Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28707) Kidus válasza Shadowbull (#28704) üzenetére


Kidus
őstag

Asheville, Eszak-Karolina...

Nem is tudom elmeseljem-e, ez az egesz nap egy fos volt kezdve a meloval meg hogy fajt a fejem miota felkeltem...
Vegulis magunk kozt vagyunk, legalabb a ti napotokat megcsinalom :)

Szoval vartam turelmesen ugy ejjel fel 1ig, gondoltam ugyis ures lesz a terem ( fobiam van, szeretek egyedul edzeni ), sok kedvem nem volt menni fentebb irt fejfajas miatt de nem akartam csuszni egy napot.
Lemegyek, minimum 10-12 ember a teremben az ejjel kozepen, na nem baj, ha mar ott vagyok nem fordulok vissza. Kimentem a szelere meghuzni magam...
Ugy 5 perc utan nacim vegig szakadt rajtam keresztben, en meg tukros teremben korulveve, lathatatlanna valas eselye kb 0, ugyhogy meg se probaltam osonni, szepen kisetaltam mikozben mindenkinek alkalma nyilt ra hogy megcsodalja a formas seggemet 30 meteren.... :U

Ezek utan hazaerek, lepcson probalok feljonni, szomszed vegig ontott rajta valamit, nyilvan elestem, es szetvertem a sipcsontom, most nem tudok raallni sem, epp azt varom hogy meg dagad-e tovabb vagy nem, ha nem lesz jobb egy oran belul, mehetek korhazba.

Szoval meltosagom oda, most mar a labam is, tanulsag, fajos fejjel ne menjen senki edzeni mert nagyon rossz vege lesz :D

Assuming Control

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.