Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174251) HunChris válasza DaveHutt (#174249) üzenetére


HunChris
senior tag

Esetedben nem beégés lehetett, hanem valószínűleg a katódsugárcső eltérítő tekercse hibás lett és nem talált bele a rácsba...

(#174252) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Every Supernatural Ability In Remedy's Control

Továbbra is Quantum Breakre emlékeztet, szóval várom. :)

Live-Die-Respawn

(#174253) gduck válasza KoNZoLik@ (#174241) üzenetére


gduck
addikt

LOL! Nekünk is ilyen volt... Egészen addig, amíg a Videoton nem hirdette meg az akciós cserét (hírhedt leégős TV). Emlékszem még katalógust is adtak, amibe benne voltak azok a típusok, amiből választani lehetett :)

(#174249) DaveHutt: Az elején lévő három potival lehetett a színeket "kikeverni" :D

[ Szerkesztve ]

(#174255) Beniii06 válasza gduck (#174253) üzenetére


Beniii06
őstag

Az volt az igazi HDR 8+2 bit. ;]

"Got any other secret weapons?"

(#174256) Madoc válasza Bird (#174219) üzenetére


Madoc
veterán

Azaz 11-én 17:00kor a szingapuriak.. 😀

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#174257) csabi2008


csabi2008
tag

Sziasztok!
Covert forces kontin az istennek sem akar mukodni a mikrofon. Jack csatit már cseréltem. A másik jack-es kontrolleren mukodik. Valami tipp/ötlet? Cseréljem az alsó boardot?

Xbox Series S •• gamertag: junior777

(#174258) Bird válasza Madoc (#174256) üzenetére


Bird
addikt

Sajnos nekem elfogyott a repjegy. :R ;]

Ma 11.00-től VrPistiék elkezdik a játékot, külön ubis engedéllyel. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#174259) AMD Power válasza icemad (#174216) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nyavalyás GP csak arra jó ,hogy mire kész vagyok egy számomra érdekes játékkal, beletolnak megint 1-2 db izgalmas címet! :) Igy soha nem érek a végére a saját játékaimnak! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#174260) i@lex válasza Bird (#174258) üzenetére


i@lex
őstag

Hu, az ilyen típusú játékok mennyire nem nekik készülnek...

Ez nem az a végigrusholós, aztán jöhet a következő game.

(#174261) Bird válasza i@lex (#174260) üzenetére


Bird
addikt

Ügyesek meg minden, csak ne úgy beszélnének, mint kocsis a szekéren.... 10 percig szoktam bírni a sok kötőszavas bullshit szövegeiket.... :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#174262) MrPeekaboo válasza AMD Power (#174259) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Ezzel sajnos én is így vagyok. ;-) Kellett nekem az Alien Isolation-be belenéznem... Csak azt nem értem, hogy maradhatott ki ez eddig nálam, mert eléggé behúzott.

(#174263) Zsinder válasza i@lex (#174260) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Nem követem rendszeresen őket, de még egyszer dem láttam Pistit olyan játékkal játszani ami neki készült volna ;]

[ Szerkesztve ]

(#174264) Zoleee83 válasza Zsinder (#174263) üzenetére


Zoleee83
addikt

Az a baj, hogy rendszerint ész nélkül játszik fél szemmel a chat-et nézve, emiatt lemarad az összes fontos story beszélgetésről, és nem érti hogy mi miért történik. :K

Egyébként értelmes srácok mindketten.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#174265) KoNZoLik@ válasza Zsinder (#174263) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Azért a Soulsborne játékokban eléggé otthonosan mozog szerintem👍
Én bírom őt a sok trágár megnyilvánulásai ellenére is, jókat röhögök amikor kiakad🤣

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#174266) Zsinder válasza KoNZoLik@ (#174265) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Ezért is mondtam hogy nem vagyok rendszeres néző. Nincs velük bajom amúgy, csak amit Zolee83 is említett, hogy Ramboban tolja általában. De nem rossz arcok, nem volt szándékom lehúzni őket.

