Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160678) benfolds válasza t256 (#160650) üzenetére


benfolds
őstag

de amúgy bárki komolyan gondolta valaha, hogy ilyen mennyiségeket megzabálni egészséges? nyilván az sem egészséges, ha heti ötször - az ő megfogalmazásában - "hányásig" edz valaki. ha testépítésről és egészséges szintű terhelésről van szó, akkor kb. mi a megfelelő szint? ha mondjuk most 12 ismétlést csinálok, amiből az utolsó háromnál már majdnem beszarok, tehát kvázi "túlterhelem" magamat, akkor ha az utolsó 3 ismétlést elhagyva, ehelyett csak 9-et csinálnék, hova tudnék eljutni? értem, hogy meg kell szakítanom magamat, hogy nőjek, és ez így már nem is lenne testépítésnek nevezhető, csak kíváncsi vagyok, hogy mit lehetne elérni így. mert egészségesnek biztos egészségesebb lenne, mint minden másnap lerombolni magamat.

lidliben van most 3000 ft-ért személyi mérleg, semmi faxni, bluetooth, bmi, "testzsír %" meg egyéb vicces dolgok, vettem is egyet, remélem jobb lesz, mint a mostani.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.