Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103701) Qtya123 válasza kolopele (#103678) üzenetére


Qtya123
őstag

Ez is tiszta lottó, mint minden más a vírussal kapcsolatban.

Mikor még csak a vuhani variáns terjedt találkoztam jónéhány covidossal. Több kollégám családjában is volt vuhanival megfertőződött feleség/gyerek. Ennek ellenére a legtöbben nem fertőződtünk meg, mikor naphosszat egy légtérben voltak/voltunk "vuhanosokkal".

Aztán jött a british és szó szerint ledarált 2-3 nap alatt komplett tantestületeket, illetve az én munkahelyemen is naponta esett ki 2-3 ember. Én is kb azonnal elkaptam a feleségemtől. Anyám munkahelyén 11 emberből 10-et kiejtett úgy, hogy már oltva voltak. Rokoni és közeli barátok körében is volt/van több olyan ember, aki beteges. A vuhani alatt el sem kapták, a brit alatt 4-en meghaltak.

Mondjuk akkor nagyon fogtam a fejem, amikor ez az időszak volt és volt egy kolléga, aki még ekkor is azt fújta minden nap, hogy nincs is vírus. :(
Azon kollégák közül, akikkel közvetlen együtt dolgozom 3-an kaptuk el. Ők ketten eléggé kínlódva mentek át rajta. Tüdőgyulladással, 1 hétig tartó magas lázzal, 6-8 kg fogyással. Rajtam átment viszonylag lazán. Erre visszatérünk és a vírustagadó kolléga elkezd velem jönni, hogy na látjátok ez egy sima megfázás. Mellettem meg ott áll a másik átesett -8 kg-val... :(((

[ Szerkesztve ]

(#103702) nagylaci6417 válasza kolopele (#103696) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Férgek a maszkba ?hogy ne lehetne .elhiszem hogy néhány ember lát benne,bajuk nem lessz tőle eddig sem volt

(#103703) Reggie0 válasza kolopele (#103685) üzenetére


Reggie0
félisten

Pontosan. Es ha csak egy fajdalomcsillapitot kell venni a patikaban, mar dragabb a betegseg, mint az oltas, a kieso munkaidorol es a rosszulletrol nem is beszelve. Sehogy se eri meg kihagyni.

[ Szerkesztve ]

(#103704) daneel_hu válasza Qtya123 (#103701) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nekünk azért sikerült a "wuhanit" is egyetlen szülinap alatt 9 embernek teríteni.
10 ember volt hivatalos a buliba, 9-en eljöttek, és mind elkapták.

(#103705) csƵ


csƵ
őstag

2 hónapja esett át főnököm a betegségen. 1 hét kórház is volt oxigénnel. Tegnap megkapta a Pfizert.
Úgy néz ki, mint akit agyonvertek, hőemelkedése van, fájnak az ízületei, még beszélni is alig bír.

(#103706) PuMbA válasza csƵ (#103705) üzenetére


PuMbA
titán

Nagyon úgy néz ki, hogy aki átesett már rajta, azt jobban megüti egy "erős" vakcina.

[ Szerkesztve ]

(#103707) gergo5991 válasza kolopele (#103692) üzenetére


gergo5991
őstag

én A negativ vagyok, arrol van valami infó azoknál mit tud ez a covid?

[ Szerkesztve ]

(#103708) lacafaca válasza csƵ (#103705) üzenetére


lacafaca
őstag

Csak az a kerdes, mi visz ra egy atesettet, hogy bokessen..ez olyan, mintha fluszezon utan mennel beadatni az elmult szezonit :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#103709) csƵ válasza lacafaca (#103708) üzenetére


csƵ
őstag

Én se értem...

(#103710) LED333 válasza lacafaca (#103708) üzenetére


LED333
csendes tag

Valószínűleg az, hogy a vírus fizikai mivolta nélkül (nincs örökítőanyag, nincs reprodukció, nincs súlyos lefolyás) "eddze", tanítsa az immunrendszerét, hogy ha esetleg ismételten rászalad a covidra, ne legyen megin fetrengés a vége.
A fertőzés után biztos, hogy lett valamennyi antiteste, de ez ráoltással boostolható.

