Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103902) Dorian válasza #20749568 (#103901) üzenetére


Dorian
félisten

Te, meg èn még sokan nem. De sajnos az emberek tùlnyomò többsège buta, mint a föld. Sokkal egyszerűbb a butasagukra meg az alantas èrzelmeikre rájátszva hatalomba kerülni ès maradni.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#103904) Dorian válasza #20749568 (#103903) üzenetére


Dorian
félisten

Jobb helyeken nem.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#103906) Dorian válasza #20749568 (#103905) üzenetére


Dorian
félisten

Ès akkor ebből az következik, hogy a fidesz nem hibás, ha aljas módon politizál, hiszen a zemberek engedik? Ha átverek egy butábbat, akkor nem èn vagyok a hibás?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#103907) FіkuszKukіsz válasza Z.É.T. (#103882) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Erről egy vicc jutott eszembe.

Megáll egy idős úr a trabantjával a piros lámpánál. Utána rögtön a mellette lévő sávban egy fiatal nő egy Lamborghinivel. A bácsi nem állja meg és átszól hozzá.
- Ne haragudjon hölgyem, én 40 évig dolgoztam Csepelen és csak erre a Trabantra futotta. Ha nem sértem meg, mondja már meg Ön mivel foglalkozik, hogy ilyen fiatalon ilyen autóra telik?
- Orális szexszel - jön a válasz.
- Az a szopás? - kérdi a bácsika.
- Nem, 40 év Csepelen, az a szopás. ;]

Romanes eunt domus

(#103908) Floyd80


Floyd80
addikt

Erre kell rakni valami plugint vagy ez ilyen?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#103909) Disk4mat


Disk4mat
csendes tag

Csak erős idegzetűeknek:
Pócs Alfréd felolvassa a zinternetet...
Nehéz anyag, nekem csak több körben sikerült végignézni. Egyszerűen nem hiszem el, amit láttam. Van ilyen csupi? Megdöbbentő. :Y
Több, mint 11 ezer megtekintés, de mivel több csatornán meg van osztva, valószínűleg több a valós szám.

[ Szerkesztve ]

(#103911) kolopele válasza Disk4mat (#103909) üzenetére


kolopele
nagyúr

Csodálkozol rajta? Szövetkezet Tv, most ott futnak, mert tiltják őket ahol csak lehet.

[ Szerkesztve ]

(#103912) Disk4mat válasza #20749568 (#103910) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Nem az a legnagyobb baj, ez az ember "elvileg" egy éve még praktizálhatott, de itt alapvető orvosi szakkifejezéseket, szavakat, nem tud papírrol helyesen felolvasni. Kb az összes Zs kategóriás konteót úgy adja elő, mitha a saját szemével látta volna, isten háta mögötti blogcikkeket említ meg hivatalos, tudományos forrásként, vagy facebook screenshotokként keringő régóta bizonyítottan ordas nagy baromságokat állít be tényként.
Mindezt "orvosként". Nem tudom, hogy más országban büntetik, vizsgálják-e az ilyesmit, de engem rendesen kiakasztott. Több 10ezres tábora van, akikben a kételkedés apró szikrája sem merül fel.

(#103913) Disk4mat válasza kolopele (#103911) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Ilyet lehet ma Magyarországon?
Semminek nincs következménye? Mifolyikittgyöngyösön?

(#103915) Reggie0 válasza #20749568 (#103898) üzenetére


Reggie0
félisten

De te ezt irtad, hogy ha akarom akkor van ra penzem. Nem azt, hogy ha megkuzdok erte akkor talan sikerulhet...

#103899 kolopele: Hogy ramutassak mennyire baromsag ez a kozhely.

[ Szerkesztve ]

(#103916) lacos001 válasza #20749568 (#103914) üzenetére


lacos001
senior tag

Pont elkezdtem írni, igen...
Amíg van kereslet erre és lesz, az 100%, addig felolvasó esteket fog/fognak tartani.
Lovagolja mindenki ezt az egészet amíg csak tudja, mert $ és €, na meg a gyengusz ft....Evvan.
Szövetkezet tv...Én azt hittem itt a napokban olvasottak alapján, hogy ez vmiféle szleng, amiről nem tudok.
Neem, létező "médium". Beszarás ;]

Gondolok vmit erről az egészről, te is, más is...de ez azééé na...ez már sok. Pedig még bele sem hallgattam.

