Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175501) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Itt az újabb, a sorban már a hatodik ingyenes DLC a Ride 3-hoz, amiben exkluzív motorok és új event-ek vannak.

LETÖLTÉS

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175502) godzsy2 válasza gorgocska (#175466) üzenetére


godzsy2
senior tag

Ha az argentin store-ból töltöd le nem valószínű hogy benne lesz a magyar nyelv. De úgy ki tudod játszani, hogy megveszed az argentin store-ba, leállítod az isntallálást, átváltod magyar store-ra, kikeresed ismét a játékot és mivel már megvetted nem az ára lesz feltüntetve, hanem az install gomb. Ha a magyarból töltöd le, akkor lesz magyar felirat.

Vagy másik opció, hogy a konzolod alapból magyar régióra legyen beállítva, hogy onnan töltse le a játékot, a vásárlást pedig elintézed böngészőből vagy az Xbox mobilalkalmazással régiót váltva.

Akkor szokott a játékokba benne lenni a magyar nyelv, ha a magyar store-ból töltöd le őket. Szerintem nincs ez másképp a Witcherrel sem.

(#175503) AMD Power válasza szimszonos (#175469) üzenetére


AMD Power
titán

Én még mindig a BATMAN: Arkham City nyomom. Lassan vége. Nagyon élveztem. De elég volt már a Batmanből egy időre. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#175504) kIsDe` válasza gorgocska (#175466) üzenetére


kIsDe`
tag

Onnan vettem régebben, van benne magyar felirat.

(#175505) Siffredi válasza l.skywalker (#175499) üzenetére


Siffredi
senior tag

"Mindenkinek van mobilja", szóval biztos fog tudni játszani vele... :DDD

(#175506) SybenX


SybenX
őstag

Sziasztok!
One S-en játék közben 2 másodpercre elmegy teljesen a kép, majd visszatér. 1 éves a gép és 1 hónapja kezdte csinálni, teljesen random időközönként. Találkozott valaki ilyen hibával?

(#175507) Gijon válasza SybenX (#175506) üzenetére


Gijon
senior tag

Próbáld meg másik HDMI kábellel, hátha csak az fáradt el.

(#175508) r.levente75 válasza SybenX (#175506) üzenetére


r.levente75
addikt

Nálam is van néha. Szvsz kábel

(#175509) SybenX válasza r.levente75 (#175508) üzenetére


SybenX
őstag

Köszönöm a tanácsokat! :R

(#175510) eL Geri


eL Geri
őstag

Sziasztok!

A BF5 Firestorm-os update vajon ma mikortól lesz elérhető, illetve mekkora méretű?
Nem vagyok otthon, így nem tudom sajnos még magam megnézni. Plusz lassú a netem, de jó lenne ma este még kipróbálni :)

[ Szerkesztve ]

(#175511) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Napi akcióban ~6.700.- HUF cdkeys-en a BFV Deluxe

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175512) Maxxy10 válasza l.skywalker (#175511) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ennyiért simán jó, főleg ha a Firestorm jól sikerült:)
Köszi, behúzva :R

(#175513) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

cdkeys, újabb napi ajánlat:

Shadow of the Tomb Raider ~6.700.- HUF

Figyelem, a játék benne van a GamePass-ban!

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175514) szimszonos válasza SybenX (#175506) üzenetére


szimszonos
őstag

Ugyanez volt nekem is.HDMI kábelcsere megoldotta.

(#175515) eL Geri válasza l.skywalker (#175513) üzenetére


eL Geri
őstag

Na ha nem lenne benne a GamePass-ban, akkor ezt a Tomb Raider-t most behúznám.
Kipróbáltam, nekem tetszik, de ha már bent van, akkor inkább onnan játszanám ki, bár én nem tudok vele végezni egy hónap alatt :) :(

(#175516) Beniii06 válasza l.skywalker (#175513) üzenetére


Beniii06
őstag

Ez olyan napi akció, hogy már egy hete tart kb. [link]

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#175517) MunezXBK válasza eL Geri (#175515) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Pedig nem hosszú.

(#175518) HKorn válasza eL Geri (#175515) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem 2 hetes próba GP előfizum volt, éppen csak be tudtam fejezni 2 hét alatt, pedig nem minden nap játszottam vele. Challenge tombokat megcsináltam mindet, meg nem rohantam, szóval 1 hónap alatt meg lehet simán szeritem.

