Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#122051) snecizero


snecizero
senior tag

Akkor most szarban vagyunk vagy mi van ?
[link] 444.hu

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#122052) Mikolino


Mikolino
lelkes újonc

Meg tudja mondani valaki, hogy jelenleg milyen tesztelést lehet kapni a háziorvostól?

Illetve hogyha magán úton kell tesztelni, akkor milyen házitesztet érdemes venni, ami jó is?

(Jelenleg nincs panaszom, de olvasom a hírekben, hogy megint hullám van/lesz.)

(#122053) lacafaca válasza Mikolino (#122052) üzenetére


lacafaca
őstag

most tényleg azért akarsz tesztelni, mert bemondták a tévében, hogy jön a hullám :C :O #soseleszvegeb+

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#122054) t72killer válasza lacafaca (#122053) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nálad elszabadul a zsebben egy marék bolha, ha vki tesztel ;] ?
Tessék :P :

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#122055) Gsx-rr válasza t72killer (#122054) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mondjuk en se ertem
Ismerosom enyhe megfazas kapar a torka rohan tesztelni

Nem tok mindegy? Ugy is otthon kell maradni betegen ne menjen dolgozni ha covid ha influenza

(#122056) t72killer válasza Gsx-rr (#122055) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nekem pl azért számít, mert lehet vennék majd fel az újfajta oltásból. De mindenképp több, mint 6 hónappal egy fertőzés után. Így sokkal többet ér, mint rohamtempóban ráoltva.
Mondjuk könnyen beszélek, itt a polcon egy rakás ingyenteszt amit a nejem melóhelye sózott ránk.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#122057) lacafaca válasza t72killer (#122054) üzenetére


lacafaca
őstag

el...olyan ez nektek, mint ovisnak a körhinta, falusi mesterlövészeknek a céllövölde...megőrülnek érte a búcsúban, szinte csak emiatt rendezik meg...szóval abban a pillanatban, ha elöregedne a falu és bezárnák a kocsmákat, a búcsúk is elmaradnának:P
nem is értem, hogyan vagyok még életben teszt meg szuri nélkül :( :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#122058) Mikolino válasza lacafaca (#122053) üzenetére


Mikolino
lelkes újonc

kicsit kiforgattad.

Azért kérdezem, mert nem akkor akarok informálódni, mikor helyzet van.

(#122059) Mr K válasza Gsx-rr (#122055) üzenetére


Mr K
senior tag

Nem tök mindegy. A covid az a betegség, ami a látványos tünetek (láz, köhögés, torokkaparás, lélegeztetőgép, stb.) mellett (vagy helyett) láthatatlanokat is képes okozni (belső szervek gyulladásai, vérrögök, stb.). Utóbbiak jóval (akár fél évvel) a fertőzés után is tudnak komplikációkat okozni (ájulás, krónikus fejfájás, alvászavar, stb.), és akkor az orvos meg fogja kérdezni, hogy volt-e mostanában covid fertőzés, és nem gyorsítja a diagnózist, ha erre csak vállvonogatás a válasz.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#122060) Gsx-rr válasza Mr K (#122059) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mert ha tudod a valaszt mit fog csinalni?

(#122061) Mr K válasza Gsx-rr (#122060) üzenetére


Mr K
senior tag

Figyelembe veszi a diagnózis és az esetleges kezelés vagy további vizsgálatok szempontjából? (Nem vagyok orvos. De mindig ilyen "volt-e ez? volt-e az?" kérdésekkel szokták bombázni az embert. Még ilyen hülye nevet is adnak neki, hogy anamnézis.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#122062) lacafaca válasza Mikolino (#122058) üzenetére


lacafaca
őstag

elnézést, de nem gondoltam, hogy létezik még élő ember így a 7-8-9. :U 😂 hullám fodrozódásánál, aki nem vágja még ezeket a dolgokat...pláne, ha van némi fetisizmusa, legyen az teszthez, netán szurihoz köthető. szerintem itt meg fogják válaszolni.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#122063) kekedi válasza Mikolino (#122058) üzenetére


kekedi
senior tag

De miért kell megvenni? Beteg leszel, elmész/felhívod a dokit és elküld tesztre ami neked nem kerül semmibe. Nem is értem. :U

(#122064) pjen válasza kekedi (#122063) üzenetére


pjen
félisten

Beteg leszel elmész dokihoz. Elküld tesztet venni, aztán teszteld magad.