(#103917) Disk4mat válasza #20749568 (#103914) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

A Gödény az a pénzért csinálja, a Lenkei a pénzért csinálja, a Tamasi pénzért csinálja, de ez véleményem szerint egyszerűen beteg, valóban másik világban él.
És mi az, hogy nem illegális?
Holnap indíthatok egy csatornát, ahol arra szólítok föl minden embert, hogy senki ne vegyen be semmilyen gyógyszert, mert az méreg ( minden vérnyomás, szívgyógyszer, inzulin, vérhigító, asztma gyógyszer, minden...) és egyen helyette babot hibiszkusszal, és mindezt nem létező cikkekkel, tanulmányokkal , kutatásokkal támasztom alá, és a doktori címemere hivatkozom, akkor azt lehet?
Hivatalos lapokat, médiumokot milliós pénzbüntetéssel, és kötelező helyreigazítással büntetik, már akkor is, ha véletlenül eltévesztenek egy nevet, vagy egy időpontot egy cikkben, vagy beszámolóban, pedig azzal nem ártanak senkinek.

(#103919) Disk4mat válasza #20749568 (#103918) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Akkor is, ha az a "hülye" valaki, aki elhiszi, és emiatt meghal mondjuk egy vidéki nyugdíjas néni, akinek az unokája aki külföldön él feltett a néninek egy facebookot, hogy tudjanak néha beszélni, de valami ismerőse megosztása révén találkozik a videóval, és mivel nem ismeri az internetet, fel sem merül benne, hogy nem igaz?
Lát egy fehér köpenyes orvost, aki több ezer más orvosra hivatkozik, és veszélyre figyelmeztet, a videó alatt több száz komment, akik istenítik a doki munkásságát, és helyeselnek.
A néni nem tehet róla, hogy a technika elhaladt felette, és egy 80+os Magyartól nem várhatod el, hogy letegyen egy ecdl-t meg mellé kiolvassa a Wikipédiát.
Fogalma sincs hogy a videóm konteó, mert nem tudja mi az a konteó. De a fenti példán kívül rengeteg ember számára nehéz megközelíteni a fake kamu konteó tartalmat a valóditól. Nem feltétlenül segghülyék, csak ezen a területen tapasztalatlanok, képzetlenek.
Erre még rátett egy lapáttal a magyar királyi propagandatv meg az origó szintű párthír gyár.

[ Szerkesztve ]

(#103921) kolopele válasza Disk4mat (#103919) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az Index nevű szennyportált se felejtsd ki.

(#103922) Reggie0 válasza Disk4mat (#103919) üzenetére


Reggie0
félisten

Konteo internet elott is letezett, szoval illene felismernie.

(#103923) t72killer válasza #20749568 (#103920) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Aki hülye haljon meg."

Te most kiirtanád az emberiség alsóhangon 2/3-adát ;]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#103925) Reggie0 válasza t72killer (#103923) üzenetére


Reggie0
félisten

Europaban csokken az atlagos IQ, mert nem hagyjuk a hulyeket belehallni a hulyesegukbe, cserebe szaporodnak, mint az allat. Nezd meg a jovot: [link] Nem is tudom, miert nem a natgeo-n adtak le.

[ Szerkesztve ]

(#103926) LuckyL válasza Disk4mat (#103919) üzenetére


LuckyL
őstag

már megint kiemeled a leghülyébbeket, akikből viccet lehet csinálni az alattomos érdekek miatt
arra szolgál ez az egész, hogy a jogos kételyeket lesöpörjék
80 éves néni meg ilyen barom face videokara hivatkozol
arról meg kuss van hogy hány embernek okoz az oltás valós és hosszútávú mellékhatásokat
undorító a propaganda, és észre kellene vegyed hogy te is a szolgája vagy....

