Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174801) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Arra nincs valami ötletetek, hogy Far cry 5-ben miért nem működik a nyelv választás?
Nálam jó, fiamnál nem...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#174802) Bogyi007 válasza l.skywalker (#174732) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszi behúztam én is.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#174803) smokiii1 válasza Segnior_Barthez (#174794) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Mindkettő kizárólag multiplayer módot tartalmaz ilyen vagy olyan formában, szóval kell hozzá a gold. Próbáld meg a titanfall 2-t. Annak van kampánya is.

(#174804) r3ccardo


r3ccardo
tag

Üdv!

A Media Marktos 3+3-as live-ot megvette valaki? Ha igen, mennyi idő alatt jött meg a kód?

A GP-ben van a Metro 2033 és Last light, ezek történetben függnek egymástól?

Előre is köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#174805) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nincs valaki aki mostanában ahhoz hozzá magyar bankkártyát? Nekem nem engedi. Xbox Support szerint azért, mert amerikai a fiókom. 🤦🏻‍♂️

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174806) gproject


gproject
aktív tag

aprilis 2-tol

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#174807) parandroid válasza l.skywalker (#174805) üzenetére


parandroid
nagyúr

Figyu, értem én, hogy úgy szar a rendszer, ahogy van, személy szerint is az a véleményem, hogy össze van gányolva, de emellett van egy olyan érzésem, hogy ha nem váltogatnád a store-okat, a lokációt, a címeket, és a fizetőeszközöket sűrűbben, mint más az alsógatyáját, sokkal kevesebb problémád lenne. Nekem nem fáj, csak egy külső meglátás.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#174808) #78687232 válasza gproject (#174806) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ezt a minap láttam. Még jó hogy nem vettem meg a pirosat, mindig is egy ilyen gyári áttetsző kontrollerről álmodtam. :C

(#174809) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Tévedek, vagy valóban figyeli az X a játék hangerejét, és úgy állítja a ventilátor "hangerejét" (nyílván a fordulatszámat...) hogy az alig hallatszódjon? Asszony játszik most Life is stranget, és amikor rewindeli az eseményt, a box lentebbveszi a venti fordulatszámát. Mivel ilyenkor 'halkabb' a játék, és túlságosan hallatszódna a hűtés.

Ez tévképzet, vagy valóban így működik? :R

(#174810) DaveHutt válasza Sumptuous (#174809) üzenetére


DaveHutt
őstag

Sokkal inkább ahhoz lehet köze, hogy nem megterhelő a játék a konzol számára. Anthem, RDR2 alatt nincs ilyen probléma.

(#174811) Def26 válasza Sumptuous (#174809) üzenetére


Def26
félisten

battlefield 1 -ben, pl menüben is visszavesz a süvítésből. Játék közben meg teker mint állat.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#174812) Siffredi


Siffredi
senior tag

Találtam egy ingyenes játékot: One leaves.

Acsik is vannak hozzá(!), de mindenki csak saját felelősségre játsszon vele, mert sokan írták, hogy folyamatosan kifagy a játék.
Pc-n nem is tudtam aktiválni, csak app-ból, de ott is US lokáción.

A bátrak, akik kipróbálták, majd írják meg a tapasztalataikat! :)

(#174813) RudY


RudY
addikt

(#174814) Döglött Róka válasza mike1334 (#174799) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az áfa önmagában bűn mert egy állam semmit nem tesz hozzá a szolgáltatáshoz csak a paraszt elfogadja mert szerinte ez természetes.

Malajziában voltam 2015-ben, ott akkor vezették be a 7% Áfát, amikor meséltem hogy nálunk 27 csak annyit kérdeztek, hogy miért nem gyújtottuk még fel a fővárost...

Az Áfa lopás. Mindenhol.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#174815) Def26 válasza Döglött Róka (#174814) üzenetére


Def26
félisten

lol. vicces ember vagy te. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#174816) #78687232 válasza Def26 (#174815) üzenetére


#78687232
törölt tag

Az egész téma az, én rendesen élvezem :D

(#174817) #22718208 válasza Siffredi (#174812) üzenetére


#22718208
törölt tag

Ahhoz nagyon bátornak kell lenni, hogy kifagyhat és mégis elindítom.

