miatt. (nem a turizmussal van bajom, csak az esztelen túlturizmussal, azért az árakba valahogy bele kellene venni a környezeti károk enyhítését is valahogy, illetve egy bizonyos ár felett az ilyen csak azért megyek mert olcsó szintű turisták is jobban megfontolnák, hogy mikor és merre mennek).

(#42702) Parci válasza lacafaca (#42699) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez is túlzás, andor80 itt, azaz virtuálisan és onlejn lesz egyre radikálisabb, ami a járvány leszarását illeti, nem állt neki fejberúgni maszktalanokat a blahán.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#42703) t72killer válasza andor80 (#42695) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nevüket rögzíteni és nekik+közvetlen családtagjaiknak nuku állami eü ellátás 1 évig.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#42704) Rage47 válasza lacafaca (#42699) üzenetére


Rage47
veterán

az oltás nem lesz kötelező, miért lenne
a maszkhordásról és alap dolgokról van szó...
a gödény csoportjában konkrétan tervezgetik, hogy fogják kijátszani a rendszert, pl. chipses zacskóval meg itallal fognak mindenhol járkálni, mert akkor nem kell maszkozni.
na ezeket kell büntetni

[ Szerkesztve ]

(#42705) Parci válasza Rage47 (#42704) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a gődényt kell qrvára megbüntetni alapvetően

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#42706) Rage47 válasza Parci (#42705) üzenetére


Rage47
veterán

az sztem reménytelen, ha eddig sem sikerült...

(#42707) S e t h válasza andor80 (#42695) üzenetére


S e t h
nagyúr

Te előbb kapsz agyvérzést, mint covidot, nyugodjál meg, attól megnyugszol.
Nem hiszem, hogy az immunrendszered örvendezik attól, amit művelsz vele, relax, próbálj meg örülni egy kicsit az életnek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#42708) Rive válasza Parci (#42705) üzenetére


Rive
veterán

Elkéstek vele: ha most büntetik, mártír :(

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#42710) Ezekiell válasza Rive (#42708) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem baj, azért csak büntessék szarrá. Meg a "haverjait" is. És ha utána még mindig csinálja, akkor büntessék meg még jobban.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#42711) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Tudjátok én néha azt gondolom hogy ez a fene nagy Demokrácia termeli ki ezt a sok nem normálist.

Van aki azt hiszi, hogy a maszkhordás korlátozza az ő szabadságjogát :D

(#42712) radi8tor válasza aprokaroka87 (#42711) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem meg az hogy a magyar nép zsigereiben van ez a korábbi (török, orosz) megszállások miatt.

⭐ Stella

(#42713) t72killer válasza Ezekiell (#42710) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

SzVSz hagyják, hogy tényleg ismert "közéleti" figurává nője ki magát, majd utólag ráverik a balhét.

#42711: báhh, a komcsi időszakban se volt divat betartani a szabályokat, ha épp nem nézett oda a rendőr. #42712: +1, pontosan, ez a mentalitás nem pár évtized alatt alakul ki vagy tűnik el.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#42714) Imilenni


Imilenni
addikt

Valaki tudná linkelni azt, ahol látom hogy mennyi tesztet végeztek?
Kerestem de nem találtam.

Press "F" to pay respects.

(#42715) Ezekiell válasza Imilenni (#42714) üzenetére


Ezekiell
veterán

Itt mindent megtalálsz: https://atlo.team/koronamonitor/

Tegnap 6010-et.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#42716) lacafaca válasza Parci (#42705) üzenetére


lacafaca
őstag

tényleg nem látjátok át? gödény a csótány2..kell nekik, mint egy falat kenyér, ezzel is csak tovább osztják a már megosztottat és már nem csak jobb és bal, migráncs-szamaritánus, itt van ez is...csak a rendszer hízik mégjobban, miközben az alattvalók egymást marják..lassan de biztosan mindenki mindenki ellen és nem fog már számítani se stadion, se kisvasút, se kúriák...tökéletes a mű

#42704 abban ne legyél biztos, bárkit simán megzsarolnak munkával/gyerekkel/utazási korláttal vagy ki tudja mivel...persze akit tudnak

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#42717) t72killer válasza lacafaca (#42716) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Úgy bizony, fontos rendszerelem. Ráadásul nem a kemény mag tagja, feláldozható.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#42718) Lauda válasza Ezekiell (#42715) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem afelől is kételyeim vannak, hogy azok az adatok igazak-e. Mármint hogy tényleg annyit teszteltek például és nem csak 3 ezret mondjuk. Hazudoznak mindenhol, miért pont itt közölnék a valóságot. :F

(#42719) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Furcsa egyébként, hogy szennyvíz adatokat nem kaptunk. Eddig mindig pontos volt, 7 naponta jött az új...