cryptot minden termékemért elfogadom

(#103927) Disk4mat válasza #20749568 (#103924) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Alapvetően szerintem nálam jobban senki nem utálja/ tolerálja kevésbé a hülyéket, kevés dologgal lehet kihozni a sodromból, az értetlenség , butaság a hülyeség, a minimális logika hiánya viszont ilyen, de jelen esetben ez az "aki hülye haljon meg" nem ilyen egyszerű.
Ráadásul nem is biztos hogy az hal meg, aki hülye, hanem az akinek átadja. Ha egy ilyen beszűkült vaskalapos ostoba konteómegszállott nem oltatja magát majd dacból lázasan bemegy egy plázába, mert neki nem mondja meg senki hogy kamuvírus idején nem mehet közösségbe , majd ott megfertőz valakit, aki mondjuk bár oltatna, de az egészségi állapota miatt nem kaphat oltást, az már nem vicces.
Vagy ha egy ilyen idióta telebeszéli valamelyik hozzátartozója / ismerőse fejét aki alapvetően nem hülye de könnyen befolyásolható, és emiatt nem oltat akkor megint csak nem az szívja meg , aki fullba nyomta a kretént. Ezen felül ott vannak a kóbor őrültek, csak idő kérdése, hogy egy ilyen bolond mikor támad meg , ver össze , szúr le valakit, mert a zinterneten azt olvasta, hogy a gyilkos billgéc csatlósa.
Karikó kb naponta kap halálos fenyegetést, mert abban a hitben vannak pár ezren, hogy ő személyesen vezeti a génmódosító gyilkos vakcinák beadását...
Egy késelés volt már a nyáron maszk miatt, ha hagyjuk az ilyen szélsőségesen hülyéket előbb utóbb tragédia várható.

[ Szerkesztve ]

(#103928) kolopele válasza LuckyL (#103926) üzenetére


kolopele
nagyúr

"arról meg kuss van hogy hány embernek okoz az oltás valós és hosszútávú mellékhatásokat"
Mivel ilyen még nincs (az oltások hosszú távú mellékhatásairól eleve nem is lehetnek még valós hírek).

(#103930) Disk4mat válasza LuckyL (#103926) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

"kuss van hogy hány embernek okoz az oltás valós és hosszútávú mellékhatásokat"
Linkeket tudnál adni? Biztos több is van neked. Mármint hivatalos, nemzetközi nagy csoporton , széles kor, és egészségügyi spektrumban végzett kutatási eredményeket tartalmaz dokumentumhoz, ami az állításod igazolja.
Biztos én vagyok a balf@sz, de nincs tudomásom ilyenről.
Illetve ha már itt tartunk.
Ki kussoltat? Egy cég? Egy csoport? Egy ember? Egy ország? Egy kontinens?
És mivel kényszeritenek hallgatásra embereket?
Mert ha valóban ilyen drámai a helyzet, akkor több 10ezer embert, azok hozzátartozóit, ügyvédeit, ismerőseit, az áldozatok kezelőorvosait, ápolóit, és azok ismerőseit , a témában nyomozó újságírokat, riportereket mind el kell hallgattatni, emellett eredményeket, adatbázisokat, nyilvántartásokat, leleteket hamisítani visszamenőleg.
Mindezt tökéletes szinkronban.
Szóval részleteket plz. :R

Azt nem tudták titokban tartani, hogy Lewinski lepippantotta anno Clintont az orális irodában, pedig arról csak két ember tudott, és akkor az internet is még csak gyerekcipőben járt. Most meg amikor az infó a világ bármely pontjára pillanaok alatt elér, és szervetek milliárdjai tartalmazhatnak másolatokat akkor simán eltitkolnak egy ilyen volumenű ügyet?

[ Szerkesztve ]

(#103931) LuckyL válasza Disk4mat (#103930) üzenetére


LuckyL
őstag

a te és a magadfajták arrogáns propagandája
menj fel facebookra (ne a gödény féle oldalakra, hanem a normális orvosok oldalára)
és olvasd a segítség és tanácskéréseket
ha érdekelnek (kétlem, hiszen be van akadva nálad a lemez), akkor nézd vissza a hozászólásaimat, az elmult hónapban, többször is linkeltem ezeket
vérnyomás, pulzus problémák, hetekig az oltás után, rosszullétek stb.

és mindezt úgy írom, hogy én is kaptam már egy oltást
csak elképesztően bosszant az az ostobaság és arrogancia, ahogy egyesek itt lefikázzák a valós aggályokat, azt kihasználva, hogy van 1-2 % tényleg hülye, és ezekre hivatkoztok

baszhatod a hivatalos adatokat, ha oda be sem kerülnek a valós panaszok, ezt kellene felfogni, bár úgy érzem nehéz...

nem meritek leírni az igazat, hogy össztásadalmi érdek az oltás, de igenis komoly egészségügyi kockázata van azoknál akik amugy is sérülékeny egészségi állapotban vannak

undorító ez az egyoldalúság :U

cryptot minden termékemért elfogadom

(#103932) Disk4mat válasza LuckyL (#103931) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Köszönöm.
Akkor a hivatalos forrásod a fészbúk. Tiszta sor.

