Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160680) t256 válasza benfolds (#160678) üzenetére


t256
őstag

"de amúgy bárki komolyan gondolta valaha, hogy ilyen mennyiségeket megzabálni egészséges?"

Igen. Ne tudd meg mennyien hiszik azt, hogy ez egészséges.
Valahogy úgy indult ez eredetileg, hogy egyél két-három óránként keveset. Pl 100-150 g főtt rízs 100 g sült csirkemellel. Helyette tudjuk mi megy. Ennek a háromszorosa.

Ebben a cikkben már jó az elgondolás. Csak annyi ch-t vigyél be naponta, amennyitől elindul a fejlődés. Felesleges felmenni 5 g/tskg mennyiségre. El nem tudom képzelni egyébként, hogy azt miből lehet bevinni.

Az edzés része valószínű úgy van, ahogy írod. Az utolsó három ismétlésnek nehéznek kell lennie, megerőltetőnek.
Hammertime (Pisti) is azt mondja: "Edzetek keményen!"

Én mostanában nagyon szépen durranok. 3 gyakorlatot csinálok izomcsoportonként. 4x6-15 ismétléstartományban. Jelenleg 2,48g /tskg szénhidrátbevitelen vagyok. Egy hónap alatt egy kilót híztam. Hétvégén van mérlegelés. Ha nem ment feljebb, akkor emelnem kell.
Érdekes módon a derekam fogyott. Beljebb kellett húznom az övemet. Ezt mondjuk nem bánom, mivel leginkább hasra hízom.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.