Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103051) janeszgol válasza LED333 (#103049) üzenetére


janeszgol
félisten

Te vagy az, aki nem érti mi folyik a politikában. Gődény pártja tudod honnan szed el szavazókat? Nem a Fidesztől. Akkor már érted, miért hagyja a Párt működni őket. (Ki van ez találva ám.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#103052) LED333 válasza lacafaca (#103050) üzenetére


LED333
csendes tag

"(+ha annyira faszságokat beszélnének, már rég a sztyeppén kapálnának ;) )"
Jelenleg nincs olyan nagy "faszság" ami miatt "sztyeppén kellene kapálniuk".
(Egyébként Te mit mondtál, és kinek, hogy mégis a "tökföldre" száműztek? :D)
Volt itt már részükről nanorobot, féreg a maszkban, azonnali halál a vakcinától, maszk, és távolságtartás nélküli tömegrendezvény szervezése a tilalom alatt. Ha holnap teleplakátolnák a várost, hogy Vakcina= halál, akkor sem lenne retorzió.

#103051 janeszgol:
"Nem a Fidesztől." Fejtsd ki kérlek. :R

[ Szerkesztve ]

(#103053) fatal` válasza janeszgol (#103051) üzenetére


fatal`
titán

"Gődény pártja tudod honnan szed el szavazókat? Nem a Fidesztől."
De hát ő is éppen ezt írta.

(#103054) lacafaca válasza LED333 (#103052) üzenetére


lacafaca
őstag

semmit és senkinek...csak a szokásos beidegződés, ha már másra nem tellik :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#103055) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

nemtudjatok fehér oltási papír-t hol lehet szerezni? esetleg a masodik oltasnal automatikusan adnak? :U

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#103056) LED333 válasza dellfanboy (#103055) üzenetére


LED333
csendes tag

ÖÖÖ?
Pontosan mire is van szükséged?

(#103057) Reggie0 válasza Asbee (#103039) üzenetére


Reggie0
félisten

De szarabb, a technologia sem ugyan az.
Birom amikor felinfokkkal nagyon okosak vagyunk...

(#103058) janeszgol válasza fatal` (#103053) üzenetére


janeszgol
félisten

Ó bakker, felületesen olvastam el. Ugyan azt írtam, amit ő. Bocsi LED333.
De ezért kell a Gődény pártja, hogy megossza az ellenzéket. Bár az alapból megosztott.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#103059) dellfanboy válasza LED333 (#103056) üzenetére


dellfanboy
senior tag

igazsag szerint azt olvastam hogy kell az is Horvatorszagba

ill a mai telex cikkbe is irnak hogy kell vmi angol nyelvu nyomtatvany?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#103060) fatal` válasza dellfanboy (#103055) üzenetére


fatal`
titán

Az elsőnél adnak és a másodikra vinni kell magaddal, mert akkor írják rá az adatait. Ha nem kaptál az érdekes.

EESZT-ről ki lehet nyomtatni azt hiszem.

(#103061) LED333 válasza janeszgol (#103058) üzenetére


LED333
csendes tag

És nem csak a Gödényé, el vannak eresztve ezek az apró, főleg a közösségi oldalakon szerveződő, valamilyen istentelen hülyeség mögé beálló pártocskák. (Ateista vagyok, hál' istennek :D)

(#103062) knorbi90


knorbi90
csendes tag

Srácok segítsetek nekem. 3 hete kaptam meg a második Szputnyik-ot.
A gondom az hogy kollégám valószínűleg covidos lett, ő nem volt még beoltva.

Na most én hogy tudom kideríteni leggyorsabban hogy elkaptam-e tőle vagy sem? Semmilyen tünetem nincs, viszont 1 hét múlva hivatalos vagyok egy esküvőre ahova nem szeretnék úgy menni hogy esetleg terjesztem a vírust.
Ez a biosynex autotest jó lehet, vagy az oltás miatt így is úgy is pozitív lesz?
Köszi!