Korábban benéztem pár oltott csoportba, és valóban van jónéhány komment a "mellékhatásokról".
Ezzel csak az a baj, hogy ott a facen senki nem ellenőrzi a leírtak valóságtartamát, sajnos nagyon sokan (többen, mint hinnéd) csak figyelemre vágynak, vagy unatkoznak ,vagy csak tartozni akarnak valahova, és minden lelkiismeret furdalás nélkül kommentelnek soha meg nem történt, nem tapasztalt mellékhatásokat. Az erre kapott likeok, kommentek, részvétek boldogítják őket.
Ezen felül mivel az ilyen csoportokban jellemzően egy kib@$&ott orvos, vagy szakember sincs aki esetleg el tudná mondani, hogy ami egyesek szerint mellékhatás, az valójában teljesen mástól fellépő probléma lehet.
Plussz az emberek a mai napig keverik az oltási reakciót a mellékhatással. Ami megintcsak megdobja a "mellékhatások" esetszámát. ( Nekem a Sputnkitól egy hétig dió nagyságú volt pár nyirokmirigyem, de simán eltűnt, ezt egyesek már súlyos "mellékhatásként" élik meg, pláne, ha kicsit tovább tart, mint egy hét.
Ráadásul nagyon sok embernél pszichoszomatikus tüneteket válthat ki az elmúlt pár év stressze.
Mint amikor fáj a fejed, rákeresel a neten, és okosan megállapítod, hogy a tünetek alapján neked bizony kétoldali agyrákod van. Közben sima migrén, de az ember már csak ilyen. Látod a tévében, olvasod a neten, hogy a Pfizer valahol, valakinek vérnyomás problémát okozott, és már zúg a füled, lüktet a fejed, fulladsz... Az ijedtség meg valóban megemeli a pulzusod, és ettől még jobban ráparázol.
Végül, ha tegyük fel az ezekben a csoportokban, leírtak mind valósak, akkor azt csak és kizárólag ott osztják meg? Nem mennek orvoshoz? Mert ha igen akkor a doki eldönti, hogy valóban van-e összefüggés a vakcinával vagy nincs, ha van, azt jelentenie kell. Ezek a jelentések hol vannak? Ha valóban olyan sok valós a probléma, miért nincs ennek nyoma? Az összes orvos egységesen ledarálná ezeket? Miért? Pénzért, vagy minden kórház előtt ott áll a fekete Volga? Minden országban?

Undorítóan egyoldalú vagyok? Azért mert bizonyítható tényeket várok?
Biztos jelen van a mellékhatás, mint minden vakcina, gyógyszer, gyógykezelés esetében is, talán még az átlagnál minimálisan magasabb értékben, de még az is bőven a "veszélyes, vagy aggodalomra okot adó" érték alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#103933) kolopele válasza LuckyL (#103931) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nézd, valamennyi kockázata mindennek van, annak is ha beveszel fejfájásra két szem Panadolt. Ezt nem úgy kell nézni, hogy valakinél előjön e mellékhatás, hanem úgy, hogy öt millióból mondjuk 100 - nál, azaz populációs szinten. Az Astra első vérrögképződése egy trombofíliás betegnél jött elő, ott eleve oltani sem lett volna szabad, és nagyobb a rizikó azoknál a nőknél is, akik fogamzásgátlót szednek (önmaga a fogamzásgátló is rizikófaktor).
Aztán vannak a véletlen egybeesések is, főleg komoly krónikus betegek esetében, ahol nem lehet egy esetleges elhalálozást az oltásra fogni, mert nincs kizárva, hogy maga az alapbetegség okozta. Ilyen esetben eleve a Pfizer vagy a Moderna az első számú választandó oltás, krónikus betegségekben ezek alkalmazhatóak a legnagyobb biztonsággal. A covid okozhat kiugró vérnyomást, emelkedett pulzust (nejem két fő tünete pont ez volt), és bizony az oltásnál sem lehet tudni azt, hogy az illető esetleg már fertőzött e, vagy éppen az oltóponton sikerült összeszednie. Ilyen esetekben is létrejöhetnek elhúzódó tünetek. A másik az oltási reakció, amit megint sokszor összekevernek a mellékhatásokkal. Nekem például egy hétig fájt a karom, lázam is volt, nyomott kicsit a mellkasom, sőt két hét múlva jött ki az úgynevezett "moderna kar", ami egy viszkető nagyobb piros folt, ami egy hét alatt el is múlt. Remélem én normális hangnemet ütök meg a témában :R

