Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174401) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem a méret a lényeg:

Sekiro: Shadows Die Twice - 12,58 GB on Xbox One

Live-Die-Respawn

(#174402) #78687232 válasza Bogyi007 (#174383) üzenetére


#78687232
törölt tag

Szerintem a patchnek nincs köze a rossz indításhoz, nekem is volt hasonló régebben, még a restart sem oldotta meg.

gergo456, lehet tényleg ajándék, csak nem tudommiért kaptam volna ilyen nagylelkű pakkot, ligában valahol a kettő körül vagyok, sima noobként működök.

(#174403) icemad válasza oriic (#174400) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Így azok is kitudják próbálni, akik eddig képek alapján fikázták. :DDD
(egyébként a legnépszerűbb játékok toplistáján is egész jó helyen van. Nem sokkal van lemaradva a tetris és Mario mögött.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#174404) EmThor


EmThor
addikt

Tölthető a Wireless display app boxra.

Megoldja az HBO Go problémáim.

Elvileg telót is ki lehet rá lőni + pc-t is, mintha hdmi-vel az is a tv-re lenne kötve. (Először a boxon el kell indítani az appot majd win10 pc-vel konnektalni). Állítólag kisebb a lag mint chromecast-tal.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#174405) kresz2


kresz2
tag

Vajon mennyibe fog kerülni külön a halo reach?
Az odst 990 ft volt anno.

(#174406) l.skywalker válasza kresz2 (#174405) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Halo Reach most is elérhető:
Backward Compatibility x360-ra 3ezererét.

Itt az a lényeg, hogy bekerül az MCC-be. Xbox One-ra ez a hír a releváns.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174407) oriic válasza kresz2 (#174405) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

15 dollarra tiplelek.

Live-Die-Respawn

(#174408) kresz2 válasza oriic (#174407) üzenetére


kresz2
tag

És ha nekem megvan lemezes formátumban,akkor vajon az új verzió is ingyenes lesz,vagy meg kell vennem a collection részeként újra?

(#174409) oriic válasza kresz2 (#174408) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha kell PC-re, akkor meg kell venned. Lemezes kiadas csak One-ra van.

Live-Die-Respawn

(#174410) kresz2 válasza oriic (#174409) üzenetére


kresz2
tag

Pc nem kell,elég az xbox kiadás.

(#174411) oriic válasza kresz2 (#174410) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja Reach-et kerdezed, bocsi. Ha megvan MCC a multijat ingyen kapod, a sztori reszeert fizetni kell, mert teljesen uj kiadas lesz. Kiveve ha van Game Pass-ed, mert akkor ugy megkapod.

Live-Die-Respawn

(#174412) Bogyi007 válasza #78687232 (#174402) üzenetére


Bogyi007
veterán

Megnéztem, nálam sem ingyenes. Ps4-en sem az...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#174413) fear2 válasza EmThor (#174404) üzenetére


fear2
tag

Ez tuti?
Én sehol sem találom.
A neten is csak egy "2019Update" cikk van, miszerint csak Insidereknek volt,de már azt is megszüntette a Microsoft :(( :(((
Merre keressem?

(#174414) kresz2 válasza oriic (#174411) üzenetére


kresz2
tag

Köszönöm,akkor nincs mese,meg kell vennem.

(#174415) pzstm válasza negyven2 (#174397) üzenetére


pzstm
titán

kötekedés nélkül abszolút érdekelne, hogy itt mire gondolsz? Arra a generációra érkező exkluzívok?
Azt látni kell, hogy a Sony elég erősen bebiztosította már magát a következő generációra.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#174416) Gregszton


Gregszton
tag

Sziasztok! Akinek esetleg kell az vigye és használja egészséggel. ;) Devil May Cry 5 Heroine DLC: 4PMKJ-F4CJP-TCMF9-Q2WFP-4RGQZ

[ Szerkesztve ]

(#174417) Def26 válasza pzstm (#174415) üzenetére


Def26
félisten

Még csak az sem kell. Simán eladja a ps4 felhasználó bázis a következő gépet. Ps5 nagyobb bombasiker lesz mint bármi iddeg a konzol piacon (szvsz). Persze az új box is komoly lesz de azért érzésre többet kéne MS -nek pörögnie ezen.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#174418) Madoc válasza pzstm (#174415) üzenetére


Madoc
veterán

A felhasználók mennyiségére és arra hogy az emberek 90 százaléka nem vált konzolt (ps-ről xboxra) hanem marad az adott platformon.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#174419) EmThor válasza fear2 (#174413) üzenetére


EmThor
addikt

Telót castoltam tv helyett xboxra a wireless appal de ugyanolyan rossz az HBO Go minősége.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#174420) zbundy


zbundy
aktív tag

Akciós magyar storeban a The Incredible Adventures of Van Helsing: Complete Trilogy. Ezek tartalmaznak magyar feliratot?

