Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174351) Wesder válasza icemad (#174350) üzenetére


Wesder
félisten

Meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174352) dropi válasza icemad (#174350) üzenetére


dropi
aktív tag

Annyiért ajándék.

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#174353) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Bejelentkezéssel csak nekem van problémám? :(((

(#174354) persil válasza StLui (#174349) üzenetére


persil
nagyúr

Egyebkent (eddig) jonak tunik, erdemes lehet kiprobalni. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#174355) Bird válasza MunezXBK (#174353) üzenetére


Bird
addikt

Kegyetlenül le van lassulva, halva. :(((

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#174356) l.skywalker válasza MunezXBK (#174353) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csend van a dwondetector-on. Szvsz valami egyéb hiba lehet. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174357) hungar


hungar
tag

Sziasztok!

PC-ről váltottam Xbox One S-re 1TB. Kellemes csalódás, nem tudok belekötni :)

Ami viszont fura ha ki van kapcsolva sokszor ilyen morajló halk hangot ad ki a gép, mintha még a winyo menne, vagy a hűtő. Az éjszaka közepén is hallom, pedig nem ég a bekapcsoló gomb. Szerintetek ez normális?

A másik kérdésem itt vannak fix sale dátumok mint a steam esetében?

köszi

(#174358) dunc válasza hungar (#174357) üzenetére


dunc
nagyúr

Él a szentem, normális! :))

(#174359) Wesder válasza hungar (#174357) üzenetére


Wesder
félisten

Milyen PC-ről vàltottàl?
Vàltozó de vannak nagyobb "szélek" időnként.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174360) EmThor


EmThor
addikt

Ebből a Sekiro-bol kiderült valakinek hogy lesznek e csekkpointok, vagy megint az utolsó tabortuztol kell kezdeni? Mert kicsivel humánusabbnak, kevésbé nehéznek tűnik a stamina mutató mérése és elhagyása miatt a játék mint a soulsok, de ha megint előről kell kezdeni az összes ujraeledt ellenfellel akkor kihagyom ezt is, nem sz@patom magam, szórakozni szeretnék.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#174361) TaRka94


TaRka94
senior tag

Profilomra nem adta be a 300ftos gp-t. Másikra megvettem, most akkor azon a profilon kell lennem, nem elég ha hozzá van adva a géphez? De ott meg a mentések nem élnek, ugye?

(#174362) StLui válasza TaRka94 (#174361) üzenetére


StLui
veterán

Elég belépve lenni azon a gépen, vagy ha annak a profilnak azt a gépet állítod be home-nak akkor nem kell belépve lennie

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#174363) hhenry válasza hungar (#174357) üzenetére


hhenry
őstag

Ne foglalkozz vele nekem is volt,nem történik semmi :K

(#174364) hungar válasza Wesder (#174359) üzenetére


hungar
tag

i5, 16 gbram, gtx 960 4 gb. Nem volt bajom a teljesítménnyel, a gép meg is maradt munkára, filmre, de nagyobb kedvem van már konzolon pötyögni :)

(#174365) Wesder válasza hungar (#174364) üzenetére


Wesder
félisten

Meglepő. Hasznàld egészséggel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174366) hhenry válasza Wesder (#174365) üzenetére


hhenry
őstag

Én nem cserélném már le a gépem one s-re

(#174367) EmThor válasza hungar (#174357) üzenetére


EmThor
addikt

A hang normális és jól döntöttél, munkára laptop, játékra konzol!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#174368) chipesz


chipesz
őstag

Samsung tévém helyett most kényszerből egy LG-n játszom (nem bírom az LG tévéket egyébként, de ez lényegtelen). Már tapasztaltam, de most nagyon kijött Far Cry 5-ben, hogy ha másfelé tekintek (tehát a célkereszt mozog, irányt vált) akkor baromira elmosódik a célkereszt, kb, mintha húzna maga után egy csíkot. Létezik erre valami tévéspecifikus beállítás, vagy ez ilyen?