[ Szerkesztve ]

(#103934) kolopele válasza Disk4mat (#103932) üzenetére


kolopele
nagyúr

"Mint amikor fáj a fejed, rákeresel a neten, és okosan megállapítod, hogy a tünetek alapján neked bizony kétoldali agyrákod van"
Ezt úgy nevezik hipochondria, azaz képzelt betegség. Jól tudom, mert évek óta vele élek. Legalább 20 éve hogy rákosnak hiszem magam pár mondhatni állandó tünet miatt...............de még mindig itt vagyok :) Sajnos ez is egy betegség, amikor az orvosi vizsgálat teljesen negatív, ám te mégsem hiszed el, mert csak fáj ott ahol szokott. Ilyenkor mindig eszembe jut egy vicc:
Mi van ráírva a hipochonder sírjára? : Ugye megmondtam...........

[ Szerkesztve ]

(#103935) LuckyL válasza Disk4mat (#103932) üzenetére


LuckyL
őstag

sokan csak figyelemre vágynak, vagy unatkoznak ,vagy csak tartozni akarnak valahova, és minden lelkiismeret furdalás nélkül kommentelnek soha meg nem történt, nem tapasztalt mellékhatásokat.

értékelem a magabiztosságodat, hogy így ki tudod jelenteni általában az összes kommentről hogy csak unatkoznak, azért találnak ki dolgokat
nos, én nem vagyok ebben annyira biztos, főleg miután ismerősi körben is felléptek hetekig tartó mellékhatások
tipikusan azt látom a kommenteden, hogy nem tudod elfogadni, hogy bizony valami nem fekete-fehér, egyszerűbb teljesen egyoldalúnak lenni, ez tehermentesíti az elmédet...de ezért nem hibáztatlak, normális emberi magatartás
igazából csak azért írok, hogy amikor nevetsz másokon, hogy miylen "hülyék" gondolkozz el azon te nem éppen pont ugyanazt a hibát követed-e el



Az összes orvos egységesen ledarálná ezeket? Miért? Pénzért, vagy minden kórház előtt ott áll a fekete Volga?

az biztos, hogy mindenhol teljesítmény kényszer van, ezalól az alulfinanszírozott egészségügyünk biztosan nem kivétel
egy idős embernél könnyű okot találni arra, hogy miért nem lehet az oltás után beállítani a vérnyomását, miért nem megy 120 alá a pulzusa
kinyitod a "lexikont", ráböksz egy lehetőségre és senki sem fog érte hibáztatni
látni kell, hogy a társadalom érdeke az oltás, cserébe az egyén le van szarva, főleg ha beteges, idős

de én csak azért is leírom ide a véleményem, bár tény hogy sok eredménye nem lesz, amikor ez a komment holnapra elsüllyed, ugyanúgy toljátok tovább a propagandát és senki sem fog erre emlékezni
még azt sem mondom, hogy ne oltassanak az emberek, hiszen én is beoltattam magam,

egyszerűen csak a betanult
"az oltás előnyei messze meghaladják a kockázatát" mantra helyett le kellene írni, hogy
"az oltás előnyei VALÓSZÍNŰLEG meghaladják a kockázatát, de ha nincs szerencséje lehetnek komoly, hetekig tartó melléhatások"

cryptot minden termékemért elfogadom

(#103936) Rage47 válasza Dorian (#103906) üzenetére


Rage47
veterán

Igen, van ebben valami. Fel lehetett volna húzni agyilag a népet ennyi idő alatt, de ehelyett még butítottak...
Ha átverek egy butábbat, akkor nem èn vagyok a hibás?
Itt jön ugye a felelősség. Ha éreztek volna egy kicsit is ilyesmit, akkor törődtek volna az emberekkel, nem átverik őket. Felelőtlen kormány sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#103937) Disk4mat válasza LuckyL (#103935) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

