Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174901) l.skywalker válasza #78687232 (#174886) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Oh, nekem tökmindegy, felőlem okoshűtővel is lehet cross-play. Ha újra játszani fogok, szépen kerülni fogom a multikat. Online coop a maximum innentől :D

De az tény, hogy a technológiai irány, a stream gaming miatt el fognak mosódni a platform határok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174902) #78687232 válasza l.skywalker (#174901) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ezzel nincs probléma, legyen nyugodtan cross-play minél több játékban ki/bekapcsolható lehetőségként. Nekem a parti létrehozás tetszik más platformokkal, az az igazi előrelépés.

(#174903) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok

3-4 hónapja vásároltam egy Xbox one X konzolt. Kaptam hozzá egy kontrollert, ami most meghibásodott. Mi a folyamata a gariztatásnak? Remélem valaki járatos ebben és pár sorban összefoglalja...

Köszönöm

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#174904) Maxxy10 válasza Sickboy25 (#174903) üzenetére


Maxxy10
addikt

(#174905) hackeeeee válasza Sickboy25 (#174903) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A lentebb látható link, vagy hívod az Ügyfélszolgálatot, és intézik a folyamatot számodra.

Véleményem szubjektív...

(#174906) AMD Power válasza Sumptuous (#174893) üzenetére


AMD Power
titán

Pesig a JC3 nagyon jo lett minden szempontbol.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#174907) chipesz válasza AMD Power (#174906) üzenetére


chipesz
őstag

Azért az túlzás hogy minden szempontból. JC3-ban olyan akadások voltak One S-en, hogy csak néztem. Meg egész városrészek nem töltődtek be rendesen, a textúrák hiányosak voltak, és hiába mentem el onnan majd vissza, ugyanolyan volt. Csak játék restart segített.

JC4-gyel még csak 1 órát játszottam, eddig nem tapasztaltam ezt, bár ez még változhat hosszabb távon, de nagyon remélem hogy nem lesz rosszabb ilyen szempontból a 3-nál.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#174908) Sickboy25 válasza Maxxy10 (#174904) üzenetére


Sickboy25
addikt

Koszonom!

Akkor regisztralnom kell a controllert is? Hogy ki tudjam valasztani...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#174909) KardosAttila válasza chipesz (#174907) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

a 4 körökkel jobban fut S-en mint a 3, nekem emiatt is ment el a kedvem az elődjétől hamar. a 4-el már végeztem de még mindig tolom, mert jók a melléküldetések is.

(#174910) Siffredi válasza Sickboy25 (#174908) üzenetére


Siffredi
senior tag

A géphez kapott kontrollert nem tudod regisztrálni, csak a külön vásároltat.
Mindig a vásárlás időpontjától számított 1 éven belül garis a géphez kapott kontroller. Csak be kell jelenteni, visszaküldeni, és általában újat adnak helyette, nem javítják.

(#174911) icemad válasza chipesz (#174907) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is jobban tetszik a 3. Valahogy jobb a hangulata.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#174912) l.skywalker válasza Siffredi (#174910) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De be lehet, mindjárt linkelem hogyan. Szervizelés esetén működik csak. Btw. simán beregisztrálni egyik kontrollert sem lehet. Leglaábbis én vettem anno Combat Tech-et azt sem lehetett csak ha szervizelni kellett.

Szerk:
(#174908) Sickboy25:
Így regisztráld be: [link] és ez vonatkozik minden kontrollerre. Arra is amit külön vásároltunk meg, nem a gép mellé kaptunk.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174913) Siffredi válasza l.skywalker (#174912) üzenetére


Siffredi
senior tag

Hmmm, én nem regeltem be annó, és nem volt gond a cserével...

(#174914) Sickboy25 válasza l.skywalker (#174912) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszi, de az online szerviz megrendelésekor ez az utolsó lépés, hogy meg kell adnom ezeket az adatokat, miután kiválasztottam a listából, hogy mit küldök vissza...

Most tartok itt... :R

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#174915) l.skywalker válasza Siffredi (#174913) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nyilván el lehet intézni úgy is, ha valaki felhívja az üf-ot. Én nem szeretek emberekkel beszélgetni én eljutottam ide :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174917) hackeeeee válasza l.skywalker (#174915) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én mindig így intéztem, kb. 2 perc az egész. :)

Véleményem szubjektív...