Run&Ride

(#175519) eL Geri válasza MunezXBK (#175517) üzenetére


eL Geri
őstag

Sajna kevese tudok játszani :(, plusz elég lassan is szoktam haladni a játékokon belül :)

(#175520) bLaCkDoGoNe válasza gorgocska (#175466) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Erre nem tudom a választ, de én a német lemezes verzióhoz simán le tudtam tölteni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#175521) NoOne1976 válasza Beniii06 (#175516) üzenetére


NoOne1976
őstag

Ráadásul volt az ára lentebb is, talán 81% volt a kedvezmény akkor.

(#175522) l.skywalker válasza Beniii06 (#175516) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én nem vágom, hogy mit akar a linked mutatni. Biztos te is, de én fel vagyok iratkozva a cdkeys értesítéseire és - habár rém naív ember vagyok, akit bárki bármikor kihasználhat - ha azzal szöveggel jön, hogy ez napi akció akkor én nem érzem magam elég képzettnek ahhoz, hogy ezt kétségbe vonjam. Nyilván részesedést kapok érte bitcoin-ban azért rakom be ide nektek, nem pedig azért mert építeni akarom a közösséget, mégpedig felfelé. :N

(#175521) NoOne1976: az VOLT, ez pedig VAN

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175523) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Az Elder Scrolls széria 25. évfordulója alkalmából a játéksorozat Online verziója ingyenes játszható minden platformon március 28. és április 3. között. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175524) Beniii06 válasza l.skywalker (#175522) üzenetére


Beniii06
őstag

Ja bocs, a link rossz és nem ellenőriztem le. [link] Nem vagyok feliratkozva semmilyen hírlevélre, ez olyan "volt már" akart lenni.

NoOne1976

Félrement a linkelés részemről, de már 21-én is 17 GBP volt az ára.

"Got any other secret weapons?"

(#175525) l.skywalker válasza Beniii06 (#175524) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nincs gond. :R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175526) gorgocska válasza bLaCkDoGoNe (#175520) üzenetére


gorgocska
tag

köszi a választ ,ha nem lesz benne akkor is egy ezredest meg ér :)

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#175527) Holsten


Holsten
újonc

Porosodás ellen mit ajánlotok?(nem poros helyen van de sajnos valamennyi úgy is bemegy)

(#175528) mike1334 válasza Holsten (#175527) üzenetére


mike1334
veterán

Horgolt csipke terítő a tetejére?

;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#175529) chipesz válasza gorgocska (#175526) üzenetére


chipesz
őstag

Ez sehogy nem jön ki 1000 Ft-ra. Ha direktben történne az átváltás, 169.2 peso akkor is kb 1100 Ft, de mivel csak Gift carddal megy a vásárlás, ami névértékénél majdnem kétszer annyiba kerül így inkább duplája lesz. Persze nem azt mondom hogy annyit már nem ér meg.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#175530) bilon73


bilon73
aktív tag

na az apple bejelentette a maga game pass-át.

(#175531) l.skywalker válasza bilon73 (#175530) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem kompetencia. Mobiljátékok Arcade néven :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175532) bilon73 válasza l.skywalker (#175531) üzenetére


bilon73
aktív tag

azért én odafigyelnék rájuk. a vas alatta (ios - iphone, ipad) már tudna többet is.

(#175533) l.skywalker válasza bilon73 (#175532) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Úgy értem a tartalomban nem lesz kereszteződés. Nem hiszem, hogy az új Assassin's Creed majd náluk is elérhető lesz. Nem ugyanaz a szint, mint a jelenlegi PS, XO, PC, Switch ill. a Stadia.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175534) bilon73 válasza l.skywalker (#175533) üzenetére


bilon73
aktív tag

én meg úgy értem, hogy nem most. most csak beteték a kisujjukat.
ahogy nézem, most netflixékbe tenyerelnek bele...

ha az bejön, akkor jöhet a játékplatform.

azt mondom, hogy a 3 illetve mostmár 4 nagynak rajta kell tartania a szemét.
lehet lesz még 5 év nyugalom, de már ott vannak a konyhában, az apple tv akár lehetne konzol is...

