Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175257) Beniii06 válasza Sumptuous (#175215) üzenetére


Beniii06
őstag

Ez a csomag Cdkeysen is volt/van. Én november körül húztam be 2,70 €-ért, szóval spóroltál vagy 70 centet. A bf1943 használhatatlan, de a fullos bf1 miatt megéri.

Más:
Szerintem ez a discless xbox túl van lihegve, most ha beárazzák 10-20k val olcsóbban a disc-es változattól(60k körül), miközben ennyiért lehetett vinni két kontrollerrel + 3 hó game pass+ új 1 Tb one s-t két év garival.

Ez most kb annyira szenzáció, mintha most adnák ki sim nélkül szerelt ipadeket -20k-ért. Ott is elég megnézni a tárhely részt, hogy a gyártónak csak pár dollárral kerül többe(64 GB helyett 256GB) ellenben a vásárlókkal megfizettetik a tízszeresét is, mert tudják, hogy nem cserélhető, mint xbox esetében.(most a házi mókolást ne számítsuk bele, hivatalosan nem lehet).

Már előre látom a YT-ra feltöltött viseókat, hogy házilag megtákolják a discless-t és próbálják működésre bírni saját ODD-vel. (Mint mikor valaki kifúrta az Iphone tetejét és "megcsinálta" jack csatlakozósra, a többi meg csinálta utána.) :DD ;]

Ezt az xloudot, pedig jobban tenné az MS, ha előbb PC-n tesztelné le(nem azért mert 'jobb' platform), csak ott kb. 1-5 ms a késleltetés, szemben a tv-re kötött box átlag 40ms-val. Ennyin áll vagy bukik az ötlet és ráérnének boxra optimalizálni köv genben.

"Got any other secret weapons?"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.