Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9617) NecroPhill válasza Sub-ZeRo (#9601) üzenetére


NecroPhill
csendes tag

Köszi a választ Sub! Egynek jó lesz! :R

Ez a kis gadget egy olyan minialkalmazás, ahogy nézem, mint a régi, XP alatt a tálcán megjelenő indítósáv volt, csak most a tálcától elkülönülve, egy buborékban foglalnak helyet a miniatűr ikonok. Faszájos kis játék, tényleg köszi! :R

Nekem viszont nagyon bejön az a funkciója a hetesnek, hogyha "pin"-elsz egy ikont a tálcán, pl. a Jegyzettömböt, akkor jobb klikkel szépen "be tudod pinelni alá" azokat a text fájlokat, amiket nap mint nap nyitogatsz, tehát 2 klikkel tudod megnyitni bármelyiket anélkül, hogy tallózgatnod kéne az adott fájlt/programot az Intézőből vagy a TC-ből... És mindemellett az összes általunk megnyitott (jelen esetben) doksit szépen sorban, az indítóikonja alatt rendezi sorba a Ringyóz és a miniatűrök segítségével könnyedén ki tudom választani, hogy melyik aktuálisan megnyitott doksira/egyéb cumóra van éppen szükségem...
Tehát egy olyan megoldásra lenne szükségem ami ötvözi a: sok indítóikon egy kupacban + jól látható ikonok + indítóikon alá rendezett megnyitott fájlok + betekintőablak négyest. Erre pedig nem tuudok kézenfekvőbb megoldást, mint magát a tálcát... :U Ami karajos is, meg minden, csak nekem oldalt is csinálja meg ugyanazt, mint alul vagy Uram bocsá' felül elhelyezve! :K
Írtam is az okosoknak a Microsoft Answers-en, h mi a hányás... Remélem megmondják a tutit! :U

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.