(#42720) Meggyi001

Van egy légitársaságod? Elfogytak az utasok a koronavírus miatt? Itt a megoldás: Pillanatok alatt elfogytak a jegyek a sehová sem tartó repülőjáratra

lol

https://gamergep.hu/

(#42721) perempe


perempe
addikt

A MRZ koronavírus-kompatibilis koncertjén voltam: itt a fúvósokon kívül mindenkin volt maszk. (A BFZ csak bejövetelnél teszi fel, így figyelmeztetik a közönséget.) Nem csak a pénztárosokat választják le plexivel, de a fúvósokat is. Ha rajtatok múlt volna, akkor biztos elvitték volna Vásáryt...
[link] [link] [link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#42722) Micsurin válasza perempe (#42721) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ennek a kommentnek ebben a formában mi értelme volt a szándékos gerjesztésen kívül? :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#42723) perempe válasza perempe (#42721) üzenetére


perempe
addikt

[link] a 3. képet eltotoltam

Micsurin:
népszerűsítem a komolyzenét.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#42724) Micsurin válasza perempe (#42723) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az biztos mert megpróbáltad feleslegesen verni a tamtamot... :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#42725) perempe válasza Micsurin (#42724) üzenetére


perempe
addikt

nem kaphatok PHulitzert?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#42726) pjen válasza t72killer (#42713) üzenetére


pjen
félisten

Nem tudom hány éves voltál a "komcsi"időszakban,mennyit éltél benne.Nagy vonalakban pont olyan volt mint a mostani.Volt egy réteg aki mindent megtehetett és volt a tömeg.

(#42727) p76 válasza pjen (#42726) üzenetére


p76
senior tag

Volt koronavírus a "komcsi" időszakban?
Nem volt?
Na ugye.

(#42728) t72killer válasza Soulfly842 (#42719) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Megfertőződtek a mintavevők?

#42726: nem túl sokat szerencsére, de amennyit megértettem a világból kb alátámasztja, amit írsz. Annyi, hogy kicsit talán könnyebb volt az út legalulról a "középosztályba".

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#42729) pjen válasza p76 (#42727) üzenetére


pjen
félisten

Korona vírus volt,csak pont nem ez.Erre mondják H. Kérdésre H. Válasz.Na ugye. :)

(#42730) BalanceR


BalanceR
addikt

Nem szoktam facebookot használni, de mivel a céges FB profilt én kezelem, néha muszáj megnyitnom..
Az ATV-s csatt fennt volt, és ránéztem a kommentekre..
Hiba volt...
A hozzászólások 99%-ban arról szól, hogy vagy kamu a vírus, vagy hogy szándékos biofegyver, vagy egyszerre mindkettő ( a logika teljes hiánya mellet), de van BillGates általi konteó, meg soros, meg hogy a maszk hordozza a vírust, és azt is megtudtam, hogy a fokhagyma és a gyömbér gyógyítja a betegségek 99%-át.. :W
És nem az a döbbenet, hogy van ilyen, hanem, hogy mennyire sok....
Elkeserítő, hogy itt tartunk.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#42731) andor80 válasza Parci (#42702) üzenetére


andor80
senior tag

Pontosan rólam nincs videó a neten ,hogy harcolok a maszkmentesekkel..Ellenben a net teli van vidikkel ,hogy köpködő mocskosul megnyilvánuló maszkot nem hordó embereket kell kirakni üzletekből mert fizikálisan is inzultálnak másokat.Én ha találkozok MASZKNEMHORDÓVAL szólok neki max.
(#42703) t72killer
Pontosan illetve kapjanak ellátást csak ők legyenek a SOR VÉGÉN

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#42732) #75376384 válasza BalanceR (#42730) üzenetére


#75376384
törölt tag

a yt se semmi. :D

"Miért nem viseltünk maszkot az összes influenza járvány alatt????? 4,5 milliárd éve él az ember a Földön maszk nélkül. Ha kéne, akkor az evolucio ugy "készít" minket, hogy maszkkal szülessünk.Mindig is meghalnak az emberek, ma tilos lett meghalni? A vírusok pedig 4,5 milliárd élnek velünk együtt és nélkülük nem is tudnánk létezni, a beleink tele vannk baktériummla, vírussal, gombával...ez a korona se rosszabb,mnit az eddigi vírusok és nem a maszk fog megvédeni,hanem a jól felkészitett immunrendszer, amit meg a vitaminokkal kell elérni. A maszkból mostmár tényleg elég! Ha az orvoslás csak a maszkkal tud védeni meg az oltással, akkor jobb ha nincs orvoslás..."

a masodik mondatnal kidoltem.

(#42733) Lauda válasza Meggyi001 (#42720) üzenetére


Lauda
félisten

Mintha sétarepülőznének, hisz megnéznek nevezetes dolgokat. Nincs ebben semmi rossz azt gondolom, a cikk ferdít erősen.

[ Szerkesztve ]

(#42734) #49155328 válasza #75376384 (#42732) üzenetére


#49155328
törölt tag

Én egyet értek vele.

