Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175251) mike1334 válasza #78687232 (#175229) üzenetére


mike1334
veterán

Az lehet, csak pont most? Szvsz nem adna valós képet az igényekről.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#175252) Wesder válasza EmThor (#175250) üzenetére


Wesder
félisten

Én értettem, csak gondoltam ràkontràzok:P

Mike1334
Na meg ezt nem az MS-nek, hanem a Sony-nak kellene, ha màr igényfelmérés a 90+ milla gép miatt.
Vagy lehet hogy sokkal több box kelt el mint saccoljuk. (50-60m)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#175253) #78687232 válasza mike1334 (#175251) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem tudom, azért szurkolok nekik, remélhetőleg eléri a célját.

(#175254) mike1334 válasza Wesder (#175252) üzenetére


mike1334
veterán

Minél több gépet adtak el korábban, annál kevésbé jó igényfelmérésnek egy új.

Aki már vett, az miért cserélné le egy olyanra, ami kevesebbet tud? Az elején lett volna érdekes, hogy milyen arányban veszik a lemezest meg a mentest.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#175255) mike1334 válasza #78687232 (#175253) üzenetére


mike1334
veterán

Szurkolni én is mindig, csak nem értem. De persze nem is nekem kell érteni, hanem nekik :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#175256) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok

Tegnap előtt megrendeltem az online szervizt. Becsomagoltam, matricáztam kész... De eddig senki nem jelzett, hogy felvenné... Most ők jönnek érte vagy nekem kell valahova vinnem ? Nálatok, ha ilyen volt vitték?

Köszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#175257) Beniii06 válasza Sumptuous (#175215) üzenetére


Beniii06
őstag

Ez a csomag Cdkeysen is volt/van. Én november körül húztam be 2,70 €-ért, szóval spóroltál vagy 70 centet. A bf1943 használhatatlan, de a fullos bf1 miatt megéri.

Más:
Szerintem ez a discless xbox túl van lihegve, most ha beárazzák 10-20k val olcsóbban a disc-es változattól(60k körül), miközben ennyiért lehetett vinni két kontrollerrel + 3 hó game pass+ új 1 Tb one s-t két év garival.

Ez most kb annyira szenzáció, mintha most adnák ki sim nélkül szerelt ipadeket -20k-ért. Ott is elég megnézni a tárhely részt, hogy a gyártónak csak pár dollárral kerül többe(64 GB helyett 256GB) ellenben a vásárlókkal megfizettetik a tízszeresét is, mert tudják, hogy nem cserélhető, mint xbox esetében.(most a házi mókolást ne számítsuk bele, hivatalosan nem lehet).

Már előre látom a YT-ra feltöltött viseókat, hogy házilag megtákolják a discless-t és próbálják működésre bírni saját ODD-vel. (Mint mikor valaki kifúrta az Iphone tetejét és "megcsinálta" jack csatlakozósra, a többi meg csinálta utána.) :DD ;]

Ezt az xloudot, pedig jobban tenné az MS, ha előbb PC-n tesztelné le(nem azért mert 'jobb' platform), csak ott kb. 1-5 ms a késleltetés, szemben a tv-re kötött box átlag 40ms-val. Ennyin áll vagy bukik az ötlet és ráérnének boxra optimalizálni köv genben.

"Got any other secret weapons?"

(#175258) HKorn válasza DonThomasino (#175245) üzenetére


HKorn
addikt

Felhívták kb a plasztik beszállítót, hogy figyejjé' má', van az a nyilás a boksz elején, azt csináljátok már be, köszi.

Run&Ride

(#175259) Wesder válasza Beniii06 (#175257) üzenetére


Wesder
félisten

Minek mókoljam a HDD-t mikor külsővel meg van oldva a gond?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#175260) dunc válasza l.skywalker (#175225) üzenetére


dunc
nagyúr

remélem egy izmos, halk, hűtő kerül bele, bár szerintem csak kikapták az optikát, és kapót egy takaró előlapot.

(#175261) Beniii06 válasza Wesder (#175259) üzenetére


Beniii06
őstag

Arra a rendszer nem megy rá(gari időn túl a megment hdd-ről már nincs mit lementeni), de nem is ez volt a lényeg. Lehet félreérthetően fogalmaztam, a lényeg annyi akart lenni, hogy az MS-nek nagy mennyiségben többet spórol az optikai meghajtó kivételével, mint amennyit a vételarból elenged, ergó még így is profitot húz le az emberekből( úgy hogy kevesebbet kapsz) és jól tudják, ha valaki vesz játékokat egy platformra, az nem fogja otthagyni könnyen, úgyhogy én ilyen beetetésnek tekintem a discless változatot.