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#174369) r.levente75


r.levente75
addikt

Plants vs. Zombies™ Garden Warfare 2 Torch and Tail Upgrade 1445.-.

És még sok minden más is van.

[ Szerkesztve ]

(#174370) Siffredi válasza chipesz (#174368) üzenetére


Siffredi
senior tag

"Game" módot lehet állítani a tévén? Ha igen, akkor erősen javasolt, minden képjavítót kikapcsol, úgy a legkisebb az input lag. Ha nincs, akkor érdemes manuálisan kikapcsolni mindent.

(#174371) MunezXBK válasza chipesz (#174368) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

(#174372) chipesz válasza MunezXBK (#174371) üzenetére


chipesz
őstag

+Siffredi

Köszi, ez megoldotta! :R

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#174373) mike1334 válasza EmThor (#174360) üzenetére


mike1334
veterán

Van egy videó youtubeon, ami arról szól, hogy miért jobba a sekiro, mint a többi soulslike játék, és az egyik pont arról szól, hogy több checkpoint van benne.

Videó (4:34-nél kezd erről beszélni).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#174374) AMD Power válasza hungar (#174357) üzenetére


AMD Power
titán

Grat!

Nekem egy megvaltas volt 22 ev PC utan az Xbox.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#174375) gduck válasza Maxxy10 (#174313) üzenetére


gduck
addikt

Az új opció? Nekem úgy rémlik már régóta ott van.

(#174376) megema válasza gorje (#174347) üzenetére


megema
őstag

Köszi a tippeket mindenkinek! :D

--------------

Far Cry széria újabb részeire (>4) érhető el valami kedvezmény? Jelenleg csak Game Pass-om van, Gold nincs. Ha kell, előfizetem.

(#174377) chipesz válasza gduck (#174375) üzenetére


chipesz
őstag

Új. Jelenleg a felső képen lévő állapot van. Az alsó az új.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#174378) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Este elmentem a 70 eurós xboxért. Teljesen jó állapotú, doboz, papírok, számla, minden megvolt. 2016 júliusi vásárlás. Kaptam hozzá egy halo master chief collectiont és egy halo 5 játékot. Ennyiért jó vétel volt. :DD

Megema: múlt héten volt akciós a far cry széria. (is)

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#174379) oriic válasza icemad (#174378) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha működik rendesen, akkor ennyit nevetve megért. :R

Live-Die-Respawn

(#174380) #78687232


#78687232
törölt tag

Van esetleg rajtam kívül Pinball FX3 játékos itt? A mai nap új liga táblák vannak és azt írja a rendszer, le tudom tölteni az Earth Defense, Mars és Paranormal asztalokat. Én ezeket nem vettem meg, valami ingyenes hét lenne? Fb oldalukon nem láttam ilyesmit.

(#174381) icemad válasza oriic (#174379) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Teszteltem vásárlás előtt. A srác adott egy hét próbagarit is. Így meg a fiaim végre tudnak rendesen multizni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#174382) gergo456 válasza #78687232 (#174380) üzenetére


gergo456
csendes tag

szia.
nekem fel van telepítve, csak az alapjáték asztalaival, még nem vásároltam hozzá újakat.
a három asztalt, amiket írsz, csak csomagban ajánlja fel 3500-ért.
lehet neked ajándék valamiért :)

(#174383) Bogyi007 válasza #78687232 (#174380) üzenetére


Bogyi007
veterán

Rálesek a dologra, annyi biztos hogy a játékhoz van egy 188 megás update és most az indításkor elég sokáig tart a betöltés (konkrétan már 5 perce és még mindig csak 68%-os a Loading Screen).
Megnézem a főprofillal és a másodlagos profillal is hogy mit dob ki a három pályára nálam....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#174384) EmThor válasza mike1334 (#174373) üzenetére


EmThor
addikt

Nagyon köszönöm!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#174385) norti


norti
addikt

Halo The Master Chief Collection PC-re, Microsoft Store + Steamre is!