[ Szerkesztve ]

(#175535) bLaCkDoGoNe válasza gorgocska (#175526) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Venezuela,Uruguay, Peru, Paraguay, Ecuador, Bolivia, Argentina, Chile
Text: English/ Brazilian Portuguese/Latin American Spanish/French/Polish
VO: English/ Brazilian Portuguese/French/Polish
Print: English/Latin American Spanish

Text means on screen print & subtitles. VO mean the audio language spoken in the game. Print means the language in printed materials like instructions.

Forrás

Nem tudom, mennyire aktuális. Meg akartam keresni a magyar nyelvi csomagot a marketplace-en, de nem találom, csak PL, DE, FR és RU-t találtam.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#175536) Def26 válasza bilon73 (#175534) üzenetére


Def26
félisten

én az apple -re simán váltanék. Nagyon drukkolok nekik.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#175537) gproject


gproject
aktív tag

az xbox profilom szerkeszgettem es gondoltam ha mar arrafele jarok, ideje regisztralni a novemberben-decemberben vett konzolt

oszinten megmondom, nem vilagos hogyan jottek ossze ezek a datumok
:F

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#175538) haris


haris
őstag

Hmmmm... Gondoltam beregisztrálom a decemberben a géphez kapott Gamepass kódot. Engedtem neki a megújítást, kaptam is + 1 hónapot. Kaptam visszaigazoló e-mailt.
Úgy tűnik, egy picit megdrágult az előfizetés: :DDD

"Hello there,
Thanks for redeeming your Xbox Game Pass card and turning on recurring billing for your subscription.

Recurring billing will start on 14 May 2019. We’ll charge USD$3,000.00 plus applicable taxes to Visa ****** every month. You can manage your subscription information, change how you pay or cancel at any time."

[ Szerkesztve ]

(#175539) gorgocska válasza bLaCkDoGoNe (#175535) üzenetére


gorgocska
tag

Igen de talán az orosz csomagba van magyar felirat is.
Russia, Ukraine, Belarus, Latvia, Estonia, Lithuania, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Macedonia, Moldova, Tajikistan, Turkmenistan, Uzbekistan
Text: Russian/Czech/Hungarian/English/Polish

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#175540) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Ha jól sejtem xbox 1-es játékkód nem működik xbox 360-on?

Avatar

(#175541) l.skywalker válasza GAbre (#175540) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jól! Nem működik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175542) Maxxy10 válasza gorgocska (#175539) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ha én ezt előbb tudom..
Kíváncsiságból leszedtem az orosz nyelvi csomagot és van benne magyar felirat.. :D
Köszi a tippet :R

(#175543) gorgocska válasza Maxxy10 (#175542) üzenetére


gorgocska
tag

Szívesen :C

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#175544) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

2021-ben új Gyűrűk Ura játék jöhet Gollam főszereplésével és szorosan kötődne az Amazonon megjelenő TV sorozathoz. A német Daedalic Entertainment kiadásában a játékosok a ronda kis teremtmény kalandjait követhetnék végig onnantól, hogy megtalálja az Egy Gyűrűt, odáig, hogy Bilbó elveszi tőle azt. [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175545) mike1334 válasza l.skywalker (#175544) üzenetére


mike1334
veterán

Inkább azt a kamu Harry Potter játékot csinálnák meg végre :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#175546) persil


persil
nagyúr

Amugy... Miert kapcsolt be a box teljesen magatol? :D Ulok itt magamnak, olvasok, erre puttyog a gep es indul elfele, kontroller a "helyen" kikapcsolva :D
Szokott ilyet, vagy hivjam a ghostbusters-t? :D

Instant on kilove amugy, teljesene le szoktam allitani. Mondom csak megnezem mit csinal, de semmi update vagy ilyesmi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#175547) XboxGamePass válasza persil (#175546) üzenetére


XboxGamePass
senior tag

A sima one nálam is gyakran csinálta. Alvás közben elég para erre kelni. :DD

(#175548) persil válasza XboxGamePass (#175547) üzenetére


persil
nagyúr

Mondjuk nem vagyok egy ijedos gyerek, inkabb attol fosok, hogy ha hajnal 3-kor felver ez a szar, tuti atlyukasztom rajta a taviranyitot :D

Amugy most csinalta eloszor. De meg, ha valami verikritikalupdet jott volna, akkor meg is ertenem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#175549) kakuk.tamas válasza persil (#175546) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nálam az S csinálta nyilván egyszer, az X nem.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#175550) Bep válasza persil (#175546) üzenetére


Bep
senior tag

Mountain Bike-t neki! :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.