(#103063) laszlohu válasza knorbi90 (#103062) üzenetére


laszlohu
addikt

A biosynex az antitest teszt, tehát a fertőzés után 13 nappal tudja megmondani, hogy koronás vagy, a mi patikánkban ráköpős wolf márkájú antigén teszt is van, az nyálból azonnal megmondja, hogy pozitív, vagy sem. Persze előtte fél órával nem szabad enni,inni.

(#103064) Blaise válasza knorbi90 (#103062) üzenetére


Blaise
veterán

Biosynex kb. pénzkidobás, inkább egy PCR valahol.

(#103065) fatal` válasza knorbi90 (#103062) üzenetére


fatal`
titán

A biosynex antitest teszt, azt mondja meg, hogy van-e antitested, ami oltás után valószínű.

PCR vagy antigén kell neked.

(#103066) LED333 válasza Blaise (#103064) üzenetére


LED333
csendes tag

+1 a PCR-re :K

(#103067) Asbee válasza Reggie0 (#103057) üzenetére


Asbee
veterán

Mind a vaxigrip mind a fluart inaktivált vírus. A vaxi szétválasztott és 4 komponens , a fluart teljes és 3. Szóval kicsit tájékozódj. Szóbeszéd hogy a magyar szarabb. Kicsit nézz utána a dolgoknak.

(#103068) LuckyL válasza Dorian (#103043) üzenetére


LuckyL
őstag

aha nincs :D
hogy lehet ilyet leírni amikor minden évtizedes tapasztalattal, józan ésszel szembe megy?
komolyan az eszem eldobom ettől a baromságtól :U

cryptot minden termékemért elfogadom

(#103069) Gsx-rr válasza LuckyL (#103068) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hol van evtizedes tapasztalat a koronavirussal?
Mondtam sajat peldat.
Itt folyton nyar van a lakossag ugyanakkora mint Magyarorszagon meg is hoztak ugyanazt a szazalekot.

(#103070) Dorian válasza LuckyL (#103068) üzenetére


Dorian
félisten

A baromságokat itt te írod sorozatban.Milyen évtizedes tapasztalat van Magyarországon koronavírussal?
Most is tele van a világ meleg éghajlatú országokkal, ahol tombol a koronavírus.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#103071) Z.É.T. válasza LuckyL (#103068) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nincs kedvem újat írni a témában, de picit használd a szemed és a fejed, pl itt

(#103072) LuckyL válasza Dorian (#103070) üzenetére


LuckyL
őstag

tombol aha, mint indiában ahol 1% volt fertőzött
tombol :DDD

cryptot minden termékemért elfogadom

(#103073) Alg


Alg
veterán

Jó ez a statisztikus- topic, jókat lehet szórakozni az ilyeneken hogyaszondja: "biztosan van rá esélyem" :DDD meg egy darab, egyébként is korlátozottan megbízható megfigyelés alapján levont következtetések...

Amúgy az átlagember borzasztó rosszul méri fel a valószínűségeket, ha azt mindod neki "ez a mellékhatás lehetséges" akkor kb. biztosra veszi hogy be fog következni, de legjobb esetben is 50-50 esélyre könyveli magában még a statisztikailag 0.00001%-ot is.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#103074) btf


btf
aktív tag

Azt lehet tudni hogy mitől lett ennyi 2. oltásos?

Ez már a 2. nap hogy 100k felett vannak. ( kedd: 123k, szerda 131k beadott)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#103075) #57833216 válasza btf (#103074) üzenetére


#57833216
törölt tag

Április 26, 27 és 28 voltak az első az olyan oltási lehetőségek, amikre neten regiszrálhatott bárki. Sinoval oltottak akkor. (Én is ebbe estem bele.)

[ Szerkesztve ]

(#103076) LED333 válasza #57833216 (#103075) üzenetére


LED333
csendes tag

Igen akkor lett elérhető az EESZT reg, Sinora, Sputnikra, ez a hét + a hétvége sokaknak hozza a 2. kört.