(#122065) kekedi válasza pjen (#122064) üzenetére


kekedi
senior tag

Ja hogy már ez a módi, hogy nekem kell megvenni? Hova lettek a tesztelő pontok?
(én még az ingyenes módiban voltam)

[ Szerkesztve ]

(#122066) pjen válasza kekedi (#122065) üzenetére


pjen
félisten

Biztos vannak. Próbáltam a 17. Ker ből budára kellett volna menni. Inká b vettem.

(#122067) t72killer válasza lacafaca (#122062) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Uncsi van, elvitték az összes finomságot :)) ?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#122068) Z.É.T. válasza t72killer (#122067) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Tényleg, laca, savanyakápi még sehol? :B

(#122069) lacafaca válasza Z.É.T. (#122068) üzenetére


lacafaca
őstag

sima még nincs, nyáron csalamádé van fermentált, ami végül is részben kápi :) . az majd ősztől.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#122070) Z.É.T. válasza lacafaca (#122069) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Az is kiváló, hétvégén megy privi és megdumáljuk ;):R

(#122071) lacafaca válasza Z.É.T. (#122070) üzenetére


lacafaca
őstag

😘

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#122072) kekedi válasza pjen (#122066) üzenetére


kekedi
senior tag

Jó ott megértem. De én biztos nem költenék rá, ha nem kell meszzire menni tesztelni. Akkor inkább hagyom a francba, aztán otthon meggyógyulok.

(#122073) pjen válasza kekedi (#122072) üzenetére


pjen
félisten

Én az előbb nyomtam egyet, mert holnap megyek vidéki rokonokhoz. Majd jól elkapom tőlük.

(#122074) Z.É.T. válasza lacafaca (#122071) üzenetére


Z.É.T.
őstag


😘

(#122075) t72killer válasza lacafaca (#122069) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

💕

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#122076) lacafaca


lacafaca
őstag

🎶 [link] 😁

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#122077) lacafaca


lacafaca
őstag

na...az ukrán topik mellé lehet nyitni egy koszovósat :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#122078) LuckyL válasza lacafaca (#122077) üzenetére


LuckyL
őstag

huh, azért ez nem olyan vicces, nem hiányzik ott is egy konfliktus

cryptot minden termékemért elfogadom

(#122079) lacafaca válasza LuckyL (#122078) üzenetére


lacafaca
őstag

hiányzik vagy sem, törvényszerű mind a múltból fakadóan (hiszen a szerbek soha nem fognak belenyugodni a jelenlegi helyzetbe), mind a nyíltan oroszbarát vucsics megregulázása miatt. de a smile nem a helyzetnek szólt (lehet nyitni);)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#122080) LuckyL válasza lacafaca (#122079) üzenetére


LuckyL
őstag

ja okés, akkor félreértettem
engem elszomorít ez hogy telnek az évek aztán nem változnak ezek a dolgok semmit
pont az hiányzik nekünk hogy ezek most elkezdjenek egymással háborúzni

cryptot minden termékemért elfogadom

(#122081) t72killer válasza lacafaca (#122079) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

#122080: Amíg a Balkánon ember lakik... ezek ősidőktől kezdve képtelenek békén hagyni egymást, kb 50évenként és 50km-enként csereberélve a "jófiú-rosszfiú" szerepet :( .

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#122082) -Mosquito- válasza lacafaca (#122069) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ez csalamádé? :U

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#122083) lacafaca válasza -Mosquito- (#122082) üzenetére


lacafaca
őstag

:K (saját vegyszermentes termelésből paprika/ubi/hagyma/kápi+ natúr erdélyi só és semmi más fermentálva)...de van üvegbe elrakott is a finnyás fogyasztók részére, abban van cukor(sic!) és szilas eltevő keverék /ínyenceknek pcr-el készített :DDD )

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#122084) -Mosquito- válasza lacafaca (#122083) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Hát ez nálunk még a káposztasalátát sem ugorja meg,kiröhögné a vevő. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#122085) lacafaca válasza -Mosquito- (#122084) üzenetére


lacafaca
őstag

érdekes népek élhetnek arrafelé...nem tudom mi más kellene nekik még bele, de jóvan, legyen káposztasaláta se :DDD
(amúgy a fermentált cserépben van és káposztával kell lezárni, az arányok mindegyikben ugyanazok...de nem is tapogatnak arrafelé ilyen minőségi árut az is tuti ;))

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#122086) emvy válasza lacafaca (#122083) üzenetére


emvy
nagyúr

Figyu, a covidhoz valo eltero hozzaallasunktol fuggetlenul nem tudnank boltolni egy kicsit ebbol a cuccbol? :DDD foleg hogy vegulis foldiek vagyunk (Gutorfolde megvan? :DDD)

while (!sleep) sheep++;

(#122087) -Mosquito- válasza lacafaca (#122085) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Egy fokkal jobb.

