Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9386) sanyek2


sanyek2
senior tag

Sziasztok!
Az alábbi gondom topikhoz kapcsolódik, csak szükségszerű a felvezetés.
Van egy titkosító programom ami a win korábbi verzióival működött, de a 64bites win 7-el nem megy semmilyen módban. Telepíthetem akár rendszergazdaként, akár kompatibilitásiként, telepítés végén hiba, és vége. Így a titkosított fájlokat nem tudom elérni mert ebben a fájlkiterjesztésben van: _mpp
Azért került ebbe a kategóriába a téma, mert úgy vélem nem tud hozzáférni, felülírni fájlokat a win rendszerfájljai közt.
Abból gondolom, hogy korábban próbálkoztam más ügyben felülírni 2 fájlt, ámde nem lehetett. sehogy! Fájl tulajdonságai közt nem lehet beállítani a rendszergazdai hozzáférést.
Próbáltam virtual pc-vel megoldani, sikertelenül.
A progiból felkerült friss, 64bites win 7re való is, mégsem megy azzal. Ez a másik ami miatt az oprendszer lehet a hibás.
Teljes mértékben hozzá szeretnék férni a winhez.
registy, rendszerfájl felülírás, minden.
Mindenféle megoldás érdekel.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.