Ha házilag majd bele tudsz tenni egy optikai meghajtót, akkor respect, Elvileg SW ugyanaz(ugyanaz az OS), a ház ugyanaz, max a csatlakozókat kell ráforrasztani(bár lehet ezt sem kell) és szerezni kell egy megment one s-t, beleteszed az ODD-t, csinálsz nyílást a házra és kész! Majd biztos lesz Foundry-s szétszedős videó és az alapján biztos lesz pár vállalkozó szellemű emberke. :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#175262) chipesz válasza Beniii06 (#175261) üzenetére


chipesz
őstag

Ki olyan hülye, hogy megveszi a discless változtatot, miközben szüksége van optikai meghajtóra, aztán belegányolja a Blu-ray olvasót? :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#175263) l.skywalker válasza Def26 (#175240) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, természetesen nem. De ezzel a géppel már abba az irányba terelik a "népet".

(#175242) hackeeeee: az volt az eredeti hír, hogy semmi re-design nincs. Csak a fröccsöntő üzemben kaptak új mintát, de belül egyszerűen azon a részen üres a gép.

(#175248) EmThor: oriic írta, hogy 1 évig van kizárólagos joga most az Epic-nek ezekre a címekre, a Quanic Dream pedig a kínai felvásárláskor mondta, hogy szeretnék még több platformra elérhetővé tenni. Ami fix, hogy most 1 évig csak PS-re és Epic store-ba lesz elérhető.

#mindenkinek aki szereti:
Egyébként ez a gép pl. nagyon jól jön azoknak akiknek utolsó fél évben van a gari. Annak a gépnek amit eladtam áprilisban járt volna le a 2 éve. Azonnal cseréltem volna akár 20k ráfizetéssel is. De ha most jönne ilyenből X változat is, akkor asszem csuklana egyet a megtakarítási számlám :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175264) frankdelgado válasza chipesz (#175262) üzenetére


frankdelgado
őstag

Majd az ms kidob egy kűlső usb meghajtót 100 dolcsiért azoknak, akik meggondolják magukat.

(#175265) frankdelgado válasza Benoe77 (#175206) üzenetére


frankdelgado
őstag

Magyar fejlesztók, akik büszkék rá, h a magyar mondavilágbol merítenek. Ja magyar felirat várhatóan majd egyszer patch formájában.. Ennek magyar szinkronbal kellett volna megjelennie.. Majd visszafordítják angolbol :DDD

CSICSKÁK!

(#175266) Wesder


Wesder
félisten

Ha giftcarddal veszek török store-ból DLC-t Forza 4-hez, az PC-n is menni fog?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#175267) AMD Power válasza l.skywalker (#175225) üzenetére


AMD Power
titán

Ha "jo" lesz az ara akkor vinni fogjak. Nekem se az S-hez se az X-hez nincs lemezes jatekom. Nem is lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#175268) l.skywalker válasza EmThor (#175246) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kritikusok álatl elismert játékok akciója ugrott be így a DWG közepére

(Mondjuk a Deus Ex az pont DWG-s volt, de mindegy...)

Bulletstorm: Full Clip Edition egész jónak tűnik ennyiért, de az RDR2 akciók sem rosszak...
Ja és a Pillars of Eternity-t bátran tudom ajánlani!!! Most 70% kedvezménnyel kiváló kikapcsolódás.

(#175266) wesder: mennie kell

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175269) #78687232 válasza frankdelgado (#175265) üzenetére


#78687232
törölt tag

Milyen primitív vagy és még csak nincs is igazad.

(#175270) RudY


RudY
addikt

Sekiro mikortól játszható távol-keleti beszerzés esetén?

(#175271) frankdelgado válasza #78687232 (#175269) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ez van. A suliban is azt szerettem, ha elértem h a lányok "olyan bunkóó (vagy primitív) vagy" felkiáltással zárták a társalgást. Azóta csak egy dolog változott: több lett a kislány.

[ Szerkesztve ]

(#175272) l.skywalker válasza RudY (#175270) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kiírja a store, ahogy én számoltam itthoni idő szerint (vagyis IP címhez igazítva):

Available on March 21, 2019, 5:00 PM

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175273) Madoc


Madoc
veterán

A stardew walley magyar xboxon? Mert switch-en nem és mégegyszer nem akarok angol verziót. Asszonynak kéne.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#175274) RudY válasza l.skywalker (#175272) üzenetére


RudY
addikt

köszi :R ...addig még bekapkodok hozzá pár nyugtatót :DDD

(#175275) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A Store szerint augusztus 27-én jelenik meg a Control

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175276) frankdelgado válasza Madoc (#175273) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mintha azt olvastam volna h minden platformra jön majd.