[ Szerkesztve ]

(#103711) perempe válasza lacafaca (#103708) üzenetére


perempe
addikt

Az igazolvány.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#103712) pjen válasza LED333 (#103710) üzenetére


pjen
félisten

Már több szuper okos is nyilatkozta, hogy az antitest szám hiányától még lehetsz védett.Valahogy meg kellett indokolni a kinait.Ergó, ha elkaptam és van 10 antitestem kell az oltás, hogy legyen 15.Kapok kínait egyse lesz az mégis jó?Nem értem én ezt.

(#103713) LED333 válasza pjen (#103712) üzenetére


LED333
csendes tag

Itt Pfizerről van szó, nem Sinoról, illetve ártani nem árt, ha magasabb az antibody érték.

(#103714) pjen válasza LED333 (#103713) üzenetére


pjen
félisten

Én inkább az elvről próbáltam írni.Mintha hülyének lennénk nézve.

(#103715) lacafaca válasza perempe (#103711) üzenetére


lacafaca
őstag

Hat max...mas indok nem nagyon lehet :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#103716) LED333 válasza pjen (#103714) üzenetére


LED333
csendes tag

Tény, hogy a szeretett kormányunk ezt is elb@&#ta, csak hogy kitömje a haverok zsebét,
anno amikor még nem volt nagy mennyiségű adat a Sino effektív hatékonyságról, és "hiány volt" a Pfizerből / Astrából / Sputnikból, hazárd játékot játszott a Párt a Sino-val, ami akár be is jöhetett volna.
Nagy mennyiségben túlárazva rendeltünk belőle, és ha bárki számonkérte volna, megy a szöveg, hogy igen drága, de legalább van, és hogy "mi ennyire faszák vagyunk, hogy találtunk megoldást, amég a többi EUs ország nem".
Viszont most, hogy a Közel-Keleti, Szerb... adatokból nyilvánvalóvá vált, hogy a Sino hatékonysága elmarad a többivel szemben, bukó az egész biznisz. Ebből kifolyólag szív a kormány, és duplán szívja meg nép.
A kormány nyakán marad a fel nem használt mennyiség (amit valószínűleg valahogy majd kiszámláz az EÜ-nek, hogy ne ő bukjon) a nép pedig mehet még egy körre (aki biztosra akar menni védettség tekintetében). Ezen felül további shit, hogy sokaknál, akiket Sinoval oltottak a "hamis boztonságérzet" felelőtlenebb magatartást válthat ki, ráadásul (joggal) lesz ki sokaknak a f@cxa, és inkább hagyja az egészet, nem oltat. :W

[ Szerkesztve ]

(#103717) Reggie0 válasza LED333 (#103716) üzenetére


Reggie0
félisten

Vagy egyszeruen elajandekozzak a meglevo rendes oltas keszletet, majd amikor jon az info, hogy kell a 3. kor, addigra mar csak sino marad.

(#103719) kolopele válasza nagylaci6417 (#103702) üzenetére


kolopele
nagyúr

Igazad van, amikor a tizedik feles után felteszi valaki a maszkot, akár még férget is láthat benne :)

(#103720) kolopele válasza csƵ (#103705) üzenetére


kolopele
nagyúr

Oltási reakció bárkinél előfordulhat, ennek az erőssége nagyon változó.

(#103721) lacos001 válasza #20749568 (#103718) üzenetére


lacos001
senior tag

Ápropó...ha már itt vagy...nem a témátokhoz kapcsolódik..
Miféle logika vagy előrelátóság vezérelheti a vezetőséget szerinted az iskolában/óvodában itt nálunk?
Kijelentették a tegnapi napon, hogy 4. osztályig a Betreuung 14:00ig lecsökken a 16:30 helyett és a szemközti óvoda is csak megfelezve a létszámot üzemelhet fele délelőtt, másik fél délután a jövő tanév végéig a "vírusra" hivatkozva?
Eszem megáll....
Sok szülő, köztük mi kakiba kerültünk a melók miatt. Cselekedjél ésszerűen..