(#174421) KoNZoLik@ válasza oriic (#174401) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Biztos, hogy nem, de azért érdekes...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#174422) Źşë'


Źşë'
addikt

tök ratyi h a Crackdown 2höz kell neki egy számlázási mód (!egy ingyenes játékoz!)... eszem ágában sincs megadni a bankkártya adataimat... sztem azért eléggé nagy visszafogó tényező vásárlásnál ez a szempont sokaknál, pl PSnél ott a paypal lehetőség, ami totál korrekt megoldás olyan emberekre nézve mint pl én
azért kipróbáltam, de látván hagytam is - na meg beleolvasva a fórumba h nem is működik az addolás, hát jól megoldották ezt is egy ingyenes jétékhoz... magyar fiókról nem lehetséges a beszerzés?! :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#174423) oriic válasza Źşë' (#174422) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"tök ratyi h a Crackdown 2höz kell neki egy számlázási mód (!egy ingyenes játékoz!)"

Ezt sokan félreértik, de nem ingyenes a játék alapból, csak kapott egy akciót, ha az lejár, utána ugyanúgy kell fizetni érte. Emiatt tételként van elszámolva, még akkor is ha 0 Ft-ot kell fizetned érte.

Live-Die-Respawn

(#174424) negyven2 válasza pzstm (#174415) üzenetére


negyven2
veterán

Röviden Def26 és Madoc is megválaszolta ezt részben. De picit kifejtve. Vajon egy mostani PS4 tulajnak miért kéne elgondolkodnia a váltáson egy olyan jövőbeli konzolon, ami már nem lesz klasszikus értelemben véve konzol??

A multiplatform játékok ugyan úgy elérhetőek lesznek rá. Azok amik pedig az Xbox brand exkluzivitását élvezi majd, azt meg akár egy telefonon is végig tudják vinni, az xCloud-nak köszönhetően (már ha igaz az az állítás tőlük, hogy minden játék elérhető lesz benne).

Azért sem nagyon fognak váltani, mert a jelenlegi pletykák alapján minden PS4-es játék futni fog majd az új konzulokon, így a játékgyűjteményük nem tűnik el. Ahogyan a baráti társaságuk is megmarad.

Az is valószínű, hogy már mindkettő konzol elég erősen a 4K-s tartalmakra épít (a 8K nem csak állom hanem fölösleges még). Viszont nagy valószínűséggel, nem lesznek akkor differenciák a csúcs gépek között mint most. Bár most sincs akkora mint amekkorának próbálják mutatni.

Vagy esetleg a olyan szolgáltatások miatt mint a Game Pass/EA Access/Play Anywhere/xCloud? Nos egyrészt ahogy írtam ezek egy része az xCloud-nak köszönhetően bárhol elérhető lesz (legnagyobb blama az lenne, ha PS-en is). Másrészt, meg ezeket könnyen le tudja másolni a Sony is. bár az is igaz, hogy ezek nélkül is szárnyal nekik mind a konzol eladás, mind a játék eladás.

De ott van még amit korábban is írtam. a PS4 jelenleg minden régióban a vezető platform. Japánt leszámítva az EU-ban teljesít a legjobban a konzol. Itt minden Xbox One-ra, 3db PS4 jut. az USA-ban is olyan 60/40 aranyban vezeti az eladásokat. Bár anno a 360 is alapvetően csak az USA-ban, pár Dél-Amerikai országban, a UK-ben (és meglepő módon itthon) tudod csak nagyobb előnyre szert tenni egy olyan PS3 ellen ami később is jött, drágább is volt és még a játékok is rosszabbul futottak.

És igen a PS4 sikerenék nagy része amiatt van, hogy ügyesen tudták továbbvinni a PS3 által a 2010-es évek elején lefektetett utat. Ezt sajnos Xbox nem követte a Don Mattrick féle vezetés alatt.

De így zárásul. Ha Te PS4 tulaj lennél jelenleg, mivel győznéd meg az ott lévő felhasználó(ka)t, hogy következő konzolnak egy Xbox-ot vegyen fő platformnak?