"..fermentált cserépben van.."

Olyat még nem láttam,fermentáló cserép lesz az.

"...de nem is tapogatnak arrafelé ilyen minőségi árut az is tuti.."

Mérget azért ne vegyél rá. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#122088) lacafaca válasza -Mosquito- (#122087) üzenetére


lacafaca
őstag

na...kimaradt a vessző, bumm...abban viszont biztos vagyok, hogy nem és nyugodtan veszek rá mérget is ;)

@emvy már melyikből? az üveges hagyományos/erős vagy a fermentált? nincs akadálya, más is vásárol innen is, megoldom persze.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#122089) lacafaca válasza lacafaca (#122088) üzenetére


lacafaca
őstag

most fogom föl így félálomban az elejét😂 ti abban hisztek amiben én nem, én viszont abban, amiben ti nem...de ez nálam nem okoz lelki sérülést és ellenérzést sem vált ki, szóval részemről pont úgy működik a világ mint 3 éve, rezisztens lettem minden szarságra, én már túl vagyok a magam ribútján...ajánlom mindenkinek :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#122090) emvy válasza lacafaca (#122088) üzenetére


emvy
nagyúr

a brutal erosbol! :) majd irok privatba'

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#122091) LuckyL válasza lacafaca (#122089) üzenetére


LuckyL
őstag

én is szeretnék csalamádét rendelni ha lehet :K
nem igazán a covid ellen, csak mert szeretem, még nagyapám csinált, azóta se ettem jót
írj privátot ha van eladó

cryptot minden termékemért elfogadom

(#122092) lacafaca válasza emvy (#122090) üzenetére


lacafaca
őstag

a brutál erős az tolerancia kérdése, mert nekem pl ami nyami-nyami, az másból hüppögést meglevegő kapkodást vált ki...szerintem ez nyami, párom szerint te nemnormális bolond :DDD

@LuckyL van persze, folyamatosan készítjük téli piacravalónak. írjatok pm, mert ezer a dolgom most és nem nagyon ülök a gép elé csak esténként, vagy ha dobok egy kvt napközben.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#122093) Coyot


Coyot
őstag

Beérett a laca munkája :))

Má' nem

(#122094) lacafaca válasza Coyot (#122093) üzenetére


lacafaca
őstag

na azért nem kell túlmisztifikálni...ha abból kellene megélnünk, ahány felvilágosult lett itt az évek alatt...hát...egy kezem is elég rá :DDD amúgy is egy plusz nyüg a számomra a postázás, szóval vedd csak szimpla jófejségnek, nem kell mindent túldimenzionálni ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#122095) zilazil válasza lacafaca (#122094) üzenetére


zilazil
senior tag

Az asszony most görögdinnye héjat fermentált,. A külső zöld részt kell csak lehámozni, a fűszerezés olyan mint egy kovászos uborkáé.
Azért próbáltuk meg, mert sajnáltuk kidobni. Isteni, olyan mint az uborka. Kíváncsi leszek hogy meddig áll el.

[ Szerkesztve ]

(#122096) lacafaca válasza zilazil (#122095) üzenetére


lacafaca
őstag

ha kifórrta magát rakjátok hűtőbe, ott elég sokáig...az a lényeg, hogy ne indulhassanak be a lebontó baktériumok...amúgy képtelenségnek tűnő zöldségeket/gyümölcsöket lehet fermentálni, tényleg csak a fantázia szab határt ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#122097) t72killer válasza zilazil (#122095) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Héjat :Y ? Mi diónyi zöld kisdinnyéket savanyítottunk gyerekkoromban ;) . Mostmár nem jutok hozzá az alapanyaghoz sajna.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#122098) pècsimunkás válasza t72killer (#122097) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nagyszüleim is csinálták. Nagyon finom volt.
Meg ződ paradicsom is került a savanyúság mixbe.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#122099) Coyot válasza lacafaca (#122094) üzenetére


Coyot
őstag

szerintem egyetlen felvilágosult sem lett a te értelmezésed szerint, max kérnek a házi kápidból :D

én nem kérek nekünk van :P bár krumpli már nincs, szerencsére!

Má' nem

(#122100) lacafaca válasza Coyot (#122099) üzenetére


lacafaca
őstag

mertem remélni, hogy paraszt létedre nem a boltban veszed :DDD

remélem sokkal többen világosodtak meg mint vesznek belőle ténykedésem okán és léptek ki a megetetett társadalomból...ha ennyit elértem, már nem voltam itt hiába ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.