Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174601) #22718208


#22718208
törölt tag

Plex appnak , hol tudom megmondani , hogy a tartalom indításakor ne kapcsoljon le 50p -re ?

(#174602) NJanika


NJanika
aktív tag

Valaki rocket league ?

[ Szerkesztve ]

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#174603) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

És az MS egy platform alá hozza össze az összes játékkal kapcsolatos eszközét Shack néven:

[link]

Szerk:
Castlevania Harmony of Despair ma jön BC-be

Szerk2:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174604) Wesder válasza l.skywalker (#174600) üzenetére


Wesder
félisten

Xbox Live on PS4

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174605) l.skywalker válasza Wesder (#174604) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A lehetőség adott de szerintem ezzel nem érdemes nagyot álmodni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174606) Wesder válasza l.skywalker (#174605) üzenetére


Wesder
félisten

Màr maga a lehetőség biztosítàsa is elegendő. Az màs hogy a Sony nem fog vele élni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174607) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Március 20-àn a Sea of Thieves egér és billentyűzet támogatást kap [link]

Kb. ilyentájt jelenik meg a Razor turret

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174608) mike1334 válasza l.skywalker (#174568) üzenetére


mike1334
veterán

Nálam is ez van, egy-két és kiderül, hogy megemelkedik-e a munkaidőm napi átlag 11 órára :D
Egy pár hete szoktatom magam hozzá, a 10 már egész jól megy :) De kb már csak hétvégén kapcsolom be a konzolokat...ezért kacsingatok a switch felé..következő genben meg nem is veszek konzolt, ha jól lesz a stream szolgáltatás.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#174609) #80123904 válasza l.skywalker (#174607) üzenetére


#80123904
törölt tag

Ha már kijön PC-re a TMCC, akkor az xboxos verzió is kaphatna egy kis egér supportot. Azt jobban tudnám értékelni, mint ezt a hírt.

(#174610) #78687232


#78687232
törölt tag

Bogyi007, köszi hogy megnézted a Pinball-t nekem.

Valaki kérdezett a Van Helsingről, igen, magyar nyelvű a játék. Legalábbis az első része, a többit még nem próbáltam.

(#174611) l.skywalker válasza #80123904 (#174609) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

GDC-n talán lesz valami update erről, ha már kijön a Razer cucc is

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174612) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Mi van itt ma?

Steam Now Lets You Stream Games From Anywhere

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174613) EmThor válasza l.skywalker (#174612) üzenetére


EmThor
addikt

Most már tényleg csak az MS van lemaradva otthoni hálózaton kívüli sztrímmel :/

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#174614) AxBattler válasza l.skywalker (#174603) üzenetére


AxBattler
félisten

Stack az, Te! :DDD

Ez a Castlevania multiban nagyon jóságosnak tűnik! :Y

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#174615) l.skywalker válasza AxBattler (#174614) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem mostantól Shack. Ezt dobta az auto correct ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174616) AMD Power


AMD Power
titán

Fallout 4 es az F1 2018 mar elerheto a GP-ben.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#174617) oriic válasza #80123904 (#174609) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rákérdeztek a bejelentés napján, gyanúsan nagy a csend a témában azóta is. Szóval akármi lehetséges.

Live-Die-Respawn

(#174618) r.levente75 válasza NJanika (#174602) üzenetére


r.levente75
addikt

Minden este játszunk, gyere csatlakozz. Szeretettel várunk ma is!

(#174619) l.skywalker válasza AMD Power (#174616) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszönjük a duplázást!

;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174620) echterion válasza l.skywalker (#174619) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem baj, így legalább nem felejtettem el mobilról indítani a letöltést, hogy mikor odajutok, csak el kelljen indítanom. :))

**********

(#174621) _seth_


_seth_
veterán

Ha vásárolok online 300-ért egy hónap gamepasst utána az xboxxal kapott szintén 1 hónapos gamepasst fel tudom használni? Milyen sorrendben érdemes felhasználni?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#174622) FollowTheORI válasza _seth_ (#174621) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Általában amit a boxhoz kapsz az trial és csak új fiókkal megy, így a 300-as után nem szokott működni.