"ki tudod jelenteni általában az összes kommentről hogy csak unatkoznak, azért találnak ki dolgokat"
Ilyet nem írtam, ezt te láttad bele, én azt mondtam hogy "nagyon sokan" de ugye én vagyok kétpólusú.... Mind1
Volt egy nőci aki a Pfizerrel oltottak csoportban panaszolta, hogy három hete kapta meg Pfizer oltást és azóta folyamatosan vérzik, aztán pár nappal később ugyan ennek a nőnek a kommentjába botlottam az Astrával oltottak között, hogy egy hónapja kapta meg az Astrát, és zsibbad a karja, meg a lába ... De a médiában is volt hasonló eset.
Sajnos a figyelemre vágyás sokaknál kényszeres.

Tény, hogy az orvosok felé nagy a nyomás és az elvárás, de kizárt, hogy minden orvos egységesen minden országban ugyan úgy reagálna (adathamisítás, elbagatelizálás, tagadás, le bem jelentés)
Világ viszonylatban közel 300 millió embert oltottak már, mindenhol egységesen lehetetlen az adatokat eltüntetni.

"egy idős embernél könnyű okot találni arra, hogy miért nem lehet az oltás után beállítani a vérnyomását, miért nem megy 120 alá a pulzusa
kinyitod a "lexikont", ráböksz egy lehetőségre és senki sem fog érte hibáztatni"

Az általad hiteles információnak tekintett facebook bejegyzésekben csak idős embereket érintett a "súlyos mellékhatás"?

[ Szerkesztve ]

(#103938) kolopele válasza Rage47 (#103936) üzenetére


kolopele
nagyúr

Aki buta az hamarabb fog hinni az ilyen Tamasi meg Pócs féléknek mint a kormánynak, hiszen maga a kormány nem szakértő, nem orvos, a két említett úriember meg elvileg az, persze messze nem virológia terén, de ez már a többséget nem érdekli.

[ Szerkesztve ]

(#103939) fatal` válasza kolopele (#103938) üzenetére


fatal`
titán

Amíg az országos tisztifőorvos akkora baromságokat böfög a nagyvilágba, hogy lerakom a hajamat, nem csoda.

(#103940) LuckyL válasza Disk4mat (#103937) üzenetére


LuckyL
őstag

Az általad hiteles információnak tekintett facebook bejegyzésekben csak idős embereket érintett a "súlyos mellékhatás"?

többnyire idősebb emberek írtak, és ránézésre is rosszabb fizikai állapotúak
az ismerősi körben is ezeket érintette, igen
az kell látni, hogy nekem pl, mivel -tudmásom szerint" kutya bajom sincs, könnyebb döntés volt beadatni

értem én hogy hiányolod a hiteles információt, de én nem végezhetem el az orvosok vagy az újságírók munkáját, én csak abból tudok "dolgozni", amit látok, tapasztalok

miért a facebook?
azért mert oda írnak az egyszerű emberek kommenteket..az hogy sok rajta a hülyeség és a dezinformáció, nem biztos hogy azt támasztja alá, hogy az egésze hiteltelen, hiszen látni kell, hogy oda áramlik az érdeklődés, midnenféle csalás is, ahol a valós emberek vannak
hiába szeretjük (és vagyok én is itt 16 éve) a prohardvert, azért ki kell mondjuk, hogy a maygar internetezők nagy része nem hogy nem járt még itt sose, nem is tud róla

de kizárt, hogy minden orvos egységesen minden országban ugyan úgy reagálna (adathamisítás, elbagatelizálás, tagadás, le bem jelentés)

én nem állítok, iylet, csak a magyar panaszokat látom (valószínűleg csak egy marginális részét), és ezekből azt a következtetést vonom le, hogy fennáll a probléma
hiába is vársz tőlem tudományos linkeket, én nem fogok neked mindenféle oldalakalt linkelni, korábban már linkeltem a facebook oldakat, ahol ezeket olvastam, és mint leírtam van személyes érintettségem is ismerősök által

csak hogy ne vádolj oltásellenességgel, leírom ezt is:
nekem nemhogy bajom nem volt a pfizertől, de még az oltást is olyan ügyesen adta be a nő, hogy észre sem vettem, konkrétan ültem és bambultam magam elé értetlenül, mikor mondták hogy mehetek dolgomra

cryptot minden termékemért elfogadom

(#103941) csapee válasza lacafaca (#103833) üzenetére


csapee
senior tag

nekem ezerszer több és fontosabb dolgom van, mint szétcsapni az életemet meg bezombulni mintti emiatt a szar miat

Ehhez képest írtál ide 4500 hozzászólást, ezt nem kell magyarázni.

