Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69531) King Unique


King Unique
titán

Olvastam fentebb, hogy már a 8.1 is sajna elkezdett "hetesedni", legalábbis ami a frissítéseket illeti...Én pár hónapja telepítettem több gépre is tisztán, de akkor még nem volt semmilyen gond vele. Pár perc alatt megtalált mindent és a telepítés is simán ment. Viszont most már ugye ez is csak keres és keres...

A havi frissítéseknél szerencsére (még) nem tapasztaltam semmilyen problémát, eddig mindig hamar lement a keresés + telepítés is. Például a legutóbbi patch kedden sem volt semmilyen probléma. Viszont nemrég feldobott a WU 2 db választható frissítést (KB3197875, KB3196684). Na mondom telepítem őket, de a letöltés 0%-on megállt és ~ 20-30 perc után sem ment tovább...olyan előfordul (bug) a 8.1-nél, hogy egy ideig 0%-nak mutatja a letöltést, de ennyi idő alatt már rég le kellett volna futnia. Szóval, újabb "hetesedési tünet", bravó...Na mindegy, hát akkor nem lesznek telepítve, ennyi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.