Tehát először azt érdemes ellőni és utána a 300-ast, ha engedi még.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#174623) _seth_ válasza FollowTheORI (#174622) üzenetére


_seth_
veterán

Új xboxom van, és még nem aktiváltam a vele kapott gamepasst. Ezért kérdezem, hogy milyen sorrendben érdemes felhasználni. Az xbox profilom is új.

Illetve még egy kérdés: gamepassos játék indításához kell internet minden alkalommal? Vagy tudni fogja a konzol, hogy mennyi ideig van gamepass előfizetésem? Vidékre elvinném magammal a konzolt és nincs net :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#174624) FollowTheORI válasza _seth_ (#174623) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Próbáld ki, húzd ki a netet, indítsd újra a konzolt és nézd meg elindul e... de szerintem net nélkül nem megy a GP játék.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#174625) _seth_ válasza FollowTheORI (#174624) üzenetére


_seth_
veterán

Jelenleg még nincs és nem is volt GP előfizetésem, így GP játék sincs rajta, vagy letöltőkódos vagy lemezes van eddig csak, azok mennek net nélkül is.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#174626) Def26


Def26
félisten

hejj, a kicseszett életbe. megint nem megy a live... :O

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#174627) F_Peter válasza Def26 (#174626) üzenetére


F_Peter
őstag

Nálam nincs gond még.

(#174628) Wesder


Wesder
félisten

Elindítom a Forza hetet, egyből kaptam 2 achit semmit sem csinàltam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174629) chipesz válasza Wesder (#174628) üzenetére


chipesz
őstag

Szeret téged. :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#174630) szimszonos


szimszonos
őstag

Március elsején lejárt az EA Acces.Én már nem is tudok játszani a letöltött jatékokkal ami rendben lenne.De az hogy lehet hogy a home társam tud továbbra is játszani velük,és bármelyik játéknál ami a csomagban van és nincs a gépen tudja installálni és indulnak is.Soha nem volt előfizetése.Ráadádul neki hiába indulnak nekem már nem hiába homeolunk.

(#174631) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Battlefield 5 Deluxe hatezer alatt? Na? :D

(#174632) l.skywalker válasza szimszonos (#174630) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak arra tudok gondolni, hogy van egy olyan profil a gépén, amihez van EA Access

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174633) Bep válasza l.skywalker (#174619) üzenetére


Bep
senior tag

Nem duplázás.
AMD Power kommentjét oriic támogatta :DDD :DDD :DDD

(#174634) l.skywalker válasza Bep (#174633) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Bunda! ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174635) Def26 válasza Sumptuous (#174631) üzenetére


Def26
félisten

reméljük tanul belőle a dice és meg egy ilyen fost nem ad ki. a 3. és a 4. részt kellene folytatni.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#174636) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Jön az új Sniper Elite játék (5)

+ a V2 Remastered (PC, PS, XO, Switch)
+ Sniper Elite 3 Ultimate Edition (Switch)
+ Sniper Elite VR

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174637) oriic válasza Def26 (#174635) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én reménykedem benne, hogy idén modern részt kapunk. És akkor sok év után újra veszek day1 Battlefield-et.

Live-Die-Respawn

(#174638) szimszonos válasza l.skywalker (#174632) üzenetére


szimszonos
őstag

Nincsen több profil,csak az enyém meg a sajátja a gépen.Ráadásul a Battlefield 4-et pár éve megvette ami az EA Acces előfizetés előtt nekem is indult a homeolás miatt,most már az se megy nekem.Valamit bekavart ez az EA ő jól járt mert tud játszani előfizetés nélkül is.A Battlefield 4 miatt gondolkoztunk a supporton hogy reklamálunk hogy az nekem már a ready installban sincs benne,de letettünk róla mert akkor lehet hogy észrevennék hogy nincs előfizetése.A többi goldos meg pár saját játékai mennek nálam is.