😀

(#174818) KoNZoLik@ válasza Döglött Róka (#174814) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Gyújtsuk fel, Gyújtsuk fel🤣🤣🤣

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#174819) RudY válasza #10186752 (#174798) üzenetére


RudY
addikt

Ez úgy sánta példa ahogy van, magánszemélyként miért kérsz egyáltalán ÁFA-s számlát? Persze kérhetsz, és be is diktálhatsz a kikában szingapúri címet is, a kutyát se érdekli, de mivel Magyarországon vásárolsz, a teljesítési hely szerinti ÁFA kerül kifizetésre. Éppúgy az online vásárlásnál, a teljesítési hely a lényeges. Ha Magyarországról vásárolsz, magyarországi felhasználóként, és ezt valamilyen módon kikerülve más teljesítési helyet adsz meg, akkor azt hiába tekered, csalás.
Nem tiltják, mert nem fogják nyomozgatni, hogy valójában kis és mikor tartózkodik valójában azon a külföldi címen, vagy valós-e a külföldi ismerős által vett és átadott gift card, de attól, hogy ez a kiskapu működőképes, attúl ez még trükközés marad. Tehát, ha te egyértelműen az alacsonyabb adófizetés miatt hamis teljesítési címet adsz meg, akkor felfüggeszthető, akár kizárható vagy a szolgáltatásból.
Amíg a Microt nem basztatják ezért a helyi ÁFA fizetések miatt, addig ők se fognak erre komolyabban ráfeküdni.

(#174820) Def26 válasza RudY (#174819) üzenetére


Def26
félisten

elvileg benne van a microsoft terms of use (vagy lehet másban), hogy bannolhat az MS, ha digitális tartalom vásárlásnál hamis adatokkal visszaélve jogtalanul vásárolsz.
Régebben linkelte valaki, amikor kirobbant a régiós vásárlás tiltása a itt. Mondjuk már akkor is telibeszarta mindenki, csak muszáj volt betiltani a topikban. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#174821) Döglött Róka válasza Def26 (#174815) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Megint szemelyeskedsz;)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#174822) MrPeekaboo válasza Siffredi (#174812) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Insider-es build-en véletlenszerűen fagy, kvázi játszhatatlan.

(#174823) Döglött Róka válasza Def26 (#174820) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"To complete your purchase, you may be required to have a valid billing and shipping address within the country or region of the Store where you are purchasing."

https://www.microsoft.com/en-us/storedocs/terms-of-sale

Ha szó szerint vesszük nekik csak egy létező cím kell(het) abból a régióból ahonnan vásárolsz. Nem érdekli őket hol laksz:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#174824) l.skywalker válasza parandroid (#174807) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De igen, valószínűleg igazad van. Mondta is az ügyfélszolgálatos, hogy én vagyok az egyetlen aki váltogatva a régiókat vásárol és mivel mindenki más csak egy store-t használ, így könnyen ki tudtak szűrni és annak ellenére, hogy magyar IP alól akarok magyar bankkártyát regisztrálni, van egy Xbox-os elit alakulat, ugyanazok kik már három tizedesig tudják a Gét számolni (!) és ha online vagyok, minden hozzáférésemet tiltják. A Live-ról nem bannolnak, mert jó a bevételi rátám az ő oldalukról, de csak azért, hogy érezzem kicsit a dolgot, belepiszkálgatnak a hozzám tartozó folyamatokba, hogy borsot törjenek az orrom alá. A következő E3-on lesz egy videó montázs, ahol azokat az ügyfélszolgálatosokat fogják meginterjúvolni, akikkel eddig beszéltem, nagy fun lesz és én égni fogok. De cserébe kapok 14 nap gold trialt a bangladeshi store-ba, mert az az egyetlen amibe még nem regisztráltam.