Erre várok mióta :))

[ Szerkesztve ]

(#174386) 3L1T3 válasza norti (#174385) üzenetére


3L1T3
addikt

:C :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#174387) AxBattler válasza norti (#174385) üzenetére


AxBattler
félisten

Biztos sokan vannak ezzel így, de jó ez az Xbox-nak?
A Reach-et megkapják a konzolosok is, vagy csak a PC-sek?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#174388) Wesder válasza AxBattler (#174387) üzenetére


Wesder
félisten

Az Xbox egy brand/szolgàltatàs. Kb. Nem mindenkinek van otthon egy XOX erősségű PC-je.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174389) oriic válasza AxBattler (#174387) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Természetesen Xbox-ra is jön Reach. Multiplayer ingyenes lesz mindenkinek akinek MCC megvan, alapjátékért és Firefight-ért külön fizetni kell majd. (Mint ODST-ért anno)

4K-60FPS Halo Reach. Sírok eskü. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#174390) TaRka94 válasza StLui (#174362) üzenetére


TaRka94
senior tag

Köszi, sikerült.

(#174391) chipesz válasza norti (#174385) üzenetére


chipesz
őstag

Steam-et biztosan kihagytam volna MS helyében.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#174392) Wesder válasza chipesz (#174391) üzenetére


Wesder
félisten

Ha Steam-en veszed meg akkor is kell hozzà Xbox Live fiók.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174393) Crytek válasza chipesz (#174391) üzenetére


Crytek
veterán

MS szoftvert akar eladni...Steam pedig sokáig a legnagyobb digitális pc-s platform lesz..így az volt eddig a baromság hogy a többi nem jön oda. Az biztos többet vennének steamen Gears of War 4-etmint a pc-s ms store-ba!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#174394) Wesder válasza Crytek (#174393) üzenetére


Wesder
félisten

Xboxra vettem meg 4€-ért, és jàtszhatok vele PC-n is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174395) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#174396) chipesz


chipesz
őstag

🄼🄸🄽🄴🄲🅁🄰🄵🅃 🄸🅂 🄲🄾🄼🄸🄽🄶 🅃🄾 🅇🄱🄾🅇 🄶🄰🄼🄴 🄿🄰🅂🅂 🄾🄽 🄰🄿🅁🄸🄻 🄵🄾🅄🅁🅃🄷

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#174397) negyven2 válasza AxBattler (#174387) üzenetére


negyven2
veterán

Ezt nem igazán válasznak írom, hanem összegezve ami már egy ideje a fejemben van...

Kérdés, hogy a Microsoft mit tekint manapság Xbox-nak. Ahogy wesder is írta, valószínüleg inkább szolgáltatásként szeretne tekinteni rá a jövőben. Vagyis a jövőben az Xbox-ot mint hardvert egyfajta "Steam Machine"-ként fogja kezelni. Úgy tudnám ezt elképzelni, hogy a fő fejlesztési platformot a jövőben is a fizikai Xbox hardver fogja adni, de ahogy már most is működik, lényegében az xCloud/Play Anywhere-nek köszönhetően nem fog számítani, hogy hol játszol. Másképp fogalmazva ez egyfajta előre menekülés, mert valószínűleg nem szeretnének a Sega Dreamcast pályafutását megismételni. Ugyanis be kell látni, hogy jelenleg az Xbox mint konzol nem tud normális vetélytársa lenni nemhogy a PS4-nek, de még a Switch-nek se Nem csak eladásilag, hanem mint a platform megítéléseként.

Eladásilag még nem is lenne gond (mert bár sokan ezt szokták hangoztatni), mert azért egy 45+ milliós eladás minden, csak nem bukás. Sőt, a 360-hoz képest jó ideig eladásilag nem, hogy elmaradt, hanem még pár százalékkal felette is járt. Azóta sajnos lemaradt eladásilag (időarányosan a 360 ekkor már 55 millió környékén járt), viszont ott az 5 életévét betöltve jött ugye a Kinect ami elég erősen megnyomta az eladásokat.