Csapee

(#103942) lacafaca válasza csapee (#103941) üzenetére


lacafaca
őstag

Azokat az oszi/teli idoszakban, amikor hereverezek es nincs mas dolgom ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#103943) Disk4mat válasza LuckyL (#103940) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Nem vádoltalak oltásellenességgel, arra reagáltam, amit írtál, hogy "eltitkolják" a mellékhatásokat.
Ez kb kivitelezhetetlen globális, de akár országos szinten.
Inkább abból van a baj, hogy nincsenek az emberek megfelelően tájékoztatva. Vakcinák hatásmechanizmusa, oltási reakciók tünetei, azok ideje... Emiatt sok a "fals" riasztás.
Egyébként nálunk már eleve ott kezdödnek a gondok, hogy pl olyanoknak adtak be olyan vakcinákat, akiknek koruk, egészségügyi állapotuk miatt nem is azt kellett volna. Időseknek sino, vérképzési betegeknek Astra, szívbetegnek Sputnik...
Az orvosok annyira túrtelhertek voltak , hogy idejük sem lett volna mindenkinek átnézni a kórelőzményét.
Amikor meg már regisztrálni lehetett, sokan minden utánanézés, konzultáció, orvosi támogatás nélkül beixelték az elsőt, ami nekik szimpatikus volt. Az oltóponton megadott kérdésekből meg nem derülhetett ki, pl hogy valakinek korábban volt mondjuk egy véralvadási zavara, vagy szed-e fogamzásgátlót.
Ez a szervezetlenség Aweiot, ne figyelj ide! a kormány hibája .

(#103944) szaszayanou válasza Disk4mat (#103943) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

Elég elkeserítő, hogy már szó szerint a fél országot beoltották, de még mindig vannak olyanok, akik szerint tömegesen vannak súlyos mellékhatásai az oltásnak. Az ilyenek hülyék, kár tovább ragozni.

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#103945) LED333 válasza szaszayanou (#103944) üzenetére


LED333
csendes tag

Valamilyen szinten érthető, mivel a részletes tájékoztatás is hiányzik, és a fake news terjedésének megállítására csökkentésére való kísérlet sincs meg.
Ezen felül mivel most minden figyelem a vakcinákra irányul, sokkal kritikusabbak az emberek.
Az népek többsége két éve még azt sem tudta, hogy mi az az mRNS, vagy a reverz transzkriptáz, most meg olyan szakszavakkal dobálóznak sokan, amiről csak felületes, bizonytalan információik vannak, és jön a Dunning–Kruger effektus.
Ráadásul a clickbait híroldalak is naponta dobnak be borzasztó híreket, a forráss meg általában egy másik híroldal, aki szintén egy másikra mutat...

(#103947) perempe válasza FrezeR (#103946) üzenetére


perempe
addikt

két rokonnál állapították meg ezt Debrecenben (60 év feletti hölgyek), 20k-t fizettek fejenként. ki tudja, hogy mi az oka? lehet az is, hogy örökletes.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#103948) Reggie0 válasza perempe (#103947) üzenetére


Reggie0
félisten

Es mik voltak a tunetek?

(#103949) szaszayanou válasza LED333 (#103945) üzenetére


szaszayanou
aktív tag

A fake news és a média szerepét nem kellene szerintem túldimenzionálni. Volt kutatás arról, hogy a média milyen véleménybefolyásoló szereppel rendelkezik az ember életében, és mik befolyásolják az emberek véleményét a médián kívül. Ebből kb. az jött ki, hogy a média csak a sokadik a sorban, és hála az égnek az emberek saját, és közvetlen környezetének a tapasztalata a legfontosabb véleményformálók. 5 millió beoltottnál van bőven tapasztalat az oltásokról, mindenki körbe tud érdeklődni a környezetében, hogy milyen volt az oltás, stb.

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#103950) lacafaca válasza perempe (#103947) üzenetére


lacafaca
őstag

na mégis mi... ;] :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.