(#174918) KoNZoLik@ válasza oriic (#174916) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:)) Jó jó tudom, ezt most nem X-re vettem🤣

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#174919) AMD Power válasza chipesz (#174907) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem nem volt vele semmi bajom. Pedig 35 orat beletoltam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#174920) Bird válasza KoNZoLik@ (#174918) üzenetére


Bird
addikt

Klassz az új dashboard. ;] :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#174921) KoNZoLik@ válasza Bird (#174920) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#174922) l.skywalker válasza Bird (#174920) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És tud már magyarul? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174923) Bird válasza l.skywalker (#174922) üzenetére


Bird
addikt

A kép alapján még nem, max. csak töri a magyart. :D Viszont ez a kékhalál színezés nekem bejön! ;] :))

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#174924) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Csak halkan jegszem meg, hogy vettem egy ilyet, oda van írva hogy nem működik már létező accokkal. Nem baj, nem győzött meg, így csak be'reedemeltem' a kapott kódot, és láss csodát, működik. Sőt, felajánlotta, hogy ha bekapcsolom a megújuló előfizetést, akkor kapok egy hónapot plusszban (ingyen, nyílván.) Ugyhogy most aktív a GP 5.hó 25-ig. Az 68 nap, ha nem tévedek. 2£-ból.. Ez szerencse, vagy ez így működik? Nem akarok lavinát indítani, de ha valaki gondolkozik rajta, érdemes megrpóbálni.

Most megekresem hol tudom kikapcsolni a megújítást.. megint. :)) :R

(#174925) l.skywalker válasza Sumptuous (#174924) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Meg van bolondulva a Live napok óta, szerintem ezért sikerült.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174926) Wesder válasza Sumptuous (#174924) üzenetére


Wesder
félisten

Volt elötte Gamepass-od? Ha nem, akkor működik.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174927) Sumptuous válasza Wesder (#174926) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Volt. A 300Ft-os akcióban vettem. Utána pedig kikapcsoltam a megújítást. Azóta az lejárt, azért vettem ma. :D

(#174928) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Üdv! Az Xbox One X kezeli a 3D Blu-ray filmeket?
Illetve a régebbi konzolom adatait át tudom másolni külső merevlemzre és majd az újra?

(#174929) l.skywalker válasza adamcsik (#174928) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen támogatja a 3D Blu-ray-t. A régi konzol cuccait külső merevelemezen vagy akár felhőben vagy hálózaton is át tudod játszani.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174930) adamcsik válasza l.skywalker (#174929) üzenetére


adamcsik
aktív tag

Merevlemezen hogyan kellene?

(#174931) l.skywalker válasza adamcsik (#174930) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Pontosan miket szeretnél átmásolni?

Egyébként ez az oldal egész jól összefoglalja.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174932) adamcsik válasza l.skywalker (#174931) üzenetére


adamcsik
aktív tag

A játékokat hogy ne keljen a netről újra letölteni

(#174933) l.skywalker válasza adamcsik (#174932) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174934) adamcsik válasza l.skywalker (#174933) üzenetére


adamcsik
aktív tag

Ez az oldal már nem jó

(#174935) l.skywalker válasza adamcsik (#174934) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:F

https://support.xbox.com/hu-HU/xbox-one/getting-started/preparing-game-collection-for-xbox-one-x

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174936) Wesder


Wesder
félisten

Elkezdtem a South Park Fractured Butthole-t és inkàbb nem mondok semmit...:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#174937) Beniii06 válasza szimszonos (#174879) üzenetére


Beniii06
őstag

Na bakker, most kezdem szidni a M$-t :DDD

(#174880) Deck

Úgy hogy üzlet az egész és mivel a játék is egy program, a csalás hozzá egy másik program. A programozóknak pedig mindegy, milyen célra fejlesztenek.
Nézd meg a CS:GO-t mióta free to play lett...

Ez már bennem is többször megfogant ez a kérdés, hogy miért nem tesznek ellene, ki miért csal és akkor láttam át, hogy szélmalomharc.
Régebben is volt már ilyen MoHAA,Crossfire(Z8games), AvA(ijji) időkből, mikor élőben közvetítették, felvették, hogy csalnak büszkén, még a nevüket sem takarták ki(in game nick name). Persze 48 órán belül lebannolták, a csávó fogta, regelt új acc-ot és kezdte előlről. :U
A csávó el is mondta, hogy miért csal: Mert neki ez egy jó élmény és még ingyenes is. Elmondta, hogy megérti a többieket, hogy nekik ez nem fair, de csak az számít, hogy neki ez jó móka, nem kell prémium cuccokat vennie, hogy nyerjen(pay to win), inkább megvette a cheat-et, amit patcheltek, majd 1-2 óra múlva már lehetett tölteni a következő működő változatot és megint ment a cheat kb 3-4 napig.

Na ekkor gondolkoztam el, hogy ebben mi a jó a fejlesztőknek, mert árt a játék hírnevének stb. Erre mondanám példának a PUBG-t (vagy inkább BugG), ami még fizetős is ráadásul, így ha lebannoltak valakit, csinált új accot, megvette a játékot és kezdte előlről. Erre találták ki a hardware ban-t, amit nagyba beharangoztak, de eddig semmi eredményét nem láttam, hallottam, hogy bárki is kapott volna ilyet, mondjuk fel is hagytam a játékkal.