(#175277) Madoc válasza frankdelgado (#175276) üzenetére


Madoc
veterán

Van is csak nem magyar. Pc-n magyar eddig egyedül.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#175278) l.skywalker válasza RudY (#175274) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Rakjál kensington-t mindenre. TV, konzol. És vegyél 3rd party vezetékes kontrollereket. Sokat :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175279) Wesder válasza l.skywalker (#175275) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon durva lehet a tömörítés, hogy csak 108MB lesz. Vagy esetleg ez a mobile verzió?;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#175280) Madoc válasza Wesder (#175279) üzenetére


Madoc
veterán

Ez csak placeholder, minden előrendelői cuccnak ez a mérete.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#175281) l.skywalker válasza Wesder (#175279) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Biztos csak a print-screen annyi :D

Amúgy meg szerintem azoknak ennyi akiknek van kódjuk hozzá. És ennyit tölte le "igazolásképpen" a gépre.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175282) Wesder válasza Madoc (#175280) üzenetére


Wesder
félisten

Tudom, csak poénnak szàntam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#175283) frankdelgado válasza Madoc (#175277) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mármint a magyarítás...

(#175284) mike1334 válasza Madoc (#175273) üzenetére


mike1334
veterán

Androidon magyar (így jelent meg múlt héten kapásból), nem is értem miért nem frissítették még Switchen (vagy a többi konzolon, ha még azokon sincs a magyar nyelv).

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#175285) Blaise válasza Madoc (#175277) üzenetére


Blaise
veterán

iOS-en is magyar.

(#175286) Madoc


Madoc
veterán

Kár hogy engem xboxra vagy switch-re érdekelne.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#175287) KoNZoLik@ válasza RudY (#175274) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem fog kelleni könnyű lesz hidd el🙄

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#175288) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

SuperData Research kimutatásai alapján:

Legnagyobb hasznot hozó címek kategóriák szerint:

*teljes globális lista, februári állás alapján

Apex Legends a legjobban nyitott az adott hónapot tekintve a F2P játékok között.
Anthem 100M$ feletti digitális bevételt ért el a kiadáskor, emelett konzol kategóriában februárban a legtöbbet eladott cím volt

Akit érdekel a teljes kimutatás, katt IDE

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175289) hackeeeee válasza Sickboy25 (#175256) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Fell kell hívni a UPS-t, és kérni kell a futárt.

Véleményem szubjektív...

(#175290) Beniii06 válasza l.skywalker (#175288) üzenetére


Beniii06
őstag

Meglepődtem a Crossfire-ön, hogy még ennyire jól hozza a pénzt, ennyi év után is(kb. 8 éve volt fénykora a játéknak). A WoT-on már nem lepődtem meg, az a Wargaming fejőstehene. :K

"Got any other secret weapons?"

(#175291) Fernet


Fernet
senior tag

Argentín storeban gift kártyával sem lehet jelenleg vásárolni? 500 az egyenlegem (79 lenne amit szeretnék), de azt mondja vegyem fel a kapcsolatot a supporttal. Honlapon és appban sem megy.

"Contact us at Microsoft support

We’re having trouble processing your payment and we’d like to get it sorted out."

(#175292) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

2 új backward compatibility játék


AirMech Arena (ingyenes)

[/L]
Brothers in Arms: Hells Higway magyar store-ból nem elérhető :W

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175293) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Life is Strange 2 - epizódok megjelenési ideje:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175294) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#175295) Wesder válasza oriic (#175294) üzenetére


Wesder
félisten

Ez nagyon beteg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#175296) bLaCkDoGoNe válasza frankdelgado (#175271) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Azért a legjobb nőket mégis mindig a bunkók dugják meg végül... ;]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#175297) appleGjuice


appleGjuice
tag

(#175298) Maxxy10 válasza appleGjuice (#175297) üzenetére


Maxxy10
addikt

Az a traktor még mindig epic :D

(#175299) MunezXBK válasza appleGjuice (#175297) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ez lesz ingyenes cucc?

(#175300) Beniii06 válasza MunezXBK (#175299) üzenetére


Beniii06
őstag

Alapjáték kell hozzá.

"Got any other secret weapons?"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.