[ Szerkesztve ]

(#103077) Reggie0 válasza Asbee (#103067) üzenetére


Reggie0
félisten

Szepen elbujtatva korrigalod magad, hogy az egyik hasitott virus, a masik meg teljes egesz. A ketto nem ugyanaz a technologia(olyannyira, hogy vagy 80 ev van a ketto kozott). Nem veletlenul kaphajta a vaxigrip-et gyerek is. Majdnem bejott a csusztatasod :U

[ Szerkesztve ]

(#103078) lm83 válasza #57833216 (#103075) üzenetére


lm83
őstag

Most majd már ezek lesznek a magas számok számok.
Minél hamarabb elérni, hogy mindenki megkapja a második adagot is. Bár asztrán kívül mással ezen nem lehet játszani,

(#103079) azbest


azbest
félisten

ahhh bakker már. Tegnap voltam második oltáson és szerintem nem jól adta be a néni. Már ott feltűnt, hogy másképp adja be, mint aki az elsőt adta.

Összecsípte a bőrt és utána mondta, hogy masszírozzam el. Kicsit fáj még a helye.
Az elsőnél nem csípte össze az akkori és masszírozást sem mondott és másnap nem is éreztem semmit sem a helyén.

A hagyományos, elölt fajtát most akkor izomba vagy kötőszövetbe adják? Ennél végülis számít egyáltalán hová kerül? Az eeszt -ről letöltött pdf-ek szerint mindkettőt intramuszkulárisnak írták be. Azt tudom, hogy mRNS-nek izomba kell mennie, hogy működjön.

(#103080) Cs1csó válasza azbest (#103079) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mindegyiket simán - csipkedés nélkül - az izomba kell adni, ha jól tudom.

(#103081) Hieronymus válasza LuckyL (#103072) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"... mint indiában ahol 1% volt fertőzött"

A vírus tombolása sokkal kisebb területre és populációra korlátozódik.A két legnagyobb városában többen laknak, mint Magyarországon.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#103082) fatal` válasza Hieronymus (#103081) üzenetére


fatal`
titán

Meg infrastruktúra sincs a teszteléshez, de sebaj. Még a halottakat sem tudják könyvelni, mert a folyóba dobálják...

(#103083) Ricardo válasza LuckyL (#103072) üzenetére


Ricardo
félisten

Mikor lettek az indiaikak majdnem 3 milliárdan?

(#103084) perempe válasza Sir Pocok (#103004) üzenetére


perempe
addikt

Te is reklámozod, nem csak az Ázsiába szakadtam.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#103085) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Ez nekem nem hangzik valami jol
Korhazban levok 20 szazaleka mar beoltott?!
Nálunk van valami kimutatás hogy a kórházban kezeltek hány százaléka van beoltva?

So far, 3 million Dominicans, 38% of the adult population, have received the first dose of the vaccine, and 944,337 people, 12% of the country, are fully immunized.

Rivera urged the population to get vaccinated en masse and maintain the distancing measures, warning that 80% of hospitalized patients are not vaccinated.

[ Szerkesztve ]

(#103086) Disk4mat válasza Gsx-rr (#103085) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Alapvetően nem sok, gondolom ott is az idősek, veszélyeztettek kapták első körben, akiknél minimális vírusterhelés is komolyabb tűneteket okoz. Ráadásul nem hiszem, hogy ott nem volt olyan, mint nálunk: sokan azt hitték, hogy a vakcináktól azonnal sérthetetlenek, és elengedték, lazábban kezelték a maszkhordást, kézmosást, távolságtartást. Illetve nem tudom, milyen ott az átfertőzöttségi ráta és a szervezés, de itt voltak olyan esetek, hogy az oltóponton kapta el valaki.
Ebben a 20%ban benne van az is amikor valaki az első shot után napokkal kapja el.

(#103087) Z.É.T. válasza Gsx-rr (#103085) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Még mindig csak az egypálcás kínai vakcinával megy az oltási program? (itthon is sok egyszer oltott volt kórházban)

(#103088) Elektrosokk válasza azbest (#103079) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Nekem nem volt csípés meg semmi, csak benyomta. (moderna) Mondjuk az utána következő 3 napban nekem elég érzékeny volt, feszült és forró is volt a vállam. :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#103089) bopeti98


bopeti98
őstag

Annak mi lehet az oka, hogy engem meg ismerőst is Sinoval oltottak egy napon, de ismerős tegnap volt 2. körön (ez is volt a papírján), én meg majd 1-jén megyek? Nem fixen 28 nap múlva adják a 2. adagot?