(#42735) Ezekiell válasza #49155328 (#42734) üzenetére


Ezekiell
veterán

Melyik részével? Az egész hülyeség, kíváncsi vagyok, melyik része nem az szerinted.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#42736) Lauda válasza Parci (#37186) üzenetére


Lauda
félisten

A ki és belépő vírusmennyiséggel kapcsolatosan: DR. MERKELY BÉLA: ÚJABB JELENTŐS ÉRV A MASZKHASZNÁLAT MELLETT

(#42737) radi8tor válasza Lauda (#42736) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Meglepő, hogy sosem említik a szemek védelmét. Ettől nekem kicsit hiteltelen az egész.

⭐ Stella

(#42738) #49155328 válasza radi8tor (#42737) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ott kikönnyezed azért. ;]

(#42739) Lauda válasza Ezekiell (#42735) üzenetére


Lauda
félisten

Annyi értelmet fedeztem fel benne, hogy az influenza járványok ideje alatt is viselhetne maszkot legalább a veszélyeztetett réteg. Idősebbek, összefüggő krónikus betegek stb stb. Nem véletlenül vannak például a látogatási tilalmak sem a kórházakban, mikor berobban az influenza. A legyengült szervezettel az is könnyebben elbánik.

(#42740) Ezekiell válasza Lauda (#42739) üzenetére


Ezekiell
veterán

Meg talán az, hogy az immunrendszer erősítése fontos (de nem vagylagosan, mint írja....)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#42741) radi8tor válasza #49155328 (#42738) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolom az ápolók nem, azért járkálnak plexi védőfallal meg szemüveggel. Oh wait!

⭐ Stella

(#42742) Ezekiell válasza radi8tor (#42737) üzenetére


Ezekiell
veterán

Mennyire realisztikus neked, hogy plexiben/szemüvegben járjanak az emberek?

Amúgy meg ha mindenki hord maszkot, nem kell a szemvédés - az utca/boltok nem olyan súlyosan fertőző környezet, mint egy kórház.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#42743) Locutus


Locutus
veterán

Érdekes volt a retron az előbb az interjú Pataki "vírustagadó" Attilával.
Fordult vagy 180 fokot a véleménye, miután ő is elkapta, és halálán volt a kórházban, de nagy nehezen mégis megúszta. Saját elmondása szerint megjárta a poklot, olyan szenvedésen van túl. Kemény legény volt, mert hogy ő koncertezett már influenzásan máskor is. Csak épp megfertőzte ugye a zenésztársát is, aki viszont még nála is súlyosabb állapotban haldoklik jelenleg a kórházban. Mondhatnánk, hogy a sors fintora. Kb össze van törve, és az a véleménye, hogy vissza kell venni az arcból. De ettől még persze Isten meg a fény, meg a szeretet segítette át rajta...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#42744) Parci válasza radi8tor (#42737) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a szemnyálkahártyán keresztül is meg tudsz fertőződni, igen. akik biztosan védeni akarják magukat, valóban shieldet is használnak (labor, kórház stb.). de pont a vírusdózis miatt azért nem egyenlő egy szembe berepülő pár vírus, és a levegővételkor letüdőzött pár millió. nem a szem az elsődleges bejutási pont. szóval nyugodtan tekintheted hitelesnek. nem kell minden mögött valami hátsó szándékot látni :U, és mindent megpróbálni ennek mentén megfejteni.

ráadásul egyik orvos sem azt mondja, hogy mindenki védekezzen úgy, hogy el se kaphassa. azt mondja, hogy hogyan lehet kezelni egy járványt. ha mindenki felveszi a maszkot zárt térben, ha pedig kicsit is tünetes, otthon marad, alig lenne itt miről beszélni, de tényleg.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#42745) #49155328 válasza radi8tor (#42741) üzenetére


#49155328
törölt tag

Tehát védő szemüveget is kellene hordani,nem?
Beleszaladsz egy hapciba, hiába van rajtad a maszk.
Szemeden bejut ugyan úgy.

(#42746) Parci válasza Locutus (#42743) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kib.szott pici lesz mindenki az intenzíven. azonnal abbahagyja az ugatást a 4,5 milliárd éves emberről (!!!!!!!!!), meg az immunrendszerről, és csak könyörög, hogy mentse meg. nem még két k2-szelénium tablettát kér a lenkeis dobozból, hanem oxigént, nehéztüzérséget.

mindenki alatt nem az időseket értem, akik esetleg már máshogy állnak az élethez, hanem a közösségi médián észosztó józsikákat. ott már senki sem gődényhez fohászkodik :(((

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#42747) radi8tor válasza #49155328 (#42745) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akitől tavasszal egyszer használatos kesztyűket vettem ő úgy szállt ki a kocsiból átadni a rendelésemet, hogy felvette a gumikesztyűt, FFP3 maszkot és átlátszó védőszemüveget.

⭐ Stella

(#42748) Parci válasza #49155328 (#42745) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bejut, nem ugyanúgy.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#42749) #49155328 válasza radi8tor (#42747) üzenetére


#49155328
törölt tag

[ Szerkesztve ]

(#42750) Meggyi001 válasza Lauda (#42733) üzenetére

Igen

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.