Más: Szerintem sem szükséges(szabad) minden platformot egybetolni, elég ha csak valaki 240Hz-en játszik, te meg csak 60Hz-en, nála input lag 1-2 ms, nálad tv-n 40ms+. Az igaz ha csalásról van szó, akkor minden milyen periférián játszik az ember. És még lehetne sorolni a monitorba épített célkereszt(no scope - olokáshoz tökéletes lehet) vagy olyan alaplapi hangkártya driver, ami jelzi, honnan jön a hang grafikusan...

Lehet mondani, hogy ritkán találkozni csalókkal, nekem nem ez a tapasztalatom, hanem, hogy ritka a csaló nélküli játék, ha visszanézed a visszajátszást lehet látni is a report gomb kb. meg dísznek van. Ezért is jobb talán a konzol, mert itt többet lehet bukni, ha bannolják a konzolt is.

"Got any other secret weapons?"

(#174938) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

NHL 15 ma kikerül EA Access-ből. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174939) ldave válasza l.skywalker (#173889) üzenetére


ldave
félisten

Erről volt már azóta valami infó vagy továbbra is pletyka?

A Slime draws near! Command?

(#174940) l.skywalker válasza ldave (#174939) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez nem pletyka. "Hivatalos", hogy jön:

Xbox One S All-Digital Edition

április közepén várható a pre-order és májusban jelenik meg.

GDC-n fogja tippem szerint leleplezni az MS.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174941) Deck válasza Beniii06 (#174937) üzenetére


Deck
titán

Pc-n ott a hardveres előny pontosan ez miatt és a csalók miatt sem jó ötlet de konzol és konzol között az. Amúgy a tv-m input lagja csak 15ms, bár cod multit monitoron játszok mert jobban átlátom a kijelzőt.
Ha egy játék online, tehát fel kell csatlakozni és akkor miért nem ellenőriz vagy valami? Olvastam már hardveres banról is stb. Egyszerűen én soha nem multiznék pc-n már. Egy box és közös ps viszont fasza lenne, tovább maradnának életben a multis játékok, nagyobb lenne a felhasználói bázis stb.

PS5

(#174942) l.skywalker válasza Deck (#174941) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Rajongói játékos szempontból jobb lenne igen. Marketing és sales szempontból nem. K.vára felgyorsult már ez a piac is, ha egy only multi játék 2 évnél tovább tart meg nagy rajongói tábort, akkor már aggódni fognak a kiadók, hogy a következő játékot kevesen veszik meg. Gyorsabbak a fejlesztési idők, sűrűbben jönnek a játékok és ez már láthatóan a minőség és a kreativitás rovására megy: tisztelet a kivételnek. Ezért is tudják kvázi l.szarni, hogy hányan csalnak itt vagy ott. Szerintem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174943) Deck válasza l.skywalker (#174942) üzenetére


Deck
titán

Itt a Ubisoft üzletpolitikája tetszik pl a Rainbow Six Siege esetében is. Alapjáték + éves szinten year pass. De akár ki is farmolhatod magadnak vagy külön megveheted stb. Bárcsak a COD is így lenne :/

[ Szerkesztve ]

PS5

(#174944) l.skywalker válasza Deck (#174943) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Több címet ki tudnék emelni, amit nagyon szépen karban tartanak, de a piac általánosságban kezd megbolondulni. Ha ebbe belelép még 1-2 olyan szereplő, mint mondjuk a Google vagy akárki, akkor én feltartott kézzel fogok leülni a következő konzol elé :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174945) #78687232 válasza Deck (#174943) üzenetére


#78687232
törölt tag

Hatalmas +1!

(#174946) sztomi1105


sztomi1105
csendes tag

Sziasztok. 2 napja azt csinálja a box játszok bármilyen játékkal és 10 perc után lefagy. Fél perc után tovább fut a game de van hogy semmire sem reagál. Másnak volt már ilyen probléma? Nincs zárt helyen nem melegszik. Volt hogy órákat ment folyamatosan gond nélkül. Most 10 perc és lefagy.

(#174947) #24831488


#24831488
törölt tag

Nektek is működik lemez nélkül a lemezes horizon 4?

(#174948) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


Elkezdődött az idei GDC (Game Developers Conference)

Xbox vonatkozású előadások:

Xbox Live: Growing & Engaging Your Gaming Community Across Platforms (Presented by Microsoft)
Időpont: Szerda 20:30

Project xCloud: The Future of Streaming Xbox Games on Mobile Devices and Beyond (Presented by Microsoft)
Időpont: Csütörtök 18:00

The Making of the Xbox Adaptive Controller
Időpont: Péntek 1:30

(az időpontok magyar idő szerint értendők)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174949) #80123904 válasza l.skywalker (#174948) üzenetére


#80123904
törölt tag

Remélem oriic mester követi az eseményeket és a fontos gaming hírekről lesz cikk.

(#174950) Wesder válasza #24831488 (#174947) üzenetére


Wesder
félisten

Ha van GamePass-od, akkor azért megy lemez nélkül. Esetleg Free Play Days van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.