Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159177) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Izé, kicsit vulgáris kérdésem lenne :D

Nagyon jól haladok így másfél hónap után, kardió nélkül -5 kg (elkényelmesedett állapotból, nulla edzettségi fokkal indultam, de elég látványosan átalakulok lassan (5 év teljes lustaság, edzés hiányt követően)), 1 hét kihagyás volt most (Balaton) ezen a héten folytatva az intenzív edzést (nem estem vissza, 1 hét után még jobb is volt az edzés). De amire a kérdésem vonatkozna: jelentősen felgyorsult az anyagcserém, s már-már olyan vagyok mint egy vízipisztoly néha :D Nem hasmenés, hanem normál szükséglet. Kardió nélkül érdekes. Az étrendemen nem változtattam, az alkatom miatt nekem anélkül is meg van a hatékonysági faktor. Erre vonatkozóan kevésbé találtam szakirodalmat :D

Ez mennyire természetes?

Korábban amikor - kicsit több, mint 20 Kg-ot adtam le, túl gyors volt a tempó. Akkor kardió és edzés volt vegyesen, de akkor 3-4 hónap alatt ment ez le. Viszont, ha ilyen a tempó, akkor tisztán edzéssel, kardió nélkül fogom végigcsinálni - hatékonyabb lesz így az átalakulás is (a korábban írt régi szalagszakadásra való rásérülés miatt ez kicsit kényszer is, de lehet nem is baj).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.