[ Szerkesztve ]

(#174639) l.skywalker válasza szimszonos (#174638) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha a store-ban keresel rá egy olyan játékra ami EA Access-es akkor sem tudsz telepíteni?
Valami turpisság van itt...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174640) szimszonos válasza l.skywalker (#174639) üzenetére


szimszonos
őstag

Nem tudok telepíteni semmilyen EA játékot a Store-ból se.Vagy EA előfizetést kér,vagy azt hogy vegyem meg.Olyat már hallottam hogy előfizetés lejárta után még 1--2 hétig lehet tovább játszani,de ilyet még nem.

[ Szerkesztve ]

(#174641) Ketrec válasza szimszonos (#174640) üzenetére


Ketrec
csendes tag

Lehet hogy a Trial része fut tovább a játéknak? Nekem battlefront2 nel volt ilyen. Lejart az ea acces és vígan játszottam vele tovább, míg egyszer csak kiírta hogy lejárt a 10 órás Trial. A próba időszakot folytatta tovább az ea acces lejárta után.

(#174642) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok! Friss xbox one tulajkent kerdezem a kontroller vilagitasat ki lehet kapcsolni? Valamint a rezgesen lehet allitani vagy ez spec direkt jlyen h a ravaszoknal es a markolatnal rezeg?

(#174643) Wesder válasza S@c@ (#174642) üzenetére


Wesder
félisten

Elite controlleren ki lehet kapcsolni, és a rezgés is szabàlyozható. Egyébként direkt ilyen és nagy segítség egyes jàtékoknàl. pl. Dying Light-ban csukott szemmel tudsz zàrat feltörni mert érzet hogy hol akad a zàrban a hajcsat. Nem vicc csukott szemmel nyitottam így zàrat.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174644) S@c@ válasza Wesder (#174643) üzenetére


S@c@
őstag

Akkor majd leragasztom :DDD

(#174645) F_Peter válasza S@c@ (#174642) üzenetére


F_Peter
őstag

Játékokban néha van külön lehetőség a rezgés állítására.

[ Szerkesztve ]

(#174646) Sumptuous válasza S@c@ (#174642) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Állítani nem lehet a rezgés erősséget, de ha jól emlékszem a beállításokban kikapcsolható egy adott controller összes rezgése.
A világítás eleinte engem is zavart.. főleg ha sötétben játszok, és valamilyen sötét átvezető/töltőképernyő van a játékban. Erre valóban lehetne valami beállítás, ha már PWM-el van szabályozva az a fehér led :(

@Def26: Nekem, így friss xboxosként bejön a BF5. Bár inkább a grafikai része, mintsem a játék maga ( sztori/játékmenet )
Illetve a multiplayer része is tetszik. Igen, ez az első BF játékom :))

Amúgy nagyon két véglet ez a kis társaság itt. Valakinek minden cím új (mint nekem..) és vannak a mindent is játszott emberkék. Érdekes. :R

(#174647) bandi0000 válasza oriic (#174637) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Én már sose veszek day1 játékot az is biztos, az 5 öt is megvettük, és pár héten belül feleződött az ára, holott szerintem maga a játék egyáltalán nem lett rossz, csak hát a körítés...

Xbox One: bandymnc

(#174648) Bep válasza S@c@ (#174642) üzenetére


Bep
senior tag

Direkt ilyen. Autós játékoknál pl: Forza, abs, tcs nélkül ez ad visszajelzést az autóról.

(#174649) Corpuscle válasza oriic (#174637) üzenetére


Corpuscle
őstag

Hogy vártuk a BF3-at a béta után. Addig is mentünk vissza Crysis 2-be. :))

(#174650) MunezXBK válasza bandi0000 (#174647) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én is ráugrottam. Nem is tetszik + rövid időn belül fillérekért adták. :(((

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.