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#174425) Bird válasza negyven2 (#174424) üzenetére


Bird
addikt

Viszont nagy valószínűséggel, nem lesznek akkor differenciák a csúcs gépek között mint most. Bár most sincs akkora mint amekkorának próbálják mutatni.

Remélem ezt csak poénnak szántad... Min. 30% a nyers teljesítménybeli különbség. Legalább azt elismerhetnéd ami tényleg az xox érdeme. :(((

De így zárásul. Ha Te PS4 tulaj lennél jelenleg, mivel győznéd meg az ott lévő felhasználó(ka)t, hogy következő konzolnak egy Xbox-ot vegyen fő platformnak?

Semmivel... Viszont arra megkérném, hogy ne jöjjön az xbox topikba fikázni és kelteni a feszültséget. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#174426) Wesder válasza Bird (#174425) üzenetére


Wesder
félisten

Jó az 50-nrk is, de annyival nem szebbek a jàtékok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174427) negyven2 válasza Bird (#174425) üzenetére


negyven2
veterán

Ahogy wesder már írta, hogy erősebbnek erősebb az X, de ezt egy kettő szemmel látható multicím kivételével nem igazán látszik Digital Foundry nélkül. Ugyanis csúnya szóval leírva: a játékosok döntő többsége platformtól függetlenül igénytelen a grafikára és a teljesítményre. Ugyanis a legtöbben csak játszani szeretnének és nem pixeleteket számolni.

A kérésedre meg válaszul: :DDD (ugyanis bár én csak 2013 óta vagyok Xbox-os /360, Fat One, One S jelenleg meg X/, de pont azon okok nagy része miatt amiért majd a PS4 tábor 90+ százaléka fog PS5-re váltani, azért fogok majd én is következő Xbox-ra)

[ Szerkesztve ]

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#174428) Bird válasza negyven2 (#174427) üzenetére


Bird
addikt

Akkor ámen! :R ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#174429) belan válasza Wesder (#174426) üzenetére


belan
addikt

Hat 50szazalek kicsit túlzás szerintem 4,2 meg 6 teraflops között nem 50 százalék a különbség . És igen sok játéknál elenyésző a különbség én metró meg rdr2 vettem észre jelentősebb különbséget . Egy darabig a játékost figyelmét leköti a élesebb kép textura de utána nem is fogja figyelni már csak játék élmény számít igazán . Nem fogja kicsapni rá hogy úr isten itt több a pixel 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#174430) NyMRooD válasza Bird (#174428) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szerintem a számla beszkennelése az adott konzolról lenne a minimum, hogy valaki itt vagy a másik topikban kommentelhessen, én a tiedet sem láttam még, szerintem alvó ps4 ügynök vagy :))

[Szarkazmus]

Másik oldalon is van aki így gondolkodik, szomorú:(((

(#174431) wesder: Matek, a pro az x teljesítményének a 70%-át hozza, tehát 30%-al erősebb :D, akkor lenne 50% a különbség, ha 2*4 az 6 lenne, vagy 6/2-vel 4 :D

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#174431) Wesder válasza belan (#174429) üzenetére


Wesder
félisten

Ne akadjunk fenn azon a 0.2TF-on.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174432) belan válasza Wesder (#174431) üzenetére


belan
addikt

Mester ha te mondod 😂😂.

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#174433) Bird válasza NyMRooD (#174430) üzenetére


Bird
addikt

Csak azt szeretném kérni: Taníts méééég! :R :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#174434) Yahhher válasza Wesder (#174394) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Nem is értem miért kell minden olyan plattformra megvennem egy játékot, amin játszanék.. xbox, pc, ps stb...
Ha kiadónak egyszer kifizetem játék árát, mehetne az acc-ommal mindenhol.

Üdv B.

u.i.: persze értem, hogy miért, de akkor is :-D

(#174435) mike1334 válasza NyMRooD (#174430) üzenetére


mike1334
veterán

A ps 4 pro teljesítményének 50%-ával több az Xbox One X teljesítménye (ha a 0,2-t elhagyom).

4 150%-a az 6

Te azzal számolsz, hogy a köztük lévő különbség (6-4=2) az a 6-nak ~30%-a. De a valóságban az Xbox One X teljesítménye másfélszerese (150%) a ps 4 pro teljesítményének. Ha már matekozunk...

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#174436) DonThomasino válasza Yahhher (#174434) üzenetére


DonThomasino
veterán

Túl szép lenne ...