(#174267) chipesz válasza Zsinder (#174266) üzenetére


chipesz
őstag

Én rosszul vagyok tőlük. :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#174268) MunezXBK válasza KoNZoLik@ (#174265) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Őszinte. De szvsz az itteniek többsége ugyanígy beszél játék közben.

Vagy tévednék? :D

(#174269) l.skywalker válasza MunezXBK (#174268) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van aki nem beszél, hanem küzd! :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174270) axlfsi válasza Bird (#174258) üzenetére


axlfsi
veterán

...hirtelen vérpistikéket olvastam :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#174271) pzstm válasza axlfsi (#174270) üzenetére


pzstm
titán

nagyot nem tévedtél :DDD ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#174272) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

HALO MCC PC-s verzió pletykája kezd megerősödni. Most a store-ban Surface HUB megjelöléssel került fel frissítés a játékhoz:

[link]

Holnapi Xbox Inside-on kiderül.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174273) belan válasza KoNZoLik@ (#174265) üzenetére


belan
addikt

Volt egy idő én is néztem őket de annyira látszik hogy a pénzért csináljak már , szinte alig van játék amit végigviszi mostanában , de lehet már semmit nem játszik végig.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#174274) Wesder válasza l.skywalker (#174272) üzenetére


Wesder
félisten

Mi az a Surface Hub?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174275) MunezXBK válasza belan (#174273) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Metrot végigtolta, úgy emlékszem.

(#174276) chipesz válasza Wesder (#174274) üzenetére


chipesz
őstag

Interaktív whiteboard, csapatokban dolgozó cégeknek hasznos, érintőképernyős hatalmas kijelző. Módosított felületű Windows 10 (Windows 10 Team) fut rajta.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#174277) l.skywalker válasza Wesder (#174274) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Fene azt a lusta p.fádat, a Guglit miattad fogják bezárni :D

Hivatalosan asszem úgy hívják, hogy interactive whiteboard, de talán itt ebben a hírben úgy lényeges, hogy PC periféria :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174278) belan válasza MunezXBK (#174275) üzenetére


belan
addikt

Az lehet de nagyon kevés játékot játszik végig már .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#174279) HunChris


HunChris
senior tag

Esetleg valakit érdekelhet:
Xbox One X - The Division 2 Bundle + ajándék 137.490 Ft
Xbox One X 1TB + Forza Horizon 4 + Forza Motorsport 7 +ajándék 131.990 Ft (ingyen szállítva)

[ Szerkesztve ]

(#174280) Wesder válasza l.skywalker (#174277) üzenetére


Wesder
félisten

+chipesz
Aha...
Elképzelem, ahogy prezentàció közben beugrik a képbe a Halo MMC, mert a kollega ezen tolta előző este:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174281) Bird válasza HunChris (#174279) üzenetére


Bird
addikt

Korrekt deal! :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#174282) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Vettetek már ebay-ről játékot? Azt látom, hogy árban jó, de mennyire tiszta ez? Van legalább olyan tiszta, mint az "utázásos" revolut kártyás megoldás? :D PayPal-al gondoltam.. ha gond van, refund.

Szerk: Az egyiknél pl ez van írva. Eszerint nem account-ot árusít, hanem... mit?

Bocs, hogy így képekkel tűzdelem, de telefonon így a legkönnyebb.

[ Szerkesztve ]

(#174283) l.skywalker válasza Sumptuous (#174282) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azért az ebay sok esetben megbízható a PayPal is véd. De vannak olyanok, hogy a kód nem érvényes és akkor kell az a 2-3 nap amíg visszakerül a pénz. Ez dühítő tud lenni. De amúgy időn és neuronon kívűl nem kockáztatsz semmit.