Kisasszony osztályfőnöke egyben a suli igazgatója is...Valamit megérezhetett a reggeli tömegből ami a suli előtt feltorlódott, ugye a kölyköket hozták a szülők és lenne pár kérdésük. A nénit mintha a föld nyelte volna el a mai napon....Érdekes.

Tudsz vmit amit én nem? ;]

(#103722) nagylaci6417 válasza kolopele (#103719) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

ennél sokkal egyszerübb,nem kell hozzá inni se,anno mikor nyomták ezeket a videokat,kb 10 másodperc rájöttem hogy ez miért is lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#103724) lacos001 válasza #20749568 (#103723) üzenetére


lacos001
senior tag

Tájékoztatás még nincs, mert csak egy nyomtatott cetlit hozott haza a kismókus.
Indok, a covid. Ovisoknak is...
Jövő tanév végéig :DDD
Tudnak ezek vmit...Azt hittem országos baromság...
Nehogy az legyen..
(most sem volt ott az igazgató néni fél 1kor, mikor feleségem elhozta a nagylányt)

(#103726) lacafaca válasza LED333 (#103716) üzenetére


lacafaca
őstag

A kormány nyakán marad a fel nem használt mennyiség
hijj de ismerős a helyzet...várjávárjá...ja, megvan 2009/10 h1n1 :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#103727) pjen válasza LED333 (#103716) üzenetére


pjen
félisten

Minden esetre a pfizert gyorsan lemondtuk.Lehet, hogy el kellett volna vele számolni?

(#103728) LED333 válasza lacafaca (#103726) üzenetére


LED333
csendes tag

Igen, és ha 2009 ből kivonod a h1n1-et (11) és hozzáadsz mondjuk 4789-et, aztán felszorzod a "halál" grabovoj- számával, akkor kijön, hogy BillGéc! ;)

(#103729) LuckyL


LuckyL
őstag

na beadattam én is a pfizert, amíg még elérhető, ne ezen múljon a társadalmi védettségünk, bár nekem amugy is volt ellenanyagom
nem éreztem semmit, de egyszer éjjel felébredtem mert levert a viz, ennyi volt
viszont azt olvastam, a másodikat ki lehetne tolni nyugodtan akár 3 hónapot is, ugy lenne a legjobb a védettség őszre
de az oltóponton azt mondták nem lehet, juli 12-én kellene menni a másodikért
tud erről valaki valamit?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#103730) fatal` válasza LuckyL (#103729) üzenetére


fatal`
titán

UK tolja/tolta 12 hétre (hogy minél többen megkapják legalább az elsőt), de úgy tudom, hogy a gyártó 3-5 hetes időtartamot határozott meg, ezért nálunk az aszerinti maximumra (35 nap) adják a másodikat.

(#103731) lacafaca válasza LED333 (#103728) üzenetére


lacafaca
őstag

lehet bagatellizálni, mismásolni meg vicceskedni, ez is pont olyan nagy átbaszás, mint amilyen az vót ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#103732) Reggie0 válasza lacafaca (#103731) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem erjedt a kaposzta amit eszel? :D

(#103733) kolopele válasza nagylaci6417 (#103722) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ugye te nem az ilyen Pócs meg Fórizs féle emberek közé tartozol, vagy mondjuk azon híveik közé, akik a tüskefehérjéről azt gondolják, hogy egy virág alkotóeleme? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#103734) lm83 válasza pjen (#103727) üzenetére


lm83
őstag

Én még mindig tartom a múltkori véleményemet
Én azt gondolom, hogy ez a "majd lesz magyar vakcina" amúgy csak kamuduma...
Ez közös beszerzéses szerződés korlátozott minket az oltóanyag-vásárlásban, mármint a leszerződott nyugati cégekkel.
Most ha ebből mi kimaradunk, akkor ettől még ugyanúgy tudunk szerződést kötni a cégekkel külön. És szerintem ez is lesz majd a cél, hogy még egyszer ne kerüljünk ilyen helyzetbe, hogy a közös beszerzésre várjunk. Lesz itt majd szerződés titokban, ha szükség lesz rá, aztán egy ilyen "izrael tervet" nyomunk mi is...
Nem véletlenül van most ez az országos Karikó turné, meg a pfizer-es Szíjártós bejelentés

(#103735) pjen válasza lm83 (#103734) üzenetére


pjen
félisten

Nem kell itt titkos szerződés, bőven elég a nyilvános.Csak gondolj a felesleges lélegeztető ģépekre, a máig nem működő maszk gyártó gépre, a senkinek nem kellő kinai vakcinára.És mindennek tetejébe másodikok vagyunk a halál listán.Mást azthiszem nem is kell írnom.