[ Szerkesztve ]

(#103090) radi8tor válasza bopeti98 (#103089) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze hogy nem. Logisztikai képtelenség lenne 5 millió oltást hajszál pontosan megadott napon beadni.

⭐ Stella

(#103091) Rage47 válasza bopeti98 (#103089) üzenetére


Rage47
veterán

Ugyanaz az ember adta be? Ha nem, akkor lehet, hogy máshogy számolta a másik :D Nem hallottam még ilyenről.

(#103092) bopeti98 válasza Rage47 (#103091) üzenetére


bopeti98
őstag

Nem, sőt két külön oltóponton voltunk. Csak fura, mert úgy tudtam Sino esetén fix a 28 nap, de akkor ezek szerint lehet pár nap eltérés.

(#103093) Rage47 válasza bopeti98 (#103092) üzenetére


Rage47
veterán

Olyat hallottam, hogy valakit előbb behívtak 2. Pfizerre az előzőleg megbeszélt időponttól eltérve, mert akkor volt időpont, nincsenek ezek az időpontok kőbe vésve. UK-ben is már 12 hétre adják a Pfizert, még mindig kísérletezgetnek ezekkel a dolgokkal. A 28 napot sem kell szigorúan venni.

(#103094) azbest válasza Elektrosokk (#103088) üzenetére


azbest
félisten

Az elsőnél nekem is jól adták be, még külön szólt is az akkori dokinéni, hogy lazítsam el a karomat, mert úgy kevésbé fáj.

A második nénisebb doki volt, aki nem úgy csinálta, hanem kifejezett a nem izomba adós módszerrel. Azért remélem így is hat, csak lassabban szívódik fel. Azt hiszem az mRNS fajta az, ami csak akkor hat, ha izomba adják, mert ott fejti ki a hatását.

(#103095) LED333 válasza azbest (#103094) üzenetére


LED333
csendes tag

Elvileg onnan is tudhatod, hogy profi aki beadja, hogy nem finomkodik,
"csontig" beböki, aztán picit visszahúzza.

(#103096) Z.É.T. válasza azbest (#103094) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nem, minden (nálunk alkalmazott) covid vakcinát izomba kell adni, a Sinopharmnál volt pont a szakmai lamentálás, hogy túl rövid a tű és így nem fog/kevésbé fog hatni.

(#103097) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Off, de hátha tudtok segíteni.
Fővárosban élek, de vidéken van a háziorvosom. Adott beutalót kardiológiára, ez a beutaló csak a háziorvosomnál illetékes kardiológiára ad bejutást, vagy akár a fővárosban is eltudok vele menni kardiológushoz?
Köszi

(#103098) bubuska10


bubuska10
senior tag

A legkevésbé se szeretnék politizálni, de az mégis hogyan lehetséges, hogy a kínai vakcinával oltott magyar miniszterelnök elutazhat az Egyesült Királyságba, ahová jelen állás szerint nem utazhat be olyan ember, akit a kínai vakcinával oltottak? :F Törvényt szeg az ország 1. embere, vagy mi? És ezt most nem ironikusan kérdezném, hanem hogy ez törvényileg hogyan lehetséges? Akkor - ennyi erővel - bárki aki oltott utazhat bárhova, és elég lesz ezt a példát megemlítenie, hogy nézzék meg, itt a példa, neki se kellett.

(#103099) Cs1csó válasza bubuska10 (#103098) üzenetére


Cs1csó
félisten

PCR teszt?

(#103100) bubuska10 válasza Cs1csó (#103099) üzenetére


bubuska10
senior tag

Ah, ok ebbe bele se gondoltam ... :D Valamiért az eddig kint dolgozó magyar melós agyával gondolkoztam, aki tartósan ott marad. :D Ha ők keleti oltást kaptak, akkor őket naponta tesztelik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.