Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145467) Apollyon válasza Zola007 (#145464) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha már ennyire "coming out" van itt mindenkinél, akkor én is nyilatkozom: én is csak 2x voltam teremben a héten. :DDD Az elmúlt egy hónapot, meg a múlt hetet is elég durván megnyomtam, így a két nap pihenő jól esett egymás után hétfő-kedden. Szerdán-csütörtökön edzés, pénteken meg mentünk céggel csapatépítőre, krenköltünk egy nem gyengét a Balatonon.

Közel 3,5 fél év totális absztinencia után megint ittam alkoholt. De nem sajnáltam. :D Volt sör, meggypálesz bőven. Furcsa érzés volt ennyi idő után így beszabni. Szerencsére a mérték megvolt (?), így nem csináltam totális hülyét magamból, mindenesetre sikerült maradandót alkotni. :D
Arról nem beszélve, hogy rengeteget zabáltam, csak most épp nem tiszta kajából. :D #jóvolt, klassz volt, köszönjük, de nem fogom azért ennyire erőltetni ezeket a bulikat a jövőben. A vízbevitel szerencsére folyamatosan történt, meg a vitaminok is, így viszonylag megúsztam a másnaposságot, csak a kevés alvás nem tett jót.

A terem nekem annyira közel van, hogy látom a kertünkből. De kedden már megyek. :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.