#Más:
Új-Zélandon elrajtolt a Division 2 :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174284) XboxGamePass válasza Sumptuous (#174282) üzenetére


XboxGamePass
senior tag

Miért vennél innen? Még ezeknek az áraknak is a töredéke cdkeys. (ha nincs fent adott játék ott, akkor megértem, de pl ac unity 1 euró körül, a the crew is olcsóbb)

[ Szerkesztve ]

(#174285) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#174286) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Nem ezeket a játékokat akarom, csak ezeket listázta ki elsőnek.. Kellene az AC Ody, Anthem, FC 5 :D Ezek mindenhol (Cdkeys-en is) drágák. :(

(#174287) akooos válasza Sumptuous (#174286) üzenetére


akooos
veterán

Múltkor kellett volna vásárolnod a revolutos argentín storeos bulinál :B Próbálj amúgy nézni használt lemezest, általában jó áron adják. Láttam már Odysseyt 8-ért is, facebookon.

(#174288) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Igen, nem mertem 'kockáztatni' :D FB nem az én világom, de Hardveraprón már találtam egyet. Köszi egyébként. ;)

(#174289) twi452 válasza Sumptuous (#174286) üzenetére


twi452
senior tag

Anthem-et hagyd a végére szerintem. Addigra tuti lemegy az ára és kibővül annyira, hogy érdemes legyen belekezdeni 🙂
Ezt úgy mondom h játszom vele start óta és őszintén ráfért volna még pár hónap fejlesztési idő.

Szerk:
..majd megtanulok olvasni mielőtt írok 😁

[ Szerkesztve ]

(#174290) Sumptuous válasza twi452 (#174289) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Szerintem az lesz, mert a jelen formájában annyit szvsz. nem ér, amennyiért árulják :D Nekem az ingyenes (EA-Access) 10 órás próba már elfogyott, de ennyi idő alatt sikerült meggyőznie, hogy ez kelleni fog nekem.
Bár így jobban visszagondolva az utolsó 2-3 óra már elég erőltetett, amolyan "elfogyott az ujdonság faktor" érzetem volt. De 10k-t szó nélkül adnék érte..

(#174291) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

3 GBP a GoW4 cdkeys-en [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174292) hackeeeee válasza l.skywalker (#173941) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

F1? Ó.. na végre, lehet ki is próbálom majd, ha lesz rá időm. :)

Véleményem szubjektív...

(#174293) l.skywalker válasza hackeeeee (#174292) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az majd március 14-től lesz a könyvtárban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174294) hackeeeee válasza l.skywalker (#174293) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Köszi!

A FO4 miben változott, az volt eddig is tudomásom szerint?

Véleményem szubjektív...

(#174295) l.skywalker válasza hackeeeee (#174294) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tavaly október végén kikerült és most vissza.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174296) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hunt Showdown teaser trailer

Valamikor tavasszal jön a preview változat(Magát a játékot tavaly augusztusban jelentették be), de dátumot még nem kaptunk.

Live-Die-Respawn

(#174297) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Áprilisig még lesz "számos" GamePass bejelentés :)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174298) Baltazár123 válasza l.skywalker (#174297) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Pont ma járt le a GP-om és nem ajánlott 300Ft-os megoldást se a fő accon se a gyerekén. Mondjuk nem is nagy baj, mert van egy halom progim, amit a tavalyi nagy leárazásokban vettem meg és meg neki se álltam (far cry primal, gtaV, crysis3, quantum brake) meg persze a blizzard mountain.
Ha áprilisig nem lesz szerencsém a 300ft-os megoldással, akkor veszek akciósan GP-t. Remélem a CDkeysen lesz akkor is jó áron.
Ez a GP tényleg súlyos dolog az ember szabadidejére :) Egyszerűen az időm lett a szűk keresztmetszet és már zavarba ejtő a játékbőség. A Shadow of tomb raider-t be se tudtam fejezni, majd ha veszek újra GP-t, akkor letolom a maradék 20%-ot. Közben azért figyelem, ha szólnak, hogy kiszedik, akkor hamarabb élesítem a GP-t.

(#174299) MunezXBK válasza Baltazár123 (#174298) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én pont ezért nem veszek se GP-t, se játékot mostanában.

Odyssey végre leköt.

(#174300) Siffredi válasza Baltazár123 (#174298) üzenetére


Siffredi
senior tag

Egy darabig még biztos benne lesz, hiszen nemrégen került be...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.