;]

És nem elég, hogy milyen vagyok, de globálisan beszarattam az egész Xbox Live-ot. [link]
Hát milyen ember az ilyen? [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174825) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És az miért baj, hogy ha valaki olcsóbban vesz meg egy játékot ilyen olyan trükkel? Lehet, hogy a fenmaradó pénzt jótékony célra fordítja, vagy urambocsá a gyerekeire? Azért ez a dolog nem ennyire fekete és fehér...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#174826) l.skywalker válasza icemad (#174825) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem úgy baj, hanem nem szép. Ez egy kiskapu. Az Xbox régió független platform ezért tehetjük meg. A PS-en ezt nem lehet egy fiókon belül megcsinálni. Ott mindenkinek van egy US fiókja is magyar PayPal-al :D
(ha jól tudom, nekem nincs... :U )

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174827) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Falloutos Xbox One X csak 123 659 Ft ma éjjel/holnap reggel

Sőt, ha jól látom, plusz egy kontrollerrel is ugyanennyi.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#174828) Döglött Róka válasza Csapoati (#174827) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ennyire nem lehet rossz a Fallout 76.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#174829) Bep válasza icemad (#174825) üzenetére


Bep
senior tag

Így van!!! Rííszpekt!

Adóbevallás helyett a NAV-nak csak egy levelet küldtem, hogy "Sorry, de a tavalyit a születendő gyermekemre fogom költeni, úgyhogy ez van." Vissza is írtak, hogy: "Persze nyugodtan, ez természetes." Én erre visszaírtam, hogy: "Hát, ezt én is így gondoltam."

(#174830) l.skywalker válasza Csapoati (#174827) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Grr... ez már a lélektani határhoz közelít bakker :O

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174831) Bep válasza Döglött Róka (#174828) üzenetére


Bep
senior tag

Legutóbb mindenki a másik pakkot vette csak, ezen meg már ragad a por :D

(#174832) Csapoati válasza Bep (#174831) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem sem feltétlen a játék miatt ennyi. Így már akkor is megéri, ha a játék az emberen marad, és csak a plusz kontit adja el.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#174833) MunezXBK válasza Döglött Róka (#174828) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De, nagyon rossz.

(#174834) icemad válasza Bep (#174829) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hahaha... Vicces vagy...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#174835) mike1334 válasza icemad (#174834) üzenetére


mike1334
veterán

Aztán ugye megvan, hogy igaza van? Mert lehet azt mondani, hogy rablás az áfa, de hát ilyen egy modern társadalom...a befizetett adóból működik.

Ez nem a szürke kategória, tudatosan kijátsszák a szabályokat. Az, hogy ezt sem az állam, sem a szolgáltató nem szankcionálja (még), nem teszi szabályossá.

Senki nem a pénztárcája ellensége, én sem vagyok az, de attól még a helyén kell kezelni ezt is.

Amúgy az áfán kívül más oka is van, hogy eltérnek az árak, pl az adott ország gazdasági helyzete. Szóval pl azért lehet tök jó áron vásárolni az argentin storeban, mert az ottani emberek sokkal szegényebbek, így nem tudnák kifizetni a játékok teljes árát sokan. Tehát amikor azért drukkol valaki, hogy egy új játék, amit szeretne megvenni, minél olcsóbb legyen, akkor az adott ország gazdasági helyzetének rosszabbodásában bízik, annak örül.

Persze lehet azt mondani, hogy erről nem tehetünk, meg csak kihasználjuk a lehetőséget, de attól még ez van mögötte :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#174836) l.skywalker válasza mike1334 (#174835) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, de azért vagyunk ilyen "bátrak", mert a legrosszabb esetben az Xbox simán törli a régiós átjárásokat, minthogy mindenki ellen eljárást indít vagy bannol. Persze ha valaki nagytételben giftel magának az más...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174837) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Sziasztok!
Az Xbox One X kezeli a 3D-t?