(#103736) lacafaca válasza Reggie0 (#103732) üzenetére


lacafaca
őstag

az téli vitaminforrás, ilyenkor ezernyi friss, az márciusban fájront :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#103737) lacafaca


lacafaca
őstag

na ha már felmerült, mondom ránézek, tuti volt anno ennek is topikja...vóthát :DDD no és mennyi ismerős arc ott benn tolta a szekeret már akkor is...pedig aszongyák az idő bölcsebbé tesz...hááát :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#103738) Reggie0 válasza lacafaca (#103737) üzenetére


Reggie0
félisten

Nagyon ketsegbeesve keresed az onigazolast.

(#103739) t72killer válasza pjen (#103712) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az éles covidban nincs alumínium-hidroxid, ami szétb.ssza a sejtes védelmet, azaz lényegesen jobb, mint a sino. Én se lövetnék vuhani vagy brit fertőzésre vuhani-típusú vakcinát.

#103729: így van, ha a brit protokoll szerint kéred a másodikat (12hét) akkor kb duplaannyi antitestet produkál, mint a sietős 1hónap. Ráadásul én őszre tippelnék egy komolyabb járványt, akkorra lenne jó, ha ki lenne maxolva a védelmed. Az indiai termékek miatt szükség lesz rá.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#103740) lacafaca válasza Reggie0 (#103738) üzenetére


lacafaca
őstag

kétség? bennem? 0 :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#103741) Reggie0 válasza lacafaca (#103740) üzenetére


Reggie0
félisten

Ezt sejtettem :D

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel." - Bertrand Russell.

[ Szerkesztve ]

(#103742) lacafaca válasza Reggie0 (#103741) üzenetére


lacafaca
őstag

persze ismét egy belemagyarázás...nem én szartam a bölcsek kövét, viszont ezzel a bohózattal kapcsolatban semmi kétely nincs már bennem ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#103743) S110rgyuri válasza lacafaca (#103737) üzenetére


S110rgyuri
csendes tag

Néztem a kis képeket. Ott még Dalai Láma néven szerepeltél? :))

(#103744) lacafaca válasza S110rgyuri (#103743) üzenetére


lacafaca
őstag

"gyári" avatarokat bármennyien fölvehetik...
amúgy ha valakinek sok a szabadideje, tanulságos bele-bele olvasni, a színház ugyan az, csak a cím változott (meg pár tag éppen az ellenkezőjét nyomja, mint akkor, többen viszont semmit nem változtak, max csak majrésabbak lettek...úgy 10x annyira :DDD )...kár, hogy anno nem bukkantam rá arra a totyikra ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#103745) kolopele válasza Reggie0 (#103741) üzenetére


kolopele
nagyúr

Miért eteted a trollt? Ha meg komolyan elhiszi hogy ez csak hiszti, úgyis menthetetlen.

(#103746) Daffni2 válasza lacafaca (#103744) üzenetére


Daffni2
addikt

Ne is törődj velük, közeleg a végelszámolás.Akik eddig börtönnel fenyegették a más véleményen levőket, most készíthetik a motyót.
több mint 1000 ügyvédből és több mint 10.000 orvosszakértőből álló csoport bírósági eljárást indított a CDC, a WHO és a Davosi Csoport ellen, emberiség elleni bűncselekmények miatt.

[link]

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#103748) Daffni2 válasza #20749568 (#103747) üzenetére


Daffni2
addikt

Persze biztosan kamuvideo van ott. :F

Értelmes ember, ha végignézi, igencsak igazat kell, hogy adjon.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#103749) LED333 válasza Daffni2 (#103748) üzenetére


LED333
csendes tag

És neked szavazati jogod van.... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.