A One bukásának az oka (sajnos ezt az előd és a jelenlegi konkurencia tekintetében annak tekinthető), amit a legtöbben gúnyosan mondogatnak. Azt, hogy nincs rá játék. De ezt úgy kell, érteni, hogy nincs rá olyan játék, nincs rá egy olyan ok, amiért egy átlagos casual játékosnak Xbox-ot kéne venni (Casual játékosok azok akik egy konzol eladásnak a 80-90%-át köszönhetjük). Ezt például az Európai piacon szépen meg is látszik, ahol háromszor annyi PS4-et adtak el mint One-t. Mondjuk ez a szám annyiban csalóka, hogy az EU mindig is PS párti volt, még a 360 is csak egy évig tudta tartani az előnyét a PS3 megjelenése után, és a végére 10 milliós hátrányban zárta az előző generációt. Illetve még azt is érdemes megemlíteni, hogy amióta a Sony konzolt gyárt azóta lényegében uralja konzol a piacot. Kivétel, az előző generáció ahol a végére bár eladásilag lenyomta a 360-at, de alapvetően a közmegítélés az Xbox-ot hozta ki nyertesnek.

Természetesen ez annak tükrében furcsa, hogy One-ra van EA Access, Backward Compatibility, Game Pass. Bár ez utóbbi kettő, lényegében a PS4-en a PS Now-nak is tekinthető annyiban már, hogy ott is le lehet tölteni a PS2/4-es játékokat.
És nincsenek kétségeim afelől, hogy a Microsft-nak megéri még most is megéri az Xbox divízió (hiszen tudjuk, hogy bár a hardvereladás csökkent, de még így is nyereséget termelt), de hogy nem hozza azokat a számokat amiket valóban szeretne, az is biztos. Nem hiába van folyamatos akcióban a Game Pass (jól megy de nem elég jól), és valószínűleg ezen okok miatt van a folyamatos One X csereakció is 2-3 havonta (ez globálisan is van). Persze ezt úgy is lehet értelmezni, hogy Sony/Nintendo oldalon azért nincs, mert így is viszik.

És látja a Microsoft is, hogy jelenleg, és a közeljövőben sem tudja majd, a közvetlen versenyt (szimplán hardver eladás) felvenni a Sony-val (és a Nintendo-val). Ezért inkább több lábra áll (a szolgáltatások felé fordul inkább), hogy ha a hardveres konzol piacon nem ér el komoly sikereket, akkor se keljen lemondani az Xbox (gaming) brand-röl.

Azt látni kell, hogy a Sony elég erősen bebiztosította már magát a következő generációra. A Microsoft meg. Majd meglátjuk, hogy hogyan sikerül. Tudjuk, hogy az exclusive-ok úton vannak, de egyrészt, ha komolyan gondolják a minőségi játékokat, azok nem nagyon lesznek kész premierre, másrészt meg azért az visszatartó erő, hogy lényegében jön PC-re is.

Ha jóslatokba kéne bocsátkozni, én azt mondom, hogy ha a Sony nem követi el még egyszer ugyan azt a hibát amit a PS3 megjelenésekor (és nem hiszem, hogy ezt tenné), akkor konzol eladásilag biztos, hogy uralni fogja azt a generációt (Nintendo-t most nem venném ide, mert bizonyos értelemben az másik pályán játszik).

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#174398) Wesder válasza negyven2 (#174397) üzenetére


Wesder
félisten

Az Xbox Classic egy Dreamcast2 volt lényegében.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174399) negyven2 válasza Wesder (#174398) üzenetére


negyven2
veterán

Dreamcas-es rész alatt azt értem, hogy anno a Starun se teljesített túl, jól ami aztn elég erősen befolyásolta aztán Dreamcast eladásait. De ott ugye mindkettő konzol eladásilag sokkal rosszabbul állt mint a One/PS4 arány.

[ Szerkesztve ]

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#174400) oriic válasza chipesz (#174396) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondanám hogy biztosan örül az a pár ember aki még játszik/játszana vele, de most olvasom hogy több mint 90 millióan próbálták már ki eddig. :D

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.