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#174437) Def26 válasza negyven2 (#174424) üzenetére


Def26
félisten

ez a don mattric igazán jó fej volt. :D

egyébként szerintem igenis van jelentősége a legerősebb konzolnak. Sokan azért váltottunk vissza x -re, mert komolyan odatette magát az ms (ha másban nem is) az xbox one x -re.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#174438) FollowTheORI válasza Yahhher (#174434) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jaja... de sajnos amíg mindketten kemény licenszdíjat szednek a játékok után konzolon, addig erre semmi esély. :K

Pedig ez tényleg egy álom lenne. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#174439) Bishi válasza belan (#174429) üzenetére


Bishi
tag

Jó az 50 %-nak is, ahogy a többiek kifejtik, és még az is szerényen van számolva, mert a ramban is több, nem csak teljesítményben.

(#174440) Def26 válasza Bishi (#174439) üzenetére


Def26
félisten

annyira de annyira szeretném már élvezni ezt az erőtöbbletet a dashboardban is. :D A gyorsaságért cserébe simán lemondok a sok sallangról és nekem tökéletes lenne egy xbox 360 féle egyszerű menü. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#174441) Zoleee83 válasza Def26 (#174437) üzenetére


Zoleee83
addikt

Az bajom hogy amig ilyen játékokat dob piacra az MS mint a State Of Decay 2, SOT, Minecraft, Crackdown3, PUBG, tőlem lehet akár 400%-kal is erősebb, akkor is csak másodlagos konzol marad nálam.
Ellenben a GamePass az egy remek termék jelenleg, őszintén. :K

Szerk.:
@wesder - Valóban nem de volt olyan E3 ahol csak ezt sikerült promózni kb..

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#174442) l.skywalker válasza Yahhher (#174434) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Volt már olyan eset, asszem a Mass Effect-el, hogy megvette egy ismerősöm Steam-re, aztán írt az Origins support-nak, hogy kéne neki ott is, de már megvette Steam-re: nem lehet valahogy átváltani? Mire a supportos aktiválta neki Origins-re is ingyé :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174443) Yahhher válasza l.skywalker (#174442) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Hát lenne pár cím ami miatt most tudnék emailezgetni pár sort :-)

Üdv B.

u.i.: mondjuk steam vs. origins-t nem értem ebben az esetben.

[ Szerkesztve ]

(#174444) l.skywalker válasza Yahhher (#174443) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az is 2 teljesen külön platform. De a lényeg, hogy míg az áruházak szednek be díjat az eladott játékok után, addig a kiadónak megvan a joga, hogy úgy osztogassa a saját termékét, ahogy nem szégyelli.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174445) Wesder válasza Zoleee83 (#174441) üzenetére


Wesder
félisten

Még jó hogy a PUBG nem MS jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174446) Bishi válasza Def26 (#174440) üzenetére


Bishi
tag

Nekem is elég lenne egy rendes felület. :)
Mindenesetre a játékoknál a fejlesztőknek csak több lehetősége van, amikor engedélyezne pluszt funkciókat.

(#174447) NyMRooD válasza mike1334 (#174435) üzenetére


NyMRooD
őstag

Tényleg, ezt én néztem be, a xox teljesítményét vettem 100%-nak :)) Ez viszont nekem ciki, hogy nem értettem, sry wesder :R

(#174433) Bird Nem akarlak én tanítani, főleg nem matekra, mert most nekem is mellé ment (bár csak nézőpont kérdése), csak viccesnek találtam, hogy a kolléga gondolatait feszültség keltőnek és fikázásnak találtad amíg azt hitted, hogy ps-es, amikor meg kiderült, hogy x-e van, már elfogadtad, hogy "Viszont nagy valószínűséggel, nem lesznek akkor differenciák a csúcs gépek között mint most. Bár most sincs akkora mint amekkorának próbálják mutatni."

de no offense :R

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#174448) bLaCkDoGoNe válasza Def26 (#174440) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ahelyett, hogy örülnél a 2 tizedesjegy pontosságnak az acsiknál.
(Van, akinek semmi nem elég... :U ;])

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#174449) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Lehet volt már, de alza.hu-n 12.480 ft az éves gold!

[ Szerkesztve ]

(#174450) Bogyi007 válasza Bird (#174425) üzenetére


Bogyi007
veterán

És akkor nézzük azokat a gépeket amiket a többség birtokol vagy megvesz.
Ott az Xbox One S (Fat) csúnyán elhasal a Ps4 Slim (Fat) ellenében...

S ezt mindegy melyik topicban írom le ezt, mivel ez tény...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.