(#174838) #80123904 válasza mike1334 (#174835) üzenetére


#80123904
törölt tag

Az a baj, hogy hazánkban nem 60$/60€ a játékok nyitó ára, hanem sokszor már 21 ezer ft. Ami még akkor is túlzás, ha rárakom a 60 euróra a 7% extra áfánkat a többiek 20%-osához képest. Főleg, hogy azért nálunk nagyon nincs öröm-boldogság az emberek nagy részénél fizetés terén.

Szerencsére olyan a hivatásom, amit megfizetnek és így nem érint a dolog, de ha az adott ország gazdasági helyzete sokat nyomna a latba, akkor nálunk minden nyitó címnek 12-14 ezer ft körül kellene nyitnia, nem hogy még drágábbak vagyunk a németeknél.

(#174839) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Kerestem hogy mennyibe kerülne most egy Cod Ghost kód és erre az oldalra találtam.

Ez mennyire lehet legális oldal? Meglepő hogy teljesen korrekt magyar leírások vannak az adatlapokon...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#174840) AMD Power válasza Csapoati (#174827) üzenetére


AMD Power
titán

Ez egy deal. Tavaly BF en is ennyiert vettem ugyan ezt. :R 1 kontival! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#174841) #80123904 válasza Bogyi007 (#174839) üzenetére


#80123904
törölt tag

Nekem pozitív tapasztalatom van velük, de egy kollégám pl besz_pta, mert használt kódot kapott és 1 hónapig tartott a supportos ügyintézés. (Nem xbox játék lett vásárolva a részünkről innen.)

(#174842) mike1334 válasza l.skywalker (#174836) üzenetére


mike1334
veterán

Ja, nincs kifogásom ellene, nem is azért írtam. Csak ezt is helyén kell kezelni :) meg ugye a reflexek, szakmai ártalom :DDD
Ha egyszer rákoppintanak az MS orrára, akkor mint a villám le fogja zárni a lehetőséget.

izd6583sawoe

Sok tényező befolyásolja gondolom, ebből az áfa meg az ország gazdasági helyzete csak 2, de passzolom, hogy mi határozza meg az árakat pontosan. Valószínűleg nem nyilvános az árképzése az MS-nek :)

Én most hétvégén számoltam ki, hogy mennyit költöttem játékra, és igazából csak annak zavart az ára, amivel nem játszottam és valószínűleg már nem is fogok...De ez is alig több, mint 10e forint :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#174843) sugarforce válasza l.skywalker (#174824) üzenetére


sugarforce
őstag

Akkor Te szartál bele az almának a közepibe is, ugye? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#174844) l.skywalker válasza sugarforce (#174843) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nyilván. És a gödöllői TV adása is miattam ment el a Dallas alatt, nem a villám miatt. Ja és hanyas vagyok.

Amúgy most hívott az Xbox ügyfélszolgálat és sikerült hozzáadni a bankkártyát. Azt mondták, hogy utolsó esélyem. Ha még egyszer hívni merem őket vagy chaten rájuk merek írni, Magyarországot leválasztják a Live-ról és mindenkit aki ide ír a fórumba...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174845) mike1334 válasza l.skywalker (#174844) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem amúgy a fizetési feltételeknél pár napja semmit nem ajánlott fel, hogy hozzáadhassam, szóval szorul a hurok :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#174846) Def26 válasza l.skywalker (#174844) üzenetére


Def26
félisten

komoly tüskét nyomott neked peterkeT. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#174847) NoMagix válasza Csapoati (#174827) üzenetére


NoMagix
addikt

aaúúúú ez tényleg jó ajánlat, áprilisban vagy májusban terveztem megvenni... :R :R :)

[ Szerkesztve ]

(#174848) sugarforce válasza l.skywalker (#174844) üzenetére


sugarforce
őstag

Most pofázzá' Jóskagyerek :DDD

(#174849) l.skywalker válasza Def26 (#174846) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ugyan hová gondolsz. Hát mindenben mindig (is) igaza van

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174850) Siffredi válasza #22718208 (#174817) üzenetére


Siffredi
senior tag

Hááát igen, gondolom nem véletlenül nem letölthető közvetlenül a webről... :)

@MrPeekaboo: akkor nekem is sztornó lesz sajna...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.