Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175194) aleister válasza Xelo (#175193) üzenetére


aleister
veterán

Köszi!
Szerintem nálam nem erről van szó, mert a hasam elég izmos. Korábban folyamatos 45-50 perces hasprogramot toltam. Szét is ment a gerincem. :)
Nem tudom, hogy mi számít lazának a hát alsó szakaszánál, de zárt, kinyújtott láb mellett simán meg tudom érinteni a talajt.
Régebben volt olyan gyanúm, hogy lordosisom van, de nemigen erősítették meg a reumatológián csak azt, hogy az LS átmenetnél szűk a csigolyák közti rés. Ezt betudtam az elbaszott has gyaksziknak, amiket toltam.

Cs1csó
Neked is köszi!
Elolvasom majd a cikkeket! Néha szoktam nagyokat kajálni, de egyáltalán nem jellemző. Akkor nem is lennék 80 kiló. :)
3-4 havonta azért becsúszik egy dugóig való kajálás, de kétlem, hogy ennyitől nagy lenne a belem. :)

Azért gondoltam a zsigeri zsírra, mert korábban ész nélkül kajáltam akár hajnal 3-kor is sült krumplit, kakaós, cukros tejbegrízt, pizzát...kb bármit. Ment a szeszelés is.
Ráadásul a régebben már említett okosmérleg szerint 12% a viscerális zsírom. Tán 9-ig oké. Szóval ezt kéne lepucolnom valahogy magamról. De nem akarok a túlzott aerobbal a nehezen felpakolt izomtól is megválni.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.